Forum Polityka, aktualnościKraj

Jest akt oskarżenia za rzucenie tortem w warszawską sędzię

Jest akt oskarżenia za rzucenie tortem w warszawską sędzię

Wyświetlaj:
Polakszary / 84.10.255.* / 2013-07-29 16:52
Można ubolewać, że rzucano- tortem i w niewłaściwą w końcu osobę, która była dopiero w planie demograficznym, gdy ów szyfrogram był wysyłany na Wujka...
Mniej bym się irytował, gdyby rzucano - w tego co jest winny, ale ciągle nieosądzony, i czymś innym, niż tylko tortem. Swego czasu nastąpił mały akt sprawiedliwości dziejowej, gdy ktoś inny, patriota, celnie trafił, skutecznie- cegłą, zniekształcając nieco fizis winowajcy '1981 - czyli innego, pewnie bardziej winnego generała, ale on nieosądzonego, też jest tak ciężko schorowany, że nie może usłyszeć w sądzie, od 1981 roku, a nawet od lat 70-tych - aż do dzisiaj - chociaż symbolicznego wyroku, za swoje uczynki i karierą w PRL. Świętował niedawno i to nader publicznie, swoje urodziny. Za to świętowanie, może będzie przebadane ponownie, jego zdrowie pod kątem zdolności sądowej, a tego drugiego "szyfrogramistę od Wujka" jakoś nie ma sposobu, czymś trafić skutecznie i sprawiedliwie.
Wapniak / 2013-07-29 17:28 / Tysiącznik na forum
polakszary - przy tym poziomie wypowiedzi, używanie narodowości w nicku jest obrażającym całą resztę mądrych Polaków, mówiąc delikatnie: NADUŻYCIEM!...
Tzw. typowe polskie, bezmyślne pieniactwo!
Wprost: Więcej wiedzy by się Panu trochę przydało, bo szkoda klawiatury...
Polakwapniak / 84.10.255.* / 2013-07-29 18:27
Wapniaku: Zapewne masz dopiero naście lat, skoro nie masz pojęcia, o czym i o kim (z ciemnych lat PRL-u) jest ta publikacja? Kto to jest ta "cała reszta mądrych Polaków"? Czy to Ci, co świętują z Jaruzelskim, czy Ci -co protestują, od lat pod jego willą w dniu 13-XII?Jakiej to wiedzy brakuje, wg Ciebie, temu panu - "Polakszary"?
A jeśli ktoś się nazywa "Polaczek" albo użyje takiej ksywki, - to też obrażą "mądrych Polaków"?
Wapniak / 2013-07-29 18:58 / Tysiącznik na forum
polak....żeby nie powiedzieć gorzej, bo szary to za mało. Szkoda słów. Czytać tekst trzeba ze zrozumieniem i szacunkiem do każdego adwersarza. To Pan tymi wyowiedziami wystawił sobie świadectwo...Czego? - przez grzeczność nie powiem. Wstyd mi za Pana i Panu podobnych, bo jesteście żywym świadectwem polskiej głupoty o ile Pan wie co to znaczy!?...
Wapniak / 2013-07-29 22:57 / Tysiącznik na forum
Polakwapniak - Pardon dla szaraka. Odpowiedź winna mieć taki adres, adekwatnie.
henopole / 2013-07-29 15:29
Tego buca powinno sie ukarac ale rowniez jego mocodawce Slomke.Smieszy mnie kiedy czytam ze oskarzony nie przyznaje sie do winy.A co sad i wszyscy slepi nie widza nagran?
dgdfgdgdg / 89.70.214.* / 2013-07-30 07:34

A co sad i wszyscy slepi nie widza nagran?

Ja oglądałem nagranie z sali sądowej z tortem w tle i na własne oczy widziałem jak Pani sędzia zdjęła togę, położyła łańcuch z orzełkiem na stole i sama walnęła się tortem w głowę. Kto tego nie widział to chyba jest ślepy.
Ps: Cała Polska widziała jak Beata Sawicka brała łapówkę w parku a sąd uznał że jest nie winna. Trzeba się uczyć od naszych oprawców jak się bronić.
Nauczyciel1 / 84.10.255.* / 2013-07-29 17:01
" henopole" -zapewne nie byłeś nigdy w polskiej szkole (ale mi się "rymło"). Na lekcjach nie słyszałeś, od staruszków także się nie dowiedziałeś, o tym smutnym 1981 r. w PRL, o stanie wojennym, o dwóch generałach, o zastrzelonych z Kopalni Wujek, o Wybrzeżu 1971? Ty pewnie nawet nie wiesz -kiedy było Powstanie Warszawskie lub Styczniowe, albo Bitwa pod Grunwaldem - i o co tam w końcu chodziło?
wodnik54 / 79.185.232.* / 2013-07-29 22:22
Nauczyciel 1 - zlituj się! Co to wszystko co wymieniłeś i co jest szczerą prawdą, ma spólnego z "waleniem" tortem czy czymkolwiek innym w sędziego Sądu RP?
fghfghfghf / 89.70.214.* / 2013-07-30 07:49

ma spólnego z "waleniem" tortem czy czymkolwiek innym w sędziego Sądu RP?

Wbrew pozorom bardzo dużo. W sądach pracują sędziowie którzy w skazywali Polskich patriotów na śmierć albo ciężkie więzienia za walkę o wolną Polskę w której Ty też pragniesz żyć. Jeżeli nie znasz historii swojej ojczyzny to nie masz człowieku żadnej przyszłości. Będziesz tylko nędznym niewolnikiem albo zdrajcom czyli POganiaczem niewolników.
drugi brzeg / 94.42.189.* / 2013-07-29 14:02
JAKIE MIENIE SKONFISKOWALIŚCIE Z PRUSZKOWA ? ile kasy ?

Najnowsze wpisy