Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński jest jak samiec alfa

Kaczyński jest jak samiec alfa

Money.pl / 2011-10-22 08:29
Komentarze do wiadomości: Kaczyński jest jak samiec alfa.
Wyświetlaj:
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 08:51

Z PiS-em będzie podobnie. To będzie powolny i nieuchronny upadek partii Jarosława Kaczyńskiego.

No i cóż z tego. Kaczyński uformuje nowe ugrupowanie i z jego pomocą odzyska władzę, której go pozbawiono.
SZCZYPTA / 91.226.16.* / 2011-10-22 10:32
HALO TU ZIEMIA ! PRZEBUDŻCIE SIĘ ! JUZ PO WYBORACH ! A WY CIĄGLE WALICIE W TEN PIS JAK W BĘBEN ! PRZYJŻYJCIE SIĘ LEPIEJ TUSKOWI, PALIKOTOWI, TO BĘDZIE Z KORZYŚCIĄ DLA POLSKI ! BĘDZIE MNIEJ INTERESÓW ROBINYCH NA "CMENTARZACH" I W knajpach np."PĘDZĄCY KRÓLIK"
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:40

HALO TU ZIEMIA ! PRZEBUDŻCIE SIĘ ! JUZ PO WYBORACH ! A WY CIĄGLE WALICIE W TEN PIS JAK
W BĘBEN !

TOTEŻ NASTĘPNYM RAZEM WYGRAMY INNĄ METODĄ NIŻ WYBORY! DLATEGO BIJEMY W BĘBEN. TYM RAZEM JEST TO TARABAN.
szczypta / 91.226.16.* / 2011-10-22 11:02
DO BOTYCKIEGO ! z 10.42 PROSZĘ JAŚNIEJ ! BO NIE KUMAM, CO TO ZA METODA ?
tesa1959 / 2011-10-22 12:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Do
szczypta

Botycki zaczyna rewolucję!!!!!!!!! Przewrót!!!!! Poleje się krew, a on będzie w pierwszym szeregu szedł na barykady!!!!!
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:11

on
będzie w pierwszym szeregu szedł na barykady!!!!!

Będę. Byłem już "na barykadach". Byłem pobity milicyjnymi gumami i wszystkim do w latach 1970-89 słuzyło do bicia. I krwawiłem. I będe krwawił, jak będzie trzeba, nie boję się. A Wy ze szczyptą siedzcie sobie przed komputerkiem i chrupcie sobie swój konsumpcjonizm. A w razie czego, to nie zapomnijcie się pochowac po jakichś piwnicach jak szczury, gdy ja będę "na barykadach".
tesa1959 / 2011-10-22 13:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Z kim Pan chce walczyć??? Z nami??? Ot mi odwaga: walka z kobietami i dziećmi. Proszę się nie obawiać, że będę przed Panem ukrywać się. Na pewno stanę w obronie sprawiedliwości i wolności dla każdego obywatela bez szufladkowania.
siedzcie sobie
przed komputerkiem i chrupcie sobie swój konsumpcjonizm

No i znów widać szufladkowanie. Co Pan wie o mojej postawie??? Na jakiej podstawie uważa Pan, że kieruję się konsumpcjonizmem??? Dla mnie ważny jest człowiek, szczególnie ten, który nie może sobie sam poradzić, biedny i opuszczony. To jest moim celem w życiu i tego uczę swoich uczniów, tak wychowałam swoje dzieci.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 16:58

Z kim Pan chce walczyć??? Z nami??? Ot mi odwaga: walka z kobietami i
dziećmi.

A Pani myśli, ze ja chwycę za broń? Nic bardziej mylnego. Mogą bronią będzie transparent i megafon. Ja nawet ołówka nie wezmę, bo ma ostry koniec i mógłby kogoś skaleczyć. Ja wyjdę z gołymi rękami, ale jak będzie jechał na mnie jakiś wóz bojowy - z drogi nie zejdę. Wtedy wszyscy zobaczą konfrontację uzbrojonego z bezbronnym i to może ich oswieci. Własnie tak mam zamiar walczyć.
tesa1959 / 2011-10-22 17:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A kto ma zamiar iść z bronią na Pański transparent??? Marsz z transparentem nazywa Pan rewolucją???? To demonstracja i nic więcej.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 17:47

To demonstracja i nic
więcej.

Demonstracja w 1989 przyniosła przewrót, obaliła komunę. a przecież to była tylko demonstracja i nic więcej. Chodzi o rozmiary tej demonstracji droga Pani, o rozmiary. To w nich jest klucz do celu. W tych rozmiarach właśnie. Na masową demonstrację ruszą czołgi z pewnością. Wtedy świat zobaczy, co tu sie wyprawia. Tak jak zobaczył w 1989.
tesa1959 / 2011-10-22 18:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Chodzi o
rozmiary tej demonstracji droga Pani, o rozmiary.

Rozmiary??? Niech Pan nie będzie śmieszny. Zwolenników PiS ubywa.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 18:57

Zwolenników
PiS ubywa.

Przybędzie ich w momencie, gdy ludzie zobaczą w swoich dowodach osobistych swoje nazwiska napisane...cyrylicą.
tesa1959 / 2011-10-22 19:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic takiego się nie stanie. Polacy są dumnym narodem, ceniącym wolność i dlatego żaden obcy naród nie zabije polskości. Nie udawało się to zaborcom za czasów począwszy od pierwszego rozbioru, a kończąc na okresie komunizmu i nie uda się to teraz. Wbrew Pańskim twierdzeniom, że prawdziwi Polacy to pisowcy, wszyscy staną do obrony polskości. Polska zwycięży zawsze, jeśli będzie trwać w Chrystusie, a tu PiS się nie wyróżnia. Jedyne to stara prawda, że jak trwoga, to do Boga i wtedy Bóg zwycięży i Polska zwycięży. Dlatego też zwyciężyliśmy komunę, bo ludzie trwali w Bogu. Pseudo demokracja spowodowała parcie na zachód i branie stamtąd wzorców, dlatego jest jak jest, ale żeby się naprawdę podnieść, trzeba naprawdę upaść. Trzeba poczuć zagrożenie. Na razie większość widzi zagrożenie swobód obywatelskich ze strony Palikota i Kaczyńskiego (takie najbardziej widoczne), ale paradoksalnie Palikot walcząc z krzyżem doprowadzi do tego, że młodzi wrócą do Kościoła i Polska wygra, ale nie za sprawą Kaczyńskiego.
Zarzucał Pan mojemu posłowi, że dba tylko o region (to nieprawda), ale Kaczyński tylko walczy o pomniki dla brata i o władzę dla siebie - to jest dopiero prywata.
tesa1959 / 2011-10-22 17:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tak jak zobaczył w 1989.

W 1989 nie było czołgów i teraz też nie będzie. Ręce opadają na taką demagogię.
f / 89.174.254.* / 2011-10-22 13:07
A niech idzie w tym pierwszym szeregu. Z brygadami karnymi, pierwszy na bagnety. Spokój będzie.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:13

Spokój będzie.

No własnie. Takim jak ty, to chodzi jedynie o to. Mieć święty spokój. Niech się inni za was martwią, a co?
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:19

PROSZĘ JAŚNIEJ ! BO NIE KUMAM,

BOŚ NIE KUMATY! SZCZYPTĘ ROZUMU ZNAJDZIESZ W KSIĄŻKACH.
tesa1959 / 2011-10-22 15:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Są też takie, które ogłupiają.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 17:48

Są też takie, które ogłupiają.

Na pewno nie należy do nich historia Polski.
tesa1959 / 2011-10-22 18:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zrozumiana niewłaściwie, należy.
tesa1959 / 2011-10-22 09:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Już teraz wieszczył Pan zwycięstwo i odzyskanie władzy przez Kaczyńskiego i okazał się niezbyt dobrym prorokiem.
A jeśli o władzę... no właśnie... chodzi mu o władzę i o nic więcej, a nikt go tego nie pozbawił. To jest tylko jego i wyłącznie jego zasługa.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 09:14

Już teraz wieszczył Pan zwycięstwo i odzyskanie władzy przez Kaczyńskiego i okazał się
niezbyt dobrym prorokiem.

Co się odwlecze to nie uciecze. Piłsudski też miewał pod górkę, a jednak Polskę wyzwolił. Z Kaczyńskim będzie podobnie.
a nikt go tego
nie pozbawił.

Pozbawiły go władzy konsorcja skumane z PO. To był zorganizowany spisek.
loobish / 2011-10-22 10:40
Mozesz razem z Pania Staniszkis przepowiadac przyszlosc. Na szczescie jej sie jeszcze nie udalo trafic :) Ochlon, rewolucje w domu se mozesz robic i na podworku swoim. Powiedz mi co Ty bierzesz? LSD czy jakies inne prochy?
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:58

Powiedz mi co Ty bierzesz? LSD

Na pewno nie SLD.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:21
ja nie mam o czym z Tobą gadać loobish. Ty jestes klasycznym przykładem wygodnictwa i konsumpcjonizmu. Dla Ciebie takie sformułowania jak np. "walka narodowowyzwoleńcza" są zabawne co najwyżej. Powtarzam: szkoda mi dla Ciebie mojego cennego czasu. Wracaj do swoich chipsów. Cześć.
loobish / 2011-10-22 11:50
Wiecej takich jak Ty i mam 100% pewnosc, ze PiS nie wygra juz nigdy wyborow. Za to i za walke narodowowyzwolencza Ci bardzo dziekuje. A ja wracam do chipsow :)
tesa1959 / 2011-10-22 09:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Proszę nie porównywać Kaczyńskiego do Piłsudskiego, bo to nie ten format.
. To był zorganizowany spisek.

A gdzie nie ma spisku, jeśli chodzi o przegrane PiS.
Co się odwlecze to nie uciecze

Jakoś ucieka. Sześć razy przegrana i teraz milion głosów mniej. To chyba o czymś świadczy?
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 09:56

Proszę nie porównywać Kaczyńskiego do Piłsudskiego, bo to nie ten format.

To jest ten format. Róznica polega jedynie na tym, że Piłsudski to historia, a Kaczyński to przyszłość.
A gdzie nie ma spisku, jeśli chodzi o przegrane PiS.

Proszę przejrzeć sobie archiwa forów Money miesiąc wstecz. Nie pamiętam nicka, ale jeden z forumowiczów podawał ze szczegółami okoliczności obalenia rządu Kaczyńskiego. Było tego ze cztery strony maszynopisu tak na oko. I to było informacje detaliczne. Żałuję, ze tego nie skopiowałem, bo to jest kluczowy argument.

Jakoś ucieka. Sześć razy przegrana i teraz milion głosów mniej.

I co? Frajda? Nie zawsze tak będzie. W końcu kiedyś wypędzimy was z naszego kraju.
tesa1959 / 2011-10-22 10:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

W końcu kiedyś wypędzimy was z naszego
kraju.

i właśnie ze względu na takie hasła i postawę nigdy nie wygracie, a szkoda, bo niektóre postulaty w programie są ok.
Zresztą, przed wyborami zrobiłam sobie test, do której partii jest mi najbliżej poglądowo. Wyszło, że PNJ, PSL i na trzecim miejscu PiS (różnica była minimalna). Widzi więc Pan, że tu nie jest pies pogrzebany w programie, ale w nastawieniu do drugiego człowieka, który dla mnie ma wartość najwyższą (poza Bogiem), dla Pana i prezesa nie znaczy nic, mniej niż zero, jeśli nie zgadza się w 100% z waszym stanowiskiem.

wypędzimy was z naszego
kraju.

To jest właśnie tragedią PiS!!!!!!!!
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:20

i właśnie ze względu na takie hasła i postawę nigdy nie wygracie, a
szkoda, bo niektóre postulaty w programie są ok.

Wygramy. Ale już nie poprzez wybory. Napisałem w jaki sposób. Po prostu wyciągnęliśmy wnioski - wybory nic nie dadzą.
To jest właśnie tragedią PiS!!!!!!!!

Tragedią jest to, ze jeszcze nie udało się was wypędzić.
tesa1959 / 2011-10-22 11:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

jeszcze nie udało się was wypędzić

Was??? To znaczy kogo??? Co Pan wie o mnie, że odmawia mim Pan prawa mieszkania w mojej Ojczyźnie??? Moje dzieci znają hymn (w przeciwieństwie do niektórych), szanują godło i flagę i w żadnym razie nie zamierzają iść za Kaczyńskim, bo wychowałam je na ludzi szanujących godność każdego człowieka i nie odmawiających praw ludziom tylko dlatego, że mają inne poglądy.(za PiSem bez Kaczyńskiego owszem tak).

Napisałem w jaki sposób

No tak... rewolucja :)))). Widzę prezesa jak prowadzi swoich przydupasów do walki:)))). Z kim????
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 12:31

Was??? To znaczy kogo???

Was, Rosjan.
Co Pan wie o mnie

Znam Pani prorosyjskie poglądy. To mi wystarczy.
że odmawia mim Pan
prawa mieszkania w mojej Ojczyźnie?

ależ ja nie odmawiam Pani prawa mieszkania w Pani Ojczyźnie - Rosji. Ja nie jestem w tej sprawie kompetentny. Proszę się zwrócić do swojego ambasadora.
swoich
przydupasów

sama pani nazywa ludzi mających inne poglądy - przydupasami, amnie krytykuje za to, ze nazywam ich Moskalami na przykład.
Z kim????

Z Wami - Moskalami.
jhzdfh / 89.174.254.* / 2011-10-22 13:13
Botycki- ty nie jesteś żaden student, żaden magister czy też pan jaśnie profesor... jesteś zwykły troll netowy! Głupoty piszesz i głupotami żyjesz. Ot co. Pisać komuś, że jest ruskiem, żydem czy ormianinem, siedząc bezpiecznie w kapciach przed monitorem... Może posiadasz magiczną kulę- szpiegulę? Może widzisz dusze oponentów swoich? Może wiesz wszystko, bo ci wróżka - nacjolaluszka wyszeptała do uszka?
Im bardziej zaczynasz się wściekać- tym gorzej ci to wychodzi. Mówię ci- idź na spacer, przejdź się, pooddychaj nieco. Zjedz kebaba...oj przepraszam, ty nie jesz kebabów, bo to nie polskie danie. Ro zjedz schabowego na mieście. Daj na luz człowieku, i tak nie będzie czarno brunatno. Poza tym fajna gadka... troszkę napędzana, ale system działa...działa... ;)
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:25

Pisać komuś, że jest
ruskiem, żydem czy ormianinem, siedząc bezpiecznie w
kapciach przed monitorem...

A tak. Mam prawo do kapci, bo sporo siniaków zarobiłem w latach 1970-89 więc mi się należy wygodna sobota.
Może posiadasz magiczną kulę-
szpiegulę?

Nie. Więcej niż kulę. Doświadczenie życiowe. Ja rozpoznaję człowieka po tym, co pisze.
tesa1959 / 2011-10-22 15:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja
rozpoznaję człowieka po tym, co
pisze.

Co za pewność siebie i ..... niepohamowana buta.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 17:02
Pani też pisała, że jestem zgorzkniały i arogancki, a to tylko na podstawie moich wpisów. To już nie jest pewność siebie i niepohamowana buta?
tesa1959 / 2011-10-22 17:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Akurat te cechy można wyczytać z wpisów, z języka jakim się ktoś posługuje. Uważam, że nie ma ludzi złych, głupich, tylko są nieszczęśliwi. Przekonałam się o tym niejednokrotnie. Ja, w przeciwieństwie do Pana, nie rozpoznaję kto jest Polakiem a kto nie na podstawie poglądów politycznych, bo to nie jest rozpoznawanie, a dzielenie. Tu jest ta różnica.
tesa1959 / 2011-10-22 12:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Znam Pani prorosyjskie poglądy. To mi wystarczy.

Proszę mi je przytoczyć, bo ja nie znam swoich prorosyjskich poglądów.
sama pani nazywa ludzi mających inne poglądy -

nie ludzi mających inne poglądy, ale zapatrzonych w prezesa jak w obraz i robiących w portki ze strachu przed nim.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:29

Proszę mi je przytoczyć, bo ja nie znam swoich prorosyjskich
poglądów.

