Forum Forum inwestycyjneForex

Japońskie świece - pytanie o ichimoku i formacje

Japońskie świece - pytanie o ichimoku i formacje

Miless / 62.233.138.* / 2011-04-08 16:28
Jaki jest najlepszy interwał czasowy do analizy ichimoku? I czy dotyczy również cfd, i futures? Co jest najlepszym wyznacznikiem dla oceny równowagi w okresie 2 miesięcznym po sporych spadkach?
Wyświetlaj:
TrningFor / 89.72.54.* / 2011-04-08 16:44
Ichimoku działają na wszystkich wykresach. A interwał zależy chyba od okresu na jaki ustawiłeś pozycję. Krótkie pozycje to pewnie 3-15 minutowy, na dłuższe ja gram na 1 godz.

Widziałem prezentację na ten temat, jest załączona jako materiały do przygotowania się do szkolenia tutaj:

http://szkolenia.globtrex.com/JaponskieTechniki/

Hope it helps
Olafff / 212.182.94.* / 2011-04-08 16:57
a co można powiedzieć o relacji Ichimoku do Fibo? Widziałem kiedyś taką analizą, tylko gdzieś w sieci zniknęła i nie mogę do niej dotrzeć. Może jest prosta zależność? a jeszcze jedno, czy ichimoku faktycznie działa na każdym wykresie? bo słyszałem, że są różne wytyczne np do wykresów ETF do prawdziwych indeksów, trzeba wziąć na coś poprawkę, ale umknęło mi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy