Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński i Palikot cieszą się najmniejszym zaufaniem

Kaczyński i Palikot cieszą się najmniejszym zaufaniem

Wyświetlaj:
prezydęt / 77.255.119.* / 2012-11-26 22:59
Komorowski
ha, ha, ha, no no no

Kalisz
u ha ha, u ha ha,u ha ha, uha ha,u ha ha,ha, jaja

Radek
ha ha ha, ha ha ha, hahaha, ha ha ha, hahaha, ha ha ha, miszcz, miszcz

Pawlak
ludzieeeeeeeee, trzymajcie mnie

Tusk
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, podaj

Miller
nooooo, mąż stanu przy tamtych, ha ha ha ha ha ha ha ha, mędrzec, ha ha ha ha ha, autorytet ha ha ha ha ha ha ha, ludzie trzymajcie mnie, ihaha ihaha ihaha ihaha ihaha ihaha uha ha, autorytet, uha ha,uha ha, uha ha,uha ha, autorytet, uha ha, mędrzec ha ha ha ha ha ha ha ludzie trzymajcie mnie, ihaha ihaha ihaha ihaha ihaha ihaha uha ha, autorytet

Mucha
Mucha Mucha u haha u haha u haha Mucha Mucha u haha u haha u haha Mucha Mucha u haha u haha u haha Mucha Mucha u haha u haha u haha

Gratuluję respondentom. Świetny wybór!

Ktos powie: udało im się zaistnieć, trafiła się ślepej muszce kurka (czy jak to się mówi), ale nie! Oni zaistnieli na trwałe. Na beton

Na beton! na beton! na beton na beton na beton na beton na beton na beton! na beton na beton na beton na beton! na beton

Tylko 12 małp może z nimi wygrać:)
bajk / 2012-11-27 09:46 / Bywalec forum
że Kaczyński to jestem w stanie zroumieć, ale żeby Palikot? to nie wiem zpełnie dlaczego też takie niskie ma słupki poparcia, wydaje mi sie, ze całkiem niezłe postulaty przedstawia
LUDZIEEE!! / 195.245.213.* / 2012-11-26 21:30
co za bzdury!! porównują palikota z wibratorami w rekach do kaczyńskiego ! hahahahahahaha myślicie że ktoś wam uwierzy w te miedialne kłamstwa? PO PSL SLD i Ruch palikota działają na szkodę państwa! a Najbardziej Ci którzy chcą z nas i naszych dzieci zrobić niewolników bez zdrowego pożywienia i czystego ekosystemu! CI którzy głosowali za GMO to zdrajcy narodu!! Poczytajcie badania naukowców francuskich i rosyjskich nad GMO i zobaczcie co to robi z żywym organizmem!
RWD / 2012-03-28 19:37
Według mediów cieszy się najmniejszym zaufaniem Kaczyński. Kampania zniechęcania trwa. To postać której się boją krętacze specjaliści od "kręcenia lodów" a to właśnie oni stoją za mediami.
Słuszne spostrzeżenie " terko " poniżej komentującego cyt "Trzeba być nie lada manipulantem by zestawiać i porównywać Kaczyńskiego do Paligłupa "
ździcho / 213.146.40.* / 2012-03-28 22:50

Kampania zniechęcania trwa.

Nie przejmuj się. Faryzeusze Jezusa nie tak oczerniali.
terko / 178.37.171.* / 2012-03-28 17:29
Trzeba być nie lada manipulantem by zestawiać i porównywać Kaczyńskiego do Paligłupa
;-))) / 199.67.203.* / 2012-03-28 14:30
Bronek na Pierwszym miejscu! :)
Że niby głupi to oszukiwać nie potrafi?
bibliofil / 2012-03-28 14:44 / Bywalec forum
Zastanaiwa mnie kto układa te sondaże...
zaślepiony / 62.244.129.* / 2012-03-28 14:51
Młodzi wykształceni z wielkich miast!
Ale kiedyś widziałem w TV taką babę rodem z PRL-u też nawiedzona utytułowana komunistka z jakiejś zakłamanej sondażowni
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-28 15:14
Polecam stronke pyta.pl dobry przykład jak ludzie słuchają co sie do n ich mówi.
W centrum Wawki spytano się ludzi czy są przesądni gdyż w tym roku sylwester przypada w piątek trzynastego. Okazało się że nikogo nie zdziwilo to pytanie

Najnowsze wpisy