Forum Polityka, aktualnościKraj

Jarosław Gowin: najpierw ruch społeczny, potem partia

Jarosław Gowin: najpierw ruch społeczny, potem partia

Wyświetlaj:
dkupski / 91.90.160.* / 2013-09-28 19:28
Popieram Gowina. Podobala mi sie jego praca, zaangazowanie i ubijane odwazne pomysly.

Bede na niego glosowal a nawet zapisze sie do jego kampani spolecznej.
Nie szukam pracy, nie chce byc partyjnym- chce bogatego i przyjazdnego panstwa ktore pomaga swoim obywatelą kiedy tego potrzebuja i karze kiedy jedni lamia prawa drugich.
Rick Deckerd / 46.76.127.* / 2013-09-28 20:51
@dkupski.
Klakierze Gowina

Jak chcesz bogatego państwa to głosuj na JKM .Ach zapomniałem temu wszystkiego brakuje.Nic tam progam się nie liczy. Gowin jest przeciez taki przystojny i fotogieniczny.Mój Boże toż to nowy Kennedy .Kolejny mistrz w wypowiadaniu ogólników i składaniu obietnic bez pokrycia. Juz widać gołym okiem ze ubeckie merdia na czele z tvnem będą go popierać,średnio dwa razy dziennie będą go zapraszać do różnych programów bo on widzisz stary chce dalej pudrować to gówno którego JKM i jeszcze paru oszołomów chce od bez mała 20 lat położyc kres.Ale cóż ty możesz wiedzieć skoro na okrągło gapisz się w gębe Durczoka lub śledzisz wpisy na pudelku.Dopóki jest demokracja i byle kto ,czytaj ty bracie sieroto po peło a wcześniej pewnie UW lub KLD, mozesz decydować o moim losie dopóty Ja i mój kraj będziemy znajdować sie w czarnej d.....
Pozdrawiam
dkupski / 91.90.160.* / 2013-09-28 23:19
:) JKM a owszem ze glosowalbym na niego, bo wedlug mnie panstwo powinno byc jak dobrze dzialajaca firma. Z drugiej strony zycie nie zawsze sie super uklada i czesc osob potrzebuje pomocy innych. Czlowiek powinien sie czuc pewnie, ze w momentach krytycznych dostanie chodz minimalna pomoc od ludzi-panstwa. Osobiscie jestem fanem prostego panstwa bez zadnych grup uprzywilejowanych. Nie jestem az tak stary ani tez tak mlody zeby glosowac na wszystkich kogo wymieniles. Tak szczerze mowiac to jestem wszystkimi nimi zawiedziony. A co do JKM - gdyby mniej mowil i nie zachowywal sie od czasu do czasu jak szaleniec to moze bym na niego glosowal. Problem w tym ze nie zmienisz czesci spoleczenstwa tak od razu od reki. Na to potrzebny jest czas. Co do mnie to ja jestem osoba gotowa na wszystko ktora zlikwidowalaby podatek dochodowy i zostawila tyko CIT i to jeszcze z mozliwoscia duzych odliczen na inwestycje i nowe technologie, a wszystkie podatki wrzuciłbym w vat. Pozdrawiam
Rick Deckerd / 46.215.41.* / 2013-09-29 09:25
cyt.,zostawila tyko CIT i to jeszcze z mozliwoscia duzych odliczen na inwestycje i nowe technologie, a wszystkie podatki wrzuciłbym w vat.

-już pole do pierwszych przekrętów,nadużyć
Cytat numer dwa
cyt.,Czlowiek powinien sie czuc pewnie, ze w momentach krytycznych dostanie chodz minimalna pomoc od ludzi-panstwa.

Może mi wyjaśnisz kto psiakrew jest tym państwem?
Lala w Mopsie które ma w nosie twoje położenie ona pijąc kawkę czeka niecierpliwie na koniec swojej pracy.Nie robi benajmniej tego za darmo!!!!
Skąd wreszcie to panstwo bierze pieniądze na opieką socjalną?Spójrz na skalę zadłużenia oaz fiskalizm podatkowy jaki mamy.

Problem w tym ze nie zmienisz czesci spoleczenstwa tak od razu od reki. Na to potrzebny jest czas

Ile kolejne 25 ,50 a może bez kozery powiem pincet lat jak mawiał Smoleń .Pamietam ducha roku 89 wtedy i dziś nadal istnieje ogromne przyzwolenie na radykalną zmianę.60% absencji w ostatnich wyborach,najwyższa w Europie jest tego wymownym przykładem.

Nie pomyliłem się .
Cytując klasyka "Panie Prezesie zadanie wykonane"
Pan Gowin został po prostu skierowany aby zagospodarowac tzw sieroty po peło czyli Ciebie , cześć wyborców Tuska rozczarowanych jego nieudolnymi rządami i twój wpis to dobitnie potwierdza ze stado lemingów znów da się wykiwać.
Głosuj na JKM bo czasu już nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlek / 2013-09-29 00:22
Czlowiek powinien sie czuc pewnie, ze w momentach krytycznych dostanie chodz minimalna pomoc od ludzi-panstwa.

Z tego co piszesz bliżej Ci jednak do Kongresu Nowej Prawicy niż socjalnej wizji państwa Gowina. Na początek powinieneś zacząć odróżniać pomoc społeczną (od zaangażowanych w niesienie pomocy ludzi/fundacji/związków wyznaniowych) od państwowej opieki socjalnej (np. z MOPS-u). Pozdrawiam.
asdeew / 31.0.239.* / 2013-09-29 06:34
Człowiek bez zaplecza, stracony głos.

Najnowsze wpisy