Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Będziemy rządzącym patrzeć na ręce

Kaczyński: Będziemy rządzącym patrzeć na ręce

Wyświetlaj:
marioqe / 2007-11-23 22:53 / portfel
Myślę, że nasz były premier powinien w końcu zacząć zachowywać się jak duży chłopczyk. Dojrzały i otwarty na liberalny, kapitalistyczny świat. Jego wszystkie wypowiedzi, to pewnie bajki, które opowiada mu mama jak idzie spać codziennie. Panie Kaczyński... kiedy Pan ma zmiar być poważny...???
Antytusek / 89.78.13.* / 2007-11-23 19:12
i na kieszenie POpaprancow...
kosteeek / 83.23.170.* / 2007-11-23 19:01
a obejżyj se swoje ręce i zobacz co z nich kapie.
wieszcomówisz! / 83.24.208.* / 2007-11-24 11:11
dlatego trzeba używać konDonka. Prawda?
Podsumowanie / 195.116.242.* / 2007-11-23 16:58
" Urojenia – występują niemal u wszystkich chorych. Najczęściej są to urojenia prześladowcze, które są jednak mało swoiste. Do typowych należą też urojenia ksobne, tj. dopatrywanie się związku między neutralnymi faktami i wydarzeniami. Charakterystyczne są też urojenia polegające na nieprawidłowym odczytywaniu tożsamości innych osób. Treść urojeń może być jednak niezmiernie bogata, nie ma właściwie tematu, który nie mógłby być treścią sądu urojeniowego. Urojenia schizofreniczne mają pewną strukturę nazywaną paranoidalną...."
Bo ......... / 83.28.45.* / 2007-11-24 00:30
Komuna !!!
Problem (dowolny) zamienić na problem psychiartyczny.
Po moim trupie !!!!
KAP / 2007-11-23 16:48 / Tysiącznik na forum
co ten bizantyjski kacyk bredzi? dalby juz spokój wreszcie i poszedl pogadac z mama lub kotem. mam juz dosc tego toksycznyego goscia zarazajacy innych nienawiscia i podzialami w imie swego sfrustrowanego ego na poziomie Mussoliniego czy wszesnego austryjackiego malarza pokojowego. Won na ksiezyc, tam jest Twoje mieujsce w Polsce.
heheh! / 83.24.241.* / 2007-11-23 19:37
a to się szubrawcy wkurzają, aż miło czytać!
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-23 16:28
Tylko ten atak widziałeś Kaczyński? A ten atak twierdzący że jesteście socjalistycznymi gamoniami którzy nie zrobili praktycznie NIC przez 2 lata oprócz posadzenia na stołkach kolesi? Tego ataku już nie słyszałeś? Już nie tak łatwo przed nim się bronić?
musząwyzdychaćinnejradyniema! / 83.24.241.* / 2007-11-23 16:42
a nie widziałes Kaczyński przypadkiem, kto cię atakował. Miałeś wątpliwości, że głównie złodzieje i kombinatorzy wszelkiej maści oraz esbecja ze swoimi tajniaczkami. Wypieprzy... łeś z ich ze stołeczków w WSI i sądziłeś, że oni ci to zapomną. Nie zapomną, bo szubrawcy mają pamięć dobrą, wyćwiczoną pisaniem raportów i tworzeniem gier operacyjnych.
~Kris / 2007-11-23 17:06 / Tysiącznik na forum)
Ja też krytykowałem Kaczyńskiego: za to, że nas podzielił i skłócił.
Kaczyński to ideowiec, i chce dobrze dla Polski, ale jego Polska to jakaś przedziwna intelektualna konstrukcja, która z moją rzeczywistością – z moją Polską, nie ma nic wspólnego, a budowanie tej jego Prawej i Sprawiedliwej Polski przy pomocy cynicznej politycznej gry, i populistycznej demagogii uważam za podłość.

Ciekaw jestem, do jakiej kategorii mnie zaliczysz? Złodziej, kombinator, czy ubek?
odkryłamerykę! / 83.24.241.* / 2007-11-23 20:38
to sobie uważaj, i to skolko ugodno. Co do meritum - no !trzeba być kompletnym idiotą, aby wymyślić taki otóż pogląd, że on nas podzielił, jakby tego nie dokonał tow. Stalin, przy pomocy Bieruta, Bermana i tow. Wolskiej. I jak się komuś wydaje, w swojej niezwykłej naiwności, że nie istnieje podział pomiędzy w/w szubrawcami (i ich następcami), a tą częścią społeczeństwa, która miała okazję poznać ów podział, to temu komuś należy powiedzieć tylko tyle, a zaliczaj się do jakiejkolwiek kategorii. Co to ma zaznaczenie dla tego podziału.
KAP / 2007-11-23 17:13 / Tysiącznik na forum
tez dziekuje za odklejonych od rzeczywistosci ideowców dla których cel uswieca sroski. Sadze ze swiat XXw mial juz ich nieco za duzo i pokazali od Lenina poprzez Mao do Castro jak koniec konców ich owoce wygladaja. tak ze dosc i won.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-11-23 18:13
A mi już jest lepiej od zaprzysiężenia. Przypominam sobie genialne posunięcia w sferze np. wsi czy rozwoju nauki D Tuska gdy nazywał się rządem Bieleckiego i Suchockiej. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że zmądrzał.

Najnowsze wpisy