jola do Marka

tara / 2009-06-03 21:49
Marek kupiłes dolara przed 17 czy bedziesz kupował jutro .
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-04 09:10 / Tysiącznik na forum
1 z cierpliwoscia ostroznie........
2 eur/usd mysle ze 1.425 to max zasieg na dzis..a 1.4337 to był max ..chyba ze euro zone mnie zaskoczy :)
3-indexS&P krazy jak kot dookoła 930
rabin / 2009-06-04 08:53 / Bywalec forum

euro/dolar 1,415 .

ale teraz juz chyba troche bardziej optymistycznie
tara / 2009-06-04 09:01 / Tysiącznik na forum
nie znam prognozy zakresow ruch euro/dolar to nie wiem czy jest optymistycznie fakt ,ze przesuniecie jest w kierunku 1.4211 to jest jakis akcent optymistyczny aby tylko teraz doszło do mojego poziomu dolar/pln to bedzie super kupie i znikne
tara / 2009-06-04 09:08 / Tysiącznik na forum
Wiem Maks ale juz bym chciała troche odpoczac psychicznie na chwile od tych notowan a sama robie sobie niepotrzebnie kłopoty miałes racje ten kurs wczoraj był super i mogłam tak zostawic a nie liczyc na zakup po nizszej cenie bo to jest niewarte mojego zdrowia.Dlatego teraz jak kupie to pasuje i czekam razem z Wami .pozdrawiam
Maks_ / 2009-06-04 09:16 / Tysiącznik na forum
Cześć Jolu,

Bax podał Ci złoty przepis, Sierota, Maniek i Green sugerowali, że oprócz notowań eurodolara należy także obserwować otoczenie - Polska jednak nie jest wyspą (mimo takich a nie innych chęci rządu) i w dalszym ciągu zalicza się do tzw. "emerging markets" - problemy krajów nadbałtyckich (i Skandynawii) musi przełożyć się na wychodzenie inwestorów z rynków wszystkich krajów regionu - czy myślisz, że taki trader siedzący gdzieś daleko daleko zastanawia się, że PL to tygrys a Łotwa to nie? Źle się dzieje w Europie Centralno-Wschodniej, to wychodzą ... wzrasta "apetyt na ryzyko" na rynkach wchodzących - wracają...
Nie twierdzę, że PLN się nie umocni dzisiaj, ale raczej jest więcej szans, że się osłabi

Pozdrawiam i życzę wytrwałości - dzisiejszy dzień jest ważny i bogaty w wydarzenia i info - musisz śledzić na bieżąco i odpowiednio analizować - może się okazać, że dzisiejszy kurs jest całkiem dobry
21marek21 / 2009-06-03 22:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak spadnie to jutro.!! dla mnei poziom zakupu 3.16 ponizej tego co dzisija sprzedalem oczywiscie jak bendzie ??? cos mi sie wydaje ze moze jzu nie byc takich niskich poziomow
tara / 2009-06-03 22:49 / Tysiącznik na forum
Marek jak nie spadnie jutro to myslisz czekac do poniedziałku ?
tara / 2009-06-03 22:53 / Tysiącznik na forum
Marysia straszy ,ze juz nie ma szans ,juz mam noc z głowy. pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-03 23:15 / Tysiącznik na forum

Marysia straszy ,ze juz nie ma szans ,juz mam noc z głowy. pozdrawiam

nie histeryzuj, obserwuj i odczekaj az rynek podejdzie do Ciebie, ne wchodz na sile
tara / 2009-06-04 06:54 / Tysiącznik na forum
Witam.przepraszam ,ze wczoraj nie odpisałam ale z emocji machłam szklaneczke siwuchy i poszłam spac bo inaczej bym nie przespała nocy z emocji.Marysiu tak zrobie i juz nie bede wiecej kombinowac bo to mi nie wychodzi na dobre. Maks poprostu zasugierowałam sie wypowiedzia Irons ,ze moge sprzedac i poczuc zarobek a pozniej martwic sie odkupem,no i mam teraz znowu za swoje musze zakupic po 3.15 zgodnie z zasada Irons ale czy sie uda ? poprostu musze teraz czekac . pozdrawiam
tara / 2009-06-04 07:03 / Tysiącznik na forum
Widze ,ze nie wyglada ,to zbyt optymistycznie jesli chodzi oczywiscie dla mnie euro/dolar 1,415 .
Maks_ / 2009-06-04 09:01 / Tysiącznik na forum

Widze ,ze nie wyglada ,to zbyt optymistycznie jesli chodzi oczywiscie dla mnie
euro/dolar 1,415 .


Eurodolarem najmniej bym się przejmował. Jest gorsza sprawa - zaczyna się sztorm na Bałtyku i raczej spodziewana jest głębsza czystka emerging markets (plus Skandynawii). Jeśli PLN dzisiaj się umocni, to raczej nieznacznie (o ile w ogóle). Musisz czekac cierpliwie :-)

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-06-03 23:09 / Tysiącznik na forum

Marysia straszy ,ze juz nie ma szans ,juz mam noc z głowy. pozdrawiam


Mam tylko jedno pytanie: po co Jolu dzisiaj sprzedawałaś?
Tylko nie odpowiadaj, by odrobić straty :-)
Z rana wiedziałaś jak mniej więcej będzie to przebiegać. Również wczoraj były sygnały, że w regionie robi się "spooky" (vide łotewski łat), że z pewnością będzie czystka na emerging markets bo gwałtownych wzrostach (m.in. BUX i WIG20).
Z pewnością będzie jeszcze okazja odkupić tańszego dolara, ale wątpię czy poniżej 3,10 zejdzie (nawet mimo ew. 1,47 na eurodolarze).

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy