jola do Bidnego

tara / 2009-06-19 07:10
Bidny czy cos sie wyklarowało po nocy z euro/dolar czy czekamy dalej .
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-19 09:01 / Tysiącznik na forum
Maks co ty !!!!!!!!!wrubel bedzie waluta swiatowa słyszałem od niedziewidzia :)
faja59 / 2009-06-19 09:35 / Bywalec forum


Nie zapominajmy o dewaluacji rubla - też wisi na horyzoncie :-)

dzien dobry :)
Maks nie wiem jakie są Twoje zamiary wobec tary :)...... ale informacja o dewaluacji rubla raczej odniesie odwrotny skutek od zamierzonego .......;))))))))

pozdrawiam
tara / 2009-06-19 10:40 / Tysiącznik na forum
Wita Faja Maks jest ok jak wszystkie chłopaki na forum .
bidnymaniek / 2009-06-19 08:05 / Tysiącznik na forum
o automatach słyszałem juz w marcu i wyjazdach do wiednia po krugery :).....co mam ci pisac to samo w kazdym watku ?????????
białorus to żebrak do tego pachołki ruskich i teraz bratnia reka utnie im gaz i zamknęli sie na import z białorusi .........ot......taka wojenka celna..przedsmak tego co bedzie w eurozone
Maks_ / 2009-06-19 08:58 / Tysiącznik na forum

białorus to żebrak do tego pachołki ruskich i teraz bratnia reka utnie im gaz i zamknęli
sie na import z białorusi .........ot......taka wojenka celna..przedsmak tego co bedzie w
eurozone


Nie zapominajmy o dewaluacji rubla - też wisi na horyzoncie :-)

Pozdrawiam
tara / 2009-06-19 07:20 / Tysiącznik na forum
czytałam rano ,ze w Niemczech zaczynaja stawiac automaty gdzie bedzie mozna zakupic sobie złote monety i licza na to ze ludzie bede kupowac aby uciec w ten sposob przed inflacja co o tym myslisz czy to znowu naganianie stada do obory ? czy wyprzedzenie popytu na rynku ?
tara / 2009-06-19 07:36 / Tysiącznik na forum
słyszałam ,ze na Białorusi tez grozi dewaluacja waluty czy to prawda .
tara / 2009-06-19 07:58 / Tysiącznik na forum
Bidny obraziłes sie na mnie czy co ? czy nie masz czasu .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy