Jurek odchodzi

Money.pl / 2007-04-14 14:26
Komentarze do wiadomości: Jurek odchodzi.
Wyświetlaj:
janru / 217.75.58.* / 2007-04-15 09:17
To jest polskie pojęcie demokracji"nie jest po mojemu to ja rezygnuje,wycofuje się może założę swoją partię itp,itd"
gate / 2007-04-15 10:14 / Bywalec forum
Zupełnie podobnie wyszło z PIS-em po wyborach: wybrano koalicję z LPR i Samoobronką bo koalicja z PO bałaby równoważna. Straszenie nowymi wyborami nie pomagałoby.
totori / 83.8.125.* / 2007-04-15 10:08
Bo muszę mieć wszystko, krótko za pysk - i niech chodzą jak im rozkarzemy.
teoretyk-praktyk / 2007-04-15 14:59 / portfel / Toddler giełdowy
Jeżeli to dotyczy spraw podrzędnych to rzeczywiście taka postawa jest naganna. Jeśli natomiast spraw zasadniczych to pytanie czy można zdradzić Boga w imię jedności klubowej? Czy demokracja, Polska jest tyle warta. Dla Katolika ważne są słowa Jezusa (Druga Osoba Boska - wcielenie Mądrości lub Mądrość Osobowa jak kto woli): choćbyś cały świat zyskał a na duszy stratę poniósł , coż żeś zyskał? Bo co człowiek odda Boga w zamian za swą duszę? Zatem z tego punktu widzenia, a sprawa ochrony ludzkiego życia jest taką sprawą sprawą od zasad, postępowanie posła Jurka jest usprawiedliwione. Nigdy jeszcze w historii poświęcenie nawet zasad naturalnych nikomu się nie opłaciło, a o sprawach Bożych już nie mówiąc. Wystraczy, że rozprzęgnie się moralność, wtedy spadnie wydajność przemysłu, mafia zajemi się gospodarką, inflacja będzie 50% rocznie a na giełdzie same śmieci. I tyle jest wart pieniądz bez moralności.
fred / 2007-04-15 15:51 / Bywalec forum
Jaka postawa - toż ten człowiek kryguje się , mówi trybem warunkowym !
Tu nie ma żadnej postawy ze strony Marka Jurka. Jest sądowanie i obserwacja reakcji.
Narazie są to tylko słowa !Jego postępowanie zaszkodzi sprawie, o którą "walczy "- jak to oni mówią .
teoretyk-praktyk / 2007-04-15 18:18 / portfel / Toddler giełdowy
Inni się nawet nie krygują. Zresztą taki był zawsze od kiedy śledzę życie polityczne. Zatem posądzanie jego o nieszczerość zamiarów według mojej oceny jest niesprawiedliwe. Wiele razy wykazał, że nie zależy mu na stanowiskach czy stołkach, więc w tym wypadku z taką oceną się nie zgodzę. Chyba, że się zmienił in minus. Byłoby to przykre, bo go szanowałem jako człowieka o zdrowych zasadach.
Kamila_o / 62.121.118.* / 2007-04-15 07:51
Człowiek o specyficznej moralności. Z jednej strony walczy o ochronę życia poczętego a z drugiej pojechał do Londynu bronić mordercy, który miał na sumieniu 30 tys osób. Pewnie tych 30 tys zamordowanych podczas przewrotu w Chile nie było ludźmi bo ich poglądy były na lewo od pglądów św Jurka. Ot taki typowy polski kołtun. Dewocja ma wiele cech. Jedna z tych cech dwoistość moralności występuje u św. Jurka. Więć wszystkie dewoty i dewotki - możecie sobie płakać za tym kołtunem . Ja nie. Dla wyjaśnienia niektórym tępym łbom wyjaśniam, że w Chile przewrót został przeprowadzony na rozkaz CIA w obronie amerykańskich interesów (kopalni i hut miedzi), które socjalistyczny rząd Chile chciał znacjonalizować.
propaganda / 83.24.248.* / 2007-04-15 12:52
ten rząd w Chile był tak socjalistyczny, jak u sowietów demokratyczny - droga bolszewiczko
liberalny / 2007-04-14 23:43 / portfel
dlaczego nie mozemy normalnie podyskutowac na poziomie tylko wszyscy sie nawzajem oblewaja szambem
Ludzie troche szacunku
pchelek / 2007-04-14 22:07 / Tysiącznik na forum
dawno chcial to zrobic bo metody katokaczyzmu, hubweinizmu, stalinizmu i nacjonalizmu mu nie odpowiadaly
kijwoko / 83.24.248.* / 2007-04-15 14:05
esbecka propagadna przypisywania innym własnych cech
pchelek / 2007-04-15 18:40 / Tysiącznik na forum
wszedzie esbecy - to szkola kaczyzmu - prawda w oczy kole a Jurek ma dosc bolszewizmu PiS - wyraznie to mowi
teoretyk-praktyk / 2007-04-14 18:35 / portfel / Toddler giełdowy
Zdaje się, że LPR lub PO będzie rosło w siłę. Może Samoobrona. Po wyborach prezydenckich myślałem, że L. Kaczyński ma dwie kadencje nie wyjęte. Teraz już tak nie myślę. Razem z bratem okazali się dwoma komuchami. Niezła świnia sprawdzająca ich prawdziwe intencje od Giertycha. Każdy komuch wylatuje na aborcji, jak widać Kaczyńscy z Tuskiem też. Taka uniwersalna sprężyna wykopująca komucha ze stołka. Na miejscu PO przewodniczącym uczyniłbym Rokitę, bo pomyślał na trzeźwo przez chwilę, choć też przez krótką, może zbyt krótką jak na sprawowanie władzy. A Kaczyńskim zaczyna sypać się partia, bo się okazali komuchami w stylu Millera lub Husajna czyli ,,No co ty mi możesz parchu zrobić?". A teraz zachowuje się jak Miller po przegłosowaniu raportu Ziobry, ciekawe kiedy zacznie mówić o faszyźmie Jurka. Myślę, że wybory mogą być jesienią tego roku, to Zgromadzenie Narodowe wyczerpało już swoje możliwości pozytywnego oddziaływania na państwo. WSI zlikwidowane i to wszystko na co było Kaczyńskich stać. Zresztą sami nie daliby sobie rady. Gospodarka jest im obca więc przez cztery lata nastepne niech sobie zrobią studia z ekonomii, to w wieku 61 lat może będą mieli sensowniejsze pomysły na państwo. Może wtedy zrobią nawet koalcję z PO? Kto wie. U Zyty zdadzą część egzaminów i będzie szybciej.
teoretyk-praktyk / 2007-04-14 18:39 / portfel / Toddler giełdowy
A prezydentem za niecałe cztery lata może zostać Endrju Lepper i wtedy dopiero będzie nie wesoło.
fred / 2007-04-14 17:41 / Bywalec forum
Za mało zabawek dostał ?
Nie mógł pogmerać przy konstytucji - jak tata prosił ?
St. / 83.14.253.* / 2007-04-14 15:39
Jak premier nie może się z nim rozstac to może by razem odeszli? A może przy okazji odszedłby i bliźniak?
porządekrzeczy / 83.24.221.* / 2007-04-14 17:01
no, ale wcześniej wszyscy ubecy - nie?
cheapczad / 2007-04-14 17:20 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niekoniecznie
gate / 2007-04-14 14:28 / Bywalec forum
Kojarzy mi się to z pamiętnym posiedzeniem Rady Polityki Pieniężnej, tam rolę obrońcy Polski przyjął na siebie p. Balcerowicz.
. / 2007-04-14 14:26 / ................
dewocja kobieca jest wstretna.Ale dewot meski to chyba najgorsze,co moze sie przytrafic.To jego wlasnie poprzednicy mordowali,palili i wyrzynali cale miasta i panstwa w imie jedynie slusznej idei,w imie milosiernego Boga.
Miejmy nadzieje,ze ta paskudna postac w jakims stopniu przyczyni sie teraz do rozpadu PiS i w przyszlosci doprowadzi do tego co stalo sie z AWS i ZCHN.Ze ostatnia juz armia oszolomow odejdzie z naszego zycia i pozwoli nam budowac normalny kraj dla wszystkich.
Obywatel RP / 195.144.9.* / 2007-04-14 17:37
Próbuję wygenerować postać to piszącą: SLD-owiec..?.. stary komuch....?..pedał...?..kastrat...?..totalna wypłuczyna..?..Może wszystko naraz...?. Wyszło mi: Ni pies to ni wydra, cosik na kształt świdra...!!!
Obywatel_RP / 2007-04-15 11:25
Obywatelu IV (kategorii) RP Masz jakiś kiepski "program generujący" poproś swojego głównego programistę o wprowadzenie poprawek. I przypominam Ci że bycie obywatelem RP zobowiązuje.
szawada1946 / 2007-04-14 18:14
nie wyśylaj się Obywatelu 4RP prawda w oczy kole
St / 83.14.253.* / 2007-04-14 15:28
W tym przypadku to już nie jest dewocja. To jest kompletna dewiacja , która powinna skutkować natychmiastowym zamknięciem w odosobnieniu. Jak bardzo niebezpieczne są takie oszołomy to właśnie widać. Wystarczy wybrać grupę pozbawioną zdolności myślenia i katastrofa gotowa. W historii świata juz podobne przypadki były
Funhouse / 2007-04-14 15:27
Wspaniała wypowiedź. Pogratulować i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
St. / 83.14.253.* / 2007-04-14 15:29
Proponuję Ci wziąć udział we wspólnej mszy wieczornej Może coś wspólnie wymodlicie
boo / 83.24.150.* / 2007-04-14 18:47
Za mundurem P a n y sznurem ? Czy tak będzie?
kosmatek / 83.20.181.* / 2007-04-23 21:40
Przecież to człowiek z Moherowej armi ojca dyrektora , fanatyk religijny nie tolerujący innych nacji i poglądów. - wcale za nim nie będę tęsknił, Przyszedł z nikąd i niech idze gdzie pieprz rośnie.

Najnowsze wpisy