jola do Bidnego

tara / 2009-06-22 09:54
Bidny nie wiem czy czytałae ale babci dolca sprzedałam gdyz nie wyrobiłam cisnienia prosiłam o kontakt ale nikt mi nie odpowiedział a w prasie cały czas trabia ze budzet nie bedie taki zły i PKB tez bedzie niezłe dlatego licze ze cos jeszcze kupie dla babci tanszegi i bede czekac.Dzieki ze mi pomogles kupic tego taniego dolara i licze ze mnie nie zostawisz i pomozesz kupic cos teraz dla babci .
Wyświetlaj:
rabin / 2009-06-22 13:58 / Bywalec forum

Rabin jak tak jest to poradz cos .

tak jest:) obserwuj kurs, jak bedzie zadawalajacy to kup,.... moze jutro rano..
uciekam na kilka godzin , pozdrawiam
tara / 2009-06-22 14:00 / Tysiącznik na forum
Ok Green przepraszam ,ze zawracam ci głowe ale Irons ma mnie juz tez dosyc .pozdrawiam
Maks_ / 2009-06-22 14:18 / Tysiącznik na forum

ale Irons ma mnie juz tez dosyc


... a dziwisz się Jolu?
Zasypujesz Ironsa pytaniami, kiedy kupić i sprzedać, on Ci daje przepis, a Ty i tak robisz po swojemu, by potem rozwiązać piekiełko...
Sama przyznajesz, że się nie znasz na ekonomii, że nie czytasz itp. a potem nagle podejmujesz impulsywną decyzję na bazie wyimaginowanych sygnałów... brak mi słów
Zadzwoń do banku i dowiedź się po ile możesz teraz kupić - jeśli poniżej 3,27 to możesz rozważyć zakup - w świetle prognoz dot. eurodolara i wzrastającej awersji do ryzyka, USDPLN powinien wzrosnąć. ALE UWAGA: to jest rynek i wszystko jest możliwe!

Pozdrawiam

PS prosisz o radę, więc masz - nikt Ci nie powie - czekaj, bo 24 o godz. 11:37 USD będzie po 3,2318 :-)
tara / 2009-06-22 14:24 / Tysiącznik na forum
Maks moge kupic za 3,2890 jak leci kurs na minus to wtedy daja mnieszy narzut
tara / 2009-06-22 14:26 / Tysiącznik na forum
Przepraszam wszystkich a w szczegolnosci Irons
greenstar / 2009-06-22 13:56 / Pogromca jeleni

Green prosze napisz mi na poczte

musze Cię zmartwic........z kobietami skonczylam rozmowy na pocznie:))............sluchaj ironsa i tego sie trzymaj
greenstar / 2009-06-22 13:42 / Pogromca jeleni
buhaaaaaaa buhaaaaaa........ja też
tara / 2009-06-22 13:50 / Tysiącznik na forum
Green prosze napisz mi na poczte co mam teraz robic prosze . bo juz nie wyrabiam cisnienia./bede miała jeszcze szanse kupic cos tanszego /
tara / 2009-06-22 13:52 / Tysiącznik na forum
Rabin jak tak jest to poradz cos .
tara / 2009-06-22 13:53 / Tysiącznik na forum
Cos moj Bidny tez milczy nie wiem gdzie podazac .
rabin / 2009-06-22 13:42 / Bywalec forum

mowia ze poleci teraz jak na sankach i całkiem nie wsiade

Jola kocham Cie , tak krotko sie znamy ale naprawde............... kocham Cie ..............
rabin / 2009-06-22 13:00 / Bywalec forum
pzrez chwile myslalem ze byl w weekend jakis przewrot i balcerowicz znowu mi zabierze wszystko co mam na ksiazeczce oszczednosciowej uff :))
sierota marycha / 2009-06-22 13:02 / Tysiącznik na forum

balcerowicz znowu mi zabierze wszystko co mam na ksiazeczce oszczednosciowej uff :))

wydaje sie, ze tym razem to balcerowiczowi zabiora....
rabin / 2009-06-22 12:55 / Bywalec forum

tych dewaluacji w regionie .

masz jakies konkretne info ? brzmi groznie
sierota marycha / 2009-06-22 12:58 / Tysiącznik na forum

masz jakies konkretne info ? brzmi groznie

tiaaaa......:) dewaluacja....dzisiaj po 15-ej :)
bidnymaniek / 2009-06-22 11:37 / Tysiącznik na forum
albo szklana siwuchy ....po co to sprzedawac ze strata.no chyba ze kos ma wiare w PLN buahahahahahahhahaha
tara / 2009-06-22 11:42 / Tysiącznik na forum
Bidny ja nie sprzedałam ze strata ale chciałam kupic babci taniej na przetrzymanie co teraz mi radzicie jak spadna ponownie to jej kupic za te 3,2450 albi 3,25
Maks_ / 2009-06-22 12:20 / Tysiącznik na forum

Bidny ja nie sprzedałam ze strata ale chciałam kupic babci taniej na przetrzymanie co
teraz mi radzicie jak spadna ponownie to jej kupic za te 3,2450 albi 3,25


Jolu, reasumując: dzień bez zadymy - dniem straconym... :-)
Po cholerę sprzedawałaś dolary babci, by teraz odkupywać po wyższym kursie...?
Musisz być świadoma, że wahania kursów nie zależą li tylko i wyłącznie od kursu eurodolara, czy podawanych danych makroekonomicznych... dość spory wpływ mają także ruchy wykonanywane przez spekulantów (które owszem lubią grać pod wahania głównych par walut i dane). Dzisiaj na przykład miały miejsce transakcje krzyżowe na parach EURPLN i EURCZK... czy już koniec - nie wiem (mogą też pobawić się na EURPLN i EURHUF).
WSZYSCY mówili, że babcin kurs był dobrym kursem - tera już po ptokach (przynajmniej w tej chwili) - pozostaje tylko czekać (w tym tygodniu sprzedają obligacje krótkoterminowe, więc może kurs lekko zejdzie, ale zaznaczam - "może")

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-22 12:41 / Tysiącznik na forum

Jolu, reasumując: dzień bez zadymy - dniem straconym... :-)

.....w rzeczy samej....brakuje yeno troli do kompletu......

p.s. Jolka....a czy nie mozna kupic, schowac i dac sobie spokoj...z forum robi sie targowisko rybne albo, jak kto woli, poradnia dla matek karmiacych
tara / 2009-06-22 12:50 / Tysiącznik na forum
Sierotko przepraszam za zamieszanie ale nie potrzebnie sprzedałam i nie chce zbyt drogo kupic.
sierota marycha / 2009-06-22 13:01 / Tysiącznik na forum

Sierotko przepraszam za zamieszanie ale nie potrzebnie sprzedałam i nie chce zbyt drogo
kupic.

nakrecasz sie Jolka jak stary budzik Ruhla......kup i schowaj i bedzie po problemie, kazdy jest zajety swoimi sprawami, nie oczekuja na ciagle porady i podpowiedzi....dostalas ich juz tyle, ze 10 razy mozna bylo wykonac obrot i wyjsc na +
tara / 2009-06-22 12:27 / Tysiącznik na forum
Maks dziekuje ci za słowa pocieszenia tak sie boje babci zostawic na lodzie na tych pln .Juz teraz po zakupje bede wychodzic na spacer .irons sie na mnie wsciekł i nawet teraz mi juz nie pomoze cos zakupic nie wiem czy dam rade sama ale spobuje.
tara / 2009-06-22 12:29 / Tysiącznik na forum
Widzisz Maks wy czytacie zachodnie prasy znacie sie na tych zagrywkach ekonomicznych dlatego jestescie spokojni,no coz teraz czekam moze Marek pomoze mi cos kupi tanszego .
faja59 / 2009-06-22 12:38 / Bywalec forum

2009-06-22 12:29:30 | tara [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Widzisz Maks wy czytacie zachodnie prasy znacie sie na tych zagrywkach
ekonomicznych dlatego jestescie spokojni,no coz teraz czekam moze Marek
pomoze mi cos kupi tanszego

witaj jola !
jak myślisz ,ze czytanie prasy uspakaja to wlącz tłumacza i tez czytaj :))))
nie idz na spacer bo pada ..........

Dzisiaj na przykład miały miejsce transakcje krzyżowe na parach
EURPLN i EURCZK... czy już koniec - nie wiem (mogą też pobawić się na EURPLN i
EURHUF).

tym tez sie nie denerwuj bo dla Ciebie i babci nie ma to znaczenia ;))))
a babcia to nerwowa jest ....pozycza i zaraz kaze oddawac :))))
jolunia pozdrawiam serdecznie:)
tara / 2009-06-22 12:47 / Tysiącznik na forum
Witam faja 59 zawaliłam na całej lini boje sie tych dewaluacji w regionie .
faja59 / 2009-06-22 13:05 / Bywalec forum

2009-06-22 12:47:22 | tara [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Witam faja 59 zawaliłam na całej lini boje sie tych dewaluacji w
regionie .

jola uspokuj się ..........dzis juz nie mieszaj :)
niczego nie zawlilaś .............
Trzymaj sie jolka!
tara / 2009-06-22 13:36 / Tysiącznik na forum
Faja 59 co mam teraz robic mowia ze poleci teraz jak na sankach i całkiem nie wsiade .
tara / 2009-06-22 11:44 / Tysiącznik na forum
Chłopaki prosze powiedzcie prognozy euro/dolar moze jeszcze uda mi sie wskoczyc .
rabin / 2009-06-22 11:36 / Bywalec forum
babci frankliny sprzedalas ,tym samym pozbawilas babcie zyskow :) tp przynajmniej tzrymaj te swoje
rekomendacia rabina na dzis : trzymaj ,akumuluj :)
Maks_ / 2009-06-22 11:34 / Tysiącznik na forum
Grubasy robią stary sprawdzony numer - transakcje krzyżowe EURPLN EURCZK - wychodzą z PLN i wchodzą w CZK (w ostatnim czasie robili tak już kilkakrotnie)... dlaczego? To tylko oni wiedzą, pewnie coś się szykuje na CZK

Pozdrawiam
rabin / 2009-06-22 11:15 / Bywalec forum

tak mnie Maks nastraszył

witam. to ja nastrasze tez troche,frankliny trzymam ,bo jak narazie nie widze zadnych przeciwskazan by dolar w tym tygodniu chodzil po 3.30-3.40 :)
Maks_ / 2009-06-22 11:19 / Tysiącznik na forum

nie widze zadnych
przeciwskazan by dolar w tym tygodniu chodzil po 3.30-3.40 :)


Dokładnie
A Jola pamiętaj, żydzi mają zarabianie we krwi, więc Rabinowi wierzę jak najbardziej :-)

Pozdrawiam
tara / 2009-06-22 11:27 / Tysiącznik na forum
kurcze ale co mi teraz radzicie ?Dlaczego rano nikt sie nie odzywał ?
tara / 2009-06-22 11:29 / Tysiącznik na forum
Bidny prosze ratuj co teraz robic ?
szaman1977 / 2009-06-22 11:34
jak chcesz zarabiac codziennie to kasa na lokate ;)

kup tanio i zamroz az mocniej skoczy

to chyba zloty srodek dla Ciebie
bidnymaniek / 2009-06-22 10:59 / Tysiącznik na forum
ja siedze na $ i nie sprzedaje .czekam .a juz napewno nie ze stratą
tara / 2009-06-22 11:12 / Tysiącznik na forum
Bidny ja sprzedałam tylko te babci po 3,245 te swoje trzymam jednak babci tez chciałam kupic taniej myslisz ,ze złapie jeszcze jakas szanse tak po 3,20 jak ,to widzisz ? Dzisiaj troche bedzie ciezko gdyz indexy ida na minus chociaz spodziewałam sie odwrotnie dlatego spanikowałam ale juz musztarda po objedzie .Myslisz ,ze moze spokojnie narazie posiedziec na pln chociaz pare dni..tak mnie Maks nastraszył
szaman1977 / 2009-06-22 11:25
tara - do takiego handlu jak Tobie sie marzy to trzeba miec wiedze a nie polegac na innych
kup raz a dobrze i czekaj az bedziesz na plus

poza tym nie nalezy do przyjemnosci trzymanie kogos non-stop na karku

ja kupilem wysoko - 3,33, ale siedze i czekam - nie parzy to nie panikuje.
Maks_ / 2009-06-22 11:13 / Tysiącznik na forum

tak mnie Maks nastraszył


Ale czym? Nic "strasznego" nie mówiłem :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-06-22 10:26 / Pogromca jeleni
Tara.... special for you.............................na uspokojenie nerwów:))
http://zabek72.wrzuta.pl/audio/3hnSmSEaPlM/barry_white_-_you_re_my_first_my_last_my_everything
)))))))))))))))))))))))))
tara / 2009-06-22 10:56 / Tysiącznik na forum
Bidny ,czy mam rozumiec ze juz nie mam szans kupic dla babci tanszego dolara ? prosze powiedz cos ,poradz czy z zakupem dla niej moge poczekac ?
wujo_bankier / 2009-06-22 10:11 / Bywalec forum

w prasie cały czas trabia ze budzet nie bedie taki
zły i PKB tez bedzie niezłe

dobre!!!! :)))))
czekaj czekaj jak to było: moja wychowawczyni w podstawówce kiedys powiedziala koledze cos takiego: "młucisz młucisz a tu plewy" :)
greenstar / 2009-06-22 10:09 / Pogromca jeleni
bidny................każde następne zdanie jest lepsze do liczenia:))
tara / 2009-06-22 10:16 / Tysiącznik na forum
Green i Bidny te tansze dolce trzymam tylko te za 3,2450 bałam sie trzymac myslicie .ze nie kupje nic tanszego dla niej / wiem ze to wszystko sciema jednak licze ,to własnie wykorzystac na tansze zakupy.-chodzi o ten budzet narazie wszystkie dane sa naciagane w eurolandzie takze jednak giełdy pompuja i pln sie umacnia i to mysle wykorzystac
bidnymaniek / 2009-06-22 10:07 / Tysiącznik na forum

głębokie - mialo być

starczy ze licze barany
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy