Forum Forum dla firmDotacje

Jeszcze większa cięcia w unijnej kasie? Tusk ujawnia

Jeszcze większa cięcia w unijnej kasie? Tusk ujawnia

Wyświetlaj:
adooooooooooolf / 83.22.154.* / 2012-11-15 14:33
no to należy się korona .....cierniowa ! a jakże?
Jola / 79.191.225.* / 2012-11-15 14:21
czy ktoś z komentujących w ogóle czytał ten artykuł, nawet bez zrozumienia
tak swoją drogą François Gérard Georges Hollande jest prezydentem Francji.
j329 / 79.239.105.* / 2012-11-15 12:40
My w Niemczech nie bedziemy dluzej tolerowac dluznikow. My nie mamy gwarancji, ze za kilka lat bedzie to samo co w Grecji i Polska nabierze pieniedzy i nie bedzie mogla nic splacic. ja budujac dom w Niemczech splacam
swoj kredyt na 25 lat i pozostala mi jeszcze suma, ale ja splacam systematycznie.
mam wrazenie, ze pan Jaroslaw Kaczynski zapomnial, ze mowiac dokladnie, ze " nikt nam laski nie robi w EU i musi nam dac bilion zlotych bo tyle nam sie nalezy" narobil fermentu
w EU i teraz my wszyscy tez zrobimy demonstracje w Niemczech, ale z powodu tego, aby
odejsc z EU - Niemcy nie moga placic na darmozjadow. Koniec z demokracja.Kazdy sobie rzepke skrobie. Niemcy nie sa az tak uzaleznione
jak inne panstwa. Nie mozna utrzymywac tylko
panstwa ktore sie obijaja i siedza na uliacach
pijac wino. Niech popatrza jak Niemiec jezdzi do pracy i pracuje jaak mrowka. Sa ludzie ktorzy
w moim sasiedztwie pracuja w fabrykach i o 4-tej rano wstaja lub pracuja w nocy. Oczywiscie, ze dobrze zarabiaja, ale musza solidnie pracowac. Koszty tez mamy duze, ale Polska jest
zawsze madrzejsza i chwalenie sie bylo jej cnota glowna. trzeba sie wreszcie zastanowic a nie tylko nadawac swinskie slowa i rewanzystowskie na temat Niemiec i kanclerz Merkel. Zreszta gdyby nie ona to juz dawno EU
sie utopilo by - pan Tusk powinien sie cieszyc ze dostaanie Polska ten budzet obciety przez
najwiekszych platnikow netto. Gdyby ktos byl w takiej sytuacji jak Niemcy w POLSCE to juz dawno
bylby koniec wspolpracy, a pani Merkel jeszcze spokojnie rozmawia. Spoleczenstwo musi w Polsce
natychmiast sie powazanie zastanowic czy chce zostac w EU i sie podporzadkowac lub tez odejsc i oddac PIENIADZE KTORE JUZ WZIETO !!!
Staly czytelnik
"Bismarck"
mś / 91.192.123.* / 2012-11-16 10:52
Popieram. Jednak mimo wszystko podzieliłabym społeczeństwo polskie na dwie grupy. Na tych dla których powstały miejsca pracy jedynie w celu odbierania pieniędzy pod koniec miesiąca - uwikłani w układy partyjne i rodzinne. Natomiast pozostali są ci, którzy muszą pracować za dwóch : tych pierwszych i za siebie. Ponieważ ktoś tą pracę musi wykonać. To po pierwsze. Reasumując : Siatka powikłań, które zakrywają w Polsce słońce. Gdyby oczywiście byłoby ją widać-to warunek. Jak w krajach trzeciego świata lecz z tarczą o napisie demokracja. Po drugie : dla tej drugiej grupy społecznej jest wszystko jedno czy te pieniądze płynące "jak mleko" będą czy nie. Oni z tego nie korzystają. Mają rzucane ochłapy, które ich nie wzbogacają wewnętrznie, materialnie / podwyższając tzw. jakość życia / ani nie przywrócą nadzieję w "logiczną sprawiedliwość". Jednym słowem : pieniądze z UE w Polsce są nieracjonalnie wydawane pod względem prawnym-kryminogennym, logicznym - etycznym. Mam wrażenie, że jest tu brak osób kompetentnych lub chcących pozytywnie działać na rzecz pomnażania-generowania kapitału skarbu państwa- wspólnego majątku. Brak logiki i osób racjonalnie myślących. Taka jest prawda. Jest jeszcze jedna rzecz - obciążenie myślę genetyczne - łatwowierność, być może "dla świętego spokoju"; chęć rozwiązania problemu przez innych-to dzieje się od wieków - i chęć bycia męczennikiem / psychologiczne robienie "wody z mózgu" w celu litowania się nade mną /. Przykre jest, że prostych rzeczy człowiek nie chce zrozumieć pomimo świadomego robienia sobie "pod górkę".
vqv / 37.209.137.* / 2012-11-16 09:02
Zgadzam się. To jest tak jak obywatel idzie do opieki społecznej i dadzą tyle ile chcą, tak i tutaj. Nie chcą dać obywatelowi, niech i unia nie daje, ale niech zbuduje zakłady które rozwaliła z pomocą naszych mądrych.
donsamadhi / 213.238.116.* / 2012-11-15 15:46
porażające bzdety Panie "Bismark".

Ten kto w Polsce "pije wino na ulicach".. wybiera taki sposób życia, tak jak to ma miejsce w innych krajach.
Polacy to świetni naukowcy,biznesmeni i pracownicy ,cenieni na całym świecie. Kto chce coś osiągnąć bierze się do pracy ,kto nie ,w bardzo minimalnym stopniu korzysta np?: unijnych pieniędzy.


A Tusk i tak weźmie tyle, ile będzie mógł, innymi słowy dostanie... ;p
ludziePO / 94.42.189.* / 2012-11-15 12:38
co te kilkdziesiąt tysięcy ludzi poszkodoowanych to nic nie znaczy ?
już medialnie ucięta sprawa tak samo jak afera hazardowa.

a o posłance PO SAWICKIEJ to juz zapomnieliście ?
Mastodąt / 178.252.38.* / 2012-11-15 12:00
Zastanawia mnie cały czas jedno Francuzi chcą cięć do unijnego budżetu swojej składki. Jednak nie w ich polityce rolniczej przy wykańczających podatkach dla najbogatszych jakoś mam dziwne przeczucie że o rozmowach jakich kol-wiek nie ma mowy. Chyba że się zgodzimy na wszystko co Francja nam narzuci. Mam wrażenie że jednak Anglicy mają racje nie chcąc dopłacać do bogatych.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-11-15 11:58
Tusk robi grunt dla zszokowanych kolejnym kłamstwem lemingów. Z 300 mld ALE złotych zrobiło się ostatnio 400. A teraz, ni z gruchy nie z pietruchy, Tusk stąpa po drodze cierniowej :)
Chłopiec nie znał wcześniej uwarunkowań, jakie decydują o negocjacjach? Niestety zanim tam się pojawił to ogłosił na cały świat swoje stanowisko, które w skrócie wyglądało tak: nie będziemy się stawiać, bo dobro UE uber Polski!
Teraz się chłopiec dziwi, że interes narodowy jednak może i jest ważniejszy od UE. Jeżeli się mylę to poproszę o przykład państwa UE, które uważa inaczej.
A money klaszcze uszami z zachwytu nad swoim premierkiem :)
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-11-15 11:53
Nasza Anielka wystąpi wbrew interesom niemieckim, bo według Grzesia popira polski interes! Jest extra
deck / 62.141.204.* / 2012-11-15 11:47
Na wszystkich publikowanych tu ostatnio zdjeciach, na ktorych Tusk sie "spotyka" (a to z Hermanem, a to z Angela, a to z Chinczykami) widac Tuska smiejacego sie.
Poniewaz nikt inny sie nie smieje, doradzalbym doradcom premiera lepsze dobieranie mu dowcipow. Ewentualnie solidne przylozenie sie do tych lekcji angielskiego.
vbqe4gq3 / 37.209.137.* / 2012-11-16 09:05
Śmieje się ten kto nie ma nic do powiedzenia. Polacy lubią się przymilać, a na koniec ugryźć.
Grecja nie POmoże / 83.28.4.* / 2012-11-15 11:44
....................................
ODNOWICIEL / 94.42.189.* / 2012-11-15 11:03
unia gnije od środka, i zapewne w tej dekadzie się rozleci !

a od Grecji niech sie Angela odczepi , niech niemieckie banki płacą za to co niemcy NAGRABILI PODCZAS II WOJNY SWIATOWEJ NIE TYLKO Z GRECJI !

2 KROTNIE SPALILI WARSZAWĘ I WYMORDOWALI MILIONY POLAKÓW. ŻADNYCH REPARACJI WOJENNYCH NIE DOSTALIŚMY Z NIEMIEC.
j329 / 79.239.105.* / 2012-11-15 12:49
Z jakiej racji ja i moja rodzina ma placic za sprawy z II wojny swiatowej. Pozostawilem domy
w Polsce i nikt mi nie oddal. Wstyd wogole pisac
takie banialuki skoro Niemcy placili odszkodowania przez caly czas i kredyty zostaly
umorzone. Mieszac Grecje do tego jest skandalem.
Te pieniadze ktore dostala Grecja juz przekroczyly wielokrotnie ewentualne zniszczenia. Polska jest sama winna za zburzona Warszawe. Dlaczego stoi PRAGA i jest pieknym miastem. Gdyby nie Powstanie Warszawskie i pseudopatrioci to Warszawa by dzisiaj stala.
tematy mozna pisac jak sie czlowiek orientuje ale te dzisiejsze Niemcy maja ludzi ktorzy nie mieli nic do czynienia z II woijna swiatowa.
Nikt nie bedzie placil za czyjes bledy...
Takie banialuki to mozna pisac dla ludzi oblednych i to jest rozboj w bialy dzien !!!
Przesiedleniec
josel slonski / 58.7.148.* / 2012-11-15 11:55
Dla Niemcow bylo by najlepiej gdyby sie wszystkich Polakow pozbawili

Najnowsze wpisy