Forum Forum inwestycyjneFundusze

jutro dzien wskazujacy kierunek srednioterminowy

jutro dzien wskazujacy kierunek srednioterminowy

lukaszn19 / 2008-10-21 02:35
hi nie wiem ile osob czyta moje posty i czy ktos zwarca na nie uwage ale mimo wszystko staram sie pomoc osobom czytajacym forum (i nie mysle by ktos stracil sluchajac moich wskazowek) i tak mamy teraz 68% korekte (wzrostowa) ostatniej fali spadkowej 80% (tak) - 20% (nie) ze pojdzie indeks wyzej i dalej poziom okolo 9 600 (mysle ze tam moze sie jutro zatrzymac indeks) 50%-50% ze przebije sie wyzej i w zaleznosci co sie tam wydazy bede mogl wskazac dosc wyrazny kierunek na okolo 2-3tyg nie musze chyba powtarzac ze to co sie stanie na DJI pociagnie inne ryki za soba w tym gwp
Wyświetlaj:
lukaszn19 / 2008-10-26 20:44 / Tysiącznik na forum
bez najmniejszych watpliwosci rynek ostatnio zostaje wykupowany przez silne rece $$$$$ wisza w powietrzu
lukaszn19 / 2008-10-25 02:32 / Tysiącznik na forum
mimo spadkow na DJI dalej nic sie nie zmienilo, odbicie i gorny poziom dalej aktualny tylko czas kiedy to sie dokladnie to sie stanie sprawil mi problem,ale juz sobie z tym poradzilem, dla potwierdzenia przeanalizowalem jeszcze S&P500, DAX, NASDAQ, NIKKEI 225 i oczywiscie DJI i wszystkie te indeksy ( za pomoca spiral,wzniesien fibo. badz formacji fibo.) pokazaly ten sam dzien odbicia (probowalem tez tego na BOVESPA i ALL ORDINARIES ale tam sie to nie potwierdzilo, pewnie dlatego ze to surowce i tam nie widac tak solidnego dna).... ale co to bedzie za week jak napisze juz dzis :))) (tylko prawde mowiac raczej to tylko korekta ostatnich spadkow, choc kto wie panika na swiecie jak przy glebokich dolkach) pzd
lukaszn19 / 2008-10-23 23:09 / Tysiącznik na forum
mam nadzieje ze kupiles jak dalem znac bo bedzie ok, jak przeanalizuje dzis indeksy dam znac co jest grane na goraco
lukaszn19 / 2008-10-22 03:24 / Tysiącznik na forum
mam nadzieje ze mimo spadkow nikt sie nie zniechecil, 68% krekta ostatniej fali okazala sie silniejszym oporem niz sie spodziewalem, ale co do ogolu nic to nie zmienia i tylko daje wiecej czasu na zakupy po nizszej cenie, a teraz indeks DJI wsparl sie na solidnym podlozu co daje wieksza perspektywe na wzrosty pzd i czekamy na przystanek okolo 9 600
TDI / 78.131.137.* / 2008-10-23 23:24
na ML2 jutro idzie zlecenie
lukaszn19 / 2008-10-24 00:54 / Tysiącznik na forum
jezeli ktos nie kupil w pon to niech jeszce poczeka dzien,zeby niewyszlo odwrotnie od zamierzonego celu, jutro napisze cos opszerniejszego pzd
Zeus52 / 2008-10-24 08:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
To już niedługo. Zobacz mój wpis poniżej. To nie moje dane,ani zasługa...nie za bardzo na razie orientuję się w Falach Elliota. Podałem tylko wynik czyichś przewidywań...i uważam,że jak dotąd są trafne. Różnica polega na tym,że na wykresie(60minutowym) gościu ma to w continuum czasowym,bez podziału na sesje. Porównaj te podane przeze mnie poziomy(przybliżone,sprawdzałem to i pisałem wczoraj rano z telefonu,jadąc do pracy) z tym,co działo się wczoraj podczas sesji na S&P500(początek,minima i maksima). Jeśli nie dzielić tego na sesje,ale poruszać właśnie w kontinuum czasowym,to zobacz ciąg dalszy...czyli to,co na piątek. Bo mamy znowu poziom 900(trochę powyżej),czyli następna fala to 800,później 840 i.....770! Obserwujemy z maxem wykresy robione przez gościa i jak dotąd szło wszystko jak po sznureczku(od 2 tygodni dzień po dniu). Oczywiście czasem bardziej,czasem mniej precyzyjnie,ale nikt nie jest jasnowidzem,żeby przewidzieć wszystko,co do punktu. Porównaj jednak to co było wczoraj z jego przewidywaniami kolejnych ruchów. Pzdr
lukaszn19 / 2008-11-04 19:31 / Tysiącznik na forum
chyba jednak moja metoda jest lepsza ;)
Zeus52 / 2008-11-04 23:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Fajnie,że piszesz to 4.11.08.
lukaszn19 / 2008-11-05 01:02 / Tysiącznik na forum
do tego postu wrocilem przypadkiem ale widziales co pisze i w ktora strone idzie indeks sprawa byla jasna duzo wczesiej niz dzis pozdro
lukaszn19 / 2008-10-24 13:04 / Tysiącznik na forum
hmmmm ja na dzis wietrze cos innego na SP 500 i DJI, a tej metodzie bym musial sie przyjzec blizej by moc cos powiedziec, ale obserwuje
yeti br / 2008-10-24 09:04
Witam

Małe pytanko? Czy to o czym piszesz ZEUSIE nie dotyczy ukształtowania się formacji
trójkąta względnie klina przez ostatnie sesje. Na stronie Niezależne Analizy Rynkowe
prowadzonej przez gościa o niku asp (z forum portalu bankier.pl) znajdują się filmy opisujące bieżącą sytuację na indeksie DJ oraz odniesienie historyczne z alternatywnymi wersjami historii. Piszę o tym, gdyż wspomniana formacja traktowana jest jako wielka niewiadoma z szansami na wybicie zarówno górą jak i dołem rozłożonymi równo po 50%.

Pozdrawiam

P.S.
Niestety nie pamiętam adresu strony o której wspominam. Jak będę w domu postaram się wkleić odpowiedni link.
Zeus52 / 2008-10-27 21:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Pisałem o chorągiewce,że się rysuje...i kiedy nastąpiło wybicie dołem z trójkąta...cóż,każdy może to narysować w inny sposób,ale spójrz teraz na wykres(świecowy) DJIA...widzisz to teraz? Pzdr
yeti br / 2008-10-27 23:06
Witam

W artykule: http://www.money.pl/pieniadze/komentarze/artykul/zloty;napotkal;bariere,119,0,380279.html
napisano, iż poziom ceny dolara na poziomie ok. 3,10 złotego powinien stać się bardzo skutecznym oporem skłaniającym do odreagowania wzrostów. Ponadto w Fusach na stronie: http://lemansa.wordpress.com/ wskazano wyczerpanie trendu spadkowego EUR/USD (opis EDEK) w kontekście wypełnienia fali zigzak.

Wskazano jednak także, iż ruch spadkowy kursu EUR/USD może osiągnąć zasięg o szerokości kanału wzrostowego (strona LEMA). Obecnie mamy konsolidacje na poziomie 1 EURO = 1,23 - 1,26 USD. Jakie dajecie szanse na kolejne wyjście z konsolidacji dołem i dalszy spadek do okolic 1 EURO = 1,1(1,11) - 1,15 USD.

Póki co trzymam się tej ostatniej wersji i dalej trzymam się fundu SKAN2.

UWAGA:
Przeszukując fora znalazłem także POWAŻNE OSTRZEŻENIE przed krachem na rynku długu rządu amerykańskiego - dyskusja na ten temat w wątku http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=17007&w=85701441. Tak więc liczenie na dalsze zyski z opcji obligacji dolarowych znacznie podnosi adrenalinę. Osobiście liczę, że będę mógł zamknąć pozycję za jakieś 2 tygodnie nie odczuwając prorokowanego kataklizmu.

Pozdrawiam
yeti br / 2008-10-27 23:59
Jeszcze jeden ciekawy link:
http://wojciechbialek.blox.pl/html
Zeus52 / 2008-10-25 07:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Przewidywania na wczoraj byly jednak tragiczne. Przecież w N.Y. wstrzymano handel opcjami,gdy dla Dow Jonesa spadły o 1000p!
lukaszn19 / 2008-10-25 12:48 / Tysiącznik na forum
najnizej DJI byl na 8 182 czyli 500 punktow nizej od maksimum z poprzedniego dnia, chetnie przeczytam jesli masz jakies projekcje na przyszlosc pzd
Zeus52 / 2008-10-25 13:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale wcześniej notowania fiutsów zawieszono,gdy okazało się,że dla DJ-a spadły o 1000 punktów,czyli kilkamaście % w dół. Mogło dojść do paniki...
Zeus52 / 2008-10-25 07:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak! Patrząc jednak szerzej wyglądało mi to na odwrotną,spadkową"chorągiewkę".Ostatnie sesje to faktycznie trójkąt,ale chyba został on już wyłamany dołem w środę..(???) Wrócę z pracy,zobaczę.
Zeus52 / 2008-10-26 16:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Również dziękuję za stronkę.Nie znałem tego porównania wykresu DJIA obecnego i z 1929. To,co pisałem było z innych przyczyn. Sorry...źle mi się myśli...w sobotę nie dotarłem do domu(Rewa),ale zabłąkałem się z kolegami z pracy na Grabówek...teraz próbuję to odespać...to nie te lata,kiedy się szalało.Jeden plus...poznałem miłą osobę.Też o imieniu Emilka...!
yeti br / 2008-10-24 23:42
W związku z zainteresowaniem tematem jeszcze jeden ciekawy link ze stroną eliotowca:
http://lemansa.wordpress.com/

Pozdrawiam
Zeus52 / 2008-10-24 08:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Acha! Powinienem napisać na czyich wykresach się opierałem. Gość nazywa się Daniel Eric Millard. Na ra...i popatrzmy,co dalej.
$$$$$$$$$$$ / 83.14.70.* / 2008-10-21 07:20
lubie czytać Twoje posty, odwalasz kawał dobrej roboty na tym forum

Pozdrawiam
lukaszn19 / 2008-10-21 05:01 / Tysiącznik na forum
troche jeszcze posiedzialem nad wykresem DJI i mam poziom docelowy jest to 10 200 ten poziom bedzie na 100% nawet 1000% (w cigu tyg moze dluzej tego niewiem dokladnie poniewaz ciezko przewidziec to przy obecnym zroznicowaniu moze byc nawet tylko pare dni) ,poziom jest pewniak tylko niech kazdy teraz sam przemysli czy sie jeszcze oplaca, jak dobije do tego beda spadki (trzeba zdazyc uciec) dlatego radze uwazac (wziac poprawke na czas transferu) jest 20% szns nawet na 11 200 ale to dla odwaznych raczej stawiam na 10 200 pozdro kto moze niech kozysta dokladniej juz sie nie da pozdro
yeti br / 2008-11-04 22:41
Witam

Pytanie do łukaszn19 w kwestii 1$ = 4 zł (chyba o to chodziło, cytuję: "$$$$$$$$4")
W jakiej perspektywie czasowej oczekujesz takiej wartości. Jest ona zbieżna częściowo
z wypowiedziami na innych forach. Tymczasem dzisiaj znalazłem analizę, która nawet
w najbardziej pesymistycznej wersji nie daje takiego scenariusza. Link poniżej:

http://biznes.interia.pl/raport/euro_w_polsce/news/zloty-nie-pojdzie-droga-slowacji,1204649

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
lukaszn19 / 2008-11-04 23:02 / Tysiącznik na forum
akurat w tym przypadku chodzilo mi o duzy zysk w usa a symbol "$$$$$$4" to tylko przypadek ze puscilem shifta mialo byc $$$$$ :)))))))) a co do dolara to dawno nie spogladalem na wykres ale jestem do niego optymistycznie nastawiony
Zeus52 / 2008-10-23 07:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Prawdopodobny scenariusz dla S&P500(Elliott Waves wykres godzinowy) na dzisiaj:850/900 i ostatecznie:800p. Jutro(piątek):840 i ostatecznie 770(najpóźniej do poniedziałku).
emilka1 / 2008-10-21 09:06
Czy znasz tez Elliota? Próbuję zrozumiec, gdzie jesteśmy na DJI. Czy teraz będzie fala4 w dużej A / od sierpnia 07/, a potem kończąca 5 w dół, z wybiciem ostatnich dołków i zacznie się duża fala B , czy inaczej to wygląda? Uczę się dopiero AT , więc proszę o wyrozumiałośc :) Pozdr.
lukaszn19 / 2008-10-21 12:41 / Tysiącznik na forum
sporo czytalem o elliocie ale jak dla mnie za duzo niejasnosci i zbyt to wszystko luzne choc ogolnie sens w tym jest proponuje zapoznac sie z technika fibanocciego, super ksiazke ma pawel danielewicz
emilka1 / 2008-10-21 13:05
Tak, to będzie następna pozycja, obecnie DiNapoli ale z chęcia korzystam z porannej analizy p. Danielewicza na WBK.
lukaszn19 / 2008-10-21 12:53 / Tysiącznik na forum
co do elliota jeszcze wszystko ladnie pasuje do przeszloscie ale sprobuj przewidziec przyszlosc jego metoda....
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy