Forum Polityka, aktualnościKraj

Jaruzelski w szpitalu. Stan jest ciężki

Jaruzelski w szpitalu. Stan jest ciężki

Money.pl / 2011-03-15 11:41
Komentarze do wiadomości: Jaruzelski w szpitalu. Stan jest ciężki.
Wyświetlaj:
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 10:58
Chciałbym napisać i życzyć "Nich mu ziemia lekką będzie jako chrześcijanin, ale obawiam się, że
nie będzie.

Owocem jego działań jest dzisiejszy podział Polaków. PRL nie było Państwem suwerennym nie było
wolnym krajem. Osoby u władzy były poplecznikami Sowietów. Przykład w latach 50-tych Gen. Rokosowski
był dowódcą LWP, taki jest rodowód PZRP i SLD takie ich korzenie.

Prawdą jest, że W. Jaruzelski chciał interwencji Sowietów, a później wprowadził na ich rozkaz Stan
Wojenny w Polsce. Sowietom było to na ręką, a on ich słuchał. Szkoda, że patrzymy na Stan Wojenny
wyłącznie przez pryzmat Polski. Sowieci na tym rozwiązaniu zyskali najbardziej również na arenie
międzynarodowej. Polacy "sami" załatwili swoje sprawy. Generał Ludowego Wojska Polskiego
czyli sługa ZSRR. On potrzebuje prawdziwie miłosierdzia.

Popieram:

Od 1945r., do 1989 zamordowali udokumentowanych 240 tys polskich patriotów. Nikt nie policzył ile
zakopano w różnych piwnicach siedzib nkwd i ub. Nikt nie policzył tych którzy spadli ze schodów,
wypadli z okna, poraził ich prąd, zmarli nagle na coś, zaginęli, zaczadzieli etc. Nikt nie policzył
tych, którzy po miesiącach i latach wypuszczeni postradali zmysły, zmarli z wycieńczenia. Nikt nie
policzył doznanych kalectw, zmarnowanych młodości i życia. Nikt nie policzył bezprawia sowieckich
czynowników, odebranych dóbr, domów, dorobku pokoleń. Towariszcz gienierał, nikagda ob was nie
zabudiem.
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-09 18:02
Ziemia spawaczowi nie będzie lekka, bo za dużo cierpienia za jego rządów było. Dlatego po śmierci trzeba mu przebić serce kołkiem osikowym, dla pewności że ten koszmar skończył się już na zawsze.
....zgiń i przepadnij na wieki ....amen
jodła 45 / 212.14.47.* / 2011-03-21 11:56
pisząc taki komentarz wobec człowieka leżącego w szpitalu w stanie bardzo ciężkim trzeba być bydlakiem i na pewno nim jesteś. Na pewno nie brałeś udziału w jakiejkolwiek formie walki, działalności podziemnej, nigdy nie uprawiałeś sportu. jesteś zwyklym knurem, leniwym, cynicznym który postanowił skopać leżącego. Ot zwykle ludzkie bydle wychowane dla mamony, przez mamonę. Życzę ci tego samego!!
x69 / 62.111.158.* / 2011-03-21 14:46
To jest bydlak i do tego katolik czyli wszystko w jednym :) Co wiecej gosc posluguje sie klam,stwami. Gdyby rzeczywiscie tak bylo mielibysmy powtorke z Wegier 1956 oraz Czech 1968.
NIby dlaczego Ruski mialyby nie wdepnac tutaj?
Bo Polska jest niby Chrystusem Narodow?
Smiechu warte. Wyzej sramy niz d..... mamy w tym zasranym kraju
Poza tym jak Ruski by sie tu przetoczyly to Polska stalaby sie 17 republika ZSRR a taki katolik nie mialby nic juz do powiedzenia bo marzlby na SYberii w gulagu przy dobrych wiatrach
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 15:24
gdybanie mnie nie interesuje. Fakty Panie x69.

Przykład gdybania. Robotnicy organizują zbrojny opór, rozpoczyna się walka tak jak w kopalni Wujek ale na skalę kraju. Wojskowi strzelają do cywilów braci. Polak strzela do Polaka. Gen. LWP jest dalej bohaterem w oczach ..... (czyich oczach bo chyba nie Polaków).

