Forum Polityka, aktualnościKraj

Jeśli twardy elektorat PiS będzie zmobilizowany to wygra wybory

Jeśli twardy elektorat PiS będzie zmobilizowany to wygra wybory

Wyświetlaj:
stan zagrożenia / 178.181.72.* / 2011-09-29 17:59
oby tak się stało !

niech Bóg nas uchroni przed reelekcją Tuska .
z Generalnej Guberni / 178.73.50.* / 2011-09-30 08:52
Erika Steinbach modli się o coś przeciwnego, inwestycje muszą sie jej zwrócić z nawiązką.
door / 83.12.255.* / 2011-09-29 17:06
Yaro wracaj, będziemy kwita!
Lepszy szeryf, niż bandyta!
Wierzbno / 89.74.134.* / 2011-09-29 16:58
Odpuście sobie ten cholerny Smoleńsk, są ważniejsze sprawy, nikogo normalnego to nie obchodzi, o czym gadali przez telefon. Tak samo "ważne" jak to, że czyiś dziadek był w Wehrmachcie albo konferencja odpowiednika SB czyli CBA tydzień przed wyborami. Gospodarcze rzeczy są ważniejsze.
Puk / 178.73.50.* / 2011-09-30 09:15
Ale czy był w wermachcie, jest ważne dla Eriki Steinbach. Już wizytowała ostatnio tereny do przejęcia.
Jak powiedziała na "Polacken" nie potrzebne czołgi czy samoloty, wystarczy condonek.
A71 / 217.96.80.* / 2011-09-29 17:09
Gospodarcze rzeczy zostały właśnie w dużej mierze załatwione pod Smoleńskiem...
sdsd / 217.173.186.* / 2011-09-29 16:47
a dziadek z wermachtu nie był obrzydliwością? konferencja CBA dzień przed wyborami też była ok ? akurat PiS nie powinien tu zabierać głosu. Banda hipokrytów.
philip k. / 94.40.118.* / 2011-09-29 16:56
Jak to się ma do oddania śledztwa ws. śmierci Prezydenta, generałów NATO, Prezesa NBP....i wielu innych w ręce Rosji?
sdsd / 217.173.191.* / 2011-09-30 02:13
ale co ma to co napisales do przedwyborczych chwytów ? nie spij.
L_W / 83.4.17.* / 2011-09-29 16:22
Jaka prymitywna manipulacja!

Słowa Kaczyńskiego:

Jeżeli nasz elektorat będzie zmobilizowany, mamy wygrane wybory - powiedział w dzisiaj prezes PiS Jarosław Kaczyński.


Tytuł artykułu:
"Jeśli twardy elektorat PiS będzie zmobilizowany to wygra wybory"

Książkowy przykład manipulacji.
Wstyd.
lenkammc / 79.139.85.* / 2011-09-29 17:31
Rodacy - Polacy idziemy na wybory bo kibole i mohery - czyli elektorat Jarka zrobią z Naszej Polski Białoruś
L_W / 83.4.17.* / 2011-09-29 17:52
Nie zrobią, bo tę Białoruś to nam już Tusk z Polski zrobił, przy pomocy "młodych i wykształconych z dużych miast" oraz osadzonych w zakładach karnych.
jt / 78.8.229.* / 2011-09-29 17:06
To na "Money.pl" nie pierwszy raz,a ta fotka to co?,tak przypadkiem?.
lollol / 188.223.83.* / 2011-09-29 15:50
Widac ze juz zatrudnili dla Jarka nowego "fotografa".
sbb / 94.40.118.* / 2011-09-29 16:39
Ktoś za to zdjęcie dostanie pewnie medal od prezydenta Bronka :)
qra domowa / 87.99.25.* / 2011-09-29 15:39
nie zdziwię sie jak prezes wygra wybory, bo ferajna PO to niezła banda.
jurandd / 89.231.217.* / 2011-09-29 15:34
Pilne! Ważne! Przekaż tę informację dalej!!! Powtórzę po raz kolejny i proszę wszystkich o przekazanie tej informacji jak największej ilości osób - każdy ma PRAWO do PRAWDY a ta jest następująca:Wynik badań tylko potwierdza...Trumna ze zwłokami ś.p. Wassermana zawierała różne DNA - obojga płci! Poza tym w tkankach oraz kościach stwierdza się obecność m.in. tlenek etylu, tlenek propylenu, azotan izopropylenu, pył: aluminium, cyrkonu, magnezu oraz octol (materiał wybuchowy) i hydrazyna (paliwo rakietowe). [Materiał wybuchowy octol to mieszanka 75% HMX & 25% TNT, używana w inteligentnych pociskach zdalnie sterowanych, o małych gabarytach. Niewielka masa octolu daje wielką prędkość i moc detonacji i jest najsilniejszym środkiem wybuchowym o niewielkich rozmiarach i wadze. Znany jest i stosowany także we wschodniej Europie. Jeśli go znaleziono w trumnie to jest dowodem na wybuch. http://www.truck.giftedamersex...] Piszę na podstawie przeprowadzonych badań których byłem uczestnikiem. Więcej szczegółów na ten czas nie mogę udzielić.
Wierzbno / 89.74.134.* / 2011-09-29 16:51
Ta chemia, którą tu wymieniasz, na mózg ci padła całkowicie. Przyśniły ci się jakieś badania albo naczytałeś się gdzieś. Albo w głowie ci się poprzestawiało od uderzenia w twardą rzeczywistość, że samolot się rozbił, bo prowadząca go załoga myślała, że leci MIGIEM, ląduje na HeatThrow oraz ma urządzenia naprowadzające jak w Air Force One.

Obudziłeś się już ?
fifi0234 / 195.233.250.* / 2011-09-29 16:06
A ja ogladalem wczoraj Transformers 3 i musze przyznac ze dostrzeglem mnostwo analogii. Tak katastrofa wyglada mi na sprawke Deceptikonow. tylko dlaczego uzyli srodkow wybuchowych dostepnych na ziemi a nie stracili samolotu uzywajac duzo bardziej zaawansowanej technologi rodem z Cybertronu
JanuszPOlikot / 2011-09-29 15:40 / Tysiącznik na forum
Typowa POdpucha aby POruszać sprawę smoleńską ......Co POpaprańcy brakuje wam tego tematu w kampanii.?..:):):):)...Żeby POkazywać POletariatowi PIS jako partię monotematyczną....:):):):):)

Panowie z PO co z gospodarką i innymi "sukcesami"?......Bo to nas interesuje.....
brzezina smoleńska / 159.245.16.* / 2011-09-29 15:38
to chyba jest bomba pod PO a nie pod PiS
misio-pysio-29-2011-11 / 78.8.142.* / 2011-09-29 15:37
POMROCZNOŚC JASNA DOPADŁA CIĘ PAJACU?
JanuszPOlikot / 2011-09-29 15:42 / Tysiącznik na forum
POmroczność- typowa "POlska" przypadłość....
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-09-29 15:09
Bylo tak
"Macie lądować i nie gadaj mi ze jest mgła".
A jak co to niech Błasik przejmie stery.
tak było
JanuszPOlikot / 2011-09-29 15:17 / Tysiącznik na forum
Michnik i TVN......słyszeli na taśmach rozmowę ..."Patrzcie jak lądują debeściaki".......
bsf / 77.255.245.* / 2011-09-29 15:55
Byli i tacy co widzieli w kamerach przemysłowych kłótnię pilota i generała i tak sobie myślę ,że żyjeMY w kraju "dzikim" gdzie ludzie nie mają własnej godności i honoru.
W szczególności dotyczy to pewnego pułkownika, który służąc jako parobek dorobił się generała.
yuki / 77.65.62.* / 2011-09-29 15:06
Ledwo prowadzą w wewnętrznych sondażach? Słabo strasznie!
Boją się tej rozmowy z 10 kwietnia jak ognia, co PiS-wystąpienie to jechane, że będzie fałszywka na biednego Prezesa.
Co On tam nagadał?
brzezina smoleńska / 159.245.16.* / 2011-09-29 15:36
A miało nie być Smoleńska w kampanii...
JanuszPOlikot / 2011-09-29 15:13 / Tysiącznik na forum
Jaka POgoda w POznaniu....?.......Bo u mnie w Hindenburgu słoneczna.....
yuki / 150.254.212.* / 2011-09-30 11:48
pięknie dzisiaj, aż się chce przed Operę, na trawkę podążyć
afjioewotui / 15.195.185.* / 2011-09-29 14:59
I po co takie zdjecie? Rozumiem, ze nastepnym razem jak bedzie artykul o Komorowskim to dacie jego dosc popularne zdjecie jak grzebie reka w spodniach.
sisley / 213.77.28.* / 2011-09-29 15:52
chyba nie do duńskich kaszalotów?
tesa1959 / 2011-09-29 14:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Był też pytany o to, skąd dochodzą do PiS informacje o szykowanej bombie PO na koniec kampanii, którą miałoby być ujawnienie rozmowy telefonicznej z 10 kwietnia 2010 roku między nim a Lechem Kaczyńskim tuż przed katastrofą Tu-154M. Prezes PiS odpowiedział: Od dziennikarzy.

Skoro od dziennikarzy, to niekoniecznie musi to być prawda, więc dlaczego prezes i jego elektorat tak się oburza? Skąd niby dziennikarze mają na ten temat pewną informację? Tusk kłamie, więc dlaczego tu powiedziałby dziennikarzom prawdę?
L_W / 83.4.17.* / 2011-09-29 16:01
1. Skąd wiesz, że to Tusk powiedział dziennikarzom? Skąd masz takie informacje?
2.
- Gdyby coś takiego było, jeśli to zostanie ujawnione zgodnie z prawdą, to będzie tylko uderzenie w tych, którzy mnie atakowali, ich ośmieszenie i podstawa - nie mówię, że będę wytaczał takie procesy - do wytoczenia procesów wielu osobom - dodał.

Gdzie tu widzisz oburzenie?
Z tych słów wynika jedynie, że ujawnienie rozmowy może być podstawą do wytoczenia procesów tym, którzy kłamali, rozgłaszając jej nieprawdziwą treść.
Tylko tyle.

Spokojnie - PO wygra, a jak nie wygra wyborów, to sąd je unieważni, wykorzystując jako pretekst niezarejestrowanie list Prawicy, której to protest w tej sprawie rozpatrzony będzie po wyborach. Warianty są dwa - jak PO wygra, protest zostanie odrzucony, jak PO przegra, protest zostanie uznany za zasadny i wybory powtórzone.

Spokojnie - to jest POlandia, nie Rzeczpospolita.
tesa1959 / 2011-09-29 16:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

1. Skąd wiesz, że to Tusk powiedział dziennikarzom? Skąd masz takie informacje?

Jeśli nie Tusk, to ktoś z PO i na jedno wychodzi
Gdzie tu widzisz oburzenie?
No dobrze, może nie oburzenie prezesa, ale elektoratu... tak. Poczytaj sobie komentarze.

-" Jeżeli będzie to coś innego, to będzie po prostu prowokacja i to wyjątkowo wręcz obrzydliwa " - te słowa natomiast coś sugerują, bo zapewniam Cię, że niewiele osób zwróci uwagę na "jeśli".
Spokojnie - PO wygra,

Ja wcale nie denerwuję się o to czy PO wygra, bo ani z nimi ani z PiS ani też z innymi nie jest mi po drodze. Ile razy mam to klepać? A to, że bardziej na nerwy działa mi PiS niż PO, to już jest inna sprawa, ale wcale nie sympatyzuję z PO.
Warianty są dwa - jak PO wygra, protest zostanie odrzucony, jak PO przegra, protest zostanie
uznany za zasadny i wybory powtórzone.


Nie dwa, ale trzy, bo jeśli PO wygra, to PiS zaskarży, że wybory były nieuczciwe, zafałszowane, a jeśli nie zaskarży, to przynajmniej wprowadzi taką atmosferę w społeczeństwie, że odechce się żyć. A więc widzisz i tak źle i tak niedobrze.
L_W / 83.4.17.* / 2011-09-29 17:44
Krótko
ad1. To nie jest to samo, czy ktoś z PO, czy Tusk - twierdziłaś, że Tusk - nie miałaś racji
ad2. Jednak Kaczyński się nie oburzył - nie miałaś racji


Nie dwa, ale trzy, bo jeśli PO wygra, to PiS zaskarży, że wybory były nieuczciwe,zafałszowane, a jeśli nie zaskarży, to przynajmniej wprowadzi taką atmosferę w społeczeństwie, że odechce się żyć.

Które wybory PiS zaskarżył? Podaj przykład. Komu się odechciało żyć w skutek atmosfery, jaką wprowadził PiS po wyborach? Podaj przykład.

Treść Twojej wypowiedzi przypomina mi, jak jeden ze znajomych, podejrzewam, że miał jakieś kontakty ze służbami, po wygranych przez PiS wyborach w 2005 roku z przekonaniem mówił - ludzi na latarniach będą wieszać. Gdzieś po roku zapytałem się, czy już kogoś powiesili - nie potrafił wskazać takiego przypadku. Dziwnym trafem, jak ostatnio z nim rozmawiałem, powiedział, że na PO juz nigdy nie będzie głosował. Jednak zmądrzał. Szkoda, że po 4 latach, ale jednak zmądrzał. Oczywiście - na PiS nie zagłosuje. 4 lata to jeszcze było za mało.

Ostatnio mieliśmy natomiast przypadek nieszczęśnika, któremu odechciało się żyć pod rządami PO. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
tesa1959 / 2011-09-29 21:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Które wybory PiS zaskarżył?

Nie powiedziałam, że zaskarżył, ale może zaskarżyć [przecież cały czas bębni o sfałszowaniu wyborów prezydenckich].
. Komu się odechciało żyć w skutek atmosfery,
jaką wprowadził PiS po wyborach? Podaj przykład.

Jaki przykład??? Nie chodzi mi o samobójstwo, ale przygnębiającą atmosferę i nerwowe życie, a takie miałam odczucia [sama też wcale nie słuchałam żadnych informacji po pewnym czasie, bo niedobrze mi się robiło z tej miłości].
że na PO juz nigdy nie będzie głosował.

Ja na PO nigdy nie głosowałam i nie będę, a na PiS, to nawet gdyby mi grożono, nie zagłosuję. W dodatku, nigdy nie brałam pełnomocnictwa od męża [I grupa inw.], a teraz wzięłam po to, aby właśnie zagłosować przeciw jednym i drugim.
Ostatnio mieliśmy natomiast przypadek nieszczęśnika, któremu odechciało się żyć pod rządami
PO. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia, tego mu życzę. A pod rządami PiS to o mały włos, a miałabym tragedię w domu, kiedy mój syn po studiach stwierdził, że życie jest do dupy, bo nie mógł znaleźć żadnej pracy i musiał w końcu wyjechać do Irlandii, bo co to za praca w supermarkecie, którą znalazł po pół roku będąc po politechnice. Wrócił trzy lata temu i nie miał problemu z pracą. Synowa w ubiegłym roku też po urlopie macierzyńskim szukała pracy przez dwa miesiące i znalazła. Córka przeniosła się do innego miasta przed trzema tygodniami i dzisiaj właśnie otrzymała pracę. Zwolniła się z poprzedniej ze względu na przeprowadzkę. Za rządu PiS też pracowała na umowę zlecenie po wielkich trudach. Od trzech lat miała fajną pracę w marketingu, ale mimo, że odeszła dostała pracę w Krakowie. Więc nie chrzań mi głupot, że nie można znaleźć pracy pod rządami PO, a pod PiS było można..
jt / 78.8.229.* / 2011-09-29 17:14
Objawili nam się nowi prorocy L_W i tesa1959,już wiedzą co będzie jak wygra PO,czy też PiS.Wczorajsze dwie trafione szóstki w Lotto to pewnie Wy,przecież już wcześniej wiedzieliście jakie liczby wypadną.
L_W / 83.4.17.* / 2011-09-29 18:04
Nie zgadłeś - miałem tylko dwójkę na jeden zakład metodą chybił-trafił. Trudno - może następnym razem się uda. Możliwość unieważnienia wyborów przez sąd jest realna. Takie są po prostu fakty, które mogą się podobać lub nie, ale należy je wziąć pod uwagę.
tesa1959 / 2011-09-29 17:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie trzeba być prorokiem, aby przewidzieć powyborczy scenariusz.
beszczelność nie miałaby wtedy już żadnych granic / 178.181.63.* / 2011-09-29 18:22
... tego by jeszcze brakowało
JanuszPOlikot / 2011-09-29 14:44 / Tysiącznik na forum
...............H.H.H.H...........H................H.H.H.H.............
................H.........H...........H................H.........H.............
................H.........H...........H................H........................
................H.H.H.H...........H................H.H.H.H............
................H.......................H............................H...........
................H.......................H................H.H.H.H...........
tesa1959 / 2011-09-29 18:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Trochę niestaranny ten napis:) Janusz, popraw się, bo prezes gotów posądzić Cię rysowanie karykatur.:)
JanuszPOlikot / 2011-09-29 20:40 / Tysiącznik na forum
A co ma prezes do napisu..?...Tesa z tobą zawsze taka jałowa dyskusja !....:).....
Co do POprawy czekam na kogoś z PO.....Może mi POmoże to POdobno tacy światli ludzie.....A ja nie mam zdolności manualnych......:)......
tesa1959 / 2011-09-29 20:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ze mną jałowa dyskusja... A to Ty z kimkolwiek dyskutujesz??? Dawno nie widziałam Twojego komentarza, który poza literami PO w każdym prawie wyrazie zawierałby jakieś argumenty.
JanuszPOlikot / 2011-09-29 21:07 / Tysiącznik na forum
Jak zwykle teso nic nie rozumiesz .:)......To jest "dyskusja" POdprogowa.......Co ty wiesz o NLP albo innych metodach.....?.....Chyba niezbyt wiele ......Wiec nie POdyskutujemy merytorycznie......:)
....
tesa1959 / 2011-09-29 21:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A kogo chcesz zaprogramować lub zahipnotyzować swoją zaciętą klawiaturą??? Jesteś Kaszpirowski: один   два   три  четыре пять пойдем   вместе погулять
JanuszPOlikot / 2011-09-29 21:34 / Tysiącznik na forum
Adin dwa tri czetyre pjat po 81.....idjem wmjestje pogiljat.........Tłumaczę .....1,2,3,4 5. do 81.....idziemy razem POspacerować................Jak widzisz tesa nie POdyskutujemy merytorycznie......:)
JanuszPOlikot / 2011-09-29 21:44 / Tysiącznik na forum
One ,two ,three,four,five to eighty one....we will walk together......To po angielsku
tesa1959 / 2011-09-29 21:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

pogiljat..

a co to za słowo, lingwisto??? Spacerować to ходить i niestety Kaszpirowski, nie podyskutujemy merytorycznie:)
JanuszPOlikot / 2011-09-29 21:50 / Tysiącznik na forum
POguljat .....jak zwykle teso nie znasz rosyjskiego:). Sprawdź w słowniku ...Mało tego jak byś trochę POmyślała to zauważysz że przy szybkim pisaniu na klawiaturze u znajduje się obok i więc stąd przepalcowanie......Trochę Pomyslunku Teso ...ok?
POwyżeł napisałem to w wersji angielskiej......którego ty pewnie nie znasz ......A my pisowskie ciemniaki znamy ...Dziwne...nieprawdaż?
JanuszPOlikot / 2011-09-29 21:56 / Tysiącznik na forum
Oczywiscie znów palcówka......(POwyżej a nie POwyżeł).....Tak swoją drogą co znaczy w rosyjskim słowo (guljat)....?......Według mnie spacerować.....Jaka jest twoja wersja.....?
...
sdsd / 217.173.186.* / 2011-09-29 16:48
Bidny emeryt polikot nie ma co robic w domu i rysuje w notatniku.
JanuszPOlikot / 2011-09-29 20:28 / Tysiącznik na forum
Emeryt....:):):):):):).......Biedny.....:):):):).........Patrz jacy ludzie są głupi.....
Kolejny raz analfabeto proponuję POmyśleć nad nickiem......
andi 5 / 83.31.86.* / 2011-09-29 14:43
http://vod.gazetapolska.pl/496-rozmowa-niezalezna-prof-jedrysek
JanuszPOlikot / 2011-09-29 14:41 / Tysiącznik na forum
Tak panie Tusk ... my Polacy zawsze walczymy z otwartą przyłbicą....
Te niepolskie sztuczki są dla takich jak pan panie Dyzma......
Skoro coś było to dlaczego nie ma w protokole Millera.......?
Wstyd że mamy takiego prostackiego premiera......Dyzma kto tobie uwierzy w te "rewelacje"......Chyba ci których niejednokrotnie oszukałeś.......
A tak swoją drogą panowie z polskojęzycznego POrtalu Money.pl.....Dlaczego stosujecie socjotechniczne zdjęcia i nie wykazujecie obiektywizmu......Wiadomo czyje interesy reprezentujecie.....Swoich zagranicznych mocodawców........W interesie których jest tak miałki, jakiego mamy obecnie premier........
yuki / 77.65.62.* / 2011-09-29 15:08

.Dlaczego stosujecie
socjotechniczne zdjęcia i nie wykazujecie obiektywizmu

Są jakieś lepsze?
Co premier Tusk ma wspólnego z rewelacjami Panów Hoffamna i Prezesa?
JanuszPOlikot / 2011-09-29 15:12 / Tysiącznik na forum
POznański filozof się POkazał:).........i co jeszcze POwiesz.....?.......Tyle masz do przekazania......?

Najnowsze wpisy