Forum Forum inwestycyjneForex

jola do ----------------------------------- ------------Marka

jola do ----------------------------------- ------------Marka

tara / 2009-05-05 17:10
Marek kiedy planujesz wyskoczyc przy jakim zarobku,jak ,to sie liczy .
Wyświetlaj:
wiemwszystko / 2023-08-07 14:39
ś rynek forex.
co roku jest to samo
nowe grupy, nowe spółki, nowe notowania, nowe platformy inwestycyjne, nowi brokerzy, nowi maklerzy, nowe szwindle i nowe oszustwa, czy coś się zmieniło od 2009 r, później przez lata np w 2013, albo 2018? do teraz do 2023?
ja wiem jakie zaszły zmiany, a wy?
greenstar / 2009-05-06 00:02 / Pogromca jeleni
ku..,....żwa.........zmęczona jestem.....od wczoraj siedze na gbp/usd ....nie posluchalam sieroty, że ciasno i się męćzę............brakuje paru pipsów aby wyjśc na zero.................a było duzo na minus..........................hahah..a.........

Re:

greenstar / 2009-05-05 23:53 / Pogromca jeleni
dosyć...............................Maks nie miał złych intencji.....zwyczajnie ta panika joli dziś................wszystkich zmeczyla.......................to nie znaczy , ze ktos jej zle życzy i z pewnością wielu jej pomoze...........................dobranoc
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 23:58
he he he i Ty gwiadeczko myślałas ,że to serioooooooooooo?
3:0 dla mnie !
Maks dzięki za życzenia kolorowych snow ;))))))))
dobranoc :)
Maks_ / 2009-05-05 22:05 / Tysiącznik na forum
Droga Jolu,
zadam kłopotliwe pytanie: a ile kupiłaś tych dolarów?
Bo od odpowiedzi zależy, jak masz postępować :-)
Ponadto, by sprzedawać waluty nie musisz czytać książek - wystarczy odczekać, aż bieżący kurs jest satysfakcjonujący i zlecić sprzedaż waluty :-)
2-3 grosze przy ilości kilkanaście (czy kilkadziesiąt) tysięcy USD za wiele zysku nie da, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Wiesz, że dolar umocni się więc nie patrz na chwilowe wahania - wyznacz sobie cel (np. 10 groszy) i go pilnuj. Ot i cała filozofia.
Od Elliotów i Fibów masz Sierotę - on nakreśla wizję, a ty masz tylko podejmować decyzję kupna/sprzedaży walut.

Pozdrawiam i życzę satysfakcjonującego zysku
??? / 83.26.228.* / 2009-05-05 22:16
wiesz co Maks chyba po południu za długo spales ......................piszesz jak niejaki ~M z forum bankiera
Sierota to panszczyzniany chlop ?...............odjęło mi mowe .po raz pierwszy na forum........
ide sie napic...............dzizas..............
Maks_ / 2009-05-05 22:38 / Tysiącznik na forum

piszesz jak niejaki
~M z forum bankiera

chyba jednak nie - sporo mi do niego/niej brakuje...


Sierota to panszczyzniany chlop ?

tego nie powiedziałem - Sierota bez przymusu pisze swoje spostrzeżenia, a każdy sam wyciąga z tego wnioski - taka była intencja, a że nie spałem po południu, to może się trochę zamotałem. Dzizas, idź faktycznie się napić - może zrozumiesz mój post.

Pozdrawiam i życzę kolorowych snów (jeszcze kolorowszych, ze słoneczkami od kibica)
??? / 83.26.228.* / 2009-05-05 23:43
do Maks- skad wiesz jakie intencje ma sierota?
dlaczego pytanie jest klopotliwe ono jest raczej niepotrzebne bo co cie to obchodzi -pomozesz joli? jej pomaga skutecznie bax Pan Forumowicz !:))))
czy ty uwazasz jole za idiotkę tłumaczac jej kwieciscie co ma zrobic?
jola moze nie umie tak pieknie pisac jak ty ale poradzi sobie w zyciu bez ciebie
ja joli dobrze zyczę a twoj post odbieram jako ironie z joli

ten sam kwiecisty styl.............gwarancja koszmarów sennych
Maks_ / 2009-05-06 08:44 / Tysiącznik na forum

dlaczego pytanie jest klopotliwe ono jest raczej niepotrzebne bo co cie to obchodzi
-pomozesz joli? jej pomaga skutecznie bax Pan Forumowicz !:))))


aha, czyli Sierota nie jest chłopem pańszczyżnianym a Bax jest?
Nie chodzi o to czy Joli pomogę czy nie, tylko o to, że chcąc zarabiać należy decyzje podejmować samodzielnie (oczywiście w przypadku braku wiedzy kierując się wskazówkami nt. ewentualnego zachowania się walut w określonym czasie).
A styl jaki mam taki mam - nie wiem czy jest on kwiecisty czy nie.
Rozumiem, że myślisz, że żartujesz, ale chyba twoje poczucie humoru nie trafia do wszystkich - do mnie na pewno nie. Ale przyznaję, odrobina ironii w poście była :-)
Pozdrawiam i życze kolorowego przebudzenia
bax / 2009-05-05 22:32
COS POMIESZALES
2009-05-05 22:16:21 | 83.26.228.* | ???

PRZECZYTAJ UWAZNIE TO NIE NAPISAL MAKS ANI NIC W TYM STY;LU
wujo_bankier / 2009-05-05 17:23 / Bywalec forum
Jolu!!!!! najpierw się martwiłas ze wtopisz... juz tragedia się rozgrywała... teraz masz inny problem zarobiłaś 2-3 gr i pytasz kiedy wyskakiwać... wstrzymaj się do tego 7 maja.
a jak to sie liczy? Fibo, Elliot :) "analiza techniczna rynków finansowych" Murphy :)
Dziewczyno chcesz zarobić ale nic nie robisz w kierunku aby się nauczyć jak cały ten mechanizm tyka... przez ten czas co teraz siedzisz na tym forum i panikujesz nauczyłabyś się wyznaczać linie oporu i wsparcia.
Sorry że jestem szczery ale taka jest prawda.
To nie jakas gra. Tu grają najlepsze umysły na tym świecie. amerykanscy jankiesi, japonscy samurajowie i kazdy chce uskubać coś dla siebie.
Ty myślisz, ze Bax czy Sierotka tak od pstryknięcia w paluchy pojęli to wszystko? kosztowało to ich wiele czasu, pewnie nie raz stracili ale nauczyli się, wyciągnęli wnioski :)
aby coś osiągnąć trzeba w to się zaangażować - tu nie ma dróg na skróty!!!

na koniec cytat H.Forda: "myślenie to najcięższa praca dlatego tak niewielu ją wykonuję" :)))

mam prośbę do Ciebie - obiecaj mi jedno :) za ten + na tych dolarach kupisz sobie książkę? dobrze?
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 18:38
do wujo_bankier
poczytaj forum forex i nie bedziesz sie zajmowal jolą
.jola jest z baxem od bardzo dawna i nie oceniaj jej zachowania , nie czytaj i juz
byla wiele razy atakowana na forum a my ja bronimy - kazdy ma prawo isc droga jaką chce a skoro jest to akceptowane przez baxa to zostaw dziewczynę w spokoju - ja joli życze jak najlepiej
pozdrawiam
ps poza tym nie napisałes jaką ksiazke ;) a Elliott nie ma czasu dla joli nie sadzisz?;)
wujo_bankier / 2009-05-05 18:54 / Bywalec forum
spokojnie nie miałem zamiaru nikogo oczerniać, atakować itd
chciałem poprostu aby dziewczyna sama zrobiła kroczek do przodu w zrozumieniu "jak to działa" :))) tak jak napisałaś/eś każdy ma prawo iść swoją drogą :)))) to jest Joli sprawa :))))
uważam temat za zamknięty :)
również pozdrawiam :))))
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 19:07
wujo cos ci napisze ale w innym watku ok ? ;) to w zwiazku z tym ps. bo troche za ostro to wyszlo a ja delikatna jestem ;)
pozdrawiam :))))
jola / 83.26.165.* / 2009-05-05 18:36
Wujo_bankier zaczynam cie lubic i przyrzekam ,ze kupie sobie ksiazki i sie podszkole ale tymczasem prosze o pomoc.Wiem ,ze Marysia i Bax to tegie głowy i bardzi ich podziwiam jednak nie da sie nauczyc wykresow ,fal Eliota na szybko gdyz wymaga to wiele tygodni nauki i głowy matematycznej ,ja niestety takowej nie posiadam .Dziwisz sie ze chce zainkasowac zarobek i miec spokoj ,jestem panikara gdyz w domu jestem ta osoba co musi wszystkiemu podołac sama i po jakims czasie gdy zaczyna sie wszystko walic zaczyna człowiek tracic pewnosc siebie.
kibic_43 / 2009-05-05 19:33 / Bywalec forum
Jolu bedzie wszysko dobrze , nie martw sie BEDZIE OK I TOBIE SŁONKO ZASWIECI. Pozdrawiam

p.s do wujo_bankier
nie jest to taka prosta sprawa z tymi wykresami i nie trwa to tydzien dwa czy trzy ale mysle ze lata . Ja tez nie mam zielonego pojecia o tych wykresach - cos zaczynam rozumiec jezeli chodzi o te gorki czy dolki czy powiedzmy wsparcia i opory ale uwierz mi jak wszedłem tu miesiac temu na forum nie wiedzialem o czym piszecie . Pozdrawiam
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 19:40
do kibica -
myslisz,ze wujo bankier o tym nie wie ?:)
chłopcy Twoi to co robią ? słyszę .....żona wola ;)
jak sie nie uczysz to odejdz od komputera bo czytanie najpiekniejszych maksym nie pomoze zonie :)
a jola da sobie radę pa;)
sn / 87.204.73.* / 2009-05-06 01:25
do ______ :D

a Tobie wibrator w szufladzie wiec wyzyj sie na nim, a nie na forum. peace
kibic_43 / 2009-05-05 19:46 / Bywalec forum
do D:)
własnie podszedłem i odchodze :)
a co moich chłopców to jeden juz jest daleko :) .Został tylko jeden w domu. Wlasnie zaraz zawołam zone i pokaze jaką maksyme napisałaś :) . Pozdrawiam
monisikisia / 146.70.170.* / 2023-08-03 15:12
wiem swje
tam już nie ma B.... , zostawił nas, zabrał już ze sobą wszystkich którzy zasłużyli na spokoj, zostaliśmy tylko my i 333
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 19:53
na zielonej szkole ;)
kochana Pani my kobiety musimy trzymac sie razem ,.............jesli Pani mąz bedzie tu pisał głupoty zamiast sie uczyc i pracowac to cos mu odpowiedniego napiszę !
życze kochani zdrowia ! pa :)
wujo_bankier / 2009-05-05 18:48 / Bywalec forum
ok rozumiem Jola :) powodzenia :) niech Ci sie układa :)))
pozdrawiam :))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy