jola do Marka

tara / 2009-06-22 10:59
Marku sprzedałes czy czekasz
Wyświetlaj:
rabin / 2009-06-22 11:57 / Bywalec forum

ale chodzi mi o zakup dla babci czy moge poczekac na
tanszego dolca na tych pln czy cos moze sie stac .

wiec doradzilem tez dla babci ........: akumuluj :)
pisze z usmiechem ale mysle serio ,chodz nie sugeruj sie tylko mna , sa na forum tacy co lepiej sie znaja na analizach
rabin / 2009-06-22 11:39 / Bywalec forum
no przeciez doradzilem w innym poscie
trzymaj ,akumuluj ! :)
tara / 2009-06-22 11:47 / Tysiącznik na forum
Rabin dobrze trzymam te swoje ale chodzi mi o zakup dla babci czy moge poczekac na tanszego dolca na tych pln czy cos moze sie stac .
rabin / 2009-06-22 11:23 / Bywalec forum

kurcze chyba musze jednak gdzies indziej zainwestowac

noze w jakis fundusz ,oni teraz szukaja klientow hehe
Maks_ / 2009-06-22 11:27 / Tysiącznik na forum

noze w jakis fundusz ,oni teraz szukaja klientow hehe


Rabin... HAHAHA (bo jeszcze tak zrobi...)

Pozdrawiam
tara / 2009-06-22 11:36 / Tysiącznik na forum
Przestancie sie wysmiewac dlaczego rano mnie nie podbudowaliscie a teraz prosze poradzcie co robic zawsze zle cos zrobie .Moze Marek pomoze mi kupic jeszcze raz cos tanszego .
tara / 2009-06-22 11:38 / Tysiącznik na forum
Rabin prosze doradz nie dobijajcie mnie .
Maks_ / 2009-06-22 11:12 / Tysiącznik na forum
Jolu, a może tak sama... po co Ci info, czy Marek sprzedał czy czeka?
Ty miałaś kupione dolary po dobrej cenie (mowa o tych dla babci), no ale swoim zwyczajem musiałaś sprzedać - w momencie jak będzie np. po 3,30 znów będziesz mówić, że się nie nadajesz, że nie posłuchałaś etc.
Więc jeśli jestes taka samodzielna, to po kiego w kółko wszystkich pytasz, co robić (a wszyscy mówili nie sprzedawać na razie).
To tyle :-)
Chyba musisz zainwestować w coś, czego nie możba tak szybko się pozbyć, bo w innym przypadku nigdy nie zarobisz...

Pozdrawiam
tara / 2009-06-22 11:20 / Tysiącznik na forum
Maks widziałes co sie działo w piatek ja nie mam takich stalowych nerwow jak wy a jeszcze piszecie ze poleci na 1,42-1,47 ciezko mi wytrzymac cisnienie moze jeszcze kupje troche taniej dla babci bo ona chce trzymac dłuzej jak ty
tara / 2009-06-22 11:22 / Tysiącznik na forum
Marek tez pisał ze moze byc taniej ,kurcze chyba musze jednak gdzies indziej zainwestowac jej ta kase bo juz sama nie wiem czy czekac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy