Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Donos Kurskiego to nie atak na PO, to nas atakują

Kaczyński: Donos Kurskiego to nie atak na PO, to nas atakują

Wyświetlaj:
irk / 83.142.193.* / 2006-06-19 09:29
no cóż tak to jest z pis ...aniem bez zrozumienia.
moze panowie z pisu nie wiedzą co znaczy słowo atak, lub byc może wyłażą stresy i wciąż szukają wroga. tylko, że to już było przerabiane. najlepszą obroną jest atak odwracający uwagę, a potem mówimy oo, to nie my to ONI.
żenujace...
Kurski, Kurski ty... / 217.98.20.* / 2006-06-19 09:20
No popatrz ale wymyślił nam "ukochany przywódca". A w sprawie doniesienia do prokuratury to co najmniej 1 skłamał ( nic nie wiedział - później wiedział od kilku tygodni ) - no i, jeśli wiedział to dlaczego nie doniósł ? A na temat Kurskiego to - jak możecie słuchać ( lub czytać ) tego co to ... mówi ( lub pisze ). Takie typy u mnie od wielu lat nie istnieją - na zawsze pozostanie on "wielkim obłudnikiem" - jednym z kilku gigantów w tej materii. Kulturalni ludzie nigdy nawet nie myślą tak jak to ... potrafi powiedzieć. Choć w takiej formie nie zabija. I ta uwaga o kulturalnych dotyczy nie tylko jego.
Czarny Piotruś / 83.26.100.* / 2006-06-18 18:27
osobiście namawiałbym PO na podobne rewelacje o Lechu i Jarosławie K i ich wspaniałej parti - tematy zawsze się znajdą, rewelacje też (a jak ich nie było, to mogły być) wykreować wlasnego chana kurskiego i naprzód - pod żadnym pozorem nie angażowć do brudnej roboty liderów, udawać niewiniątka i 'współczuć' atakowanym. przecież to takie proste - "a naród głupi to kupi"
manolo / 83.22.254.* / 2006-06-18 21:43
To co piszesz to rozwiązanie logiczne. Jak jednak będzie wtedy wyglądać Polska? Ciągłe kłótnie ,oskarżenia ,błoto ,inwektywy...A może rzeczywiście nie ma wyjścia i tak już musi być.
anty PiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-18 09:02
Kurski i jego drużyna przypomina mi osiedlowego męte lub wichrzyciela, który kieruje się następującą logiką. Jak obrzucisz kogoś błotem to nawet jak się wytrze to część błota zostanie. Panie Kurski, naród już Pana zna. A od Pana ataków to tylko Pana atakowani zyskują.

A tak na marginesie do partii która ma nazwę "Prawo i Sprawiedliwość". Dopóki ni przedstawi się dowodów jest to po prostu pomówienie i grozi WAM proces.

Jak Kaczyńskiemu otworzyli swoją teczkę i znaleziono kompromitujące materiały to uznał, "że mu teczkę sfałszowano". Jedynemu w Polsce!
Jak brak jest dowodów na oszczerstwo Kurskiego to mówi, "że dowody usunięto". Bardzo wygodne stwierdzenie!
lep / 83.23.164.* / 2006-06-17 22:59
honor u niektórych polityków to przeżytek,nawet wśród meneli za takie gadanie kurdupel dostałby w mordę i na dodatek kopa w dupę.
LP / 83.135.135.* / 2006-06-17 21:19
Taka forma "obrony" to przecież strategia w myśl tezy Kurska :"głupi lud wszystko kupi" zapominając tylko że tego typu argumenty pasują do odbiorców - poziomu inteligencji jaki prezentują wyborcy PiSu./zobacz wyniki sondaży jakie grupy polskiego-społeczeństwa są "trzonem " zaufania do tej polityki/
Szkoda tylko że polscy parlamentarzyści wykazują się niską znajomością prawa i zasad funkcjonowania mechanizmów według których funkcjonują firmy -tworząc tym samym zkrzywione zwierciadło polityki naszego Państwa.Wszystkie wypowiedzi -sprostowania ,dodania potwierdzają tylko niską kulture polityczną wynikającą z osobistej niskiej inteligencji jako braku rozeznania co do czego, w jakim kontekście tworzy logiczną całość bez uwłaszczeń innym osobom .W tym miejscu powiem : powinni się wstydzić wszyscy CI Nauczyciele w POLSCE którzy dopuścili Takie osoby do egzaminu Maturalnego.Range znaczenia tej niedojrzałości społecznej i politycznej jako EFEKT jaki ponosimy My wszyscy teraz . TO HAOS zasad moralnych wartości w których wielu nie umie się odnaleść!
CZY z tego może być DUMNYM!!
kera / 81.15.216.* / 2006-06-17 18:32
co za "fiut mlodziezy polskiej"
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-17 16:37
Elity z piaskownicy. To nie ja proszę pani ,to on to zrobił.
ajhbergen / 2006-06-17 00:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To nie ja bylem pierwszy, to oni sami zaczynaja !!
Kaja / 83.31.132.* / 2006-06-17 00:02
Jaki donos? Jezeli miał informacje o finansowaniu kampanii
PO przez PZU to powinien je ujawnić. Sprawa będzie wyjaśniona i koniec. Ciekawi mnie natomiast przyczyna
powstania tego tytułu- jak cos wytykają Tuskowi-to donos,
jak Tusk -to szczera niezafałszowana troska o dobro społeczne? Ej wy niezależni dziennikarze..
raq / 2006-06-16 22:22 / Bywalec forum
Popieram przedmówców, mi się już nawet nie chce ich krytykować, nie mam siły, oni nic nie rozumieją ich wyborcy też. Dużo jest ostrych słów na forach odnośnie PIS LPR i SAMOOBRONY i dziękuje wam wszystkim, przynajmniej nie czuję się osamotniony. Ale chciałem poruszyć coś innego, mianowicie ja się naprawdę boję o przyszłość, to już nie jest kwestia tego jak są głupi czy zakłamani czy epitetów, które im się należą. Jestem dość młody i boję się że oni wszystko zmarnują, nawet nie biedy, czasami myślę że Panowie pokroju Giertycha i Kaczyńskiego zrobią nam powtórkę faszystowskich niemiec. Przecież oni już mają bojówki polishjugen na ulicach, wtedy też nikt się nie spodziewał do czego dojdzie, nauczmy się nie banalizować sygnałów, półsłówek, nibyprzejęzyczeń, nienawiści ukrywanej pod fałszywą troską o nas. Proszę nie pozwolcie wprowadzić terroru i prześladowań na ulicach, uczelniach.. zresztą wszędzie. Może i przesadzam, ale trzeba uważać, przesłanki są niepokojące, z bardziej banalnych: Kaczyński po wygranych wyborach już nie daje wywiadów przy stołach jak inni, stoi z dala, za nim szumiom długie ciemne kotary, wisi posępny i WIELKI miosiężny orzeł, ON krzyczy że ktoś nie ma prawa..nawet nie cytuje niepokojących wypowiedzi, nie ma miejsca.. Kto jeszcze się boi? Ja tak, ale cicho nie będę. RÓWNOŚĆ, MIŁOŚĆ, BRATERSTWO!!!!!
Sławek_z_Krakowa / 83.29.79.* / 2006-06-16 22:36
Masz rację ale na szczęście jesteśmy w UE i chłopcy-kaczorki wiele nie nafikają. Unia na to nie pozwoli tak jak nie pozwoliła Haiderowi w Austrii. I to całe ich chrzanienie o niepodległości ja odbieram jako ich żal, że nie mogą wywrócić kraju do góry nogami według swoich chorych idei. I właśnie dlatego jestem za jak najszybszym przystąpieniem do strefy EURO mimo pewnych wad takiego rozwiązania. Ale jedna zaleta jest rozstrzygająca - nikt, żaden oszołom czy ekonomiczny bandyta nie zdewaluuje waluty, nie zrobi nam krachu pieniężnego, nie stracę przez niego moich oszczęności. Przykre, że mam większe zaufanie do EBC niż do polskich polityków ale solidnie sobie na taki stan zapracowali. Cóż, jak wołasz do lasu, tak Ci echo odpowie...
raq / 2006-06-16 22:59 / Bywalec forum
Mam nadzieję że masz rację, wolna europa mimo iż można jej conieco zarzucić nie powinna pozwolić na przykre powtórki z historii, tylko że wstyd nam pozostanie.
cynk / 83.143.40.* / 2006-06-16 21:52
Teraz J.Kaczyński mówi, że wiedział o sprawie od kilku tygodni. 2 dni temu mówił, że o niczym nie wiedział. Kiedy kłamał? Jedno nie ulega wątpliwości, kto jest bulterierem, a kto zaatakowanym.
Sławek_z_Krakowa / 83.29.79.* / 2006-06-16 20:51
Już mi się chce rzygać jak słyszę to stękanie Kaczora i tę jego podwójną moralność, cynizm i te jego paranoidalne obsesje prześladowcze. Jestem gotów dofinansować mu wizytę u specjalisty. Czy polityków nie powinno się badać zanim obejmą pewne funkcje publiczne?
maa / 2006-06-16 18:47 / Tysiącznik na forum
zaczynają mieć pierwszych objawów choroby psychicznej? Te częste przejęzyczenia, gafy...
Może to początki Alzheimera?
Kaja / 83.31.132.* / 2006-06-17 00:05
Ciekawe że NKWD i UB też posługiwało się imputowaniem
choroby psychicznej ludziom o innych poglądach.
Też maa(sz) wzorce... inteligencie?
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-17 10:25
Przesadziłaś ,droga Kaju.
W moim odczuciu Maa podzielił ( podzieliła ) się z nami swoimi obserwacjami. NKWD ( bo UB działało nieco inaczej) niczego nie imputował . NKWD a zwłaszcza jego następca KGB po prostu umieszczał niewygodnych dla siebie ludzi w psychiatrykach i tyle.

Najnowsze wpisy