Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński jednak będzie musiał przeprosić Komorowskiego

Kaczyński jednak będzie musiał przeprosić Komorowskiego

Wyświetlaj:
zygfryd II / 87.205.171.* / 2010-06-24 20:53
Jeden adres ( 83.8.118.) poniżej i tyle jadu.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-06-24 21:16
Oczywiście gdyby ta wypowiedź była krytyczna w stosunku do P. Kaczyńskiego - to byłaby ambrozja - zabawny jesteś kolego.
jan kowalski / 2010-06-24 20:19 / Tysiącznik na forum
http://antydziad.salon24.pl/198445,jak-manipulowano-wyborami-20-czerwca
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-24 20:16
Fragment rozmowy koleżanki Bronka - Beaty Sawickiej z funkcjonariuszem CBA
X - Sawicka
Y - funkcjonariusz CBA
Y: Dobra Beata, powiedz mi teraz, jak wygląda ta sprawa y... Bo Z mi mówił, że rysuje się
jakaś szansa na temat związany ze służbą zdrowia
X: Tak
Y: Ale on jest aktualny? Czy, czy w związku z tym co sie dzieje, to jest już
nieaktualny?
X: W tej chwili to wszystko trochę wyhamowało
Y: Mhm
X: Natomiast y ... ja ma grupę ludzi, to nie jest duża grupa ludzi, bo nas jest troje
Y: Mhm
X: Którzy mają, tworzą, wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromną
wiedzę na temat tego, co będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek
organizacyjnych służby zdrowia
X: Mhm
X: Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli
będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego
Y: Mhm
X: No wiadomo, że będzie medycyna prywatna, będą szpitale prywatne. Od czego sie będzie
zaczynał? Od tego, że trzeba będzie stanąć do przetargu i kupić szpital
Y: No dobra, a gdzie tu jest dla mnie interes? Ja zawsze musz od od końca, że tak powiem,
gdzie zarabiam?
X: Gdzie zarabiasz?
Y: I jak zarabiam?
X: Po pierwsze, są budynki, przychodnie
Y: Mhm
X: W centrum miasta
Y: No no, ale to jakaś wycena będzie przecież zrobiona
X: No, będzie robiona
Y: To nie pójdzie, nie pójdzie za jakieś śmieszne, bagatelne
X: Mhm no różnie to bywa, tego jeszcze nie umiemy określić, jeszcze ustawa nie podpisana,
aczkolwiek, jak to ruszy to będą ci mieli farta, którzy pierwsi będą wiedzieć
Y: Mhm
X: I dlatego (treść niezrozumiała) to nie chodzi o to aby zła przychodnia i stary
budynek
Y: Mhm
X: Do zagospodarowania tylko chodzi, przede wszystkim o ziemię prawda?
Y: Mhm mhm
X: Ale tak, jak na przykład u mnie, na zachodzie są y... szpitale, sanatoria w pięknych
obiektach, również zabytkowych, które będą przekształcone na domy wczasowe, na zakłady
opieki długoterminowej
Y: To dla mnie jasna sprawa, jeżeli będzie dobra wycena, no to wiadomo, nie ma o czym
mówić. A co dalej?
X: Moja grupa chce się przede wszystkim to co ja mówię do nich, a oni mnie słuchają. Nas
interesuje Warszawa
Y: Mhm, mhm
X: Duże miasta, potem po prostu
Y: Ale ja rozumiem, że sprzedaż będzie y... obwarowana przepisami związanymi z tym, że w
dalszym ciągu w tych budynkach należeć będzie mhm, trzeba będzie prowadzić działalność
związaną ze służbą
X: Niekoniecznie
Y: Niekoniecznie?
X: Nie niekoniecznie, najpierw będzie dochodziło do likwidacji
Y: Mhm aaa
X: Do przekształcenia, a później do zbycia
Y: Aha
X: Natomiast, jeżeli będzie y..., na przykład, ze szpitala czy przychodni tworzona spółka
prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi
(...)
X: Jest taki, dla przykładu, szpital górniczy, na przykład, przy KGHM-ie, ja już dzisiaj
wiem, że ten szpital będzie prywatyzowany, świetne wyposażenie kardiologiczne, świetny
zespól lekarzy
Y: Mhm
X: To jest zakład pracy, funkcjonuje to jest na lata (treść niezrozumiała)
Y: Mh, mh, mh
X: Natomiast jak to zrobić, to wszyscy czekają na ustawę
Y: Mhm
X: A ustawa miała być w sierpniu, ale Religa jej nie wprowadził, no bo wiadomo co sie w
parlamencie dzieje
Y: Mhm
X: Natomiast w momencie, kiedy ruszy nowy parlament, on ruszy od grudnia podejrzewam, że
przez pierwsze pół roku, gdzieś koło maja, czerwca, można spodziewać się, że machina
ruszy
Y: Mhm
X: Biznes na służbie zdrowia będzie robiony
jliber / 2010-06-24 23:07 / Tysiącznik na forum
Módlmy się o to aby jacyś politycy wreszcie zrobili biznes na służbie zdrowia i sprywatyzowali to wszystko w cholerę, niech nawet za darmo to oddadzą pierwszemu lepszemu na ulicy, wreszcie aby o tym zapomnieć i zająść się ważniejszymi sprawami jak drogi, policja czy sądy bo już mi się rzygać chce jak słyszę o tej państwowej słuzbie zdrowia.
JAG1 / 83.20.206.* / 2010-06-24 20:03
Już sobie wyobrażam ten spocik w TV.

Jarosaw w centrum kadru. Na nosie okulary.
W tle fortepian. Cicho sączy się muzyczka Chopina. Czajnik na biurku. Półmrok.

Może Kurski podrzuci mapę III Rzeszy, tę z orędzia, coby jakieś tło było. Wtedy zmieniamy muzyczkę na bardziej marszową.

No i te sakramentalne słowa "Przepraszam". Jak rota przysięgi.

Bezcenne.
man13 / 2010-06-24 19:47 / Tysiącznik na forum
Pozbawiony wpływu na sądy dostaje kosza. Wreszcie doczekaliśmy się niezawisłego sądownictwa i wyroku na Kaczyńskim.
xxxnnn / 81.227.123.* / 2010-06-24 22:13
nie ma w Polsce sprawiedliwych sedziow.
Pozbawiony wpływu na sądy dostaje kosza. Wreszcie doczekaliśmy się niezawisłego sądownictwa i wyroku
na Kaczyńskim.
powalające wyznanie! / 87.205.154.* / 2010-06-24 21:44
z logiki wywodu wynika, klaunie, że mający wpływ na sądy dali mu kosza. I to się z gruntu zgadza. Za ozdobnik należy zatem uznać, powarkiwanie o niezwisłości sądownictwa - ot takie jaja wrzucone do kosza.
jan kowalski / 2010-06-24 19:39 / Tysiącznik na forum
a zwycięzcą w tej sprawie i tak jest Kaczyński. Komorowskiemu chyba i tak nikt nie wierzy, a czym dłużej temat utrzymuje się na topie, tym bardziej wychodzi na jaw jego obłuda i hipokryzja.
BRAVO KACZYŃSKI !!
pitt74 / 217.98.85.* / 2010-06-24 20:19
Kowalski nie bron Kaczynskiego bo jak go spotkasz to mozesz liczyc tylko na "spiepszaj dziadu" od niego i nic wiecej
owszem owszem / 87.205.154.* / 2010-06-24 21:50
my możemy ci dać więcej, a więc świńskiego ryja oraz prześlicznego sztucznego penisa
JAG1 / 83.20.206.* / 2010-06-24 20:11
Jasne. Przegrał, czyli wygrał. Jasne, że jasne.
jan kowalski / 2010-06-24 20:19 / Tysiącznik na forum
łapiesz w lot, koleś. Bravo!!
POrazka / 83.27.164.* / 2010-06-24 19:35
Taki wyrok to nie zaskoczenie. Po prostu Platformie wolno wszystko.
pitt74 / 217.98.85.* / 2010-06-24 20:24
no nie wszystkim Kaczynski moze mowic co chce ale tobie to spokojnie powie "spiepszaj dziadu" i nic mu nie odpowiesz ....
Pojeebus / 83.10.144.* / 2010-06-24 19:33
To po jaki hooooj recytować infomację w mediach, an końcu stwierdzić; INFORMACJA NIEPRAWDZIWA. Co za debbbbil ułozył ten tekst, Zreszta w tej mierzwie medialnej to juz nic prawdziwego nie ma.
rty / 95.49.59.* / 2010-06-24 19:29
TO ŻE KACZYŃSKI MÓWIŁ O PRYWATNYCH SZPITALACH I TAK BĘDZIE KOMOROWSKI DO TEGO SIĘ PRZYZNA ALE PO WYBORACH POWIE ŻE NA UZDROWIENIE SZPITALI INNEJ DROGI NIE MA TYLKO KOMERCIOPRYWATYZACJA
rgr / 89.231.81.* / 2010-06-24 19:23
Sądy kpią sobie z prawa i logiki
jan kowalski / 2010-06-24 19:36 / Tysiącznik na forum
Sądy są raczej sprzedajne. W intencje i zapewnienia Komorowskiego pewnie i tak nikt nie wierzy. Wielka w tym zasługa Kaczyńskiego, obnażył hipokryzję i obłudę PO i hrabiego..
rty / 95.49.59.* / 2010-06-24 19:20
TO KOMOROWSKI KŁAMIE MANIPULUJĄC KOMERCJALIZACJA A PRYWATYZACJA EFEKT TEN SAM >> TYLKO W INNYM OPAKOWANIU >>>>>>>
stajniowy / 77.254.155.* / 2010-06-24 19:12

Sąd Okręgowy uznał wcześniej, że choć Platforma - i Komorowski - dopuszczają możliwość prywatyzowania zoz-ów, to nie można stwierdzić, że opowiadają się za prywatyzacją całej służby zdrowia, a w konsekwencji także za odpłatnością za usługi medyczne

... czyli co, czyli Komacz klamala mowiac, ze prywatyzacja ZOZow nie oznacza wprowadzenia odplatnosci za uslugi zdrowotne.
... a to klamczucha.
Bedzie mnie musiala przeprosic wszystkich za swoje klamstwo.
stajniowy / 77.254.155.* / 2010-06-24 19:15
mialo byc: Bedzie musiala przeprosic wszystkich za swoje klamstwo.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-06-24 18:58
Czy miał rację Brono, czy Jaro - nie ważne! Ważne, że zawsze ma rację Partia Okrągłostołowa!
JAG1 / 83.20.206.* / 2010-06-24 18:38
Bo wszystkie Jarki to fajne chłopaki.
Tylko niektórzy kłamią.
wos / 95.49.59.* / 2010-06-24 19:10
SŁUŻBA ZDROWIA JUŻ JEST DAWNO PRYWATNA >>>>>>>>>> A KOMOROWSKI SKRZĘTNIE MANIPULUJE NIE UŻYWAJĄC SŁOWA PRYWATYZACJA TYLKO KOMERCJALIZACJA TO JEST TEN PROBLEM >>> SĄD KIERUJE SIĘ TYLKO POWIERZCHOWNIE WPATRUJĄC SIĘ W SŁOWA A DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH >>>>
JAG1 / 83.20.206.* / 2010-06-24 19:36
Drogi Wos-u

Ja chcę, żeby służba zdrowia była też prywatna.

Wszystko państwowe to masz na Kubie i w Korei Północnej.
Pewnie Ci się tam nie po drodze.
4all.pl / 83.29.164.* / 2010-06-24 18:37
i teraz jest zdziwiony ze te sady robia to co kaze wladza.. tylko ze teraz wladza to PO..

http://4all.pl

Najnowsze wpisy