Forum Forum inwestycyjneFundusze

jestem laikiem i chce inwestowac,ale w co i gdzie...

jestem laikiem i chce inwestowac,ale w co i gdzie...

mat / 2006-06-06 12:33
witam,mam do was prośbe, chce zainwestowac pierwsze moje ciezko zarobione pieniadze za granicą,znajomy polecil mi fundusz inwestycyjny "agresywny" w multibanku, wiem ze ten typ funduszu niesie ze soba pewne ryzyko i mam tego swiadomosc, z tym że chce zainwestowac na dluzszy okres (okolo kilku lat), powiedzcie czy warto inwestowac przez multibank i czy teraz jest dobry okres na inwestowanie w fundusze bo z tego co widzialem to generalnie wartosci jednostki mialy dosyc duzy spadek,bede wdzieczny za kazda informacje i rade!Pozdrawiam i z góry dzieki
Wyświetlaj:
Konsultant Money.pl / 2006-06-09 14:58 / Specjalista Money.pl
Inwestując w fundusze akcyjne nalezy liczyć się zarówno z szybkim zyskiem jak i szybką
stratą.. jednak jest to inwestycja agresywne są długoterminowe więc warto przeanalizować
historyczne poczynania takich funduszy - zapraszam na stronę:
http://www.money.pl/fundusze/archiw um/fundusze/ . Przez multibank można inwestowac w jednostki różnych funduszy.
skrucz / 2006-06-06 21:49
jeżeli masz konto w multibanku to warto otworzyć podkonto "fund. inwest." wtedy nie placisz prwizji za zlecenia przez internet a co do "gresywnego" to ten fundusz inwestuje w jednostki innych funduszy przeważnie akcyjnych idlatego jego wahnięcia są słabsze na +/- niż fund. akcyjnych co do czasu czy warto teraz chodzić to nie jestem pewien moze lepiej poczekać przez wakacje ale to moje dość asekuracyjna opinia jeśli itak planujesz inwestycję kilku letnią to moja rada wplać na fundusz i zapomnij bo dzienne śledzenie wahnięć rozstraja nerwy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy