Forum Polityka, aktualnościKraj

Jest decyzja w sprawie "dużego agenta Tomka"

Jest decyzja w sprawie "dużego agenta Tomka"

Money.pl / 2013-01-17 12:45
Komentarze do wiadomości: Jest decyzja w sprawie "dużego agenta Tomka".
Wyświetlaj:
prawdziwy Polak patriota AK 1946 / 83.12.121.* / 2013-01-17 12:45
Ach ten sędzia. Jak sie okazuje mama dzielnie służyła w SB tropiąc i zwalczając opozycje. jak rozumiem ze dzieci nie odpowiadaja za czyny rodziców ale co młody Igor ( swoją droga mama chyba bardzo lubiła Związek Radziecki wybierając imie dla syna) mogł wynieśc z domu, jakie idee, jakie normy etyczne? Co wpoiła synkowi mama z dumą zwalczająca ludzi dążacych do demokracji, wolności słowa, wolnej niezależnej Polski??? Niech mi tylko nikt nie mówi ze nie "nasiąkamy" atmosferą, relacjami, pogladami itp naszych rodziców. A potem dzielny sędzia Tuleya odwaznie ( co to za odwaga jak sie psioczy na marginalną partię opozycyjną, czując na plecach "ojcowski" oddech Prezydenta RP, Premiera RP, głownej partii politycznej w RP, wiodących mediów w RP (TVN, POLSAT, GW- założonych zreszta przez kolegów mamusi)) wypowiada się o walce PIS z wyimaginowanym układem gdzie dzieci niezlustrowanych esbeków stają sie sędziami w wieku w którym co niektórzy dopiero kończa studia prawnicze.
Ironista / 83.8.49.* / 2013-01-17 16:35
Hm. Duży agent Tomek, dziwne. To istnieje jeszcze "mały agent Tomek"?.
Ale ich się namnożyło. Trzeba było używać prezerwatyw, a nie mnożyć agentów. To się teraz narobiło.
Satyr / 83.12.70.* / 2013-01-17 13:11
Taki tok myślenia prawdziwego Polaka patrioty AK sugeruje ,że Jarosław powinien odejść w niebyt , bo tata Rajmund kolaborował z ówczesna komuną. Drogi Patrioto AK nie szargaj swojego umysłu! Szkoda czasu i atłasu.
prawdziwy Polak patriota AK 1945 / 83.12.121.* / 2013-01-17 13:17
tak- uważam że Jarosław też powiniem odejśc z polityki. Natomiast irytuje mnie ze dzieci esbeków albo komuchów (olejnik, krasko, miecugow, tuleya, cała redakcja WSI24 ,polszmatu i koszernej) usiłuja mi wmówić że nie ma żadnego "układu", że kilka tysięcy ubeków po '89 roku porzuciło swój wredny proceder i zajęło sie uprawianiem pietruszki w przydomowych ogródkach.
tomcio_paluch / 2013-01-17 12:45 / Bywalec forum
Jak prokuratury będą się zajmowały uwodzeniem kobiet to na Amber Gold na pewno nie starczy sił.

Najnowsze wpisy