jola do Irons

tara / 2009-06-23 10:21
Irons ja tez sprzedałam babci z malutkim zyskiem bo zobaczyłam ,ze ma isc na 3,18 Bidny pisał ale widze ze ty znowu kupiłes nie wiem co robic z ta babcia dalej .
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-23 10:29 / Tysiącznik na forum
Acha i prosze uprzejmie mnie nie wrabiać bo robisz z forum targowisko swoimi pytaniami ..........juz sie zastanawiam czy specjalnie nie robisz sobie jaj z nas
tara / 2009-06-23 10:36 / Tysiącznik na forum
Bidny bron Boze przeciez ,przepraszam naprawde tak zrozumiałam a jeszcze zobaczyłam ,ze Dax na plusie wiec pomyslałam ze wszystko jest mozliwe ,przepraszam cie naprawde szczerze.Babci miałam wysoko kupione wiec spanikowałam jeszcze raz sorry .Poradz prosze co robic teraz wierze w twoje prognozy.Nie chce z forum robic targu przepraszam znowu sknociłam przepraszam
bidnymaniek / 2009-06-23 10:27 / Tysiącznik na forum

ze ma isc na 3,18 Bidny
pisał


gdzie to pisałem?!!!!!!!!!!!!!!Czytaj ze zrozumieniem albo zajmij sie robienim pierogów
to tyle w temacie
tara / 2009-06-23 10:28 / Tysiącznik na forum
Bidny nie wkurzaj sie znowu zle zrozumiałam poradz co robic prosze
irons45 / 2009-06-23 10:31 / BAKSIK ZIELONYCH
KUPUJE SIE NIZEJ NIZ SPRZEDAJE I TYLE W TEMACIE
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy