Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Japońska fala już przeszła. Już za tydzień posiedzenie Fed

Japońska fala już przeszła. Już za tydzień posiedzenie Fed

Wyświetlaj:
synonim / 2015-09-10 13:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W Kanadzie już oficjalna recesja

Czekamy na USA
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 13:17
A swoją drogą Synonim powiedz kiedy wreszcie ci wyrosną jajka i zaczniesz spekulować inwestować a nie tylko krytykować innych. Bo jak by nie patrzeć to posiadasz 3,9% w akcjach to nawet jakby rynek je... -70% to twoja strata wyniosłaby 2.5%, stąd twoje dobre samopoczucie i zero trosk, ale jajek i zysków brak. Czekamy na twoje trafne prognozy i jakieś odważniejsze ruchy, bo wiesz 1-3% to się ryzykuje w jednej transakcji przy spekulacji, a nie kupuje akcji za 1-3%, ale po co ja to piszę Ty i tak zapewne tego nie rozróżniasz. Chopie zacznij wreszcie coś grać bo: "Jeśli się nie niepokoisz, to znaczy, że nie ryzykujesz wystarczająco."
nie ma jak pompa / 91.246.67.* / 2015-09-10 17:25
On sie juz wysekulowal dostal pare razy w plecy kupujac drogo aby sprzedac drozej i dal sobie spokoj teraz zajal sie wytykaniem bledow i rozliczniem innych, w tym czuje sie najmocniej
synonim / 2015-09-10 13:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A swoją drogą Synonim powiedz kiedy wreszcie ci wyrosną jajka i zaczniesz spekulować inwestować a nie tylko krytykować innych.


Od lat mam portfel inwestycyjny więc nie wiem co ty znowu bredzisz

No ale rozumiem, że odwracać kota ogonem od swoich ciągłych porażek jakoś musisz


Bo jak by nie patrzeć to posiadasz 3,9% w akcjach to nawet jakby rynek je... -70% to twoja strata wyniosłaby 2.5%, stąd twoje dobre samopoczucie i zero trosk, ale jajek i zysków brak.


Pisałem już wiele razy ale do ciebie to nie dociera: zająłem pozycję w rejonie 5-letniego wsparcia i jak rynek będzie dalej szedł w górę to będę wraz z tym ruchem konsekwentnie angażował kapitał

Proste granie z trendem ale jak widać dla ciebie za trudne bo na razie wróżysz tylko z fusów i siedzisz na stracie na 50% kapitału w akcjach


Czekamy na twoje trafne prognozy i jakieś odważniejsze ruchy,


Moje prognozy są od dawna znane, wiosną pisałem że będzie zjazd z 2500 i to koniec wzrostów, ty w tym czasie pisałeś bajki o 2800 i to tyle w kwestii tego czyje prognozy okazały się słuszne


bo wiesz 1-3% to się ryzykuje w jednej transakcji przy spekulacji, a nie kupuje akcji za 1-3%, ale po co ja to piszę Ty i tak zapewne tego nie rozróżniasz


bzdury, o spekulowaniu to ty wiesz tyle co kot napłakał co pokazuje rynek obalając wszystkie twoje prognozy odkąd tu jesteś


Chopie zacznij wreszcie coś grać bo: "Jeśli się nie niepokoisz, to znaczy, że nie ryzykujesz wystarczająco."


Moje 3% kapitału to jest więcej niż całość kapitału niejednego tutejszego leszcza, wyjaśniałem to nie raz ale że do ciebie i to nie trafiło to wcale mnie nie dziwi

moja strategia jest prosta, zająć pozycję na 5-letnim wsparciu i angażować kapitał w miarę wzrostów, lub zamknąć pozycję jeśli rynek zniszczy 5-letnie wsparcie. tylko dawcy kapitału wsadzają 50% całej swojej kasy w giełdę i czekają na spełnienie się swojego wróżenia krabów czyli po prostu astrologii finansowej - coś co robisz

więc fakty są proste a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem od faktu, że rynek cię non stop kompromituje
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 13:47

Od lat mam portfel inwestycyjny więc nie wiem co ty znowu bredzisz

w fundusze rynku pieniężnego. Brak jajek.

Pisałem już wiele razy ale do ciebie to nie dociera: zająłem pozycję w rejonie 5-letniego wsparcia i jak rynek będzie dalej szedł w górę to będę wraz z tym ruchem konsekwentnie angażował kapitał

Chciałabym ale boję się, wykręt nie zrobisz tego.

Moje prognozy są od dawna znane, wiosną pisałem że będzie zjazd z 2500 i to koniec wzrostów

Jak ślepej kurze ziarno.

bzdury, o spekulowaniu to ty wiesz tyle co kot napłakał co pokazuje rynek obalając wszystkie twoje prognozy odkąd tu jesteś

Podaj przykład transakcji spekulacyjnej z r/r 1%

Moje 3% kapitału to jest więcej niż całość kapitału niejednego tutejszego leszcza

bez związku liczy się zysk/ryzyko z kapitału inwestycyjnego.
synonim / 2015-09-10 14:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w fundusze rynku pieniężnego. Brak jajek.


bzdury

a poza tym nawet gdybym miał tylko fundy rynku pieniężnego to byłbym 40% na plusie bez stresu przez ostatnie 10 lat, podczas gdy fundy akcji są 40% na minusie w tym czasie

więc nie cwaniakuj bo jak widać ten "brak jajek" skutkuje niezłym zyskiem podczas gdy ty masz razem ze swoimi jajkami minus

ganguś też się tu 2 lata podśmiewał z tych co mają lokaty a wystarczyło -85% na jego Hawe i już go tu więcej nie ma


Chciałabym ale boję się, wykręt nie zrobisz tego.


oczywiście, że zrobię, nie raz to robiłem


Jak ślepej kurze ziarno.


możesz sobie tylko pogadać a fakty są dobitne, moje prognozy się sprawdzają a twoje NIE, co więcej, zanosi się na to, że tym razem znowu spełni się moja prognoza że jednak odbijemy podczas gdy ty właśnie władowałeś się w prorokowanie krachu i bessy w samym dołku


bzdury, o spekulowaniu to ty wiesz tyle co kot napłakał co pokazuje rynek obalając wszystkie twoje prognozy odkąd tu jesteś

Podaj przykład transakcji spekulacyjnej z r/r 1%


nie na temat, czyli uporczywego odwracania kotka ogonkiem mamy ciąg dalszy


Moje 3% kapitału to jest więcej niż całość kapitału niejednego tutejszego leszcza

bez związku liczy się zysk/ryzyko z kapitału inwestycyjnego.


No właśnie bez związku ale u ciebie, ale jeśli już o tym mówimy to stosunek zysk/ryzyko w twoim portfelu inwestycyjnym jest właśnie fatalny, bo wsadziłeś 50% kasy w akcje po 7 latach wzrostów, czyli mówiąc wprost na szczycie hossy, gdyż statystycznie 80% rynków byka już dawno było zakończonych po takim czasie

a ja mam bardzo dobry stosunek/zysk ryzyko gdyż mój portfel inwestycyjny ma minimalne zaangażowanie w akcje gdy giełdy zachodnie kończą właśnie 7-letnią hossę
Koniec petrodolara / 159.205.225.* / 2015-09-10 13:15
Stopy % Banku Angli bez zmian, ale niektórzy uczestnicy widzą rosnącą inflację.

Indeksy w dół.
Koniec petrodolara / 159.205.225.* / 2015-09-10 13:10
Wywal;anie KGHM ruszyło razem z miedzią, bo o niej decyduje popyt z Chin, a nie zbankrutowane drukarki zer bez pokrycia.

Krach popytu Chin widać po załamaniu importu, -14,3%.

A nasze bankruty myślały, że się obkupia w straty, zamiast wywalać na chorych podskokach bez pieniędzy.
Time to pay the piper / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:54
Sankcje odwracają się przeciw ich twórcom.

http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150910/976848.html
Kim Ir Sen Associated łech.. / 31.174.148.* / 2015-09-10 12:57
SPUTNIK news BUAHAHAAAAA:)))))))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 12:59

SPUTNIK news BUAHAHAAAAA:)))))))

Leżę pod fotelem, ale jaja :-)))))
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 12:50
Dobra no to wróćmy na ziemię do szarej rzeczywistości
http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=d&u=12045444
Rynek mozolnie próbuje atakować bardzo silny opór w postaci luki wyczerpania/ucieczki z czarnego poniedziałku dodatkowo wzmocnionej przez dwa minima z VI i IX 2013 (linie zielone). Dopiero cena zamknięcia powyżej 2167.62 (wypełnienie luki) otworzy drogę do wzrostów, póki co kicha.
czekamy na okazje / 83.28.127.* / 2015-09-10 12:44
kghm 84zł podciągnęli do oporu i dalej ciężko będzie, ze wzrostami.

Nadzieja w bankach a tego jakoś nie łykają, powodów brak do szału..
synonim / 2015-09-10 12:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Spółki surowcowe straciły w wyniku bessy na rynku towarowym już 2 biliony USD na czysto, co odpowiada równowartości gospodarki Indii

value that producers of oil, gas, metals, minerals and other commodities have lost just in the past year comes to about $2 trillion, the size of India’s entire economy
Markets | Fri Sep 4, 2015 5:49pm EDT
Time to pay the piper / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:39
Jak już czcecie daty, to podam wrzesień, bo trwrają już ogromne umorzenia w bankrutujących funduszach i muszą wywalać, eby zgromadzić gotówkę na oddanie właścicielom, a to oznacza likwidację lewarów ja jakich jechali do tej pory.

I Chiny to wiedzą, dlatego nie czekały aż stracą więcej i zrobiły wyprzedzający ruch, bo dobrze wiedzą jaki krach już trwa w ich gospodarce, opartej na eksporcie..
synonim / 2015-09-10 12:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Jak już czcecie daty, to podam wrzesień


ale te wrzesień czy zeszły bo w zeszłym roku początek bessy w USA też na wrzesień wyznaczyłeś, tyle że wrzesień 2014
Botom już dziękujemy / 31.174.148.* / 2015-09-10 12:41
Ty już rok temu w październiku bocie podałeś "prognozę" SP500 do końca roku 2014 okolice 1000 pkt.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-09-10 12:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ty już rok temu w październiku bocie podałeś "prognozę" SP500 do końca roku 2014 okolice 1000 pkt


pamiętam i potwierdzam
Time to pay the piper / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:33
Widać w jaką panikę wpadli miliarderzy zapakowani w Glencore...
Po wynikach i ostrzeżeniu na razie negatywną oceną przez agencje ratingowe.

To samo z Freeport, BHP, czy Rio co się Tinto.
Z koncernami naftowymi i obsługującymi sektgor naftowy...

W paźdzerniku terminy spłaty długow, co potrwa wiele lat.
Więc już palą się gacie na tyłkach.
Time to pay the piper / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:28
A komu padły ostatnio akcje, po zakupie na szczytach na kredyt i kto się teraz trzęsą portki organizując specjalne komitety do obserwacji kursów na giełdzie, zamiast martwić się skąd będzie teraz cash flow, bo zero popytu w coraz większym krachu balona rekordowych długów pompowanych powietrzem zer bez pokrycia przez cale lata?

11 sierpnia, jak toś tak lubi różne daty, Chiny zerrwały z tym cyrkiem i cala piramida rozlatuje się jak domek z kart.
S załadowane / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:23
Wiemy już, kto kupował ostatnio akcje jako większy głup - nie, nie drobnica, tylko głupie bankrutujące korporacje, żeby ratować portfele swoich prezesów, bo im rosły straty.

Corporate buybacks, based on BofAML's client flows, are at the highest four-week-average level in 18 months as the irrationally non-economic buyers of last resort pile in to tumbling prices to maintain their CFO's and CEO's year-end performance bonuses. While hope remains that this pick-up will continue, the demise of the corporate credit market suggests the last greater fool just entered the market...
ateista-realista / 83.10.125.* / 2015-09-10 13:48

Wiemy już, kto kupował ostatnio akcje jako większy głup

No widzisz? A ja właśnie w lutym-początkiem marca wylazłem z fundów akcji po przeczytaniu gdzieś fajnego info o tym, że w juesej wręcz drastycznie rośnie wartość skupów akcji własnych przez korpo. A logika wskazywała na to, że to może świadczyć o pustym plompaniu kursów dla podbicia efektu "zarządzania" owymi korpo i fundami, do których nagania się coraz więcej ludu z ulycy. Minęły raptem 2 miesiące i co? Zaczął się zjazd, najpierw powolny, a potem coraz ciekawszy...
pytam bo nie wiem gdzie S załadować / 31.174.148.* / 2015-09-10 12:09
A to ten WIELKI KRACH SHEMITAG zapowiadany tu przez kraby ZT to 13.09.2015 to przecież NIEDZIELA to gdzie ten krach będzie u Arabów i Żydów na parkietach?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 12:25

A to ten WIELKI KRACH SHEMITAG zapowiadany tu przez kraby ZT to 13.09.2015 to przecież NIEDZIELA to gdzie ten krach będzie u Arabów i Żydów na parkietach?!

Wiedziałem, że ktoś się do tego w końcu d******..i (odniesie). Po pierwsze to nie jest moja prognoza, po drugie jak byś oglądnął wideo to byś zauważył, że dzień ten kończy rok Shemitah i po tej dacie w roku następnym coś może się wydarzyć nie precyzując dokładnie kiedy a były wydarzenia kilka dni przed np. 11 IX 2001 i atak na WTC. Jeszcze raz podkreślam, proszę mi nie przypinać tego jako moją prognozę, pokazałem to tylko jako ciekawostkę, proszę mnie rozliczać z formacji harmonicznych.
synonim / 2015-09-10 12:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Po pierwsze to nie jest moja prognoza


jak tylko to napisał to rynek wywalił w górę więc już się rakiem wycofuje

ale jeszcze wczoraj pisał, że kraby potwierdzają tą "nie jego" prognozę, ale kto by się tym przejmował
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 12:53

jak tylko to napisał to rynek wywalił w górę

Gdzie? Jak? nie zauważyłem czegoś?
synonim / 2015-09-10 13:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Wczoraj jak rosło 1.5%, na moje pytanie dlaczego nie dokupujesz, to się śmiałeś, co to za wzrosty, a dziś jak rośnie 0.7% to rynek wywalił w górę, normalnie jesteś bez wyje.bu


Znowu jakieś odwracanie kotka ogonkiem

A tymczasem fakty są proste, piszesz o krachu a w dniu następnym wig20 robi pion na prawie 1%

Nie jest to oczywiście jakaś mega hossa od razu ale dobrze obrazuje nawet w krótkim terminie jaki z ciebie perfekcyjny antywskaźnik
ZT / 83.31.129.* / 2015-09-10 13:54

A tymczasem fakty są proste, piszesz o krachu a w dniu następnym wig20 robi pion na prawie 1%

Brak komentarza, szkoda słów.
synonim / 2015-09-10 14:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Brak komentarza, szkoda słów.


fakty bolą
no to (.)pa z S... / 31.174.148.* / 2015-09-10 12:35
Acha czyli nic takiego.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Aldona122 / 83.14.183.* / 2015-09-10 12:07
A czytałam dzisiaj przygotowywany przez naszego profesora analizę statystyczną dotycząca prognozowanych spadków nieruchomości, w sasiedztwie, których pojawią się muslimy.
Emipre of Chaos / 159.205.225.* / 2015-09-10 12:04
W Zimbabwe to nie takie rekordy bili w co parę sekund, synobocie.
Aż zabrakło miejsca na zera w komputerach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy