jola do Bax

tara / 2009-05-10 23:06
Bax widze ,ze prognozy sa nie ciekawe dla mnie jak myslisz wyskakiwac rano z tego kupionego dolara,bo jak ma spasc na 2,80 i nizej to go nie za bardzo da sie usredniac.
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-10 23:15
wiesz z tym spadaniem złotego to moze byc roznie to ze przewidujemy spadek na eur -dol wcale nie pokazuje jak spadnie zlotowka bo tu tez rzadzi rynek, wystarczy ze 2-3 dni korekty na gieldzie i ze zlotym tez moga dziac sie cuda , potem koniec miesiaca kolejne przklamania na rynku wybil kurs do 1.365 na eur-dol moze podbic np jeszcze teraz do 1.375 i moze byc korekta bo niby czemu nie z 1.32-1.37 to z natury sie prosi cofka na 1.35np i znowu wyzszsy szczyt , to wcale nie musi byc szybko bo to by bylo za proste od wczoraj sa emocje bo pokazalo w koncu ten trend wyraznie ale tempo i jak to bedzie dalej to zycie pokaze nie my??????//
tara / 2009-05-10 23:32 / Tysiącznik na forum
Bax obecnie w portfelu mam 50/50 wiec poczekam co bedzie dalej jednak nie chce trzymac drogiego dolara w portfelu kiedy bedzie mozna go kupic .Wiem ,ze jest to ciezko okreslic do jakiego poziomu spadnie jednak jak bys cos juz wywachał to daj znac.Jak dobrze zrozumiałam rano mam nie kupowac dolcow na dzienny obrot bo moge nie zdazyc go znowu sprzedac i bedzie znowu kłopot gdyz nie mam twojego wyczucia i sprytu.
bax / 2009-05-10 23:43
1 dzien w zasadzie dopiero uderzylo mocno na euro-dol teraz trzeba popatrzec co dalej bo moze tez stanac w miejscu i czekac na impuls kolejny albo na lekka cofke dlatego nawet ja bede wchodzil jesli wogole to bardzo ostroznie i raczej nie rano tym bardziej ze moge na ogolnym od przyszlego tyg. brac od 8,30 i do 18 i nie wiem czy nie zwieksza spredu bo zaczeli cos kombinowac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy