Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczmarek, Kornatowski i Netzel na wolności

Kaczmarek, Kornatowski i Netzel na wolności

Money.pl / 2007-09-01 11:27
Komentarze do wiadomości: Kaczmarek, Kornatowski i Netzel na wolności.
Wyświetlaj:
wczoraj / 2007-09-01 13:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niech sobie pisiacy dadza spokoj z takimi dzialaniami pod publiczke, rzesza wyborcow im sie przez to nie zwiekszy, a jedynie ciemnogrodzianie moga zostac oswiecenie i przestana dac sterowac przez Wielkiego Wodza, choc jak sie wydaje na to potrzeba by bylo na przyklad, zeby Jarek sie przyznal, ze jest homoseksualista
konwesrsacjazesbekiem / 83.24.194.* / 2007-09-01 13:22
widać, że coraz bardziej wydłuża się czerwony ryj z przerażenia.
kalikstt / 84.234.0.* / 2007-09-01 12:59
Zrobić stan wyjątkowy. Stadiony zapełnić postkomunistami, kryptokomunistami i wszelką żulią. Wtedy uzdrawiać Polskę. Pinochet potrafił to i Polacy potrafią. No bo czy jest inne wyjście dla Polaków???
prawiezaratustra / 2007-09-01 11:46 / _
Co Jaromir Netzl - prezes PZU S.A., mógłby mieć wspólnego z przeciekiem info o prowokacji wobec Leppera?
Metyl / 2007-09-01 12:14 / Bywalec forum
Jak to co ? Reprezentuje ten sam układ rządowy PIS'owski.
saul / 2007-09-01 12:01 / portfel / Pan Owca
Składał fałszywe zeznania żeby chronić dupy kolegów.
prawiezaratustra / 2007-09-01 12:07 / _
Jeśli tak było - to nieładnie. Nawet przy dużej wyrozumiałości co do orientacji seksualnych.
Kero niezwerbowany / 87.205.73.* / 2007-09-01 11:27
Zamknąć prokuratorów za to, że zamiast wezwać na przesłuchanie to zatrzymują ludzi bezzasadnie!
saul / 2007-09-01 12:03 / portfel / Pan Owca
Łatwo pisać bzdury, nie mając pojęcia o sytuacji, prawda?
Bez odbioru / 83.22.181.* / 2007-09-01 11:38
PiS wylewał krokodyle łzy nad tym jak został potraktowany Kluska zaś sam stosuje podobne metody z tym że na szerszą skalę. Podobnie zresztą sprawa przedstawia się ze sprawą tzw. inwigilacji prawicy ( piszę tzw. gdyż wówczas inwigilowane było równiez SLD ) gdy obecnie podsłuch czy nagrywanie stały się wręcz normą rządów co udowodnił min. Ziobro nagrywając ówczesnego kolegę z rządu.
Cóż , można by rzec że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mnie zaś strasznie ciekawi jak w tym przypadku zmieni się "optyka" w przypadku zmiany punktu siedzenia.
neutrino / 81.190.130.* / 2007-09-01 14:25
Widzę, że "Bez odbioru" szybko zmienia zdanie z agresywnego anty PIS-uarowca na osobę neutralnie wypowiadającą się i lekko rozgoryczoną, że coś może przypadkiem ale się udało tym "nieudacznikom" (cytat Komorowskiego).
Rybacy zarzucili sieci na płotkę Leppera a tu niespodziewanie ławica większego kalibru się wplątała i stara się rwać sieci. Nasuwa się pytanie dlaczego „Płatnikowi” zależało na uratowaniu Leppera a pośrednio tej durnej koalicji? Może zainwestowana kasa w polityków się jeszcze nie zwróciła? Jakiś kontrakt, przejęcie ...
A odpowiedź na Pańskie lewicowe dywagacje będzie brzmiała: punkt widzenia i siedzenia od dzisiaj znacznie zdrożeje bo będzie większe ryzyko.

PS Chyba, że Rybacy wyciągną puste sieci.
ryzyko / 83.24.235.* / 2007-09-01 17:21
a może ktoś go już ostrzegł, że go śledzą w internecie?
Bez odbioru / 83.22.181.* / 2007-09-01 15:19
Po pierwsze ,moje poglądy nie są wcale lewicowe gdyż nie sympatyzuję z PiSem ,jedyną obecnie lewicową partią w parlamencie. Skłaniam się raczej ku liberalizmowi. Po drugie-nigdy nie byłem agresywny. Zawsze raczej starałem się demaskować naiwność i hipokryzję w niektórych wypowiedziach, zwłaszcza zwolenników PiS. Zaś ton moich wypowiedzi staram się dopasowywać do przedmówców. Po trzecie to co zostało napisane powyżej świadczy raczej o niepełnym zrozumieniu intencji mojego postu. Po czwarte wywody powyższe nie są dla mnie zrozumiałe. Ja w spekulacjach tak daleko nie sięgam. Kasa , "Płatnik" ,kto z kmi i dlaczego. Po prostu nie mam o tym zielonego pojęcia i jak znam życie nigdy się wszystkiego nie dowiemy. Ja staram się rozumować prościej: durna koalicja -zgadzam się ale przecież nikt PiSu do niej nie zmuszał a w szczególności J. Kaczyńskiego do twierdzeń że ta koalicja dobrze służy Polsce. Ponadto ,o czym już dzisiaj pisałem, Kaczmarek ,Netzel, Kornatowski to ludzie mianowani przez PiS na te stołki więc nie mogę powiedzieć że PiSowi się cokolwiek udało. Raczej mogę stwierdzić że kompletnie się nieudało stworzyć apolitycznego ,kompetentnego i uczciwego kierownictwa resortu spraw wewnętrznych co dokładnie widać.
Wobec tego co napisałem proszę przyjąć ,że Twoje dywagacje są w dużej części niejasne a w pozostałej nietrafne.
Raqq / 85.222.34.* / 2007-09-01 14:49
I tu się zgodzę. Przecież w tym wszystkim nie chodzi o Leppera. W gruncie rzeczy to płotka. No i teraz pytanie, w których polityków inwestowano. Chyba nie w tych którzy byli poza rządem bo i po co. Krąg podejrzanych zawęża się do ... Samoobrony, Pis i LPR. No i zgadnijmy politycy której z tych partii mają największe wpływy obecnie...? Także moim zdaniem rybacy wyciągną puste sieci a za wszystko zapłacą Kaczmarek i reszta bandy. Musi to być bardzo przykre dla Jarosława Kaczyńskiego, przekonać się że czasami uczciwość nie wystarczy.

Najnowsze wpisy