Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: autobus Tuska to "nic nie mogę bus"

Kaczyński: autobus Tuska to "nic nie mogę bus"

Wyświetlaj:
Niecwaniakom / 77.255.176.* / 2011-09-21 10:34
Jak patrzę na tego mądralę pisiaka, to święcie wierzę, że Polska zasługuje na więcej.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-19 16:50
Z Tuskiem nie warto rozmawiać bo szkoda czasu i nerwów. Jedyną metodą na tych cwaniaków z pod znaku PO to wyśmiać ich i uPOkorzyć celnym dowcipem.
Botycki / 62.244.157.* / 2011-09-21 08:12

to wyśmiać ich i uPOkorzyć celnym dowcipem.

Wyśmiać tak, ale celnym dowcipem ich nie uPOkorzysz, bo te buraki są za tępe, żeby jakikolwiek dowcip zrozumieć.
tesa1959 / 2011-09-19 16:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nic nie mogę bus

merytoryczna wypowiedź !
JanuszPOlikot / 2011-09-19 23:24 / Tysiącznik na forum
Tesa ty się lepiej zabierz za jakieś domowe roboty ,bo całymi dniami siedzisz na tym forum .....No chyba że jesteś feministka i masz POmalowane paznokcie ..........
tesa1959 / 2011-09-20 00:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie musisz wyznaczać mi zadań do wykonania. To jest kwestia dobrej organizacji. A na forum nie siedzę cały dzień, bo pracuje zawodowo, a w domu przeglądam wiadomości i komentuję. Poza tym mam włączoną pocztę [gdy przygotowuję się do pracy na następny dzień, bo nie uważam rutyny za właściwe podejście ] i wiem, kiedy ktoś odpowiada. Ot, cała filozofia mojej bytności na forum.
Jeśli chcesz komentować moje wpisy, to też proszę merytorycznie i bez wycieczek.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-19 18:54
W przeciwienstwie do Pani wypowiedzi jego byla dluzsza niz 2 czy 4 slowa.
tesa1959 / 2011-09-19 19:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Długość wypowiedzi nie świadczy o ilości treści w niej zawartej.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-20 00:26
Znowu samochwala z Pani wylazi.
Ze niby te 2 slowa w Pani wykonaniu maja swiadczyc o jakiejs glebokiej tresci?!
tesa1959 / 2011-09-20 09:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No, akurat do Pana bardzo pasuje ten cytat: (Mat. 7:3–5):" A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.", bo przecież to Pan na każdym kroku i każdemu zarzuca błędne myślenie, karygodne postepowanie i niewłaściwą postawę
Botycki / 77.254.245.* / 2011-09-20 11:09

A czemu
widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?

No właśnie "siostro". Zaczynasz najpierw od źdźbła w oku Kaczyńskiego, a jak ktoś postawi kontrę, to go trzeba zaraz napiętnowac Pismem Św. jaki to on obłudnik, faryzeusz i sciana pobielana pełna zepsucia wewnatrz itd. Bardzo wygodny sposób dokopania komuś a potem umycia sobie rąk. Podobnie zrobił Piłat.
tesa1959 / 2011-09-20 11:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Zaczynasz najpierw od źdźbła w oku
Kaczyńskiego, a jak ktoś postawi kontrę, to go trzeba zaraz napiętnowac
Pismem Św. jaki to on obłudnik, faryzeusz i sciana pobielana pełna
zepsucia wewnatrz itd.

Bo to nie jest dyskusja na mój temat i nie dotyczy mnie, a właśnie Kaczyńskiego. A moją dyskusje z @@@ najpierw należy znać od podszewki, a potem zabierać głos. A swoja drogą, ja nikogo nie nazywam faryzeuszem czy obłudnikiem, bo "21 Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. 22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: "Bezbożniku", podlega karze piekła ognistego." Mt 5,21 - 22
Botycki / 62.244.157.* / 2011-09-21 08:24

A moją dyskusje z @@@ najpierw należy znać od podszewki,
a potem zabierać głos.

Wcale nie. Wszystkie Pani dyskusje z różnymi uzytkownikami tego forum są takie same. W Pani mniemaniu to sa albo chamy, albo ludzie mało inteligentni w porównaniu z Panią.
tesa1959 / 2011-09-21 08:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

W Pani mniemaniu to sa albo chamy

A to już oszczerstwo, poniżej wszelkiej krytyki. Nigdy nikogo nie nazwałam chamem, a nawet nie zasugerowałam tego. Zawsze odnoszę się do postępowania lub języka danej osoby, a nie do osoby. Takie określenia są charakterystyczne dla Pańskich wpisów.
Botycki / 62.244.157.* / 2011-09-21 08:49

a nawet nie zasugerowałam tego.

Kłamstwo (jak zwykle zresztą). Moje wpisy nazywa pani chamskimi i niejednokrotnie w komentarzach do osób trzecich uzywała pani sformułowań typu: "ludzie pokroju Botyckiego" w kontekscie chamstwa. Nie jestem pamiętliwy, ale teraz przydał mi się ten argument.
tesa1959 / 2011-09-21 08:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Moje wpisy nazywa pani
chamskim

wpisy, a nie Pana.
"ludzie pokroju
Botyckiego" w kontekscie chamstwa.

skrót myślowy wcale nie sugerujący, że nazywam Pana chamem, a Pańskie postępowanie.
A na marginesie: może Pan odpowiedzieć mi na jedno, jedyne pytanie: czego Pan uczył w szkole?
Botycki / 62.244.157.* / 2011-09-21 09:07

skrót myślowy wcale nie sugerujący

A to ciekawe - wcale nie sugerujący. Nie sugerujący Pani, czy nie sugerujący innym? Bo to nie to samo. Sformułowanie: "ludzie pokroju..." mówi o ludziach, a nie o ich zachowaniach, więc proszę nie krętaczyć teraz.

czego Pan uczył w szkole?

historii, WOS i PO (przysposobienie obronne - nie platforma obywatelska)
tesa1959 / 2011-09-21 09:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

"ludzie pokroju..." mówi o
ludziach, a nie o ich zachowaniach, więc proszę nie
krętaczyć teraz.

Napisałam: skrót myślowy. Wg mnie nie sugeruje on oceny człowieka, a postawę, ale przyznaję, że ktoś mógłby tak zrozumieć. Nie było to jednak zamierzone przeze mnie. Jeśli tak to Pan zrozumiał, to przepraszam.

przysposobienie obronne - nie
platforma obywatelska)

i w jakim celu Pan mi to tłumaczy? Sugeruje mi Pan coś???
historii, WOS i PO

a myślałam, że w-f :)
Botycki / 62.244.157.* / 2011-09-21 09:25

Jeśli tak to Pan zrozumiał, to przepraszam.

Ja też przepraszam, jeżeli Panią uraziłem czymkolwiek.
i w jakim celu Pan mi to tłumaczy?

Bo jest Pani osobą raz że młodą, drugi raz, że pracującą w podstawówce. Chciałem zapobiec zatem pierwszemu odruchowemu skojarzeniu skrótu PO.
a myślałam, że w-f :)

W jakim celu Pani mi to mówi? Sugeruje mi pani coś???
tesa1959 / 2011-09-21 09:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja też przepraszam, jeżeli Panią uraziłem czymkolwiek.

A tego się nie spodziewałam i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem:)
Bo jest Pani osobą raz że młodą, drugi raz, że pracującą
w podstawówce.

Po pierwsze: nie jestem aż taka młoda, po drugie: miałam ten przedmiot aż po koniec szkoły średniej i moje dzieci też miały, a po trzecie: pracuję w przedszkolu, szkole podstawowej i gimnazjum, bo to jest zespół i akurat na jeden etat religii:)
W jakim celu Pani mi to mówi? Sugeruje mi pani coś???

Skoro nie uczy Pan w-f, to już nie jest ważne.

Najnowsze wpisy