Forum Forum finansoweKredyty

Jestem dłużnikiem

Jestem dłużnikiem

Homo sapiens kredytobiorcus / 91.197.89.* / 2009-06-16 09:46
Wielu z nas brało kredyt by spełnić swoje marzenia.Zakup domu, mieszkania, wakacje czy sprzęt RTV AGD. Właściwie wszyscy byli zadowoleni- banki, MY KLIENCI, sprzedawcy. Wystarczyło jednak kilkakrotnie spóźnić się z zapłatą raty i ...marzenia stały się koszmarem. Windykatorzy, komornicy, nieprzespane noce itp. Chcieliśmy mieć lepsze jutro a mamy...czarną przyszłość!!! Do kogo mam mieć żal? Mam go do siebie, że tak łatwo dałem(am) się złapać w kredytowe sidła. Mogłem(am) tego uniknąć! Poprzysiągłem(am) sobie, że już nigdy nie wezmę żadnego kredytu i przestrzegam wszystkich przed ich braniem. To nie są nasze domy i mieszkania!!! Chyba,że po 30 latach....
Wyświetlaj:
m.a.r.c.i.n / 195.72.149.* / 2009-06-16 12:27
Ja stawiam sobie inne pytanie, czy płacić czynsz za mieszkanie, które nigdy nie stanie się moje, czy płacić kredyt za dom, który po 30 latach może być mój?
don diego / 89.171.21.* / 2009-06-16 21:14
Drogi Marcinie...
Niestety nie odpowiem Ci na żadne z tych pytań! Moim zdaniem odpowiedzi na oba pytania są frustrujące! Ja płacę ratę kredytu i czynsz! Niby mam swoje mieszkanie ale tak naprawdę go nie mam! Nie płacę rat bank zabiera mi mieszkanie ...nie płacę czynszu spółdzielnia je licytuje! Szok! A kredyt na 30 lat???? Zostawisz dom dzieciakom-tylko to jest optymistyczne!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: