Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński chce mocnego, polskiego przemysłu

Kaczyński chce mocnego, polskiego przemysłu

Money.pl / 2012-05-19 13:41
Komentarze do wiadomości: Kaczyński chce mocnego, polskiego przemysłu.
Wyświetlaj:
ździcho / 178.42.47.* / 2012-05-22 12:22
Wszyscy chcą mocnego przemysłu w Polsce, a nie tylko Kaczyński. A korupcja zawsze była, jest i bęzie.
imhotep / 83.8.236.* / 2012-05-22 09:01
"Prezes PiS mówił też o konieczności...." Chciałbym zobaczyć rozwiązania wprowadzone w życie. Rozwiązania, które nie spowodują, że wszyscy przejdą do szarej strefy. I tak, mam dosyć frazesów prezesów, przewodniczących i premiera.

Wychodzenie na ulicę nie jest rozwiązaniem, marudzenie, że "coś trzeba zrobić" i, że "wszystko trzeba po naszemu" także.

Ze smutkiem patrzę na ludzi, którzy mają "dobre" pomysły, które nigdy nie wejdą w życie bo nie wystarczy odwagi. Albo co gorsza wejdą nieprzemyślane i spowodują jeszcze gorszy zamęt.

Ale tak, jeszcze chcę tutaj mieszkać. Jeszcze nie chcę wyjeżdżać do Azji (bo do EU na pewno nie wyjadę)
LaskinMario / 89.78.246.* / 2012-05-19 20:47
Coś trzeba zrobić z gospodarką. Jak widać 5 lat rządów Tuska tylko pogrąża nasz kraj w nędzy. To że mamy zielony wzrost, był spowodowany tym, że ludzie kupowali na potęgę. Już się to skończyło. Nie dalej jak za dwa, trzy miesiące przekonamy się, w jakim szambie siedzimy w parze ze sprzedawczykami z PO!!
hitaczi / 89.75.114.* / 2012-05-19 20:42
Małe wredne skrzyżowanie socjalisty z komunistą i nic ponad to. Umie tylko szczuć jednych na drugich a pomysłu nie ma żadnego. Żaden kraj się nie wzbogacił na rozdawnictwie i marnotrawstwie pieniędzy podatników, za to na ciężkiej pracy wiele. Niechaj zdycha i czym prędzej ląduje na śmietniku historii, tam gdzie jego miejsce.
jestzapotrzebowanie / 46.204.113.* / 2012-05-19 22:02
wyrzygaj wcześniej niesioła, póżniej zabierz się do ciężkiej pracy - kop rowy.
Pilsener / 2012-05-19 20:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A czego to on nie chce? Retoryka jak na wychowanka PRLu i orędownika PZPRu typowa: dowalić bankom, pogonić bogatych, ukrócić grzeszny handel a rozwijać huty czy stocznie, haha

A sprawiedliwość społeczna wg Kaczyńskiego to 35 letni emeryci w sejmie i kler w Maybachu - a zwykli ludzie mają na to pracować, to przywileje powodują nierówność a nie ją zasypują - ale jakoś nagradzanie "swoich" trzeba wytłumaczyć.

Na szczęście PRL już (chyba?) nie wróci i mam nadzieję, że Kaczyński też nie. Co prawda inni polscy politycy też cierpią na nostalgiczną tęsknotę za PRLem ale u Kaczyńskiego jest to szczególnie widoczne.
papaździerz / 78.88.121.* / 2012-05-19 19:44
Szanowni Państwo,
przeczytałem co do tej chwili zapisano i powiem, że nic z tego nie wynika poza próbą wyrażenia nastroju z wyolbrzymiania swojego stosunku do J.Kaczyńskiego a po co o tym pisać?, każdy przecież ma swoje humory więc jak można z nich robić argumenty swojej racji ważniejszej od racji innych?, z dotychczasowej dyskusji w polskich kołach rządowych wynika, że:
1. Polska się starzeje, ale Polki rodzą najwięcej dzieci tyle, że nie w Polsce - porażka,
2. Kto nie ma wpływu na starzenie - niech się pochwali dlaczego,
3. Kto rozwija w Polsce rolnictwo i przemysł, niech się pochwali, tylko niech się nie chwali wzrostem naszego PKB, bo dzisiaj można go zobrazować tak, jak z naszego jednego drzewa spadnie np. dwa jabłka to jest wycie z zachwytu, że taki przyrost, ale jak inni mają sad pełen drzew i z jednego drzewa spadnie dwa jabłka to nikt propagandowo nie wyje, że mu rośnie PKB,
4. Jak ktoś wyprodukuje dla wzrostu naszego PKB coś za złotówkę a sprzeda np. za dwadzieścia złotych to nie jest to zysk, tylko spekulacja, bo ściągnął pieniądze (to też towar)z rynku i brakuje funduszy - pieniędzy na zdrowie, edukacje i inne dobra państwowe,
5. To w końcu mamy Polskę czy już jej nie ma?.
domel1056 / 88.88.58.* / 2012-05-20 19:05
nie bron tego nieroba chorego psychiczynie,jak sad zasadził badania psychiatryczne to niech stosuje sie do prawa Kaczynski stawi sie tam gdzie powinien,nazwa partji zobowiazuje PiS a co on jest wyjatkiem ,i niech sie weżmie do roboty i niech mowi cos o ludziach żeby poprawic im byt,a nie tylko słychac jak p******* na inne partie czy politykow ,i niszczy dobre stosunki miedzynarodowe ,np z rosja .powinni sie trzymac rosjan i rozwijac wspołprace z bliskim sasiadem a nie z kims za miedza tak jak z ameryka i płacic 20 milionów dolarow rocznie na ich wojenki .jego praca na tym nie polega ,a w twlewizji tylko o tym p*******.nie słyszałem żeby mowił cos o karcie praw socjalnych ,ktorej nie podpisali do tej pory ,że człowiek musi zarobic tyle żeby go było stac na mieszkanie tyle ,na paliwo tyle ,na ubrania tyle i ma mu wystarczyc na wszystko. tak jak ludziom na zachodzie .niech sami biora najniższsza pensje i za nia żyja,niech pokaża czy można, pasożyty j*****
hitaczi / 89.75.114.* / 2012-05-19 20:44
Punkt 4 jest chyba jest największym kretyństwem jakie słyszałem w ciągu ostatniego pół roku. Gratulacje.
expectnomercy / 83.7.166.* / 2012-05-19 19:42
...gdyby opodatkowano gadanie bzdur, prezes i macierenko bylyby bankrutami............
zciekawościpytam / 46.204.113.* / 2012-05-19 22:00
a od kiedy to w wyniku płacenia podatków ktoś bankrutuje, łajzo?
jake 1 / 93.105.94.* / 2012-05-19 18:06
Sprawiedliwość podatkowa - czyli opodatkować czanych kościoła katolickiego - przełożonych prezesa.
luz / 46.134.118.* / 2012-05-19 16:56
to taka nowa świecka tradycja stara jak historia lotnictwa, jak zardzewieje lufa w czołgu to Polakom trzeba oddać samolot
luz / 46.134.118.* / 2012-05-19 16:54
Teraz, teraz to nich Kaczyński jedzie po wrak do Smoleńska, bo podobno Putin wycofał na razie czołgi do garaży, podobno zardzewiały lufy i musi za to oddać samolot
korpen69 / 89.229.34.* / 2012-05-19 16:30
a ja bym z tusklandii najlepiej wyemigrował,żeby żadna szmata ani grosza mojego podatku nie dostała,tak chyba wkrótce zrobię - kwestia czasu...
pepeee / 2012-05-19 16:15
Jarek, razem z aktualnie rządzącą ferajną będziesz c***** w pie*dlu w Wolnym Państwie Polskim!
Nawet nie potrafisz wymyślić czegoś konkretnego tylko zżynasz z Hollande. Taki z ciebie prawicowiec jak z koziej *upy trąba a ostatnio w dodatku zupełnie postradałeś zmysły.
Wolałem cię na lekach.
Quasimodo xxl / 83.20.70.* / 2012-05-20 16:30
"Przepisy podatkowe faktycznie należy napisać od nowa" .

Znając "pracowitość i zaangażowanie" naszych wybitnych specjalistów od nowych przepisów nie wyszłoby to na dobra raczej nikomu.
pepeee / 2012-05-20 14:46
Co jest psiarnia, w niedzielę pracujecie?
Zero kręgosłupa!
niezalogowanynext / 109.77.87.* / 2012-05-19 16:04
nie bez znaczenia było odwołanie się Jarka K. do Gierka. on też ma zapędy, by zrujnować gospodarkę. jego ambicje są jednak większe - chce , by puste sklepy były w całej Unii Europejskiej.
strach się bać / 95.51.105.* / 2012-05-19 15:58
TO niech wymyśli on lub ktoś z pisu co można produkować przez polskie firmy i sprzedawać na całym świecie. W sumie to mógłby przed Zuckergergiem wymyślić facebooka - jakie to PROSTE !!! strach się bać
trelemorele / 89.78.12.* / 2012-05-19 15:25

Celem jest to, żeby w Polsce zapanowała sprawiedliwość podatkowa


nawet niezły pomysł - trzeba było go wprowadzić wtedy, jak miałeś swoje 5 minut

wszyscy byśmy do dzisiaj opływali w dobrobyt
chichot dona / 109.243.85.* / 2012-05-19 15:36
5 minut to zbyt mało.
W Polsce ale i w całej UE nie ma woli zmian.
Nowostara urzędnica arystokracja zrobi wszystko, żeby tak zmieniać aby nic nie zmienić.
Pokojowe tzw. "zmiany" zawsze międlą się podobnie.
Możliwe, że jedynym ratunkiem dla Polski ale i calej UE są tzw. "ciekawe czasy". Możliwe, że populacja zostanie przetrzebiona, ale za to jakie będą możliwości potem?!!
Pod warunkiem , że jakies potem będzie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy