Forum Forum inwestycyjneForex

Jotulcapital - platforma inwestycyjna - oszukał mnie broker

Jotulcapital - platforma inwestycyjna - oszukał mnie broker

edward[litowski / 45.128.38.* / 2023-03-16 09:34
jotulcapital.com i jotulcapital.org - chciałem ostrzec wszystkich! jako emeryt od kilku lat odkładałem pieniądze na czarną godzinę. Młody mężczyzna (lekko zaciągał wschodnim akcentem), namówił mnie na inwestowanie w ich platformie. Mój błąd że w ogóle kliknąłem w reklamę (baner reklamowy) na stronie facebook. Pięknie mnie omamił, zyski przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie potrzebowałem dodatkowych pieniędzy, to jest istotne! - chciałem po prostu pomnożyć oszczędności, móc zostawić po sobie wnukom trochę środków, aby było im łatwiej, tym bardziej w takich czasach. Mam sch**orowaną sąsiadkę, nie starcza jej też na życie, to była kolejna osoba, której przydałoby się kilka zł więcej na życie... niestety stało się tak, że po 2 miesiącach, kiedy chciałem wypłacić pierwsze pieniądze, już tego się nie udało zrobić. Naczytałem się o jotulcapital i innych grupach, jak bitcenter, uni-co czy pixpalpro. Oni wszyscy działają dokładnie tych samym schematem, dokładnie w ten sam sposób i ja też dokładnie tym samym schematycznym działaniem dałem się podejść, niestety straciłem wszystkie oszczędności. Dalej mam przynajmniej za co żyć. Czy jest ktokolwiek, kto wie od czego mam zacząć, aby próbować odzyskać swoje pieniądze? Czy w ogóle jest taka możliwość?
Wyświetlaj:
marzenastokrasa / 185.107.56.* / 2023-03-30 09:02
masz kogoś sprawdzonego kto ci prowadzi sprawę? Waldemr, możesz jakoś pomóc? mnie okradli na 13 tyś zł. teraz dzwonią i nękają mnie od kilku tygodni, nie dają spokoju, łacznie w tym że nocami dzwonią, muszę wyłaczać telefon. to paranoja!!! jotulcapital strasznie, ale to strasznie mnie zawiódł i oszukał !!
wojtekikamila / 169.150.218.* / 2023-03-31 11:44
my ukróciliśmy kontakt z tymi oszustami z jotulcapital. nie dość że okradli naszą rodznę na 40 tysięcy, to nas też nękali. Zgłosiliśmy sprawę do prokuratury przez kancelarię, no bo policja przecież sama nic nie zrobi i umorzyła nam zawiadomienie, a obiecywali że pomogą. po miesiącu kontakt ze strony tych pseudo brokerów się urwał, od momentu kiedy sprawa trafiła do pani prokuratur. nasz adwokat jest dostępny cały czas, prowadzi już którąś sprawę z rzedu przeciwko tym oszustom !! .#696 .718. 446#. - jego numer. jak się więcej osób zgłosi ze swoją sprawą i kradzieżą pieniędzy to może się uda że będzie sprawa zbiorowa !!
waldemar_o / 70.34.254.* / 2023-03-22 10:02
jotulcapital.com i jotulcapital.org i jeszcze jest jotulcapital.pro - mnie jotul capital oskubał na 7 tyś $ + do co na platformie czyli kolejne 11 tyś $. zgłoszenie już do knf poleciało, do kilku urzędów w tym konsumenta również - choć wiadomo, ch*** to da. jedynie liczę na kancelarię, zgłosiłem 2 tygodnie temu sprawę, żeby spróbowali dla mnie odzyskać pieniądze. nie obiecywali sukcesu - co zrozumiałe, jednak liczę że im sie uda, tym bardziej że poleciał przelew za sprawę w sądzie (nie dużo, no ale jednak). do połowy kwietnia można zgłaszać swoje sprawy przeciwko jotul capital - może w tedy prokuratura zrobi postępowanie grupowe / zbiorowe i będzie większa szansa
Teresa_ciok / 169.150.218.* / 2023-04-20 12:35
Amerykański Security Exchange Commission, czyli taki nasz odpowiednik KNF wskazuje, żę Jotulcapital działania prawie 15 lat na rynku, zmieniają nazwy i adresy głównych spółek, to samo z ich platformami i ich nazwami, jednak robią to tak długo, że oszukali już miliony osób. niestety jedną z nich jestem ja. naprawdę nie wiem jak mogło do tego dojść!! nie wiem czemu nie sprawdziłam wcześniej informacji, może przez to że sugerowałam się laikami i opiniami na fb, a może po prostu zaćmienie umysłowe krótkotrwałe. prokuratura krajowa już powiadomiona, wiem i wierzę że działanie w PL i za granicą spowoduje że odzyskam swoje utracone pieniądze, nie wiem co by było gdyby sie nie udało. przeciwko Jotulcapital są zbierane całe listy poszkodowanych, jest szansa i plan aby dokonać postępowania zbiorowego, więc jeśli jeszcze nie wpadliscie na to a zaraz jednak tak się stanie, że pixapl was oszuka, to proszę, zgłaszajcie się ze swoimi adwokatami do prokuratury, a jak jeszcze nie macie swoich adwokatów, to łapcie moja mecenaska 6 9 6 , 7.1.8. 4 4 6~ można śmiało uzyskać poradę i na pewno pomoc
Bogda04 / 37.249.110.* / 2023-06-24 04:50
Jestem jedną z wielu oszukanych przez jotulcapital . Kwota ukradzionych środków spora: 34000€ .Jest o co walczyć. Chetnie przyłącze się do postepowania zbiorowego. Która kancelaria zajmuje się zbiorowym oskarzeniem przeciw wym. platformie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy