Forum Polityka, aktualnościKraj

"Jarosław Kaczyński ma prawo się zmienić, premier miał nadzieję"

"Jarosław Kaczyński ma prawo się zmienić, premier miał nadzieję"

Wyświetlaj:
;-))) / 199.67.203.* / 2012-03-14 10:57
Wydaje mi sie, że artykół nie jest kompletny. Obiło mi sie o uszy że Jerzy Hofman wytłumaczył iż PiS nie chce brac udziału w tej całesz szopce związanej z zaproszeniem Donalda T.
Zaproponował natomiast by spotkali sie eksperci w tej sprawie w celu konkretnej debaty a nie suchych PRowskich zagrywek.
Czy możecie zdementować bądź potwierdzić moje słowa?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-14 12:31
Nie wytlumaczsz im - na TVN-ie idzie , ze Tusk przyjacielska dlon wyciagnal i POsrancy az sie slinia z radosci. Reszta sioe nie liczy ....Mlodzi i wyksztalceni, kurna ich mac ,....
m-53 / 83.24.31.* / 2012-03-14 10:56
Tusk i spółka najwyraźniej są chorzy "na umyśle" albo nas mają za idiotów
- w poniedziałek ogłaszają: TRYBUNAŁ STANU
- we wtorek zapraszają ZBRODNIARZA na spotkanie
- w środę ogłaszają, że czują się urażeni

A zupełnie pomijają fakty
- Kaczyński wyraźnie zgłosił chęć współpracy - ale nie chęć ściskania się z Tuskiem
- PO wraz z PSL zablokowała próbę demontażu korporacji twierdząc, że to zamach na wolność i samorządność.
Myslec glaby / 178.73.63.* / 2012-03-14 11:03
czlowieku,zastanow sie co tu wypisujesz!!!
Trybunal Stanu za cos zupelnie innego i slusznie.A dopoki nie staneli i nie ma wyroku,sa niewinni,dlatego mozna ich zapraszac.
To PiS zaproponowal,ze wlaczy sie i pomoze w deregulacji i BARDZO dobrze i BARDZO ladnie,ze PO ich zaprasza.
To Platforma wreszcei pierwsza sie wziela za deregulacje i to Gowin jest pierwszy,ktory zdecydowal sie wreszcie dociagnac to do konca.
Nienawisc zaslepia takich matolow jak ty.
A kaczynski jest najwiekszym szkodnikiem w Polsce,i tyle.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-14 12:38
Przejrzyj fakty POsrancu, a potem tutaj klam. Walke z korporocjami rozpoczelo PIS za czasow swoich rzadow - dlatego miedzy innymi te korporacje odsunely ich od wladzy. Kto sie dobieral do tylka architektom, lekarzom, prawnikom w 2006 i w 2007 roku? Gowin z Tuskiem? Gdzie oni wtedy byli, POsrancy jedni? Stali trzymajac sie za rece z tymi korporacjami - nie na prozno potem np. Cwiakalski ministrem zostal - ktos musial stare ukaldy przywrocic. A pamietasz walke Ziobry z klanem prawniczym - alez gdzie tam ....! Wiecej czyatc i mniej "M jak milosc" ogladac proponuje!
Ck1 / 91.57.108.* / 2012-03-15 13:03
No jasne tworzyli państwo policyjne. Włazili ludziom do domów i traktowali każdego z dyplomem jak przestępcę. Miałem wtedy wrażenie ze nam zrobią Kubę z Polski. A kto takich popiera????
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy