Forum Polityka, aktualnościPolityka

Jarosławie, rolniku z Żoliborza, co z ubojem rytualnym?

Jarosławie, rolniku z Żoliborza, co z ubojem rytualnym?

Wyświetlaj:
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-16 15:01
Panie Premierze Piechociński,

Pańskie zachowanie jest żenujące i mi wstyd za Pana i całe PSL. Embargo jest od siedmiu lat a Pan teraz sobie o tym przypominasz. To dowód braku kompetencji i zaniechania. Jakiś czas temu na zachowanie Włochów przenoszacych fabrykę do siebie zareagowałeś zakupem od nich durnego Pendolino; zamiast wprowadzić sankcje za ich zachowanie. Czy to wynik braku kompetencji czy lenistwa? Nie wiem.Wiem, ze nie jest Pan w niczym lepszy od innych nidekompetentnych urzędników.
jeremiah / 173.208.87.* / 2014-05-16 14:06
Piechociński sam jest synkiem badylarza spod Grójca i ledwo co po szkołach. Kłopot ma w tym że ubój ma się jak pięść do nosa i to nakaz moralny i tak jest zresztą traktowany na świecie. A co do Kijowa to minister nie ptrafi zadbać o swoje "chamowo" - nie tak jak z kumplami i rodzinka, to potrafi, więc niech nie wypowiada się na temat żadnego kraju innego niż grójeckie i jego podwórze z krasnalem!
bawełna,tylko bawełna / 178.37.243.* / 2014-05-16 12:19
Pominął punkt 3ci , czyli jeszcze: jak skłócić niewolników z niewolnicami na plantacji, aby móc oddać się w spokoju ulubionym zajęciom.A na plecach oddech Ligii Kobiet... lodowaty.

Najnowsze wpisy