Jola

anka z bankiera / 2009-05-27 16:42
Czy ty jeszcze wierzysz w silnego dolara,bo ja niestety coraz mniej i przeklinam dzien,kiedy kupiłam te cholerne dolce.Żona powinna słuchac męza,jakbym tak zrobiła dzisiaj sprzedawałabym akcje z uśmiechem na ustach.Nie atakuje tutaj was panowie,bo może kiedys rzeczywiście dolar na chwilę zyska na wartości,ale dla mnie jest to coraz mniej prawdopodobne.
Pytanie do klubu:Czy wam nie przychodzi do głowy,że się mylicie,czemu jesteście tak pewni,że dolar urośnie,przecież Usa to bankrut,może już wszyscy maja ich i ich plany w d...e.
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-27 17:57 / Pogromca jeleni
pejsaty.....................hahaha ty to masz łeb..........'.kupuj jak sprzedają, sprzedawaj jak kupują..................'.
rabin / 2009-05-27 17:55 / Bywalec forum
A ja wlasnie zapakowalem skarpete zielonymi ,zawiazalem i czekam do sierpnia.pozdro
bidnymaniek / 2009-05-27 17:53 / Tysiącznik na forum
I to jest dobra rada Anglika


8. Radze zaopatrzyc sie w SIWUCHE i przeczekac dluzzszy okres na wzrosty.
greenstar / 2009-05-27 17:51 / Pogromca jeleni
anglik..................jedno ale
Jednym slowem ci co maja dolary dostana po kieszeni.

owszem,ale tylko wówczas, gdy zrealizują tę stratę..................czyli sprzedadzą taniej jak kupili..

pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-27 17:51 / Tysiącznik na forum
Anka @
Anka............czego sie dziwisz?????przeciez napisane na forum ze bedzie taka korekta na eur/usd juz od dawna do tego kurs usd/pl równiez do tego cuda na wybory

http://www.money.pl/forum/temat,32,1624576,1624576,15,0,maniek___usd_wig20_obligacje;cdn;.html

http://www.money.pl/forum/temat,32,1601797,1601797,15,0,maniek______do;sierota;pln;usd;at.html

http://www.money.pl/forum/temat,32,1655840,1655840,15,0,maniek____sierota;eur;usd;___target.html


Poczytaj jak łaskawie znajdziesz czas.....dodałem tylko watki któere sam inicjowałem ....................wiec dlaczego zdziwienie ze 3.18 pln za usd????????? to nie jest jarmark .............

Jesli masz wiare w pln i dookoła siebie widzisz ze jest lepiej i kryzys nas omija to sprzedaj......................

ps.i co napisałem dzis ze jutro tez nie zobaczycie 3.30 jak pisałe edek to nie ruletka ......
eddekk / 2009-05-27 17:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

ps.i co napisałem dzis ze jutro tez nie zobaczycie 3.30 jak pisałe edek to nie ruletka

Ja pisałem, że 3.3 będzie, gdy pozwolą na korektę na EUR/USD. Tylko ciągle na nią nie pozwalają i to mnie dziwi.
greenstar / 2009-05-27 17:43 / Pogromca jeleni
, niech ktoś lepiej pokaże' ALFERDKOWI SLOWNIK ORTOGRAFICZNY...........HAHAHAHAH.........................JAKA SIARA................................HAHAHAHA
greenstar / 2009-05-27 17:40 / Pogromca jeleni
lepiej już przestań....przecieram oczy ze zdumienia..... przychodzi mi na myśl, czy aby to czasem twój mężato nie dorwał się do kompa...... bo tych bzdur co piszesz nie da się czytać.......no chyba tylko jako dobry dowcip.........przeczytaj co piszesz............................
sierota marycha / 2009-05-27 16:46 / Tysiącznik na forum
z calym szcunkiem, ale do wypowiedzi utrzymanej w klimacie pogawedki kuchennej trudno jest ustosunkowac sie, pozdrawiam
tara / 2009-05-27 17:38 / Tysiącznik na forum
Ania Maks czesto i bardzo obrazowo tłumaczył o co w tym wszystkim chodzi bo sierotka nie ma cierpliwosci i zaraz sie wkurza on tez chce jak najlepiej ale widzisz te skurczybyki z FED zagrywaja tak a nie inaczej specjalnie tak robia abysmy stracili wiare w dolca i go sprzedali za bezcen ,Ja osobiscie wierze w dolca tylko mnie gryzie ze za drogo kupiłam i to za cała kase i to był bład bo teraz jak sprzedam to mam ogromne straty a sierota mowi czekac rynek przyjdzie do ciebie i dlatego mam dylemat co robic czekac? sprzedac i odkipic taniej? Nie trac nadzieji bo pln to tez niepewna waluta i euro takze
anka z bankiera / 2009-05-27 16:56 / Bywalec forum
Z całym szacunkiem,ale naprawdę straciłam kupę kasy przez nadmierną wiarę w silnego dolara.Naprawdę podziwiam twoją wiedzę ekonomiczna Sierotka,ale w tym przypadku zaczynam watpić w silę tej waluty,chociaż siedzę na niej i marzę by wasze prognozy się sprawdziły.Jak dobrze wiesz jestem laikiem,gdyby było inaczej sama inwestowałabym z zyskiem,a nie szukała rad na forum i nie jestem w stanie rozmawiac z toba o zniesieniach Fibo,falach Eliottaitp,bo nie mam o tym pojęcia.
sierota marycha / 2009-05-27 17:04 / Tysiącznik na forum
oboje wiemy jakie bledy popelnilas i dlaczego i nie sadze aby to wchodzilo w zakres merytorycznej dyskusji o fx i/lub inwestowaniu, na tym forum juz jest jedna osoba, ktora swoimi nieustajacymi rozterkami i bezradnoscia zadziwia, to tyle, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-27 17:10 / Bywalec forum
Sierotka ja nie jestem w stanie merytorycznie z toba dyskutowac i to jest wszystkim wiadome,zaufałam waszej opcjii i mam jeszcze nadzieję(choć podobno jest matka głupich),ze nie strace,ale ja po ludzku pytam:Czy ty jako człowiek nie zakładasz swojej pomyłki?Może zle to sformułowałam,ale czy nie masz zadnych wątpliwosci,jak widzisz to,co sie dzieje?
sierota marycha / 2009-05-27 17:14 / Tysiącznik na forum

czy nie masz zadnych wątpliwosci,jak widzisz to,co sie dzieje?

co konkretnie dzieje sie, bo nie bardzo wiem o co chodzi

wybacz, jestem zajety i nie mam czasu na udzielanie szczegolowych odpowiedzi, tym bardziej ze moja obecnosc na forum ma charakter towarzyski a nie zawodowy, masz dostep do sieci i wszelkie info i odowiedzi na nurtujace ciebie pytania znajdziesz samodzielnie, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-27 17:17 / Bywalec forum
No właśnie towarzysko sie pytam: Czy nie uwazasz,że byc może dolar już sie nie umocni?
co konkretnie dzieje sie, bo nie bardzo wiem o co chodzi

wszelkie dane są interpretowane na korzyść Euro
ANGLIK. / 79.185.231.* / 2009-05-27 18:05
Kobietki typy Tara,Anka- proszone sa niepanikowanie a najlepsza metoda bendzie nie kupowanie walut bo szkoda zdrowia swojego jak i innych czyli najblizszych, i utrata oszczednosci. Najlepsze dla was bedzie jak sprzedacie waluty-poprostu dacie sobie spokoj z tym to nie dla was----jedna wielka panika--tak nie mozna zyc.
Jutro spadek dolara znowu poczujecie kubel zimnej wody !!!
tara / 2009-05-27 18:16 / Tysiącznik na forum
Anglik my juz mamy kupiona walute i tu problem bo leci na doł a kobiety nie lubia tracic kasy lepiej zamieszaj troche w tych kursach abysmy troche zarobiły i bedzie spokoj ha ,ha Zapewne masz zone i wiesz jak to jest gdy dasz kase jaka jest wtedy milutka.Najgorsze jest w tym wszystkim ta niepewnosc do ilu grubasy beda zbijac tego dolca i czy im tej zagrywki cos nie zakłoci.Green-star juz przestałam płakac ,to juz dobra oznaka,dzisiaj moj sasiad tez wypłacił kase z lokaty i poleciał do kantoru mowiłam aby sie wstrzymał ale nie chciał słuchac.
kara z bankiera / 2009-05-27 18:42 / Bywalec forum
Przepraszam Tara , ale po co konkretnie poleciał do kantoru ??


pozdr
alfredek / 77.115.19.* / 2009-05-27 17:41
sluszna racja a niby dlaczego?//Moim zdaniem powoli wracamy na 2.8 czas pokarze dalej gold 1500 silwer 20 oil 100.pozdr
sierota marycha / 2009-05-27 17:20 / Tysiącznik na forum

wszelkie dane są interpretowane na korzyść Euro

no to pozbadz sie USD i masz problem z glowy, powodzenia
anka z bankiera / 2009-05-27 17:24 / Bywalec forum

no to pozbadz sie USD i masz problem z glowy, powodzenia

wtedy moje problemy na pewno sie zaczna...Sierota ja nie chce napadac na ciebie,bo każdy sam odpowiada za swoje decyzje,tylko dziwi mnie taka pewność siebie,chyba każdy czasem ma wątpliwości.Czy ty naprawdę jesteś super,hiper profesjonalistą i nie miewasz ludzkich uczuć?może to brak snu;)
kara z bankiera / 2009-05-27 17:49 / Bywalec forum
Witam i przepraszam , ale nie jest fair wobec Sieroty.
Dzieli się wiedzą w sposób profesjonalny - czasami nietypowy.
Drogie Panie nie możecie wylewać żali i winy na Sierotkę.
Sam nie raz polemizowałęm z Nim ale ryzyko spekulacji tzn gry na walutach jest ogromne.

Jesteście świadkami (czynnymi ) grubych gier na światowych rynkach jak również krajowym rynku walutowym jakiego do tej pory nie było - (może w latach 90-ych)

Reszta do dopowiedzenia ........

pozdrawiam

Kara
sierota marycha / 2009-05-27 17:56 / Tysiącznik na forum

Witam i przepraszam , ale nie jest fair wobec Sieroty.
Dzieli się wiedzą w sposób profesjonalny - czasami nietypowy.
Drogie Panie nie możecie wylewać żali i winy na Sierotkę.

Kara, nikt na mnie nie wylewa zali, bo nie moze, ale szczerze przyznam, ze mnie to juz ten cyganski cyrk prostu wali, pozdrawiam

p.s. do anglik, dla twojej wiedzy: 1.47 - tu ma zkoczyc sie korekta i o tym pisalem juz 6 m-cy temu
ANGLIK. / 79.185.231.* / 2009-05-27 17:47
Sytuacja wyglada nastepujaco:
1. Dzisiaj byl czas na sprzedaz walut,
2. Koniec miesiaca mial przyniesc wzrosty sa 5 groszowe ;-)),
3. Nadmiera wiara w silnego dolara przynosi zgube,
4. Ropa 64 $,
5. eur/usd 1.4212,
6. Dolarek po 3.05 mozliwe ze nawet w tym tyg.
7. Jednym slowem ci co maja dolary dostana po kieszeni.
8. Radze zaopatrzyc sie w SIWUCHE i przeczekac dluzzszy okres na wzrosty.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy