Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Janusz Palikot i wyścigi chomików

Janusz Palikot i wyścigi chomików

Money.pl / 2013-09-23 07:12
Komentarze do wiadomości: Janusz Palikot i wyścigi chomików.
Wyświetlaj:
myk / 95.49.51.* / 2013-09-23 16:55
Raczej chorągiewki ,tak zmieniają poglądy ,skąd wiatr wieje.Aby tylko istnieć i brać kasę i mącić ludziom w głowach.
Adam Trzewiak / 93.179.207.* / 2013-09-23 12:38
"Wyznawców" i od razu wiadomo, że treść nie będzie merytoryczna. Dobry z autora strażnik ogrodu PO.
europa2013 / 81.210.106.* / 2013-09-23 09:13
To prawda że Palikot to zatęchły odór PRL-u, ma jednak poparcie w mediach posiadanych przez komunistów.Rano M.Olejnik przeprowadza z nim wywiad w radio Zet a wieczorem w TVN24 tak jakby można było coś nowego usłyszeń od tego populistycznego komunistycznego demagoga. Mimo jawołości intelektualnej Palikota nie należy go lekceważyć,Lenin i Hitler też byli prymitywnymi demagogami a doszli do władzy.
6786578 / 88.199.162.* / 2013-09-23 08:41

- Ludzie oczekują na powstanie nowej partii i taka partia powstanie 6 października - zapowiedział w Białymstoku Janusz Palikot.

może i czekają ale mordy maja być zupełnie nowe bo waszych kłamstw nie łyka już mawet roczne dziecko więc wracaj do fabryki wódy POlikmiocie
mow mi stefan / 81.189.131.* / 2013-09-23 09:09
taki hejty, to własnie pokłosie pismactwa jak w temacie
hejterze - pokaz jedno kłamstwo Palikota?

Palikot to jedyny polityk, który złożył mandat po wyjściu z partii.
Do polityki wszedł czysty od biznesu - sprzedał wszystko. Wcześniej zbudował wielkie biznesy, był wielokrotnie nagradzany przez prezydenta i związki zawodowe.
Nikt nigdy, nie skazał go za wałki/podatki/pranie kasy, chociaż wielu mu to zarzucało.
Jako jedyny złożył kompletny program gosp., zorganizować kongresy gosp. w całej Polsce dla MSP, zlecił napisane ustaw podatkowych.
Ma wielka rodzinę, wykształcenie, doświadczenie, nie boi się wychodzić do ludzi, jest mecenasem kultury.
Kto da więcej pismaki i hejterzy? Tusk, Kaczyński, Miller, Korwin?
acomitam / 109.241.112.* / 2013-09-23 15:08
A czy Jerzy Buzek albo Janusz Lewandowski byli kiedykolwiek skazani za wałki/podatki/pranie kasy? Nie! Ale czy to znaczy, że należy ich darzyć szacunkiem, traktować jak wybitnych Polaków, którzy swoją działalnością podnieśli prestiż kraju albo przyczynili się do wzrostu zamożności Polaków? w żadnym razie! Przecież obaj mają na sumieniu przewały na niespotykaną skalę i pauperyzację narodu. To zwykłe

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
5655656 / 88.199.162.* / 2013-09-23 12:44
obiecał że odstrzeli Kaczyńskiego przed wyborami prezydenckimi a swój wielki program zredukował do sciągania krzyża w Sejmie zresztą i tak nieskutecznie ale zdjęcie tego kawałka drewna wcale by mnie nie ucieszyło. Gardło ma donośne i nic ponadto.

Palikot to jedyny polityk, który złożył mandat po wyjściu z partii.

będąc w sytuacji takiej jak Gowin ostatnio czy Rokita przedtem - co miał do stracenia?
Nie hcodzi tylko o hejt w stosunku do Paliota inni wymienieni przez ciebie na końcu są przezemnie znienawidzeni jeszcze bardziej (z wyjątkiem Korwina - do niego nie mogę nic mieć z powodu poniższego) są znienawidzeni nie przez to że jestem taki HEJT wRRRRRRR ZAGRYZĘ!!!!! tylko dlatego że wytrwale przez lata na to pracowali (Tusk już drugą kadencję).
mow mi stefan / 213.162.68.* / 2013-09-23 07:13
Co za prymitywny paszkwil i do tego oparty na kłamstwie juz w pierwszym zdaniu. Takie to pismactwo. Jak nie ma sie o czym pisac, to zawsze mozna wierszowke o Palikocie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
MN4 / 212.109.148.* / 2013-09-23 07:56
PaliKot=PaszKwil

Najnowsze wpisy