Forum Polityka, aktualnościKraj

Jutro siódma rocznica śmierci Jana Pawła II

Jutro siódma rocznica śmierci Jana Pawła II

Money.pl / 2012-04-01 21:37
Wyświetlaj:
JEZUS NIE BYŁ KATOLIKIEM / 178.235.238.* / 2012-04-01 21:37
1. Chciał zamieść pedofilię w śród księży pod dywan - już za późno.
2. Zlikwidował teologię wyzwolenia w Ameryce Południowej i Środkowej oddając pole socjalistom
3 Naprodukował liczbę świętych i kanonizowanych w horendalnych ilościach
4.liczbą wystawionych mu pomników za życia przegonił w Polsce Lenina, Stalin
5.Konkordat negocjował z klęczącą Suchocką a władze państwowe do dzisiaj nie podniosły się z kolan.
6. Będąc większym patriotą Watykanu od Polski,przetransferował ogromne pieniądze z Polski do Watykanu.
tesa1959 / 2012-04-01 22:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Głupszego komentarza nie czytałam. W dodatku o zmarłych mówi się dobrze lub nie mówi się wcale - dobra zasada.
tesa1959 / 2012-04-01 22:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Głupszego komentarza nie czytałam. W dodatku o zmarłych mówi się dobrze lub nie mówi się wcale - dobra zasada.
ździcho / 77.254.226.* / 2012-04-01 23:10
Proponuję przebaczyć głupiemu. To nie jego wina, że nie wiedział, bo nie czytał, bo jest dyslektykiem. Na szczęście dysleksja nie stoi na przeszkodzie zdrowemu rozsądkowi, który popycha ludzi do takiego, ze się tak wyrażę "obrazoburstwa". Kopę lat, nudzę się ostatnio, nie mam się z kim "poprztykać". em96 i @@@ zawiedli mnie sromotnie. To co?
tesa1959 / 2012-04-01 23:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A to ja mam być lekarstwem na Twoja nudę? :) Ze mną chcesz się prztykać? Swego czasu aż klawiatura była gorąca od tego prztykania :D
Rzadko bywam na Moneyu, bo też nie mam się z kim prztykać :), no i jakby mniej moich ulubionych tematów, no i Ty rzadko zaglądasz, marynarz kompletnie stąd uciekł i co sama mam walczyć? :D Kaczor i o. Rydzyk siedzą względnie cicho, to o co się prztykać. Poczynań nie - rządu nie chce mi się czytać z powodu chęci utrzymania dobrego samopoczucia (nawet programów informacyjnych w tv nie oglądam). Żyję w ciemnocie ostatnio i jest mi z tym bardzo dobrze. Świata nie zmienię, a przynajmniej dłużej pożyję :)
tesa1959 / 2012-04-01 23:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A to ja mam być lekarstwem na Twoja nudę? :) Ze mną chcesz się prztykać? Swego czasu aż klawiatura była gorąca od tego prztykania :D
Rzadko bywam na Moneyu, bo też nie mam się z kim prztykać :), no i jakby mniej moich ulubionych tematów, no i Ty rzadko zaglądasz, marynarz kompletnie stąd uciekł i co sama mam walczyć? :D Kaczor i o. Rydzyk siedzą względnie cicho, to o co się prztykać. Poczynań nie - rządu nie chce mi się czytać z powodu chęci utrzymania dobrego samopoczucia (nawet programów informacyjnych w tv nie oglądam). Żyję w ciemnocie ostatnio i jest mi z tym bardzo dobrze. Świata nie zmienię, a przynajmniej dłużej pożyję :)
ździcho / 77.254.226.* / 2012-04-02 00:28

A to ja mam być lekarstwem na Twoja nudę? :)

No pewnie. @@@ i em96 jadą schematami i to mnie nudzi, a Ty potrafisz czasami zabić gwoździa. Długo czekałem na kogoś, kto by mnie zmusił do wysiłku intelektualnego.
marynarz kompletnie stąd uciekł

A co będzie się wdawał w dysputy ze szczurami lądowymi?
Kaczor i o. Rydzyk siedzą względnie cicho

Ten drugi może tak, ale ten pierwszy hałasuje na potęgę, tyle że to samo w kółko - władza.
Żyję w ciemnocie ostatnio

Ja tam bym jednak wolał wiedzieć, za co w końcu mnie zamkną:) Pozdrawiam
:7* fiuuu, fiuuu / 109.71.144.* / 2012-04-02 16:11
Ja tam bym jednak wolał wiedzieć, za co w końcu mnie zamkną:) Pozdrawiam

:7))))))) ja tez, ja tez , tak chce.......ale faktem jest ze nudza ostatnio, i poszczekiwania juz nie bawia tak jak to bylo przed wyborami.....bo jak zwykle wszyscy maja racje.
:7* fiuuuu, fiuuuuuu. / 109.71.144.* / 2012-04-01 23:53
jestem, jestem, czuwam ale daruje sobie szczekania, czasem @@@ zbrechtam, czasem cos sprowokuje........czasem zdzicha pozdrowie, ale nie mam juz notek ze ktos mi cos odpowiada, wiec nie odpowiadaj..........za pare dni wysle ci zdiecia ryby, wyklula sie 14 dni temu....pozdrawiam


moj ostatni nik to gwizdzacy na wszystko gosc z garbatym nosem......
tesa1959 / 2012-04-02 00:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale jesteś wredny. Nie lubię Ciebie. Dopiero teraz się chwalisz? A tak na prawdę to ogromne gratulacje!!!!! Byłeś w domu jak sie urodziła (córka?)?
tesa1959 / 2012-04-02 00:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale jesteś wredny. Nie lubię Ciebie. Dopiero teraz się chwalisz? A tak na prawdę to ogromne gratulacje!!!!! Byłeś w domu jak sie urodziła (córka?)?

Najnowsze wpisy