Forum Polityka, aktualnościKraj

Jerzy Kozdroń nowym wiceministrem sprawiedliwości

Jerzy Kozdroń nowym wiceministrem sprawiedliwości

Wyświetlaj:
dggdgd / 89.70.214.* / 2013-07-17 06:41
Służby wsadziły na stołek swojego zaufanego człowieka. Widać po twarzy że to beton z czasów PRL-u. Szkoda Polski i ludzi którzy muszą żyć w tym porąbnym kraju.
Waniek / 2013-07-16 12:36 / Bywalec forum
Jak wepchać kumpla na stołek czyli nic nie umiem chcę być ministrem he he. Wystarczy że należysz do PO a praca się dla ciebie znajdzie!!!
jam to ekonomista / 2013-07-16 12:52 / Bywalec forum

czyli nic nie umiem chcę być ministrem

dokładnie, kto to widział żeby wiceministrem sprawiedliwości był były sędzia Sądu Rejonowego i w dodatku jeszcze jakiś radca prawny. No jakie on może mieć kompetencje? Na takie stanowisko powinien być powoływany jakiś historyk, albo chciaż ktoś po szkole średniej kto w rubryce zawód wpisuje "polityk"...
Waniek / 2013-07-16 13:15 / Bywalec forum

Na takie stanowisko powinien być powoływany jakiś historyk, albo chociaż ktoś po szkole średniej kto w rubryce zawód wpisuje "polityk"...

A kto to jest jak nie polityk z prawem tyle ten gość ma wspólnego co ja przy prowadzeniu firmy.
jam to ekonomista / 2013-07-16 13:38 / Bywalec forum

A kto to jest jak nie polityk

chodziło i o takie osoby jak Kuchciński.

z prawem tyle ten gość ma wspólnego co ja przy prowadzeniu firmy.

pytam zatem kto ma coś wspólnego z prawem jeśli nie sędzia sądu, radca prawny, wiceprzewodniczący komisji sprawiedliwości, członek komisji ustawodawczej. No kto?
Rozumiem, że fajnie jest być hejterem, ale hejtować też trzeba umieć.
Waniek / 2013-07-16 14:45 / Bywalec forum
jak wynika z tekstu powyżej gość od 23 lat jest posłem. Więc o jakiej praktyce mówisz o tej w sejmie???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jam to ekonomista / 2013-07-16 15:14 / Bywalec forum
był sędzią w sądzie rejonowym? Był. Był radcą prawnym? Był. Był wiceprzewodniczącym komisji sprawieldiwości? Był. Był w komisji ustawodawczej? Był.
Więc trzeba mieć coś nie tak z głową żeby nie dostrzec tutaj doświadczenia związanego z prawem. Po prostu jesteś hejterem niczym więcej, ot co.
Waniek / 2013-07-16 16:13 / Bywalec forum
To ze był 23 lata temu to nie oznacza że ma doświadczenie teraz. Jak chcesz interpretować to na jego korzyść proszę bardzo, ale nie za bardzo mam do gościa zaufanie jako sędziego i radcę prawnego. Prawo w Polsce się mocno zmieniło a po jego obecności w komisji sprawiedliwości widać że stanowienie nie za bardzo mu idzie(bubli jak najwięcej byle następny mógł się nakraść).
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jam to ekonomista / 2013-07-17 08:04 / Bywalec forum

To ze był 23 lata temu to nie oznacza że ma doświadczenie teraz

ale potem był ustawodawcą.

a po jego obecności w komisji sprawiedliwości widać że stanowienie nie za bardzo mu idzie

a o którym konkretnie bublu mówisz, który stworzył ten człowiek? Oczywiście nie wiesz, ale do wypowiedzi jesteś pierwszy

Najnowsze wpisy