Forum Spółki giełdowe Hawe SA w restrukturyzacji

Jarosław Bauc wiceprezesem spółki Hawe

Jarosław Bauc wiceprezesem spółki Hawe

Money.pl / 2013-07-29 14:50
Komentarze do wiadomości: Jarosław Bauc wiceprezesem spółki Hawe.
Wyświetlaj:
Maliniak / 81.219.53.* / 2013-07-29 15:45
Jakie on ma osiągnięcia chyba w braniu kasy,wszędzie siedział i brał pieniądze,a efektów żadnych,takich mamy ekonomistów tylko pchają się tam gdzie duża kasa.
rolingstone / 89.75.128.* / 2014-06-30 14:38
Przeciez BAUC zrezygnowal w grudniu 2013 po polrocznym bycie w HAWE o czym wy piszecie???
e.w / 2014-06-29 11:58
HA No i co czy nie mówiłam wcześniej za nim poszukałam na temat co wiemy o Panu Bauc i co zobaczyłam następny koleś z dyplomami Ontario , zasłużone powiazania splata długów Panie Witoń już nie obowiązuje w Bankach prawda kolega ma już zatrudnienie. Dlaczego został ten pan Bauc usunięty z Polkomtelu skoro taki super specjalista, ale za to znajduje dobra posadkę w HAWE . SA u Prezesa Witonia. No co kto tu kłamie? cyt:
Jarosław Bauc.

Ekonomista, polityk;
- W 1982 roku ukończył Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
- Do 1991 roku ukończył studia na University of Windsor w Ontario w Kanadzie, kursy z zakresu makroekonomii, mikroekonomii i finansów w London School of Economics i Uniwersytecie Wiedeńskim
- 1995 rok - konsultant Banku Narodowego Estonii
- 1996 rok - doradca ministra finansów Mongolii oraz twórca reformy mongolskiego systemu podatkowego
- 1997 rok - doradca ministra finansów Rumunii
- 1999 rok - przewodniczący Rady Banku PKO BP
- Od 10 stycznia 1998 do 8 czerwca 2000 był wiceministrem finansów, a od 8 czerwca 2000 do 28 sierpnia 2001 ministrem finansów
- W latach 2002-2004 sprawował funkcję prezesa Zarządu Powszechnego Towarzystwa Emerytalnych Skarbiec-Emerytura
- Od 1 lutego 2006 jest prezesem zarządu, dyrektorem Generalnym Polkomtel SA (operatora telefonii komórkowej Plus GSM) - Został odwołany 3 lipca 2007 i zastąpiony przez Adama Glapińskiego. W maju 2008 powrócił na to stanowisko
.
.
.


Jarosław Bauc - pełnione funkcje:.
e.w / 2014-06-29 11:47
Na litość boska otwieram dziś komputer i co czytam ,ze Jarosław Bauc wiceprezesem spółki HAWE SA. Ludzie ręce do Pana Boga składać, Czy ja się nie mylę ten człowiek jest powiązany z Bankami takimi jak powiazania z ośmiornica bydgoska przedstawieni.Tam ludzie Prezes Hawe jest jednym z nich. Bauc z nimi jest powiązany od prawie nie pamiętam ,ale chyba od samego początku lat 90, o czym to świadczy, że moje komentarze są blokowane by mi znów zamknąć usta i by mogli dalej nas wszystkich okradać, fałszować dokumenty handlując personalnymi danymi. W celu zdobywania kredytów na ludzi co ich nigdy nie brali. Jest to powiazanie tak jak wcześniej opisywałam ,ale nigdy to nie ujrzało światła dziennego. Artykuły robione dla telewizji nigdy nie ujrzało światła dziennego. Dziś życzę wszystkim inwestorom uciekajcie ze swoimi akcjami z HAWE S.A bo za moment obudzicie się z ręka w nocniku i do końca życia będziecie zdychać jak psy na ulicy przez ta bandę HAWE z Prezesem K. WITONIEM na czele . Dziś już mi nie zależy na tym by o tym pisać już się gnoja nie boje. I tak niedługo zejdę z tego świata bo do tego mnie doprowadzili wszyscy i nie tylko mnie ale wszystkich kto miał z nimi i z nimi kontakt.
Karol Walczak - Szczecinek / 84.205.12.* / 2013-07-29 14:50
Jako były minister finansów, spowodował dziurę budżetowa rzędu 30 mld. Było by dobrze, aby pamiętano o tym " wyczynie".
jot / 195.114.168.* / 2013-07-30 13:38
Najpierw sprawdź, czy masz rację. Nie rozpowszechniaj kłamstw. Prawda jest taka, że Bauc nie "spowodował" dziury budżetowej, tylko ujawnił wielkość owej dziury, za co karnie został zwolniony, gdyż powiedział prawdę. Dziurę budżetową wykopali jego poprzednicy, ministrowie finansów w rządzie Buzka: głównie Leszek Balcerowicz i w mniejszym stopniu Halina Wasilewska-Trenkner.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy