Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jasiński: Dwukrotnie podniesiemy pensje prezesom

Jasiński: Dwukrotnie podniesiemy pensje prezesom

Wyświetlaj:
wew / 83.31.251.* / 2006-12-15 00:01
Jeśli mówimy o PKO BP, to idealnym kandydatem jest pan Fąfara. Znam go osobiście i uważam, że publiczne stwierdzenie ministra, że nie ma kandydatów, jest obraźliwe dla tego człowieka. Ale widać nie kwalifikacje się liczą, ale legitymacja partyjna - pan minister zaprzecza w wywiadzie i w ten sposób z gęby sobie cholewę robi. Na szczęście już niedługo...
Konradm / 89.171.78.* / 2006-12-14 19:16
Już powinien przygotowywać fotel dla Marcinkiewicza - też wielkiego przegranego.. wije się, jak może.. pewnie i kościoły sprywatyzuje..
ciekawe, czy mu to pomoże..
jantek / 83.23.177.* / 2006-12-14 19:04
no proszę,nierób obudził sie pod koniec roku i zaczął intensywnie pracowac.Żeby tylko z tej aktywności nie wynikły za duże straty dla skarbu państwa.
Leszek P. / 87.105.39.* / 2006-12-14 17:27
Panie Jasiński chyba Pan oszalał 16000 miesięcznie a premie. Emeryci trż chcą podwyzki o 100 procent.
Polak Prawdziwy / 81.219.113.* / 2006-12-14 15:21
Dlaczego takiego PZPR-owca jak Jasiński zrobiono ministrem. To wstyd dla Polski, że członek Komuny jest w rządzie. Jakim prawem ten komunista zarządza państwowym majątkiem. Jego miejsce jako wysokiego członka PZPR jest w więzieniu. Niew wiem dlaczego PIS promuje komunistów z PZPR. Najwięcej członków PZPR-u jest w PIS-ie a nie w innych partiach. WSTYD I HAŃBA DLA POLSKI CO TEN PIS WYPRAWIA I KTO GO REPREZENTUJE!!!!!!!!!!!!! NARÓD ROZLICZY KOMUNISTÓW Z PZPR, KTÓRZY SĄ W PIS-e.
inżynier prawdziwy / 83.27.197.* / 2006-12-15 00:56
A kto rozrliczy PZPR-owskich KOMUNISTÓW, ktorzy sa w SLD, PO i w MEDIACH.
To nie tedy przebiega podział ZŁA Polaku nazywajacym sie Prawdziwym!
Lis też jest POLAKIEM, ADAM takze ma w dowodzie POLAK.
Co z tego wynika wszyscy widzimy.
A były ambasador Szewach WEISS nie był Polakiem.
Nawet mu Polacy i jego rodzinie pomogli ukryć się przed zbrodniarzami NAZISTOWSKIMI i co z tego wynika.
Mówi po Polsku podobnie jak gazety wychodzace zw Polsce ale czy coś z tego wynika?
Moze jak ujawni sie raport o "patriotach" Polski z WSI, to coś Ci to Polaku Prawdziwy wyjasni ilu tam Polaków Prawdziwych było jeszcze niedawno w Wolnej Polsce!
Uzywałbym oszczedniej tych duzych liter i wykrzykników na twoim miejscu.
Nie kazda bakteria jest zła a to, że ktos był w PZPR aby mieć pracę to jeszcze nic nie znaczy.
Znałem członków PZPR będących bardzo porzadnymi ludzmi-byli tam tylko aby robić to co lubieli-ale byli statystami na planie PZPR.
Mało było takich jak autor piszacy te słowa, który zrezzygnował z kariery w wyniku odmowy wstapienia do PZPR, ale jak wspomniałem wyzej nie wszyscy co nalezeli byli draniami, choc trudno w to uwierzyć.
rosa / 2006-12-14 20:57 / Bywalec forum
Na taki wpis cisną się na usta pewne słowa... ale nie moge ich napisać bo REGULAMNI FORUM nie pozwala.
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-14 13:22
"...proszę mi powiedzieć, komu dałem nominację, z klucza partyjnego?"
TKM, nie obowiązuje w ministerstwie Skarbu Państwa. Pan minister nie da sobą manipulować.
mirron / 83.22.205.* / 2006-12-14 11:14
Czytając słowa ministra Jasińskiego mam nieodparte wrażenie ,że coś jest jednak nie tak. Ciekawią mnie okoliczności odwołania z PKOBP p. Myjaka a także powołania na prezesa PZU p. Netzla. Może i o tym nie decydowały kryteria partyjne lecz z pewnością również nie kompetencyjne. Sprwa wygląda więc jeszcze bardziej tajemniczo a trzeba przypomnieć ,że to nie jest kwestia obsady prywatnych folwarków lecz spółek należących do Skarbu Państwa.
majofonez / 217.30.159.* / 2006-12-14 09:21
Nie trzeba daleko szukać,chociażby KGHM-prezesem został jakiś małomiasteczkowy patałach bez doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie!!Panie ministrze,jest Pan kłamcą!!

Najnowsze wpisy