Forum Polityka, aktualnościPolityka

Jutro oświadczenie Anety Krawczyk?

Jutro oświadczenie Anety Krawczyk?

Money.pl / 2006-12-10 16:18
Komentarze do wiadomości: Jutro oświadczenie Anety Krawczyk?.
Wyświetlaj:
życzliwy / 83.143.40.* / 2006-12-10 17:08
po co komu oświadczenie dziwki.
chyba że ma powiedzieć ile dostała od Michnika.
Łysa / 83.6.74.* / 2009-02-02 00:39
Bardzo etyczne określenie - "Dziwka". Otóż, nic nie dostała od "GW", założono jej podgląd i podsłuch, a informacjami manipulowano. Informacje uzyskane z podsłuchu a przedstawione społeczeństwu, nie zawierają prawdy. Jest to osoba prywatna, żadna radna. Złamano prawo, naruszono cudzą prywatność, poniewierano cudzą godnością, zabrano dodatkowo prawo do obrony. Nie było rozpraw i innych rzeczy, to wszystko jeden wielki blew. Tak wygląda "Polska zniewolona" i zniewoleni jej niektórzy obywatele. Panowie Politycy zbijający kapitał na PR, mający w głębokim poważaniu godność jednostki, bufony bez żadnych hamulców i zasad. Ostatecznie dowiedziałam się, że mogę zginąć jako jedna, aby uratować większość. Pewnie większość "ICH PORTFELI". Traktowali mnie gorzej jak zwierzę, wyzywali, szantażowali i straszyli. Okaleczyli psychicznie na całe życie i są bezkarni. Oby Ci się to nie przydarzyło "życzliwy".
dsa / 193.242.104.* / 2006-12-10 16:18
Wiarygodnosc tej kobiety jest w tej chwili ZEROWA.
Jeszcze niedawno twirdzila iz to Lyzwinski jest Ojcem dziecka - dzis twierdzi zas ze to nie jest wazne w tej sprawie..
.
Klamliwa hipokrytka ! Mijemy nadzieje ze spotka ja kara za psucie dobrego wizerunku waznym osoba w kraju.
Mocccchereczek / 83.27.203.* / 2006-12-10 19:54
Czy można w europejskim kraju stosować nieeuropejskie standardy prawa?
Czy pierwsze lepsze pomówienie polityka jakiegos ugrupowania wchodzacego w skład koalicji rzadowej moze usprawiedliwiać angazowanie niemal wszystkich Publicznych i Niepublicznych mediów bezkarnie?
Jeszcze raz dowiedziono, ze w Polsce rządzi faktycznie GW.
Tylko Profesor Redaktor Tadeusz Sznuk nie poddał sie tej wysoce kompromitujacej media szaleńczej nagonce na Rząd poprzez podważenie wiarygodnosci Koalicjanta.
Co kultura, to kultura.
Całe to pozostałe BARACHUO! Pseudo znawcy polityki słuzą widocznie układowi PO+PostKomuna, służą jak należy sie domyślać dla uchronienia autorów przekretów od odpowiedzialnosci za działania przeciwko Narodowi Polskiemu.
No bo jak mozna inaczej uzasadnić wykorzystywanie takich chwytów propagandowych PO i SLD, do wzywania PiS aby natychmiast rozwiazał Rzad?
Rząd ukonstytuowany na podstawie zgodnie z prawem przeprowadzonych wyborów do Parlamentu.
Panowie z PO i SLD tyle mówią o niestandardowych posunieciach Rządu PiS z LPR i Samoobroną.
Wytykają najmniejsze potkniecia i niedoskonałosci w pracy tego Rządu a jak ONI postępują?
Zwykłe pomówienie rozdmuchane przez brukowca jaka stała sie juz GW, traktują jako powód do dalszych oskarzeń pod adresem Bogu Ducha winnemu Rządowi.
To jest praworządne działanie o EUROPEJSKIM STANDARDZIE ugrupowania tak krytykujacego innych?
Wyborcy! Apeluję do Was przejżyjcie na oczy, kto sie pcha do rzadzenia Wami.
Tak do rzadzenia Wami! a nie w imieniu Waszym!
To sięganie po władzę dla WŁADZY przez PO i SLD jest tak
juz czytelne, ze nawet osoba nierozumiejaca do niedawna
o co chodzi Tym ugrupowaniom, teraz juz jest pewna co jest grane.
Szmatławiec nienawidzacy patriotów przygotowuje grunt, nagłasnia jakaś pseudo aferę, a politycy z PO i SLD natychmiast to wykorzystuja do próby siania destrukcji celem obalenia tego Rządu.
To widać jak na dłoni.
Pan Komorowski jeszcze bezczelnie przekonuje naiwnych widzów, ze jakaś gazetka ścienna w Malezji pisze o aferze rozporkowej w Polsce.
Manipulacja oczywista, bo u nas takze przedrukowuje sie wiadomosci z prasy innych krajów.
Ale to nie znaczy wcale, ze oprócz GW, pomawiajacej osoby i mediów zaangazowanych w zrobienie z tego afery, ktos jest winien.
A juz napewno nie ktoś taki, od którego zalezałoby dobre lub złe rzadzenie Polska.
Ile tu podstępów wypróbowanych przez KGB i UB w PRL-u?
Panowie Komorowski, Donaldy i Inni robiący swoisty zamach stanu, zreszta nie poraz pierwszy działaja jak BUBEL na pokaz, dla efektu.
To niezgodne z etyką członka drugiego co do wielkosci ugrupowania w europejskim kraju.A gdzie jest Prawo?
Dlatego nalezy zrozumieć coraz wyrazniejszy rozłam w PO.
Czego jeszcze nie wysmialiscie?
Bo smialiscie sie przypomne z szerokopojetej nieporadności Rzadu a widzimy, ze parametry(efekty i wskażniki) mówiace o tym czy kraj jest rzadzony dobrze czy zle sa rewelacyjne jak na rok rządów tej koalicji i tyle razy podkładanej nogi temu Rzadowi!
Jak to sie dzieje, ze niemal wszystkie media i prywatne i publiczne w tym kraju angażuja się po stronie KNUJACYCH INTRYGI przeciwko temu Rządowi?
Nadal chyba pomimo zmiany rzdu reprezentuja stwardniałe struktury, stajace w obronie starego systemu, który rozkradł POLSKĘ i w znacznej mierze uwłaszczył sie kosztem biedy pozostałej czesci społeczeństwa.
Myslę, że każde takie żenujace przedstawienie jak to, które trwa od tygodnia w mediach, coraz bardziej przekonuje wyborców do rzetelnosci jaka reprezentuje PiS.
Oby powiodło się to rozbrajanie BOMBY cwaniaków, którzy jak w zadnym kapitalistycznym kraju niby w imie prawa rozkradli Polske.
Panowie w EUROPIE obowiazuje zasada DOMNIEMANIA NIEWINNOSCI-to standard!
Aneta wg. P, mecenas / 83.6.74.* / 2008-08-19 21:36
Wszystko od początku do końca jest wyssane z palca. Nie było seksafery, nie było kontaktów z "GW" i wiem kto jest ojcem dziecka. Oświadczam również, że wszystko to zrobiono bez mojej wiedzy i nie poczuwam się do bycia, ani k...wą, ani prostytutką. Zrobiono na mnie nagonkę, ośmieszono i poniżono i nie wiem czym sobie na to zasłużyłam. Wyrządzono mi tym samym ogromną krzywdę, oraz krzywdę mojemu dziecku i co najdziwniejsze za zgodą i przyzwoleniem Pani Prokurator z Łodzi - tej Pani nigdy w życiu nie poznałam i nie mam pojęcia skąd miała takie dane. Jeśli już Pani Ptrokurator mnie publicznie oskarżyła, to niech sprawę dociągnie do końca i udowodni mi winę, niech pokaże te testy DNA, bo ja wiem, że ta Pani nie mówi prawdy. Z takim stanem rzeczy nigdy, ale przenigdy się nie pogodzę. Czy można w Polskim Prawie publicznie oskarżać osobę w tak haniebny sposób ? Czy Panią Prokurator nie obowiązują zasady Konstytucji Polskiej, czy może jej nie zna ? Co może powiedzieć ta Pani o poszanowaniu godności ludzkiej, o poszanowaniu życia i prywatości? Pani Kalińska - proszę nie unikać kontaktu ze mną, bo dzwoniłam do Pani kilka razy i nigdy Pani nie ma. Wcześniej, czy później ja Panią odnajdę. Nie było powodu do tego, abym była poza prawem i aby prawa do obrony mi nie przyznano, nie było też żadnego powodu do tego, aby Pani mnie oskarżała, a tym samym ośmieszała. Wstyd Pani mecenas, wstyd. To Pani powinna się wstydzić spojrzeć ludziom w oczy - a nie ja. Jak można nie znając człowieka i nie mając z nim żadnego kontaktu, tak oskarżyć?
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-12-10 21:29
głos rozsądku tutaj? jednak internet to niebywały wynalazek
Mocccchereczek / 83.27.203.* / 2006-12-10 21:57
Ta zasada obowiązuje wszystkich i wszedzie jeśli ma miejsce w Unii Europejskiej panie wezyr!
Chyba, że Pan uważa, ze podlegamy nadal Wielkiemu Bratu ale to niestety juz tylko pański SEN.

Najnowsze wpisy