Forum Polityka, aktualnościKraj

Jedno kliknięcie może zakończyć twoją karierę. Tego unikaj na Facebooku, by nie wylecieć z pracy

Jedno kliknięcie może zakończyć twoją karierę. Tego unikaj na Facebooku, by nie wylecieć z pracy

Wyświetlaj:
tak pytam / 217.99.97.* / 2015-02-03 13:19
A tej pani zdjęcie w prześwitującej bluzce to profesjonalne ?
Tomi Fox / 46.187.137.* / 2015-02-03 13:16
no... pani Bożena bardzo piękna kobieta :)
hela / 89.229.33.* / 2015-02-03 13:00
Szanowni Państwo, nie pozwólcie się ogłupiać. Bardzo źli ludzie z Torunia prześladują porządnych ludzi rozpowszechniając kłamstwa, fałszywe informacje, plotki. Każdy i każda może stać się ich celem.
któś / 188.116.35.* / 2015-02-03 12:59
Umożliwiamy dostęp do publikowanych przez nas treści jedynie znajomym. Lub pewnej jej grupie - i po problemie. Swoją drogą co mają poglądy na Smoleńsk do przedsiębiorstwa taksówkowego pozostaje dla mnie zagadką. Szefowa będzie dyskryminowała kierowców wierzących w zamach? Przecież i tak może to robić jeśli tylko będzie chciała, przy feudalnym charakterze relacji pracodawca-pracownik nie będzie żadnych przeszkód.
yyy890 / 85.222.73.* / 2015-02-03 12:58
bo zdjecia i posty sa dla znajomych,jak ktos nie mysli i udostepnia publicznie sam jest sobie winien. moj facebook dla osob trzecich jest zablokowany.nie widac zdjec komentarzy polubien i ilu i jakich mam znajomych!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Yam / 94.40.32.* / 2015-02-03 12:53
Jedno kliknięcie i kończę współpracę z jakimś chorym na umyśle tyranem, który uzurpuje sobie prawo do dysponowania moim czasem wolnym. Nic mojemu pracodawcy do moich spraw prywatnych. Miejsc, w których bywam, przebarwień twarzy itp. Jeśli nie rzutuje to na moja pracę w firmie i nie szkodzi firmie - radzę zająć się swoimi przebarwieniami twarzy. Tak właśnie społeczeństwo daje się ogłupiać i zastraszać kieszonkowym Napoleonom, ciętym przez głowę i ich żałosnym kadrowcom.
olo502 / 95.48.0.* / 2015-02-03 12:51
już widzę, jak w sądzie zakład pracy obroni się z wywalenia mnie za zdjęcie z urlopu z drinkiem w ręku, buhahaha, kretynizm do potęgi entej
jonas971 / 81.190.224.* / 2015-02-03 12:39
Ten artykuł wygląda jak 10 przykazań pana do niewolnika. Do czego ten świat już doszedł...
fdsad / 89.74.116.* / 2015-02-03 12:29
ja nie mam konta na facebooku i mi z tym dobrze. zadufani w sobie egoiści
Artur910 / 79.188.46.* / 2015-02-03 12:27
Postanowiłem nie pracować dla bogatego Pana, bo sprawiałem tylko że się jeszcze bardziej bogacił a ja tylko wegetowałem. On się rozmnażał i swoją rodzinę a ja ledwo wiązałem koniec z końcem. Teraz nie mam tego problemu, nie mam Pana, pracuje dla siebie i dla biedniejszych ode mnie. Praca dla bogatych mija się z celem. Oni i tak wszystko mają a wiecznie będą chcieli więcej i wiecznie będą nieszczęśliwi bo nie potrafią się cieszyć małymi rzeczami. Nie mam konta na facebooku bo uważam że konta te są inwigilowane.
rozbity / 83.10.86.* / 2015-02-03 12:20
nie od dziś wiadomo ż e jest ten i nie tylko ten portal filtrowany i chcą wszystko wiedzieć o wszystkim tak jest dziś z komórkami tabletami itp poroniony pomysł cichociemnych
krychaaaaa / 195.114.160.* / 2015-02-03 12:12
dla mnie ci, którzy np. nie przyjmuja do pracy kogoś, kto zamieszcza zdjęcia jak pił w wakacje drinka pod palemką w kostiumie kąpielowym powinni niezwłocznie udać się do dobrego psychiatry, albo zmienić specjalistę, bo ten przestał już im pomagać
Vego2509 / 78.154.67.* / 2015-02-03 12:45
Zgadzam się :) To jest poroniona sytuacja... Jeśli kogoś tak bardzo interesuje życie prywatne swojego pracownika to oznacza to 2 rzeczy: 1. Nie ma swojego życia prywatnego, 2. Powinien jak najszybciej zgłosić się do psychiatry(tak do psychiatry nie do psychologa). To są rzeczy bardzo poważne i zagrażające dalszemu zdrowiu i życiu. JAK JEST POLSKA TO JEST POLSKA I WOLNOŚĆ SŁOWA POZWALA NA TO ŻEBY MIEĆ WSZYSTKO GDZIEŚ (w granicach przyzwoitości i rozumu) I ZAMIESZCZAĆ SOBIE RÓŻNE ZDJĘCIA, WPISY ITP. Obrażać kogoś teoretycznie też można choć nie jestem zbytnio za tym. Artykuł jak dla mnie przesadzony w niektórych kwestiach i to bardzo... Teraz czekam na hejtowanie mojego wpisu :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
mmmbbbb / 83.29.58.* / 2015-02-03 14:39
A ja nie do konca sie zgadzam. Wrzucanie prywatnych zdjęć do sieci to forma ekshibicjonizmu. Jeśli ktos ma potrzebe pochwalenia sie znajomym z tego jak leżal na plaży czy zalewal sie w trupa na imprezie powinien takie zdjecia udostępniac tylko znajomym. FB ma bardzo rozbudowane opcje co, komu można udostępniać. Czesto na fb ludzie maja połowe miasta, wiekszosc ludzi z szkoly, studiów a potem i z pracy ( łącznie z szefami, klientami itp). Skoro maja odwage wpuszczać wszystkich do swojego życia osobistego to jako szef mialabym obawy, jak taka osoba zachowa sie np. na delegacji czy w rozmowach z klientami. Pracuje w duzej korporacji i wiem z kim delegacja bedzie sukcesem a kto zachowa sie jak totalny baran. Jakimś dziwnym trafem zazwyczaj kompromituja sie gwiazdy fejsbuka a to dlatego ze po prostu nie wiedzą co wypada a co nie. Zero dyskrecji i taktu.
shop / 95.45.235.* / 2015-02-03 12:11
Rekruterzy myla chyba Facebooka z Linkedin. Rozumiem profesjonalne zdjecia na Linkedin ale to FB juz nie do konca.
bloger07 / 89.67.59.* / 2015-02-03 12:06
Akurat Eli Barburowi nie współczuję. Dobrze byłoby odbarburzyć portale, na których się wymądrza, obraża polskich blogerów, banuje. Niestety, postępuje niekorzystnie dla pojednania Żydów z Polakami..
PFFF / 5.226.93.* / 2015-02-03 12:06
Sorki, ale dla mnie DEBILEM jest ktoś kto używa swoich prywatnych danych na koncie FB... Wpisują prawdziwe nazwiska, wrzucają zdjęcia dzieci i domów... Na własne życzenie udostępniają prywatne informacje a potem DEBILE piszą oświadczenia na ścianie, że Odpowiadając na politykę FB moje zdjęcia są moją własnością itd. Nic nie jest Twoją własnością na FB bo rejestrując się zaakceptowałeś umowę z FB gdzie FB ma prawo korzystać ze wszystkiego co przez niego przechodzi i co wrzucasz...

Najnowsze wpisy