Jego dowódcą był Gen Rokosowski w latach 50-tych. On sam odbywał szkolenia w ZSRR. Bardzo kochał Polskę i dlatego spełniał polecenia Sowietów. Jak u nich odwilż (czasy
Gorbaczowa) to u nas też jak u nich reżim to u nas tak samo (czasy Breżniewa).

Generalnie nie widzę w jego działaniu niezależności. Pan widzi to inaczej. Mamy różne zdania z tym że ja Pana nie obrzucam epitetami. Mam na tyle rozumy żeby wiedzieć, że to nic nie da. A dawałoby tylko świadectwo o mnie. Nie chcę dyskutować z Panem na tym poziomie. Żegnam.
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 12:17
rozumiem, że piszesz o moim wezwaniu do miłosierdzia.

Brak argumentów i epitety to jedyne co pozostaje gdy nie ma argumentów. One śiadczą jednak o Tobie i Twoim wychowaniu a nie o mnie. O sobie dałaś świadectwo tylko o sobie.
x69 / 62.111.158.* / 2011-03-21 14:50
Niestety gosc ma racje.
Zyjemy w katolibanie z jedynymi slusznymi pogladami.
Reprezentujesz ten sam fanatyczny poziom co nagorszy sort komunistow.
Nic sie nie zmienilo poza kolorem dyktatury. Czerwona zostala zamieniona na czarna
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 15:18
Panie x69. Widzę ponownie "dużo" merytoryki w Pana wypowiedzi.

Proszę mi wybaczyć uwagę ale skoro Pan pisze co to pisze to chyba jednak jest różnica pomiędzy komuną a dniem dzisiejszym. Pana wpis jest tego dowodem.

Poglądy mam swoje a Pan swoje. Pana nie tylko poglądy ale i forma wypowiedzi są mi obce. Co nie oznacza, że nie ma Pan prawa pisać tego co Pan pisze.

Czerwona komuna ciągle żyje. Myli się więc Pan pisząc, że się coś zmieniło. Zmieniła się forma własności.

Epitety pod moim adresem pomijam jako nieistotne.
anuska / 87.105.250.* / 2011-03-21 10:25
A ile Zero,Zero doprowadził do śmierci likwidując transplantacje serca,kto go powiesi?A kto winien 95 osób zginęło pod Smoleńkiem,pycha zaruzemialstwo kaczykowstwo.
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 11:02
koniecznie trzeba też napisać o całej niesprawiedliwości tego świata. Jeżeli stalinowcy byli mordercami to ten fakt usprawiedliwia mordy innych. Co ma sprawa transplantacji do Gen. WLP W. Jaruzelskiego, wie tylko Pani anuska. Wpis nie na temat. Chyba, że chcemy rozliczenia każdej niesprawiedliwości i mamy zamiar o tym pisać ale wtedy Pani anuska powinna potraktować temat nieco głębiej i napisać kilka przykładów.
jodła 45 / 212.14.47.* / 2011-03-21 12:00
taka menda jak ty "drań" to powinna pracować w aparacie propagandy PRL. Tam potrzebowali takich ideowych debili. Życzę ci tego samego.
x69 / 62.111.158.* / 2011-03-21 15:02
wiesz...
mysle ze bylby lepszy niz Dzierzynski z Beria razem wzieci. Oczywiscie w imie obrony wartosci i milosci blizniego.
Palant zapomnial kim byl i co robil sw Pawel zanim zostal apostolem :)
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 16:34
zapewniam że nie zapomniałem. Problem w tym, że takie obelgi mnie śmieszą. Brak argumentów :)))). Papka pomieszana z próbą obrażenia mnie.

A mnie Panie x69 nie jesteś wstanie obrazić. Tak jak pisałem wcześniej ciągle dajesz świadectwo o sobie, właściwie anty-świadectwo. Ale to Twój problem.

A co do św. Pawła cytując klasyka "Mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy." Nie zgadzam się często z L. Millerem ale tu ma rację. :))))

Uważam, że odwaga jaką Pan x69 wykazuje przez Internet to coś co pokazuje jak łatwo być odważnym nie widząc adwersarza. Dla mnie to nie odwaga ale brak odwagi i kultury.

W imię miłości bliźniego i wartości zastanów się Pan x69 czy nie lepiej różnic się z szacunkiem.
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 12:18
mój komentarz powyżej. Epitety i brak argumentów świadczą o Tobie jodła 45 - tylko o Tobie i twoim wychowaniu.
zmimmmter / 87.105.250.* / 2011-03-21 10:17
Idiotów nie sieją same się rodzą.A jeszcze co gorsze jak moher uciska na mózg otępiały.Był i będzie wiernym żołnierzem naszej Ojczyzny.
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 11:09
dlatego jego dowódcą był Gen Rokosowski w latach 50-tych oraz jeździł na szkolenia i nauki do ZRSS. Bardzo kochał Polskę i dlatego spełniał polecenia Sowietów. Jak u nich odwilż (czasy Gorbaczowa) to u nas też jak u nich reżim to u nas tak samo (czasy Breżniewa).

Polska Panie Zmimmmter nie była suwerenna od 1945 do 1989 r. (nie wspomina już o braku demokracji). Proszę o tym pamiętać a w wypowiedziach poza epitetami zamiast argumentów nikogo Pan nie przekona a świadczą wyłącznie o Panu i Pana kulturze (a raczej jej braku)

Sowieci najbardziej skorzystali na rozwiązaniu sprawy Solidarności przez Polaków. A ta decyzja przyniosła podział społeczeństwa - to fakt. Więc jest/była zła.
X69 / 62.111.158.* / 2011-03-21 14:53
Ile masz lat ?
Jakie masz wyksztacenie ?
Czy ty przypadkeim nie wyksztalciles sie w tej cholernej komunie?
I nie masz obrzydzenia do swojego wyksztalcenia?
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 16:46
Panie x69. Np. W szkole średniej uczyłem się o komunie i przewodniej roli ZSRR.
A reszta jest milczeniem.

Zapewniam jednak, że patrzę na dzień dzisiejszy, na ulice (dziury) i widzę ciągle zapóźnienie cywilizacyjne w stosunku do Zachodu Europy, które mamy. Ciągle za to płacimy jak PZPR nami rządziło i będziemy płacić.

Skradzione pieniądze z ZUS przez PZPR. Teraz ja i tacy jak ja utrzymują emerytów i rencistów. Jak się Pan z tym czuje? Dzięki mnie dostaje Pan emeryturę.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-03-19 19:59
Jaruzelski puka w bramę niebios. W takiej sytuacji trzeba mieć trochę respektu bo być może sumienie jego lepiej zaczęło funkcjonować niż system prawny w Polsce i zbrodniarz mógł zacząć się wahać czy na końcu opłaca się nawrócić. Jeżeli prezydent wyprawi pańswowy pogrzeb to PiS ma gwarantowaną wygraną w wyborach.
ciekawe / 46.113.169.* / 2011-03-18 23:02
TERAZ TYLKO CZEKAM NA KOŚCIELNY POGRZEB Z POMPĄ I KAZANIEM TYPU: CIERPIAŁ JAK
CHRYSTUS (VIDE: GEREMEK).
Grzyb1488 / 91.217.19.* / 2011-03-18 19:14
Obyś kipnoł na raka z 10 przeżutami czerwony zdrajco!!!! Pflu sram na Ciebie Jaruzeloska mędo
ora_et / 77.115.10.* / 2011-03-17 20:22
Od 1945r., do 1989 zamordowali udokumentowanych 240 tys polskich patriotów. Nikt nie policzył ile zakopano w różnych piwnicach siedzib nkwd i ub. Nikt nie policzył tych którzy spadli ze schodów, wypadli z okna, poraził ich prąd, zmarli nagle na coś, zaginęli, zaczadzieli etc. Nikt nie policzył tych, którzy po miesiącach i latach wypuszczeni postradali zmysły, zmarli z wycieńczenia. Nikt nie policzył doznanych kalectw, zmarnowanych młodości i życia. Nikt nie policzył bezprawia sowieckich czynowników, odebranych dóbr, domów, dorobku pokoleń. Towariszcz gienierał, nikagda ob was nie zabudiem
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-21 13:20
ora et labora. Zgadzam się z Tobą
ździcho / 77.254.233.* / 2011-03-17 15:57
Nic mu nie jest. Gdy ktoś jest słynny, a szczególnie kontrowersyjny, tym bardziej jest
CHORSZY i UMIERAJĄCSZY. Niedługo okaże się, ze to był zwykły czyrak, tylko biedactwu sprawiał straszny ból...
eme / 77.253.240.* / 2011-03-16 20:39
Nie zyczcie mu śmierci. Niech sie męczy.
ździcho / 77.254.233.* / 2011-03-17 15:58

Niech sie męczy.

Na razie męczymy się tu my...z Tobą. Tylko siedem wyrazów, a łapy opadają jak się czyta...
Botycki / 178.42.31.* / 2011-03-16 15:27
Gdyby w 1989 roku dosiegła go sprawiedliwość, to dziś by nie chorował. Piszę enigmatycznie? No to napiszę wprost: To zbrodniarz i powinien był zostać rozstrzelany.
x69 / 62.111.158.* / 2011-03-21 15:28
Proces?
Pewnie taki obiektywny jaki mial Causescu?
jesli ktos pamieta :) z tych ktorzy zyli w tamtych czasach
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-03-17 21:46
jednak szkoda ze wprowadził stan wojenny-było by o paru idotów takich jak ty ,mniej.
Drań / 93.159.53.* / 2011-03-16 10:40
Chciałbym napisać i życzyć "Nich mu ziemia lekką będzie jako chrześcijanin, ale obawiam się, że
nie będzie.

Owocem jego działań jest dzisiejszy podział Polaków. PRL nie było Państwem suwerennym nie było
wolnym krajem. Osoby u władzy były poplecznikami Sowietów. Przykład w latach 50-tych Gen. Rokosowski
był dowódcą LWP, taki jest rodowód PZRP i SLD takie ich korzenie.

Prawdą jest, że W. Jaruzelski chciał interwencji Sowietów, a później wprowadził na ich rozkaz Stan
Wojenny w Polsce. Sowietom było to na ręką, a on ich słuchał. Szkoda, że patrzymy na Stan Wojenny
wyłącznie przez pryzmat Polski. Sowieci na tym rozwiązaniu zyskali najbardziej również na arenie
międzynarodowej. Polacy "sami" załatwili swoje sprawy. Generał Ludowego Wojska Polskiego
czyli sługa ZSRR. On potrzebuje prawdziwie miłosierdzia.
ździcho / 62.244.153.* / 2011-03-16 08:57
Nic mu nie jest. Gdy ktoś jest słynny, a szczególnie kontrowersyjny, tym bardziej jest CHORSZY i UMIERAJĄCSZY niż wszyscy inni zwykli ludzie.
acomitam / 87.204.92.* / 2011-03-16 06:53
I gdzie tu sprawiedliwość? Zamiast dogorywać w kryminale, leży sobie panisko w szpitalu i za nasze pieniądze przychylają mu nieba. Dziękujemy tym wszystkim ubeckim pomiotom: Michnikom, Geremkom, oj długo by wymieniać.
ździcho / 62.244.153.* / 2011-03-16 09:10

Zamiast dogorywać w kryminale, leży sobie panisko w szpitalu i
za nasze pieniądze przychylają mu nieba

Przecież w kryminale miałby to samo. Leżałoby sobie panisko w szpitalu i
za nasze pieniądze przychylano by mu nieba. To tylko w piosenkach tak się śpiewa: "...w więziennym szpitalu, na zgniłym posłaniu itd..."
Fret / 89.204.153.* / 2011-03-15 20:34
ale śmierci już tego nie zrobi !!!
Farida2011 / 86.63.81.* / 2011-03-15 20:30
Wcale mi go nie żal. Jak umierali torturowani Polacy to Jaruzelski nie wydał rozkaz zakazu . Niech zobaczy jak się cierpi. On i tak sobie pożył na wolności. Ten człowiek powinien siedzieć we więzieniu .
Jeszcze na wolności. Nie interesuje mnie jego wiek. Kiedy inni Polacy umierali Generał sobie żył
w chwale . To jest wielki tchórz ,który tolerował okupację radziecką . To człowiek ,który zza biurka wydawał okrutne rozkazy przeciwko opozycji. Niszczył wszystko co stało na jego drodze do kariery. A tu patrzcie jaka wielka żałość bo Generał jest chory. Nie on jeden jest w ciężkim stanie. Dla mnie zawsze będzie zbrodniarzem. Żal mi wszystkich ludzi ciężko chorych oprócz Jaruzelskiego . Oby go tylko nie chowali z honorami bo to już by była ZDRADA.
dam-dam / 67.55.41.* / 2011-03-16 00:25
Jako czlowieka !? Kazdego zal ! Jako w. jaruzelskiego ....NIGDY.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy