Forum Polityka, aktualnościGospodarka

John Kerry w Polsce. Właśnie rozpoczęło się spotkanie

John Kerry w Polsce. Właśnie rozpoczęło się spotkanie

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-11-11 10:39 / Tysiącznik na forum
"Polska jest potęgą gospodarczą i potęgą pod względem bezpieczeństwa - mówił w Warszawie amerykański Sekretarz Stanu". Trawersując; u mnie w domu prywatnie, za takie dictum, dostałby /za obrazę/kopa w dupę i von!
janewk z gór / 83.30.90.* / 2013-11-11 09:34
nie rozumiem dlaczego nie opieramy się tylko na naszym Polskim uzbrojeniu, produkowanym u nas w kraju a nie zasilamy upadającą gospodarkę USA. Dajmy naszym ludziom zarobić i sie rozwijać!!!
Matka nie Boska / 2.100.176.* / 2013-11-08 22:14
heheh Polski program zbrojeniowy = Jak wcisnac Polaczkom wiecej amerukanskiego zlomu i wziac a to jak Zyd za zboze? heheh
acomitam / 109.241.112.* / 2013-11-06 08:00
Rozmowa Kerryego z Tuskiem:
Kerry: Słuchajcie no Tusk. Nasi "starsi bracia w wierze" są zaniepokojeni sytuacją w Syrii i mają ochotę porządnie przyłożyć temu Asadowi. A tak w ogóle to jest jakaś straszna niesprawiedliwość, że oni tam, na tym Bliskim Wschodzie, mają tyle ropy, a bezcenny Izrael ma figę z makiem. Trzeba to zmienić. Tylko wicie, rozumicie, żeby nie wyszło że Izrael to państwo bandyckie i agresory trzeba by zmontować szeroką międzynarodową koalicję. Weźmiecie w niej udział. Musicie wygospodarować parę miliardów na akcję.
Tusk: Ale nie mamy kasy!
Kerry: To przesuńcie stosowne środki z systemu emrytalnego lub edukacji. Acha! No i te roszczenia majątkowe organizacji żydowskich. Ronald Lauder suszy mi głowę. Radzimy wam jak najszybciej sprawę poztywnie załatwić.
Tusk: Już cichcem sprawy się toczą. Tak myślimy, czy te poslkie łupki wystarczą. Soros już się zakręcił i skupuje udziały w firmach mających koncesje na poszukiwania i wydobycie. Durnym Polakom, jak ja ich nienawidzę, wmówi się że ekologia, zagrożenia, nieopłacalność i co tam jeszcze. Frajerzy uwierzą jak nic.
Kerry: Szczególy techniczne pozostawiam wam.
Tusk: A czy ja mogę liczyć na poparcie administracji Obamy, gdy będę ubiegał się o jakieś stanowisko w międzynarodowych strukturach?
Kerry: Nie bądźcie Tusk śmieszni. Mamy nagrania ze Smoleńska z 10 kwietnia 2010. Jak będziecie się opierać to wicie, rozumicie...
Tusk: Oj tam, od razu opierać. Ja tylko tak.
Kerry: No i liczymy, że za grubą kasy kupicie trochę naszego przestarzałego złomy w ramach programu modernizacji waszej armii. Mamy świetne rakiety z czasów II Wojny Światowej. Chyba jeszcze da siż je odpalić. W każdym razie ładnei wyglądają, a jak się odmaluje będą się pięknie na defiladach prezentowały.
Tusk: OK! Sprawy załatwione.
yes..... / 81.190.63.* / 2013-11-06 00:25
Jak widać po postach,same Mahmudy tu siedzą.
lucy89 / 2013-11-05 21:02
Polska byłaby potęgą, gdyby ta chciwa zagraniczna finansjera jej nie okradała. Zrobili z nas nędzarzy i włóczęgów za chlebem. Już tyle razy wypieli się na nas i oto kolejny raz przyjechał sługa mamony, jak poczuł interes. Zgniły kapitalizm, to nie jest demokracja!
sraluch / 188.33.175.* / 2013-11-05 20:50
Ciekawy jestem ile nam jankesi płacą za swoja bazę w Lasku / a tak na prawdę ile my im płacimy za korzystanie z bazy w Łasku/?
Z........ / 89.75.185.* / 2013-11-05 18:35
Ach jacy oni piękni, dwa śliczne trutnie!
Zmora dla idiotów / 89.75.185.* / 2013-11-05 18:05
No jak by tu jeszcze oskubać tych Polacken, coś jeszcze mają (podobno 140 miliardów) no to niech kupią trochę złomu, wszak potrzebny im jak piąte koło u wozu. I to jest własnie najlepszy interes - dla USAej.
sertiel83 / 2013-11-05 17:05
Przyjechał bo polska chce modernizować armie chodzi o lobbing amerykańskich firm wojskowych a Polacy łykają marchewkę :D my o was pamiętamy (tylko jak wydajecie pieniądze, wizy jakie wizy przecież już załatwiamy, tarcza anty rakietowa przecież z niej nie zrezygnowaliśmy, offsety przecież inwestujemy w polsce chce,y wam sprzedać jeszcze wiele rzeczy ) ja mam wrażenie że polska to naiwniacy !!!
~~v / 151.88.22.* / 2013-11-05 15:54
Niech sobie zabiera Sikorskiego, Tuska, Rostowskiego i jeszcze paru oszołomów i wynocha za ocean.
Winnetou648 / 89.74.34.* / 2013-11-05 15:46
Wioska Apaczów wysłannik Białego Domu w wigwamie Szamana.wysłannik:Przybyłem tu bo jesteście wielkim narodem i my chcemy z wami handlować.
Szaman:ło je to fajnie Hołk.
W:My wam damy broń,paciorki oraz lusterka.
S:Ło je jak fajnie Hołk
W:Wy nam dacie ziemie bogatą w złoto bo złota nie potrzebujecie.
S:Ło je jak fajowo Hołk
po latach Apacze wygineli wytruci wytępieni przez Białego Ojca z Waszyngtonu.Broń okazała się bublem i Apacze bronili się dalej łukami własnej produkcji.
Tak było i chyba jest tak samo.
sard / 178.42.65.* / 2013-11-05 15:38

Polska jest potęgą gospodarczą


buachahchachacha!!! Ale się Kerry musiał zioła napalić
DUMNY POLAK / 79.186.141.* / 2013-11-05 15:29
Jaki rozkaz ma KERRY dla sojusznika : siedzieć cicho ale tak żeby jeszcze szło podsłuchiwać .. no i wspierać tą ŚWIATOWĄ DEMOKRACJĘ WE WSZYSTKICH SŁUSZNYCH I TYLKO POKOJOWYCH WOJEN . NO I OCZYWIŚCIE KUPCIE NASZ SPRZĘT WOJSKOWY .. KERRY OBIECA ZNIESIENIE WIZ . ZSSR TEŻ NAS TAK TRAKTOWAŁO . POLSKA TO NASZ KRAJ JAK BĘDZIEMY SIĘ SAMI SZANOWAĆ TO INNI TEŻ NAS BĘDĄ ..
jonaszek / 31.0.49.* / 2013-11-05 15:25
Ten pan chyba się nie wyspał i pomylił Polskę z Białorusią.
Zmora idiotów / 89.75.185.* / 2013-11-05 18:09
O do Białorusi to nam jeszcze daleko, najbliżej do
Burundi. Tam gdzie goryle górskie i im też każdy idiotyzm można powiedzieć.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy