Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński gotów przyjąć z powrotem część renegatów

Kaczyński gotów przyjąć z powrotem część renegatów

Wyświetlaj:
Prawdziwy Polak / 213.77.81.* / 2010-11-24 22:07
DZIWNY Z NIEGO MĘŻCZYZNA CIĄGLE ZMIENIA ZDANIE [0]
CO TO ZA DZIWNA UKRYWANA PRZYPADŁOŚĆ
??
anty PO / 83.13.201.* / 2010-11-24 21:54
( pozdrawiam autora ).

Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,
bez głów, bez planów, za to z rozmachem
do żłobu toczy swe tłuste cielska
Idzie Platforma Obywatelska !

Do sądu złodziej śmiało ucieka
Bo wszak korupcja prawem człowieka !
Czar PRL-u wraca do formy
Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy ?!

Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi
Od dziś będziemy świadczyć usługi

Dla Władimira i dla Angeli.
Czas na kolanach iść do Brukseli !

Szef MSZ-u już ma kaganiec
Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec
Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa
Vivat Platforma, Vivat Europa !

Angela z Ritą ręce zaciera,
By na wschód ruszyć tropem Hitlera,
A za nią ziomków procesja tłumna
Vivat Platforma, piąta kolumna.

Za tawariszcza Tuska zdarowie
Piją Gazpromu oligarchowie
Władimir Putin z radości śpiewa:
Nu tiepier budiet kak za Breżniewa

Odwrót z Iraku, z Afganistanu
Osama śmieje się spod turbanu,
Taki sojusznik jak Tusk się przyda
Vivat platforma i Al-Kaida !

Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń !
Dla konfidentów to koncert życzeń
Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci
Vivat platforma i konfidenci !

Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach
Łbem durnym kreci w dymu oparach
Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska
Vivat platforma Obywatelska !

Niech żyje miłość ! rusza parada
Sprośnych pedałów cała gromada
Gzdzi się bezwstydnie wśród publiczności
To dar Platformy ! tryumf wolności !

Elektoracie ! Wyborco durny !
Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,

A chcesz być sługą Niemca i Ruska,
Dalej popieraj Donalda Tuska
nabab / 79.191.250.* / 2010-11-25 11:26
Niezłe, podoba mi się. Nie wiem tylko dlaczego wszystkie nieszczęścia zwala na PO.
~Kris / 2010-11-24 22:05 / Tysiącznik na forum)
Nie wiem, czy się nad tym zastanawiałeś, ale ludzie z Twoimi poglądami stanowią w Polsce zdecydowaną - i ciągle malejącą - mniejszość, porównywalną pewnie liczebnie do tzw. mniejszości seksualnych.

Czy wygłaszając swoje wojownicze hasła czujesz się już tak, jak oni?
m-53\ / 83.24.33.* / 2010-11-25 00:03
Mniejszość i mniejszość. 49%. 4,9%. 0,49% - to wszystko mniejszości.
P.S.
Pójdź na miting PO i zacznij opowiadać swoją historyjkę o mniejszościach. Na początek o wspomnianych seksualnych.
P.S.
Czy prostactwo jest w modzie?
anty PO / 83.13.207.* / 2010-11-24 22:29
jakie wojownicze hasła ?
Prawdziwy Polak / 213.77.81.* / 2010-11-24 21:50
CO TO ZA DZIWNA UKRYWANA PRZYPADŁOŚĆ
??
Anonim z manufaktury / 95.41.236.* / 2010-11-24 21:44
...

"...część posłów, którzy tworzą PJN nie zdawała sobie sprawy..."

Jeśli są niepoczytalni, no bo "nie zdawali sobie sprawy", to po co ten lament?

"Baba z wozu - koniom lżej !"

Wszystkie panie raczą mi wybaczyć zacytowane przysłowie - nie jest moim zamiarem nikogo obrażać.

Po prostu zaczytuję się ostatnio w pięknej antologii przysłów - i tak mi się skojarzyło.

Pozdrawiam
rozwado / 2010-11-24 21:27 / Tysiącznik na forum
Z czyich pieniedzy zaplaci renegatom za powrot do PiSu?
Prawdziwy Polak / 213.77.81.* / 2010-11-24 21:16
TTTTTTTTTTYLKO PISSSSSSSSSSS aż sie zesrałem od tego krzyku aż tak .
m-53 / 83.24.33.* / 2010-11-24 23:42
No to się podetrzyj. I spuść wodę, bo śmierdzisz.
Pampers xxl zalecany.
QWAW / 192.193.245.* / 2010-11-25 09:52
Kaczor zaczyna sie chyba obawiać ... co ?
Wacuś Młody Zapatero / 83.29.6.* / 2010-11-24 20:57
WydOOpcone LEMINGI - z tego ścierwa medialnego nic już konkretnego nie wynika, wiatry wschodnie nawiały do kondominium tyle smrodu, że nawet dopalacze są już zbędne - będzie znowu fajnie jak dawniej babci w PRLu - żeby tylko dało sie za dolara kupić jeszcze pól basa, to bym był WIELKI PAN, jak dziadek - hi, hi, hi ..
anty PO / 83.13.207.* / 2010-11-24 20:50
Człowieku gdzie ty widzisz niezależnych dziennikarzy ? W TVN, GW, Money , itd., teraz oni pracują dla korporacji która czerpie korzyści z obecnej polityki . IV władza nie istnieje. Dziennikarze niezależni są bezrobotni albo piszą gdzieś w marginalnych prasach. Polskie społeczeństwo jest otumanione, pod Katyniem zgineli ostatni inteligenci. Dzisiejsze społeczeństwo kocha niedzielne spacery po supermarketach, nie lubi chrześcijan, kocha odmieńców orz PO.
Dziennikarz.pl / 77.252.254.* / 2010-11-24 22:45
Ale ty jesteś k**** glupi
yugiri / 2010-11-24 22:05 / Bywalec forum
No na szczęście mamy myślicieli Twojego pokroju.
W głodzie i smrodzi, zależni od kleru zdechniemy w błocie po wyborze PiS do władzy.
Z honorem.
rembert2 / 2010-11-24 19:46 / Tysiącznik na forum
Chyba sie Jarek przestraszyl ale myslenie w tym kraju nikomu nie jest zabronione
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-24 19:32
Nowe hasło dla wszystkich partii: "Polska - nie jest tylko sloganem - jest najważniejsza"
Pokażcie, że Polska coś dla was znaczy, bo jak na razie znaczenie mają dla was tylko stołki i władza.

I niech nikt nie pisze mi, że jakaś partia jest lepsza od innych, że troszczy się o obywateli itd. Bo po niedzielnych wyborach żadna z partii nie ucieszyła, że będzie mogła zrobić coś dobrego dla kraju. Wszystkie partie (bez wyjątku!) przeliczały tylko procenty i ilość zdobytych miejsc w samorządach.
Czy to PO, czy PiS, czy PSL czy SLD - wszystkie są tak zakłamane i obłudne, potrafią w żywe oczy kłamać, że Polska jest dla nich ważna - a pierwszą rzeczą, którą robią po wyborach, to liczenie stołków.
tesa1959 / 2010-11-24 20:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Bo po niedzielnych wyborach żadna z partii nie ucieszyła, że będzie mogła zrobić coś dobrego dla
kraju. Wszystkie partie (bez wyjątku!) przeliczały tylko procenty i ilość zdobytych miejsc w
samorządach.

Ale czy w gminach też procenty były najważniejsze? U nas głosowano na konkretnych ludzi, których znamy i wiemy co robili i co na pewno zrobią. Rada Gminy składa się z różnych ugrupowań (są oficjalne wyniki) i część pozostało z poprzedniej rady, a część jest nowych. Członkowie rady, którzy byli poprzednio a teraz nie przeszli, po prostu nie sprawdzili się.
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-24 20:33
Chciałbym wierzyć, że tak jest. Że nowe władze samorządowe będą robić coś dla dobra mieszkańców.

Ale z drugiej strony jak widzę w telewizji tych obłudników, czytam ich wypowiedzi w prasie i w Internecie, słucham w radiu, to mam wrażenie, że kierują się oni tylko jednym hasłem: "stołki są najważniejsze".

U mnie prawie połowa radnych to osoby bezpartyjne, z lokalnych komitetów; osoby, które na pewno będą coś zmieniać na lepsze, a nie tylko się kłócić o to, czyja ideologia jest ważniejsza. Z tego się cieszę, że tych osób jest tak dużo. Ale jednocześnie żałuję, że nie ma ich więcej. Marzy mi się kiedyś odpartyjniony samorząd.
tesa1959 / 2010-11-24 20:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No właśnie, a może postarajmy się, aby nasi radni startowali do Sejmu?
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-24 21:37
Nie wiem czy byłoby to takie dobre. Utracilibyśmy w ten sposób aktywnych ludzi, którzy potrafią i chcą zrobić coś dobrego dla mieszkańców. Siła samorządu tkwi w tym, że działają tam ludzie "lokalni", którzy znają miejscowe bolączki, wiedzą gdzie jest problem i co trzeba zrobić. Poza tym zastanawiam się czy poradziliby sobie oni w Sejmie, z problemami ogólnopolskimi. Lepsi są na miejscu.

Swoją drogą, ostatnio słyszałem o odwrotnym zjawisku - mianowicie pojawiają się przypadki, że partia wysyła z dużych miast kandydatów do kandydowania w wyborach samorządowych w małych miejscowościach. Takie osoby rzadko kiedy mają pojęcie o problemach tej miejscowości, a wygrywają tam zwykle ze względu na małą liczbę innych kandydatów i/lub znane nazwisko (zwykle podobne do innego polityka lub jakiejś znanej, lubianej osoby).
W skrócie można powiedzieć, że pojawia się tendencja do eksportu polityków z centralnych struktur partyjnych do samorządów, co niestety jest bardzo negatywne.
tesa1959 / 2010-11-24 21:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

pojawia się tendencja do eksportu polityków z
centralnych struktur partyjnych do samorządów,

I to byłoby na zgubę poszczególnych rejonów, samorządów.

. Utracilibyśmy w ten sposób aktywnych
ludzi, którzy potrafią i chcą zrobić coś dobrego dla mieszkańców

Ale ja nie mówię, że wszystkich, ale po jednej osobie. Jedną osobę można zastąpić inną dobrze działającą.
czy poradziliby sobie oni w Sejmi

Tu jest rzeczywiście problem, bo zwykle potem biorą górę układy i korzyści i dlatego jest jak jest.

Najnowsze wpisy