Przejęzyczyłem się. Nie chodziło mi dosłownie o poglądy, tylko ogólnie o Pani prorosyjska postawę. Jak ktoś głosuje na SLD, to trudno nie odgadnąc, jakie poglądy i jaka orientacja za tym stoi.
ale zapatrzonych w prezesa
jak w obraz i robiących w portki ze strachu przed nim.

to też są poglądy. A to robienie w portki ze strachu to też o czymś swiadczy. To znaczy, ze taka osoba budzi respekt. Bo jeżeli chodzi o Tuska, czy Komorowskiego - to jak robić w portki, to tylko ze smiechu. o tylko przykłady.
tesa1959 / 2011-10-22 13:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jak ktoś
głosuje na SLD, to trudno nie odgadnąc, jakie poglądy i
jaka orientacja za tym stoi.

Jest Pan w błędzie. Nie głosowałam na SLD tylko na znanego mi z uczciwości człowieka. To, że należy do SLD jest dla mnie sprawą marginalną. Jeśli zmieni swoją dotychczasową postawę, przestanę na niego głosować. Nie dzielę ludzi według przynależności partyjnej.
To znaczy, ze taka osoba budzi
respekt

W tym wypadku blokuje logiczne myślenie. Strach tak działa. We mnie respekt budzi osoba, która szanuje wszystkich, niezależnie od poglądów, nie ubliża, szanuje godność każdego człowieka z tego tytułu, że ktoś jest człowiekiem, a nie ta, która budzi strach. Zresztą, nie boję się ludzi. Cóż mi mogą zrobić??? Odebrać życie??? "26 Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?" (Mt 16,26).
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 08:46

To znaczy, że w żywe oczy można kłamać ludziom, że kolejna przegrana to jest tak naprawdę zwycięstwo i to jeszcze moralne. To przecież bzdury.

A to jest właśnie prawda. Ta przegrana to jest zwycięstwo moralne. PiS nie prowadził nieuczciwej agitacji, dlatego przegrał. Może i te wybory nie zostały sfałszowane, ja tam nie wiem. Jedno wiem - mamy teraz tu, to co mamy, dzięki młodym, wykształconym z dużych miast. Oni chcą mieć tutaj Rosję i dlatego PiS przegrał. Wybory Polski nam nie przywrócą. Nam jest potrzebne powstanie, rewolucja, przewrót. Przyjdzie na to czas. Wtedy zapłacicie nam za wszystko zarozumiała gówniarzerio!
Gówniarz po doktoracie / 46.175.45.* / 2011-10-22 10:28
Stwórz barykady, zrób przewrót, daj mi szansę - stanę po drugiej stronie barykady i odstrzelę Ci ten głupi łeb!!!
Im mniej zmanipulowanych staruchów tym w tym kraju tym będzie lepiej.Gównarzerią nazywać młodych, światłych Polaków. Ciekawe Botycki jakie ty masz wykształcenie. Pewnie piekarzem jesteś po zawodówce. Idź czyścić kanały, a rozmowy zostaw tym, którzy mają rozum i coś do powiedzenia
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:45

Im mniej zmanipulowanych staruchów tym w tym kraju tym będzie lepiej.

To wiedz zarozumiały gnoju, że dzięki mnie nie mieszkasz dziś na Kamczatce, czy Sachalinie. To ja w latach 1970-89 nadstawiałem łeb za twojego tatunia, żeby mógł cie spłodzić tu, w Polsce.
Ciekawe Botycki jakie ty masz wykształcenie.

Historia, Filologia Polska. Zdobyte uczciwie - nauką.
Idź czyścić kanały, a rozmowy zostaw tym, którzy
mają rozum i coś do powiedzenia

A ta twoja wypowiedź swiadczy o tym, ze te dyplomy z którymi sie tu obnosisz, to ci kupił twój tatuś - skorumpowany adwokat.
loobish / 2011-10-22 10:56
Wlasnie tak łeb nastawiles, ze cos sie pomieszalo i poprzestawialo.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:03
Gdybyś był wtedy już na swiecie to robiłbyś w gacie, podczas gdy ja jako jeszcze małolat odważnie wdrażałem się w życie narodowowyzwoleńcze nosząc mojemu ojcu obiad do stoczni w 1970. Bał się o mnie, ale jednocześnie był ze mnie dumny. Ale co ja Ci będę tłumaczył. Chipsowo-colowo-konsolowe pokolenie nie rozumie takich rzeczy.
pokos / 84.10.59.* / 2011-10-22 09:54
Spokojnie wyluzuj trochę, jak Ci nie pomoże zwróć się do psychologa o pomoc
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 09:58
Sam wyluzuj. Na takich jak Ty, to ja nawet nie zwracam uwagi. Pisz se sam do siebie.
edrgag / 89.174.254.* / 2011-10-22 10:49
Botycki, ty..."filologu", zdobyłeś "se" dyplomy niby gdzie?
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:55
Na UW. Wiesz co to jest?
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:23
Acha i jeszcze bibliotekoznawstwo, zapomniałem. To na UMCS. Ale Ty i tak nie wiesz, co to jest.
dghwrh / 89.174.254.* / 2011-10-22 11:39
Dobra, dla ciebie mogę być idiotą, mnie to wisi, gdyż czujesz się bezkarny za monitorem. To właśnie świadczy o twojej klasie. Im więcej posiadasz dyplomów- tym bardziej mi żal, że masz tak mało w rozumie.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:49

bezkarny za monitorem.

A Ty ani krzty charakteru nie masz, żeby posługiwać się jednym nickiem, słabeuszu moralny?
żeby nie było- jkdbhcjhuv / 89.174.254.* / 2011-10-22 13:16
A mnie się nie chce wpisywać jednego nicka gdyż tak mi wygodniej. Jak masz rozumu nieco we łbie to poznasz co piszę ja a co ktoś inny. W każdym razie mam to gdzieś. Jestem takim samym użytkownikiem jak inni. I tak samo mam prawo do tego, żeby podpisywać się jak chcę. Właściwie to ja się nie podpisuję, tylko coś tam klapnę, nie ważne co. Istotne jest to, ile procent zdobyło Twoje ugrupowanie, Botycki. I Ty to wiesz dobrze ile... Margines polityczny niebawem!
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:38

gdyż tak mi
wygodniej.

No właśnie. Najważniejsze, żeby było wygodnie. Ot, człowiek bez charakteru...
tesa1959 / 2011-10-22 12:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A gdzie jest Pańska odwaga??? Boi się Pan zalogować, aby nie namierzono Pana??? Spokojnie, jeśli zechcą namierzyć,. to namierzą bez logowania.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 13:39

Boi się Pan zalogować, aby nie
namierzono Pana?

A po co mi się logować, skoro bez logowania mogę pisać?
Spokojnie, jeśli zechcą namierzyć,. to
namierzą bez logowania.

Wiem.
tesa1959 / 2011-10-22 13:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wiem.

Ale to dłużej potrwa???:)
fgad / 89.174.254.* / 2011-10-22 11:23
Nie każdy student musi być inteligentny.
tesa1959 / 2011-10-22 09:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nam jest potrzebne powstanie, rewolucja, przewrót. Przyjdzie na to czas. Wtedy zapłacicie
nam za wszystko zarozumiała gówniarzerio!

Obozy koncentracyjne niechybnie nas czekają od partii miłości. Proszę sobie wyobrazić, że w imię wyższych wartości innych niż władza absolutna, buta i brak szacunku dla człowieka o odmiennych poglądach nie zawaham się nawet oddać życia. Proszę więc nie straszyć przewrotami i rewolucją.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 09:22

Proszę więc nie
straszyć przewrotami i rewolucją.

Ona będzie. A ci, którzy wpakowali nas - Polaków w to ruskie gówno, zapłacą.
Obozy koncentracyjne niechybnie nas czekają od partii miłości.

Nie mnie o tym decydować.
tesa1959 / 2011-10-22 09:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nie mnie o tym decydować.

Ale to Pan ciągle je propaguje.
to ruskie gówno

ruskie gówno mieliśmy przez 45 lat, teraz od 21 lat mamy amerykańskie i unijne. Nie potrafimy sami decydować o swoim losie niezależnie od tego, kto rządzi.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:16

Ale to Pan ciągle je propaguje.

Proszę mi przytoczyć choć jedną moja wypowiedź, w której było: "...nam trzeba obozów koncentracyjnych..." czy coś co ma ten sens. Jak na razie to sypie Pani oszczerstwami wyczytanymi gdzieś między wierszami.

ruskie gówno mieliśmy przez 45 lat, teraz od 21 lat mamy amerykańskie i unijne.

Pani jest katechetką, więc zna historię pobieżnie. Pierwsze się zgadza. 45 lat ruskiego gówna. Potem w latach 1989-1995 Polska. Potem w latach 1995-2005 gówno unijne, z którego USA chciało nas wyciągnąć, tylko szambiarz Kwach nie pozwolił. Potem w latach 2005-2010 wolna Polska! W kwietniu 2010 dobrowolnie oddano Polskę pod zabór rosyjski, co oficjalnie przypieczętowano 8 sierpnia 2010. To tak było.
Nie potrafimy sami decydować o swoim losie niezależnie od tego, kto rządzi.

Ano nie potraficie. A wiecie dlaczego? Bo darzycie swego ciemiężcę Putina bezgranicznym zaufaniem i oddaniem pełnym miłości. My w przeciwieństwie do was potrafimy decydować o swoim losie, tylko na razie jeszcze jest nas za mało. A tylko czekać, niech nasza latorośl, co dziś jeszcze jest nieletnia podrośnie, to was wypędzimy tam, gdzie jest wasza МATь POCCИЯ - ЗA BOЛГY.
tesa1959 / 2011-10-22 11:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Pani jest katechetką, więc zna historię pobieżnie.

ale wystarczająco dobrze, aby mieć swoje zdanie na ten temat i nie dzielić ludzi na tych, którzy mają prawo nazywać się Polakami i mieszkać w tym kraju i na tych, którym Pan odmawia tego prawa. Tylko jestem bardzo ciekawa, jakim prawem Pan to robi??? Kto Panu dał prawo do kwalifikowania ludzi???
Ano nie potraficie

Napisałam "nie potrafimy" mając na uwadze cały naród polski (Pana też, bo nie odmawiam Panu nazywania się Polakiem). Proszę mnie nie szufladkować, bo mam niezależne poglądy od jakiejkolwiek opcji. Ja wzoruję się na Biblii w kwestii sprawiedliwości społecznej i poszanowania godności drugiego człowieka.
..nam
trzeba obozów koncentracyjnych...

w ten sposób Pan nie powiedział nigdy, ale niejednokrotnie mówił o zamykaniu w obozach niepoprawnych politycznie. Ja, w przeciwieństwie do Pana mam bardzo dobrą pamięć (nie pamiętał Pan swego pierwszego starcia ze mną). Nie będę szukać w archiwum dowodów, bo i tak nie przekonam Pana, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 12:06

Kto Panu dał prawo do kwalifikowania
ludzi???

Ależ ludzie się sami kwalifikują. Ja tylko komentuję. Tu jest wzór, do którego wystarczy tylko wstawić prawdziwe, czy fałszywe. Przykłady:
rusofil=Polak (fałszywe)
kosmopolita=Polak (fałszywe)
Wy się sami określacie, kim jesteście, ja tylko, powtarzam, komentuję to.
niejednokrotnie mówił o
zamykaniu w obozach niepoprawnych politycznie

Mówiłem, że niepoprawnych politycznie niegdyś reedukowano w obozach pracy i przynosiło to pożądane rezultaty w większości przypadków, a nie że trzeba niePiSowców zamykać w obozach koncentracyjnych. Proszę nie przekręcać (po uprzednim wyrwaniu z kontekstu) moich wypowiedzi.
tesa1959 / 2011-10-22 12:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wy się sami określacie, kim jesteście, ja tylko, powtarzam, komentuję
to.

Znów "wy". Ale ja jestem pojedynczą osobą, a przez "wy" to zwracali się komuniści.
Proszę
nie przekręcać (po uprzednim wyrwaniu z kontekstu) moich wypowiedzi.

Niczego n ie przekręcam, gdyż na temat tych obozów dyskutowałam już z Panem. Mów2ił Pan o potrzebie zamykania w obozach, a nie o tym co było niegdyś.
lech ciepły / 83.23.189.* / 2011-10-22 09:06
osioł i to stary przerobić go na salami
adsenior / 195.13.38.* / 2011-10-22 11:38
No proszę jaka to poprawa retoryki, już nie : " DORZNĄĆ WATAHĘ"!!!
tesa1959 / 2011-10-22 08:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

władze prezesowi może odebrać tylko jedna osoba - sam prezes.

A prezes powiedział, że jeśli PiS przegra wybory, to odejdzie. Ale PiS chociaż przegrał to wygrał, więc pozostanie na stanowisku (to ostatnie zdanie nie jest wypowiedzią prezesa - aby mi ktoś nie zarzucił kłamstwa).
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 08:49
A Pani znowu wtrąca się w sprawy Polski. Proszę zająć się sprawami swojej ojczyzny Rosji, swojego prezydenta Miedwiediewa i swojego premiera Putina.
rfbsfng / 89.174.254.* / 2011-10-22 09:59
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą i pokazują tylko dlaczego PIS przegrał wybory. Dzięki takim jak Botycki - co mnie cieszy. I takich jest coraz mniej. A pisanie, że PIS przegrał bo miał słabą agitację nie przekonuje. Jak ktoś się utożsamia z wartościami PISowskimi, to i tak na PIS zagłosuje. Widocznie takich ludzi coraz mniej. Albo te "wartości" PISowskie są coraz bardziej zażarte.
tesa1959 / 2011-10-22 08:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak miło. Odezwał się PRAWDZIWY POLAK. Brakowało mi Pańskiego języka pełnego miłości braterskiej. Przy okazji: pozdrowienia od marynarza098.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 09:11

Odezwał się PRAWDZIWY POLAK.

Ja tam nie wiem, jakiej narodowości jest szanowna Pani. Wiem natomiast, że nikt szkalujący dobre imię prawowitego premiera Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kaczyńskiego Polakiem nie jest.
Brakowało mi Pańskiego języka pełnego
miłości braterskiej.

Ja miłuje miłością braterską swoich braci. Tych, którzy ich krzywdzą - nienawidzę.
Przy okazji: pozdrowienia od marynarza098.

A co mnie obchodzi jakiś smarkacz, dla którego jest najważniejszy jego własny syty brzuch?
tesa1959 / 2011-10-22 09:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

szkalujący dobre imię prawowitego premiera Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława
Kaczyńskiego Polakiem nie jest.

No przecież... Jak może być Polakiem ktoś, kto stara się naprawiać świat zaczynając od siebie i uznający prawo do wolności każdego obywatela.
Ja miłuje miłością braterską swoich braci. Tych, którzy ich krzywdzą -
nienawidzę.

"Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski." (Mt 5,43-48). A przecież Kaczyński i PiS powołuje się na wiarę w Boga, więc Pan, jako działacz tej partii powinien też to respektować.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:25
Co? Koncepcja własna się skończyła i teraz trzeba Biblią? No to ja będę historią. Proszę na początek obejrzeć sobie film "1920-Bitwa Warszawska" a potem powrócimy do dyskusji o miłości do nieprzyjaciół.
tesa1959 / 2011-10-22 12:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Koncepcja własna się skończyła i teraz trzeba Biblią?

Moja koncepcja zawsze opiera się na Biblii i nie zmieni tego nawet proponowany przez Pana film, który obejrzę 9 listopada (jedziemy ze szkoły do kina). Dobrze znam rosyjskich żołnierzy z tamtych (i nie tylko) czasów, gdyż moja rodzina "trochę" od nich ucierpiała, a Pan ciągle mnie wyrzuca z kraju za wschodnią granicę. Co za brak elementarnej wiedzy o człowieku, o jego psychice, o jego godności.
A na marginesie: do rozbiorów Polski doszło właśnie dzięki takim postawom jak Pańska.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 12:22

Moja koncepcja zawsze opiera się na Biblii

Czyżby? To proszę powołać się w którym miejscu Biblia mówi, żeby pochwalać i popierać głosowaniem zaprzedanych zdrajców obcemu mocarstwu, tak jak Pani to robi?
a Pan ciągle mnie wyrzuca z kraju za wschodnią granicę.

Ma Pani polski DO i paszport, ale jest pani Rosjanką z przekonania, więc proszę uprzejmie mieszkać sobie w Rosji.
Co za brak
elementarnej wiedzy o człowieku, o jego psychice, o jego godności.

Posiadam takową wiedzę, ale po co mi wczuwanie się w psychikę człowieka, który dobrowolnie zaprzedał swoją godność dla przyziemnych korzyści (żarcie, picie, fatałaszki i autko Łada, Avira, Mercedes, BMW lub Audi). Ja wczuwam się w psychikę osób, które wypruwały sobie żyły i rozrywały sobie koszule na piersiach dla milicyjnych kul w latach 1970-89 a dzisiaj się nimi pogardza, nazywając starymi, durnymi ramolami i żyją poniżej progu elementarnej egzystencji.
tesa1959 / 2011-10-22 12:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja wczuwam się w psychikę osób,
które wypruwały sobie żyły i rozrywały sobie koszule na piersiach
dla milicyjnych kul w latach 1970-89 a dzisiaj się nimi pogardz

Rozumiem, że Pańskim zdaniem tam był wtedy Kaczyński. Ot i znajomość historii.
nazywając starymi, durnymi ramolami i żyją poniżej progu
elementarnej egzystencji.

Czy ja kiedykolwiek, kogokolwiek nazwałam w ten a nawet inny sposób??? Ja mam szacunek dla każdego człowieka. W przeciwnym wypadku nie dyskutowałabym z Panem.
dobrowolnie zaprzedał swoją godność dla
przyziemnych korzyści (żarcie, picie, fatałaszki i autko Łada,
Avira, Mercedes, BMW lub Audi)

Skąd Pan czerpie wiedzę, że ja właśnie sprzedałam swoją godność dla przyziemnych rzeczy???
Ma Pani polski DO i paszport, ale jest pani Rosjanką z
przekonania, więc proszę uprzejmie mieszkać sobie w Rosji.

Ubliża mi Pan, ale nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Niejednokrotnie pisałam o tym, ale Pana nikt nie przekona, że białe jest białe.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 12:45


Rozumiem, że Pańskim zdaniem tam był wtedy Kaczyński.

A gdzie ja napisałem, ze tam był Kaczyński?
"W 1968 był wśród studentów biorących udział w wiecach organizowanych w ramach tzw. wydarzeń marcowych[3]". cyt. za Wikipedia
Ja 2 lata później jako małolat byłem w Stoczni Gdańskiej u boku mojego strajkującego ojca.
Ma Pani polski DO i paszport, ale jest pani Rosjanką z
przekonania, więc proszę uprzejmie mieszkać sobie w Rosji.

Ubliża mi Pan

I tu Panią mam. Ubliżam Pani, ze nazywam ją Rosjanką? A tak Pani strasznie deklaruje, ze nie pogardza innymi nacjami, a za Rosjankę się obraża? Oto dowód na Pani nacjonalizm, więc proszę mnie go nie zarzucać.
tesa1959 / 2011-10-22 12:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


A gdzie ja napisałem, ze tam był Kaczyński?

Nie napisał Pan, ale pisząc
Ja wczuwam się w psychikę osób,
które wypruwały sobie żyły i rozrywały sobie koszule na piersiach
dla milicyjnych kul w latach 1970-89 a dzisiaj się nimi pogardza,
nazywając starymi, durnymi ramolami i żyją poniżej progu
elementarnej egzystencji

dał Pan to do zrozumienia, wszak jest Pan jego największym fanem.
I tu Panią mam. Ubliżam Pani, ze nazywam ją Rosjanką?

Tak, ubliża mi Pan, co nie znaczy, że ja czuję się dotknięta tą obelgą. Zwracam tylko uwagę na Pańskie postępowanie z ludźmi: same obelgi. Zapewniam Pana, że nie jest w stanie spowodować, że poczuję się dotknięta Pańskimi obelgami:
"Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny." (2 List do Kor12, 9-10)
"A w końcu: Bądźcie wszyscy jednomyślni, współczujący, braterscy, miłosierni, pokorni; nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo. Bo kto chce być zadowolony z życia i oglądać dni dobre, ten niech powstrzyma język swój od złego, a wargi swoje od mowy zdradliwej. Niech się odwróci od złego, a czyni dobre, niech szuka pokoju i dąży do niego" (1 P 3,8-11)
fhsrfjh / 89.174.254.* / 2011-10-22 10:43
A coś ty się tak tych ruskich uczepił? Brak Ci argumentów? Ja jestem zdeklarowanym antyklerykałem oraz antypisiorem a rusków nie darzę uczuciem. Ruskie i ruskie... poszukaj czegoś bliżej siebie Botycki, rozejrzyj się- zauważ, że bandy zajadłych pisiorowców się wykruszają. Nastepuje to również ze wzgledu na wściekłość wodza Kaczyńskiego. Ponadto ludzie zaczynają myśleć! Tak- MYŚLEĆ! I to co widzą widocznie im się nie podoba. Argumentem jest wynik wyborów. Więc Botycki- możesz straszyć ile się da. Możesz grozić ile wlezie- to i tak nic nie zmieni. Kaczyński musi odejść i basta. Jedyną jego karierę widzę w "masz talent" albo innym x factorze. Przygotowanie medialne posiada. Będzie śmiesznie przynajmniej.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:53

A coś ty się tak tych ruskich uczepił? Brak Ci argumentów?

Po prostu nie wiesz, jacy Ruscy są, a zatem to Ty nie posiadasz argumentów. Poczytaj historię Polski, to tam znajdziesz moje argumenty. A na poczatek, zeby sie zbytnio nie forsować, obejrzyj film "1920 - Bitwa Warszawska". Po nim powinny otworzyć Ci sie oczy na to, jakim narodem są Rosjanie.
rwgqwg / 89.174.254.* / 2011-10-22 11:30
Rosjanie są źli, o Niemcach też już coś ostatnio było (Merkel to, Merkel tamto) Chińczycy z autostradami mają na bakier, że o murzynach i żydach nie wspomnę. Ci co nie z nami to przeciw nam. Chcesz mur wybudować dookoła kraju? Człowieku opanuj się- takie myślenie nie ma przyszłości. Świat idzie w zupełnie inną stronę! I co z tego, że obejrzę jakiś film? Znam historię i jakiś film 3D nie zmieni mojego podejścia do rzeczywistości. Ja nie życzę sobie by mi ktoś na siłę mówił jak mam myśleć i w co wierzyć!
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:37

Ci co nie z nami to przeciw
nam. Chcesz mur wybudować dookoła kraju?

A nie przyszło ci do głowy, ze stopę bezrobocia w Polsce ma kolosalny wpływ zatrudnianie obcokrajowców za pół ceny i plaga inwestorów typu Jeronimo? To tylko przykłady...
adsenior / 195.13.38.* / 2011-10-22 08:29
A cudotwórca jak samica???
były pisior / 46.113.181.* / 2011-10-22 09:51
Kaczyński jest już skończony jak i całe PiS.
Przegrane czwarte wybory o czymś świadczą.
Ale on nie może się z tym pogodzić, bo ta stary zakapior.
Jarek kończ już, wstydu oszczędź.
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 10:36

Kaczyński jest już skończony jak i całe PiS.

Jak tam będzie z PiSem to ja nie wiem. Ale Kaczyński na pewno skończony nie jest. A wiesz dlaczego? Bo nie jest sam.
Przegrane czwarte wybory o czymś świadczą.

Toteż wygramy innymi metodami niż wybory.
Jarek kończ już, wstydu oszczędź.

Tak. Skończy. Z wami - byłymi pisiorami.
mag-el / 77.73.165.* / 2011-10-22 10:57
Botycki cytuje "Wybory Polski nam nie przywrócą. Nam jest
potrzebne powstanie, rewolucja, przewrót. Przyjdzie na to czas.
Wtedy zapłacicie nam za wszystko zarozumiała gówniarzerio!" Ty wiesz co ty piszesz? wlasnie takie wypowiedzi dowodza ze nie dorosles do zycia w demokracji tak jak prezio i marzy sie wam Korea Pln. z kim ir kaczorem na czele a co do rewolucji pamietaj niedouczony malolacie ze ona pozera wlasne dzieci
tesa1959 / 2011-10-22 15:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

z kim ir kaczorem na czele

a może na czole :::)))
Botycki / 77.254.243.* / 2011-10-22 11:06

nie dorosles do zycia w
demokracji

A może przyjrzyj się dokładnie tej swojej demokracji za która tak obstajesz. Ale wnikliwie - patrz też na wady.
niedouczony malolacie

Dzięki za komplement. Własnie skończyłem 59. Dlatego daruję Ci tego "niedouczonego".
tesa1959 / 2011-10-22 15:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiek nie świadczy o dojrzałości.
mag-el / 77.73.165.* / 2011-10-22 12:12
jesli masz tyle lat co mowisz to jestes tylko potwierdzeniem tego iz na starosc ludzie sa jak dzieci duzo mowia na temat o ktorym nie maja pojecia
tesa1959 / 2011-10-22 15:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie przesadzaj. 59 to jeszcze nie starość. Myślę, że na jego życiową postawę ma wpływ to, co go spotkało przez te 59 lat. Narastał w nim bunt i nienawiść do tego stopnia, że teraz jest zgorzkniałym człowiekiem, któremu należy współczuć, bo nie potrafi oderwać się od przeszłości i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.
Botycki / 77.254.224.* / 2011-10-22 17:11

Narastał w nim
bunt i nienawiść do tego stopnia, że teraz jest zgorzkniałym
człowiekiem, któremu należy współczuć, bo nie potrafi oderwać się od
przeszłości i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ależ dziękuję za to współczucie. Z jakiej nowej perspektywy? Putinowskiej?
tesa1959 / 2011-10-22 17:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Człowieku!!! Uderz się w piersi i przyznaj, że masz klapki na oczach.
Z jakiej nowej perspektywy?

To współczucie pochodzi z nauki zwanej Ewangelią i jest szczere.
dfgdagh / 89.174.254.* / 2011-10-22 10:46
uuuuhuu huuu... co to będzie, co to będzie... już się boję- będą trójki chodzić i sprawdzać wierność wobec Wodza i oddanie a po siedmiu dniach zapanuje swoisty kaczo-szariat...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy