Forum Polityka, aktualnościPolityka

Janusz Korwin-Mikke zajmie miejsce obok papieża

Janusz Korwin-Mikke zajmie miejsce obok papieża

Wyświetlaj:

phi

phi 83737 / 89.74.68.* / 2014-05-27 23:12
Żeby poznać poglądy JKM wystarczy wleźć na jego stronę.

Trudno się oprzeć wrażeniu, że powszechny dziś słowotok o gafach i skandalikach ma odwrócić uwagę od programu KNP.
Marogggg / 188.147.254.* / 2014-05-27 19:35
Rząd znacjonalizował 150 mld PLN prywatnych środków z OFE, wszystkie partie w parlamencie (PO, PIS, SLD, TR, PSL) były za. Przeciwko był tylko p. Gowin i Nowa Prawica.

Są ważne tematy :).
bookbis / 77.113.105.* / 2014-05-27 19:00
Jesli chodzi o pana JKM to przypomina mi sie taki wiersz o małpie w kapieli
Ciekawa jestem kiedy zrobi mu sie za goraco
Jakub Gawałek / 83.25.237.* / 2014-05-27 17:52
Panie redaktorze trochę więcej optymizmu, schodzicie również na psy. Uważałem Wasz portal za sensowny, a tutaj same jakieś artykuły propagandowe i przekręcające sens wypowiedzi. Powoływanie się na program Moniki Olejnik? Serio? Z tym poziomem dziennikarstwa chcecie być kojarzeni? Przestaję tu zaglądać. Nie pozdrawiam.
mark321 / 77.91.51.* / 2014-05-27 17:22
Cala brac dziennikarska ostro sie wziela do roboty,ale was strach oblecial po tych wyborach,dajcie sobie siana z ta propaganda!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
adg / 89.167.2.* / 2014-05-27 14:58
Pan redaktor tak samo rżnie głupa jak rząd
Tolek z lasu / 62.87.130.* / 2014-05-27 11:17
Panie "dziennikarzu" a co jest takiego złego w powiedzeniu "rząd rżnie głupa". Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotę i szuka winnych swoich głupich decyzji, to co lepiej do tego pasuje niż to określenie? Pewnie w nowomowie jakoś by się to dało powiedzieć, np "rząd niedostatecznie wyraźnie wskazuje na związek przyczynowo skutkowy pomiędzy swoimi działaniami a obserwowanymi skutkami..." ale jaśniej, prościej i z właściwym ładunkiem emocjonalnym wyraził to Korwin. Nota bene tutaj fragment z jego bloga - o co dokładnie chodziło:
"To moje powiedzenie trafiło do zbioru„Skrzydlate słowa” – a wypowiedziałem je z trybuny Sejmu gdy w 1992 „Rząd” podniósł cenę prądu, a po paru tygodniach JE Epaminondas Jerzy Osiatyński, minister Finansów, oświadczył, że„Rząd sprawdzi, dlaczego piekarze bezczelnie podnoszą ceny pieczywa”. Ówczesny poseł, p.Donald Tusk, bił brawo. "
MN4 / 212.109.148.* / 2014-05-27 11:02

będzie rywalizował z czeredą blisko 150 różnej maści wrogów Unii Europejskiej, zarówno prawicowców jak i lewaków.

A, Cejrowski - to prawicowiec?
A, Giertych - to prawicowiec?
A, Rydzyk - to prawicowiec?
Takich prawicowców do jednego wora i może by normalną prawicę zrobić.

Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta
Kowboj CZACZA to normalny komunista.
pl2012 / 81.210.106.* / 2014-05-27 10:54
Redaktor nie próbuje zastanowić się nad problemem.A postkomunistyczne rządy Tuska respektujące głównie lobby byłego PZPR są poważnym problemem.Redaktor krytykuje nieraz zbyt ostre wypowiedzi JKM ale zapomina że chamstwa Palikota czy Niesiołowskiego i ich prymitywnego populizmu i tak nikt nie przebije.To rządząca populistyczna PO doprowadziła do strasznego schamienia w Polsce.Redaktor sprawia wrażenie jakby chciał bronić chamów tylko dlatego że są z PO.To zupełnie nieracjonalne i dziwaczne jak na zawód dziennikarza.Wg mnie dziennikarze nie powinni być funkcjonariuszami propagandy rządowej.Przypomina to PRL.I tak niestety wygląda Polska Tuska.Polacy chcieliby więcej wolności a mniej PRL-u.
tad / 89.229.64.* / 2014-05-27 10:40
Nie pamiętam czy JKM był działaczem Związku Młodzieży Socjalistycznej i dziwię się że autorowi artykułu to przeszkadza.Nie przeszkadza zaś to że zostali wybrani z list innych partii.w tym Platformy obywatelskiej. byli prominentni członkowie PZPR
Lysy 25 / 77.253.133.* / 2014-05-27 09:30
Widać popłoch wśród różnych komunistów, że aż miło.
Przypominam, że drobni przedsiębiorcy i ludzie młodzi swoich przedstawicieli w Sejmie nie mają, jest natomiast państwo, które coraz bardziej ich okrada.
Temu właśnie trzeba położyć kres.
Myślę, że Korwin w nadchodzących wyborach dostanie przynajmniej z 10-15% albo i lepiej, jak tylko okradane przez państwo grupy społeczne pójdą do urn.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Zbynio Łowicz / 89.231.168.* / 2014-05-27 08:33
Zgadzam się z komentatorami artykułu :) TV sieje propagandę przeciwko Januszowi Korwin-Mikke ,a przecież te wybory do PE to zaledwie jakiś przedsionek przed prawdziwymi i ważnymi wyborami dla dopingujących KNP ,ponieważ tak jak ludzie głosujący na JKM i sam JKM jest Unio sceptykiem ,a więc nie wszyscy zwolennicy KNP wzieli udział w tych wyborach,to oczywiste.Dlatego przypuszczam że w przyszłym roku na KNP zagłosuje co najmniej 5 razy więcej Polaków.
bookbis / 77.113.105.* / 2014-05-27 19:04
poczekamy zobaczymy
marek2788 / 93.154.193.* / 2014-05-27 07:55
Przecież to jedyny polityk kapitalista w Polsce. Wszystkie te komuchy z dziennikow unii PO PiS Sld PSL się go boja. Mam nadzieje na silna gospodarkę. Trzeba stawiać czoła wyzwaniom. 10procentowe podatki likwidacja komuchow jedyna szansa dla pl. Nawet rybicki go popiera czyli najlepszy ekonomista.. Sorry ale mam popierać SLD?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
s-Delete / 31.61.140.* / 2014-05-27 07:51
Janusz Korwin Mikke często głosi rózne poglądy które czasami są bardzo kontrowersyjne i nie na miejscu. Jednak inni politycy tak że wygłaszaja mowy które są szokujące np. Pan Palikot, Poseł Niesiołowski a nawet Premier Tusk. Osobiście uwazam że mniej powinniśmy przykładać uwagi do wypowiedzi i ciagłych kłutni a więcej do czynów i programu danego ugrupowania.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
czytaty / 31.1.244.* / 2014-05-27 07:37
Wszędzie nagonka na Korwina. Zamiast mówić o programie dla polski najłatwiej sprowadzać do śmieszności kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami. Interpretowanymi pod publike zresztą.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy