Forum Spółki giełdowe Intersport Polska SA

Jest cena akcji Presco. Debiut jeszcze w lipcu?

Jest cena akcji Presco. Debiut jeszcze w lipcu?

Wyświetlaj:
W-wiak / 89.78.35.* / 2011-07-19 17:57
Zarabiają na ludzkiej krzywdzie i naiwności. ABW i CBŚ do roboty, zróbcie porządek z tymi oszustami.
k0gi / 83.4.218.* / 2011-07-22 00:55
chicalbym zebys ty komus sprzedal usluge, przedmiot lub pozyczyl pieniadze i zeby ci ten ktos nei zaplacil, lu bnei chcial peiniedzy oddac, ciekawe czy wtedy windykatora nazywal bys ich dzialania zarabianiem na ludzkiej krzywdzie i naiwnosci ?

a piszesz tak bo pewnie tobei keidys windykator cos zabieral, bo nie chciales lu bnie byles w stanie za cos zaplacic. Tylko czemu sprzedajacy ma cierpiec na czyjejs niewyplacalnosci!


A co do oferty,,, SZKODA ze byla taka redukcja duza oj szkoda! to bedzie SUPER debiut, to jest SUPER oferta!!!!! na bank dokupie w dniu debiutu lub poczekam na pierwsza realizacje zyskow
W-wiak / 89.78.35.* / 2011-07-23 14:16
Radze dokładniej przyrzec sie tej firmie, Ode mnie próbują wyłudzic nienależny dług tj. składkę za ubezpieczenie w LINK4 z 2003 r za auto, które wcześniej sprzedałem i poinformowałem link4. Przez 8 lat pies z kulawą nogą nie wysłał do mnie żadnego informacji, że coś jestem winny. Raptem firma krzak presco zaczęła przysyłac zwykłą pocztą wezwania do zapłaty. Jeżeli uważają mnie za dłużnika to niech złożą pozew w sądzie, chętnie przytrę im nosa. Tutaj macie więcej informacji od ludzi, od których również probują wyłudzac wierzytelności:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,726,89363300,,zapytanie_o_firme_PRESCO.html?v=2
Artiq / 77.45.15.* / 2011-07-20 13:00
Jaka krzywda?! Jacy oszuści?! Puknij się w łeb. Oni zajmują się ludźmi, którzy są za głupi aby operować pieniędzmi.
Kris1105 / 83.10.215.* / 2011-07-15 09:00
Zapewne popyt był słaby co w aktualnej sytuacji giełdowej nie dziwi. Inne spółki odwołują oferty. Cena za to jest bardzo atrakcyjna i jesli tylko klimat się poprawi spodziewam się mocnych wzrostów. A jest to raczej długoterminowa.
Oszust / 83.7.57.* / 2011-07-15 05:13
Za parę tygodni będą po 2 grosze.
punsher / 2011-07-14 21:03 / portfel
Cena maksymalna była ustalona na poziomie 12,8 zł, czy to oznacza słaby popyt na akcje?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy