Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczmarek: Trwałem w chorym układzie

Kaczmarek: Trwałem w chorym układzie

Money.pl / 2007-09-01 15:18
Komentarze do wiadomości: Kaczmarek: Trwałem w chorym układzie.
Wyświetlaj:
piinokio / 83.27.200.* / 2007-09-01 15:18
Bardzo wiarygodny materiał. Kaczmarek raz jest w krawacie raz bez. Oglądamy zdjęcia posła który stoi pod drzwiami hotelu poselskiego a z komentarza dowiadujemy się że jest zdenerwowany, że czeka na Leppera i prawie już wiemy co myśli. W ten sposób można zmontować wszystko.
Pytanie podstawowe:
Po co Krauze z majątkiem szacowanym min. na 2.5 miliarda złotych wdaje się w gówniane machinacje z Lepperem w sprawie podmokłej działki pod Mrągowem która jest warta mniej niż proponowana, zresztą przez ABW, łapówka ?
Trudno sobie wyobrazić że w podobnej sprawie łączy siły dwóch ministrów, szef policji, szef ZUSu, poseł i jeden z najbogatszych polaków. Czysty obłęd.
zwm / 83.11.221.* / 2007-09-01 15:29
bo widzisz pinokio jak jestes kolesiem z duza kasa to stoi za toba duza organizacja i duzi kolesie. A tym kolesiom sie nie odmawia. A tu misiu nie chodzilo o dzialke a skompromitowanie rzadu PIS. W takie klocko to geaja chlopaki z teamu Putina , i przy nich uwierz mi ta kaska krauzego to guzik a olus to pikus. Pa pinokio - nosek rosnie co?
piinokio / 83.27.200.* / 2007-09-01 15:41
To się nazywa "wiara w spiskową teorię dziejów". W podobnych sprawach jednak częściej sprawdza się tzw. brzytwa Okhama która w pewnym uproszczeniu mówi że "zwykle wyjaśnienie najprostsze jest wyjaśnieniem prawdziwym". Kompromitacja PiSu, poza Kaczyńskimi i Ziobro nikt lepiej tego nie zrobi. Dziwny ten plan kompromitacji. ABW ma w wyjątkowo mętnych okolicznościach wręczyć łapówkę Lepperowi przy zerowej znajomości obiegu dokumentów w podobnych sprawach a Krauze próbuje do wręczenia tejże nie dopuścić. Teraz już nie wiadomo czy Lepper był w zmowie z panem Krause czy Ziobro, czy gorzej dla PiSu byłoby gdyby przyjął czy gdyby nie przyjmował łapówki. Czysty obłęd.
czarmary / 83.24.235.* / 2007-09-01 17:02
słuchaj stary, tak cię szkolono, abyś wmiawiał innym własne kombinacje na rzeczywistoś, której i tak nie zaczarujesz.
piinokio / 83.27.200.* / 2007-09-01 17:13
Zagłosuj na PiS. Zobaczysz PRL na żywo.
prawiezaratustra / 2007-09-01 15:26 / _
Dobre pytanie.
Dodam drugie: Skąd masowe przekonanie akcjonariatu (wyprzedaż akcji), że potęga Prokomu stoi na glinianych nogach układu państwowo-biznesowego?
zamówieniepubliczne / 83.24.235.* / 2007-09-01 17:05
ależ to bardzo proste - Krauze definitywnie oderwany został od żłobu państwowych zamówień, z których wyłącznie egzystował. Towarzystwo słusznie zatem kombinuje, że już więcej nie ukręci takich lodów, jak kiedyś.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy