Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: mamy do czynienia z kolejną grą socjotechniczną

Kaczyński: mamy do czynienia z kolejną grą socjotechniczną

Wyświetlaj:
wszystkieDzialaniaSaZle / 82.13.21.* / 2010-10-27 09:54
wszystkie zabiegi ku spokojniejszej polityce prowadzone przez Kaczora są wspaniałe.
wszystkie te prowadzone przez wszystkich innych są zabiegami socjotechnicznymi, spiskami, próbami wyłudzenia pieniędzy i nawoływaniem do przemocy...
tesa1959 / 2010-10-27 16:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I tu jest pies pogrzebany. Żeby zrobić nie wiem co i tak intencje są złe...
basil@ / 46.112.175.* / 2010-10-27 00:37
PO-BOLSZEWIA MORDUJE POLAKÓW.
Jeśli ktoś myślał, że katastrofa smoleńska, czy morderstwo w Łodzi sprawią, że życie polityczne w Polsce zacznie się cywilizować, to oczywiście mylił się. W garnku zwanym życiem politycznym III RP w największym stopniu mieszają ubecy. W swoim czasie generał Czesław Kiszczak, podczas odprawy kadry kierowniczej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, mówił o celach ministerstwa na rok 1989: „SB może i powinna kreować różne stowarzyszenia, kluby, czy nawet partie polityczne, głęboko infiltrować istniejące. Gremia kierownicze tych organizacji, na szczeblu centralnym i wojewódzkim, a także na szczeblach podstawowych muszą być przez nas operacyjnie opanowane. Musimy sobie zapewnić operacyjne możliwości oddziaływania na te organizacje, kreowania ich działalności i polityki”. Kto powiedział, że rozkaz Kiszczaka został odwołany? Można by o to zapytać np. jednego z „trzech tenorów” doktora Andrzeja Olechowskiego współpracownika służb specjalnych PRL, którego to oficerem prowadzącym był sam generał Gromosław Czempińskim. Jak wiadomo, doktor Olechowski wraz z Donaldem Tuskiem i Maciejem Płażyńskim zakładał Platformę Obywatelską, która to zanim jeszcze została założona już stała się ulubioną partią wiodących mediów. Ale nie wiem czy pan doktor odpowiedziałby na to pytanie.

Wracając do tematu. W fachu ubeka normalne jest, że padają trupy. Mogą więc zmienić chwilowo ton propagandy, ale cele zawsze będą te same: utrzymać kontrolę nad życiem politycznym w Polsce i kraść ile wlezie! Skoro nie kontrolują PiS, to zwalczają tą partię wszelkimi dostępnymi środkami. W propagandzie wobec tej partii posługują się znaną od lat zasada: skoro nie możemy pokonać ich argumentami racjonalnymi to sprawmy, aby ludzie ich nienawidzili. I to właśnie dlatego różne te dziennikarskie sławy, nagradzane co chwile coraz to nowymi nagrodami, których pełno jest w telewizorze, radio, gazetach, politycy PO i SLD, tzw. eksperci (zawsze ci sami !!!), mądrale zwani niesłusznie intelektualistami itd., itd., tak zawzięcie zwalczają PiS. To oni rozpętali (posłużę się ich zwrotem) „kampanię nienawiści” i prowadzą ją dalej. Teraz chodzi o to jak tu zyskać na śmierci Marka Rosiaka. Nie zdziwię się, gdy w ramach walki z nienawiścią w polityce zamkną Gazetę Polską i Radio Maryja. Pożyjemy, zobaczymy.
tesa1959 / 2010-10-27 16:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

. Nie zdziwię się, gdy w ramach walki z nienawiścią w polityce
zamkną Gazetę Polską i Radio Maryja.

To już dawno powinni zrobić, bo to tam mówi się o wrogach, nawołuje do zwalczania przeciwników.
I to właśnie dlatego różne te dziennikarskie sławy, nagradzane co chwile
coraz to nowymi nagrodami, których pełno jest w telewizorze, radio, gazetach, politycy PO
i SLD, tzw. eksperci (zawsze ci sami !!!), mądrale zwani niesłusznie intelektualistami
itd., itd., tak zawzięcie zwalczają PiS.

Tu pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Samodzielnie myślący człowiek oglądający, słuchający i czytający informacje w różnych źródłach, potrafi sam wyciągnąć wnioski z postawy i wypowiedzi polityków, nie sugerując się komentarzami. Nie jestem zwolenniczką żadnej partii, w czasie wyborów wybieram na podstawie postaw kandydatów (nie obiecanek) mniejsze - moim zdaniem - zło. Kaczyński nie przedstawia programu - jego program to oskarżanie i negowanie wszystkiego, co nie wyszło z jego ust lub spod jego pióra. Nie mów o SB działających w partiach, bo nie masz dowodów (nie twierdzę, że nigdzie dawni członkowie nie udzielają się), a posługujesz się pomówieniami i to jest przykre.
urodzony w Gdansku / 89.73.63.* / 2010-10-26 23:25
Żremy trawe... Bo młodzi debile łapią się na kolejne przebieranki ( PZPR - SDrP - SLD, UD-UW-PO)...
Krótki czas rządów Olszewskiego i krótki czas rządów PISu pokazał, że można dobrze ( dla Polski rządzić ). Ale służby nie pozwolą na to - stąd jazgot czerwonych i różowych.
A młodzi... Cóż - czytajcie o ostatnich 20 latach - a nie ostatnią "agitkę wyborczą"
Ps A Korwin- Mikke niech się idzie... To, co proponuje to jeszcze nigdzie na świecie nie było nawet próbowane. A ja raczej nie chcę "operacji na otwartym sercu". Nie zmienia to faktu, iż dla Mikke mam za jedno szacunek - to dzięki jego wnioskowi min. Macierewicz podjął próbę lustracji w 1992r. ( co skończyło się "nocną zmianą" i obaleniem rządu Olszewskiego ).
W rezultacie - mamy to, co mamy. Plujcie dalej na PIS... Za moment będziecie żreć trawę...
wczoraj / 2010-10-26 22:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
J. Kaczyńskiemu potrzebna była śmierć swojego człowieka do walki politycznej. I pewno z niepochamowanej pychy i nienawiści jest poświęcić dużo więcej ludzi by tylko zdobyć władzę i upokożyć Tuska, Komorowskiego. TO TAKI TYP!!!
buc_pucybut / 2010-10-26 22:46 / Tysiącznik na forum
Oczywiście o od razu okazuje sie ze napaść chcieli na łupka stefana i składanie zniczów po cichaczem przez barierke rudego i grzesia przestępce i robienie z siebie nie wiadomo jak POkrzywdzącego a głównym sprawcą jest Peło
issael / 188.33.192.* / 2010-10-26 22:19

Widać wyraźnie, że politycy ... ugrupowań dostrzegają błędy u swoich rywali a nie widzą swoich potknięć i swoich przywar - stwierdził Wikiński.

I to jest całe sedno.
buc_pucybut / 2010-10-26 22:03 / Tysiącznik na forum
POowska gra jest widoczna wszędzie dezinformacja totalna najpierw kłamstwo kłamstwo potem sprostowanie kłamstwo prawda ale wszyscy widzą tylko 3 kłamstwa
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:33
Tusk kłamał o zielonej wyspie dla celów Kampanii Wyborczej
Komorowskiego.

Przypomnę Ci że od 2007 roku Platforma z Tuskiem na czele ma pełną
Władzę w Polsce.

Obniżyli podatek dochodowy.

A dziś Rostowski mówi że wszystko to wina PiS.

Za morderstwo Posła PiS obarcza się Jarosława Kaczyńskiego

Skandale związane ze Smoleńskiem

Powódź (przypomnę że pieniądze które za czasów PiS przeznaczone
były na budowę zabezpieczeń przeciwpowodziowych PO przełożyła
środki finansowe na budowę dróg) dziś nie mamy dróg a Powódź
spowodowała WIELO MILIARDOWE STRATY !

a teraz rzecz którą wszyscy wiemy! żeby Przyznać się do błędu i
powiedzieć PRZEPRASZAM (tak szczerze) TRZEBA BYĆ MĘŻCZYZNĄ i nie
można bać się straty koryta.

Ale PO to są TCHÓRZE I CHŁOPTASIE jak określił Cejrowski z czym się
zgadzam w 101%

Więc zostawcie KACZYŃSKIEGO proszę Was (dla Rozsądnych) i zarznijmy
patrzeć na ręce osób które decydują w 100% co czeka Polskę w
niedalekiej i dalekiej przyszłości !!!

odnośnie Rostowskiego to chodzi oczywiście o zadłużeniu POLSKI,
cięć związanych z budżetem, zatrudnieniem ARMI URZĘDNIKÓW
(przypomne że były Prezez NBP Skrzypek bronił Polski przed
zadłużeniem)

a co za tym idzie POLSKA SZUKA PIENIĘDZY u podatników
VAT, AKCYZA, brak ulg podatkowych !!!

to są rzeczy które mnie na prawdę bolą - ale są takie matoły które
piszą że wolą zapłacić więcej niż widzieć Kaczyńskiego ! to już
jest SZAŁ BEZMÓZGÓW !Ci co tak twierdzą i to jest NIENAWIŚĆ !!!
pablo55 / 82.210.184.* / 2010-10-26 23:20
Student, poucz się trochę, zamiast pisać bzdury. Bez zdolności do odrzucania weta prezydenta nie można mieć w Polsce pełnej władzy, co było widać w okresie XI 2007- IV 2010. Pełną władzę, to miał PiS do spółki z LPR i SO w latach 2005-2007. Prezydent wykonywał polecenia KC PiS.
Można powiedzieć, że koalicja PO-PSL ma pełną władzę od VIII 2010. Sama PO pełnej władzy nadal nie ma, bo nie może zrobić nic bez uzyskania poparcia koalicjanta lub jednej z partii opozycyjnych, co byłoby zresztą abstrakcją.
Troll hunter / 94.75.112.* / 2010-10-26 21:59
Eurostudent student od Rydzola,
Ćwiczy tutaj techniki medialnej manipulacji.

Do budy, trollu!
EURO STUDENT / 2010-10-26 22:43
czy ja coś napisałem o Rydzyku ? Przeczytaj dokładnie i odpowiedz jak facet a nie jak ŚWIR Z PO !
uczulony na Polskę / 77.254.163.* / 2010-10-26 20:37
No cóż. Prezes Kaczyński być może będzie na pogrzebie. Ale chyba stan zdrowia matki jest zbyt zły, by pojechać do Łodzi. Bo jeszcze musiałby spotkać się z takimi Komorowskimi, przypadkowymi Prezydentami. Bo lepiej w Łapach słuchać pełnych śliny ust. To już wiemy, mama Prezesa Kaczyńskiego jest, a właściwie będzie chora w czwartek. No to przegrał z Komorowskim. I teraz się będzie dziwił i szukał w siłach nieczystych działań wobec mamy i jego samego. A PO jedzie na tym jak na łysej kobyle. W tym szaleństwie jest metoda. A tak na marginesie. Nareszcie coś się dzieje. Pawlak przegrał KRUS. Może czasem być po tej niezatapialnej parti. Co za ulga.
pchelek / 2010-10-26 19:46 / Tysiącznik na forum
tylko gdzie te wąsiki i gdzie te gesty rak.

Jeszcze sie poducz tej socjotechniki.
Patrzysz na filmy z 1933 roku. Noooooo.
Pokaz co to socjotechnika w twoim wydaniu
pan władek / 89.231.110.* / 2010-10-26 20:00
doskonały komentarz mądry jak platformy.
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:49
nienawiść aż kipi Ci z pod pokrywki na głowie!

Mistrzem w tej dziedzinie jest PO i ich specjaliści. Zdjęcie Money.pl zawsze daje to samo czyli BRZYDKIE to też jest TECHNIKA ! bo jak pokazują Donalda to od razu widać sztuczki.
pchelek / 2010-10-26 20:08 / Tysiącznik na forum
Jarkacza i tak nikt nie przebije.
Napisal doktorat z dziel Lenina.
Wprawe ma w socjotechnice.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:30
To, że pisał doktorat ma być zarzutem...? A czytałeś co on tam pisał...? - No tak nie można mu zarzucić korupcji to trzeba z byle czego aferę zrobić..., że mały, na przykład...
A z czego pisał Tusk doktorat...?
buc_pucybut / 2010-10-26 22:13 / Tysiącznik na forum
Naucz swojego prezia ile jest krajów w EU albo lepiej konstytucji o error 404 nie wspomnę ... każdy wtedy tak pisał gdyby nie pisał o Leninie to by nie był doktorem .... tylko by został malarzem kominów
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:14
pograj sobie w sapera na komputerze może się lepiej poczujesz. Bo to pisanie nie tylko kompromituje Ciebie ale i elektorat PO. A szkoda tej topniejącej drugiej połowy Polaków żeby się wstydzili za Ciebie
H Szatkowski / 2010-10-26 18:16

socjotechnika, która z całym rozmysłem była stosowana przez 5 lat, a która doprowadziła do tragedii, także do tragedii smoleńskiej, żeby była jasność...

A to już jest grubego kalibru oszczerstwo, kolejne, bezpodstawne. To też socjotechnika. Obrzydliwa, bo instrumentalnie "jadąca" na śmierci wielu osób.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:40
Bzdura. To nie jest socjotechnika. To jest ściemniana, nie wyjaśniona sprawa, której wyjaśnienia domaga się każdy trzeźwo myślący w Polsce i nie tylko, wbrew twierdzeniom polityków PO. I to jest właśnie najbardziej zastanawiające, dlaczego politykom z PO zależy nie na wyjaśnieniu wszystkiego a wręcz przeciwnie...
tesa1959 / 2010-10-26 19:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

gołym okiem widać, że piersi PiS-u i PO są sine od uderzeń, ale nie własną ręką, ale ręką przeciwnika politycznego. - Widać wyraźnie, że politycy tych ugrupowań dostrzegają błędy u swoich rywali a nie widza swoich potknięć i swoich przywar - stwierdził Wikińsk

I to wszystko na ten temat. A ciągłe oskarżanie i jechanie na tragedii to chęć istnienia w polityce i dojścia do władzy. Kaczyński nigdy nie uwierzy w niczyją dobrą wolę, bo sam jej nie ma. Nie twierdzę, że z innych ugrupowań mają, ale w końcu trzeba od czegoś zacząć, aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Trzeba wreszcie przestać grać na uczuciach Polaków, bo tylko skaczą sobie do oczu dzięki temu. Do czego to doprowadzi?
arti8 / 89.79.44.* / 2010-10-26 19:28
Osobiście nigdy nie uwierzę w dobrą wolę PO. Przykładowo wspomnianemu Wikińskiemu potrafię uwierzyć, Kierzkowskiej (z PSL) też mogę uwierzyć, podobne Poncyliuszowi czy Kluzik-Rostkowskiej, ale nigdy nie uwierzę nikomu z PO. A Kaczyński ma rację, list Komorowskiego jest socjotechniką.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:23
I tylko list...? Socjotechniką jest wszystko co robią od przegranych wyborów prezydenckich Tuska... Mieli mieć swojego człowieka a nie wyszło...
tesa1959 / 2010-10-26 20:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
"Komuchowi" uwierzysz i Kaczyńskiemu? Przecież to dwa różne prądy polityczne.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 00:22
A dlaczego Kaczyńskiemu zarzucasz że był komuchem jeśli on ich zwalczał w przeciwieństwie do Twojego wojskowego męża...?
tesa1959 / 2010-10-26 19:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No właśnie, nawet, gdyby stanęli na głowie, to zatwardziałych w nienawiści ludzi nie przekonają. I nie chodzi mi tylko o wyborców PO, ale wszystkich ugrupowań.
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:41
sami sobie zapracowali na taką opinię ! to nie bierze się z kosmosu ! ale pewnie zaraz napiszesz że jednak tak. nie fatyguj się
tesa1959 / 2010-10-26 19:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie tylko oni, nie tylko oni. mW każdej partii jest pełno takich. Prą do władzy z każdej strony, tylko język bywa różny.
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:42
ale teraz RZĄDZI PO !!!!! ODCZEPMY SIĘ OD KACZYŃSKIEGO !!!!!!!! LUDZIE KOCHANI !!!!

Jedziemy jednym autobusem który prowadzi rząd PO a pasażerowie mają pretensje do Faceta który krytykuje kierowcę za to że jedzie z niebezpieczną prędkością (dług) jedzie po wybojach (powódz, skandale i katastrofa) oraz bilet za tą jazdę jest coraz droższy (podatek) a kierowca tak na prawdę nie kieruje tylko słucha radia czy grają jego muzykę (sondaże) jak nie to wtedy działa (oczernia kaczyńskiego)
tesa1959 / 2010-10-26 22:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

ale teraz RZĄDZI PO !!!!! ODCZEPMY SIĘ OD KACZYŃSKIEGO !!!!!!!! LUDZIE
KOCHANI !!!!

Nie mówię, że PO dobrze rządzi, a moja wypowiedź w żadnej mierze nie zahaczyła o Kaczyńskiego. Jednak skoro zacząłeś: za rządów PiS nie było lepiej - Kaczyński wciąż zmieniał ministrów i żaden nie miał czasu zorientować się w temacie, bo już był kto inny
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 00:32
Nie mówisz, że PO dobrze rządzi, ale całą nienawiść wylewasz na PiS za wszystkie przekręty PO.
Biedny STUDENT z całego tego towarzystwa jedynie on potrafi dostrzec obłudę PO wmawiające wszystkim, że za wszystko odpowiada PiS.
Też odnoszę wrażenie i wielokrotnie pytałem w trakcie durnej krytyki PiS-u czy zdajecie sobie sprawę, że w Polsce rządzi PO nie PiS...?
EURO STUDENT / 2010-10-26 22:44
ale deficyt był na poziomie 16 MLD zł a nie 55 MLD ! wole Kaczyńskiego
buc_pucybut / 2010-10-26 22:14 / Tysiącznik na forum
Oczywiście Peło to nie rząd w 101% jak jego poparcie
tesa1959 / 2010-10-26 22:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Napisz po polsku, bo to jest po polskiemu - kupy się nie trzyma.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 00:36
Kupy to wy wszyscy będziecie się trzymać jak Wam PO pokarze kim dla nich jesteście, chociaż, aż dziwne, że jeszcze do niektórych nie dotarło...
tesa1959 / 2010-10-27 09:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I co mądrego napisałeś? Dyskusja powinna toczyć się na argumenty, a nie obelgi.
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:33
mam ten sam pogląd! W PO liczą się tylko 3 rzeczy - kasa, kasa i jeszcze raz kasa (dążą do tego poprzez PR, MEDIA, SOCJOTECHNIKĘ i POPARCIE KOLEGÓW) a dla Polski ochłapy i kłamstwa.
i innych kumpli z SB / 87.118.126.* / 2010-10-26 19:17
szanuj Rysia, jak brata swojego.
EURO STUDENT / 2010-10-26 18:54
niestety ale ma racje bo taka wiadomość o liście nie powinna być ujawniana do mediów gdyby była szczera. Ale to jest zagrywka ze strony Komorowskiego. Tylko szkoda Polski takimi tematami. Komorowski mógłby się odnieść jako głowa Państwa do Budżetu 2011 !!! Ale on i jego doradcy (patrz Mazowiecki) nie wiedzą tak na prawde nic o ekonomii !!!
tesa1959 / 2010-10-26 19:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

niestety ale ma racje bo taka wiadomość o liście nie powinna być ujawniana do mediów gdyby była
szczer

Nie powinna? Ujawnił - źle, nie ujawniłby - byłby zarzut, że nic nie robi w tej kwestii - i tak źle i tak niedobrze. Co ma zrobić? Dać się zastrzelić?
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:29
wysłać list i koniec. Przemówić we własnym imieniu w mediach co o tym myśli i koniec. Następny problem Polski poruszyć ! BUDŻET 2011 a nie w koło działac na nieszczęściu !!!
tesa1959 / 2010-10-26 19:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież już przemawiał w TV i co? Przepraszał, i co?
pchelek / 2010-10-26 19:48 / Tysiącznik na forum
belkot tego osobnika studenta jest porazajacy
tesa1959 / 2010-10-26 19:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie, on po prostu nie rozumie wielu spraw i wypowiedzi innych, a chce zaistnieć.
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:50
KOMOROWSKI TERAZ DZIAŁA NA NIESZCZĘŚCI ! POWINIEN TO PRZEMILCZEĆ ALE WIDOCZNIE NIE MA CO ROBIĆ W BELWEDERZE !!!
pchelek / 2010-10-26 20:09 / Tysiącznik na forum
tesa masz racje - powyzej euro "odpowiedz na temat"
nawet ten nick - megalomanski i napuszony jak u ropuchy
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:26
gdybym chciał zaistnieć napisałbym swoje imie i nazwisko. patrz wpis na samym dole. pozdrawiam. Miłego wieczoru
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:37
no to ok. Pominę nawet formę przeprosin która była żałosna. Teraz zapraszam Pana Komorowskiego do Pracy nad DZIURĄ BUDŻETOWĄ !!! Niech pogoni sejm nad pracą w tej dziedzinie !!! ZOSTAWCIE KACZYŃSKIEGO !!! SIEJECIE NIENAWIŚĆ !!!
EURO STUDENT / 2010-10-26 18:55
tylko swoje kieszenie napełniają pieniędzmi z pracy POLAKÓW!!!
EURO STUDENT / 2010-10-26 18:58
najgorszy jest Michalkiewicz! To pewnie on daje cynk do mediów o takich geścikach Komorowskiego !!!
tesa1959 / 2010-10-26 19:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie bądź cyniczny.
tesa1959 / 2010-10-26 19:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiesz, może lepiej przyłóż się do studiowania, a jak skończysz może zaczniesz używać własnego rozumu.
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:40
ale ja mam swoje zdanie. Ty nie bo kopiujesz sztampe ! Ja uważam że obwinianie Kaczyńskiego i PiS za wszystko co złe na tym świecie ze strony PO to już jest żałosny rząd! Komorowski powinien zgłosić wotum nieufności w tym liście bo nasze finanse są żałosne !!! O tym coraz mniej piszą a Vat ma wynosić 24 %
tesa1959 / 2010-10-26 19:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niczego nie kopiuję. Za nikim nie jestem i przeciw też nie, ale nie zgadzam się na to, że "tylko ja mam rację i tylko ja stoję po właściwej stronie, a cała reszta ma złe intencje"
Nikt nie odbiera Ci prawa do własnego zdania, ale czytam Twoje wypowiedzi od dłuższego czasu - w większości nie wskazują na samodzielne myślenie - i wydaje mi się, że jesteś zbyt młodym człowiekiem, aby zajmować głos bez przemyślenia sprawy. Nie obraź się, ale często jesteś jak nagrana płyta. Ja nie wypowiadam się na tematy, na które nie mam nic do powiedzenia, albo po prostu nie znam się na tym.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:20
"..ale czytam Twoje wypowiedzi od dłuższego czasu - w większości nie wskazują na samodzielne myślenie..."

A ja wręcz przeciwnie...
A o brak samodzielnego myślenia posądziłbym Ciebie...
Spróbuj posłuchać jak zadają pytania w TVN dla przykładu i jak je interpretują, jak naprowadzają słuchacza na "jedyne właściwe" rozumienie... - właściwe oczywiście tylko dla PO...
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:00
Postanowiłem sobie jedno. Jestem zawsze anty-modny. Mam swoje zdanie. Ludzie popierają PO bo tak jest teraz modnie. Słysze od ludzi że nie ważne na kogo się zagłosuje to i tak będzie tak samo. Ja osobiście widzę że w PO to są te same twarze od dawna. W PiS spotykam się z nowymi politykami. Widzę w nich ambicje na zmiany a PO to jedynie aby tylko nałykać się wody i ustawić swoich bliskich. Dlatego nie pobieram za to opłaty ale będe popierać OFICJALNIE PiS. Jak powstanie nowa Partia z nowymi osobami (ale nie kolegami) to ich poprę jeżeli zaoferują WALKĘ Z KRYZYSEM W POLSCE ! nie lubię walki z Kaczyńskim ! jaką prowadzi PO. Będe zawsze stał przeciwko takiemu zachowaniu nie ważne ile mam lat. Mogę mieć nawet 18 lat ale mam swój WYBÓR.
tesa1959 / 2010-10-26 20:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Mogę mieć nawet 18 lat ale mam swój WYBÓR

Nikt Ci tego prawa nie odbiera. Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że człowiek uczy się przez całe życie i tak naprawdę nigdy nie może stwierdzić, że w każdej sprawie jest ekspertem, tym bardziej w polityce. Moja rada: zacznij słuchać innych ludzi, a szczególnie tych, co mają inne zdanie i staraj się nie używać riposty, tylko zastanów się nad tym. Nie można od razu negować wszystkiego, co jest inne. Kiedyś (za komuny) w wojsku służył kleryk (student seminarium duchownego), do którego zwrócił się oficer polityczny: co ty księżulku możesz wiedzieć? On odpowiedział: muszę więcej wiedzieć od was, aby móc was zwalczać (nie chodziło o walkę jako taką, tylko o uświadamianie ludziom czym jest komunizm. - to jest autentyczne i zdarzyło się w kompanii mojego męża (był żołnierzem zawodowym). Ty też, aby móc powiedzieć za co tak naprawdę kogoś nie znosisz, musisz mieć poważne argumenty, a nie od razu : Komorowski gra itp.
W PiS spotykam się z nowymi politykami.

A ja tu od lat też widzę te same twarze -chodzi o górę, bo na dole wszędzie jest pełno nowych.
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:08
Tak ale Ci starzy nie są zamieszani w afery tak jak w PO. Dlaczego Komorowski? Widziałaś jego "przeprosiny"? pominę to bo się zaplączemy w tą samą rozmowę. Uważam że Komorowski jest sztuczny. Ja to czuję. Jego Kampania Prezydencka odbyła się na KŁAMSTWIE kolegi Tuska o zielonej wyspie. Manipulacja w sprawie krzyża też była ewidętna! To prawda że Kaczyński jest obrażalski ale nie można manipulować uczuciami osoby która straciła najbliższą osobę w swoim życiu ! Brata Bliźniaka. Ja Szanuję Jarosława Kaczyńskiego nigdy go nie uznam za psychicznie chorego tak jakby sobie tego życzyło PO. J. Kaczyński ma silną psychikę i wierzę że ten człowiek zwycięży ten atak w jego kierunku i będzie iskrą dla lepszej , prawdziwej Polski. Być może nawet Bohaterem. Moje zdanie? Moje. Moge je mieć? mogę. Zostane uznany za psychicznie chorego? pewnie tak. Nie obchodzi mnie to co myślą wrogowie Ludzi Szczerych.
tesa1959 / 2010-10-26 21:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Może i Komorowski jest sztuczny, ale wybrany w demokratycznych wyborach i to należy uszanować. Czy widziałeś, aby ktokolwiek z ważnych osób w naszym kraju tak umniejszał, tak ignorował prezydenta w przeszłości jak to robi Kaczyński? Nie podoba mi się tekst jego deklaracji, bo nie jest bezstronny. O wiele lepszy jest zaproponowany przez Żelichowskiego, bo nie ma w nim zarzutów skierowanych w czyjąkolwiek stronę. Nie podoba mi się, że Kaczyński uzurpował sobie prawo do stawiania wyroków w prawach, których dopiero co się wydarzyły. Mówię o zarzucie morderstwa przy katastrofie smoleńskiej i zabójstwie w Łodzi. Od razu wyrok na PO. Jeżeli chodzi o Smoleńsk, to winą rządu jest brak stanowczej postawy opartej nawet o opinię światową w sprawie śledztwa. Rosji rządzonej przez Putina na pewno nie możemy zaufać, ale nie dajmy się zwariować i nie oskarżajmy o zamach Tuska. Przecież wszystko wskazywało na to, że śp. Lech Kaczyńskim nie wygra następnych wyborów, które miały odbyć się na jesieni, więc po co byłby zamach. Zresztą, zamachu można było dokonać tylko na nim, a nie mordować przy okazji wszystkich łącznie z rodzinami katyńskimi. Jestem skłonna uwierzyć, że w Smoleńsku była sztuczna mgła, ale nigdy, że ktoś z naszych maczał tam palce. Sugestia, że prezydent powinien lecieć z premierem jest błędna. Po katastrofie Casy była mowa o tym, że na pokładzie jednego samolotu nie powinny znajdować się osoby najważniejsze w państwie. Zresztą prezydent poleciał na ważniejszą uroczystość niż premier.
Nie obchodzi mnie to co
myślą wrogowie Ludzi Szczerych
Nie lubię, gdy mówi się o wrogach. Tak mówiono za komuny "wrogowie ludu". Możemy mówić o przeciwnikach politycznych. Mówiąc o wrogach zachęcamy do wojny polsko - polskiej.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 00:10
"...Czy widziałeś, aby ktokolwiek z ważnych osób w naszym kraju
tak umniejszał, tak ignorował prezydenta w przeszłości
jak to robi Kaczyński?.."

Strasznie masz wybiórczą pamięć. Ja pamiętam doskonale jak politycy PO knuli i szczuli bez przerwy na Prezydenta Kaczyńskiego a był wybrany w wyborach "bardziej" demokratycznych od tych wątpliwych ostatnich. Nagonka na PiS zaczęła się od przegranej Tuska w wyborach prezydenckich bo byli komuniści (różowi) obawiają się wyjaśnienia niektórych kompromitujących faktów.
Ale Tobie trudno się dziwić, jeśli miałaś męża pomiędzy tymi 20% wyzyskującymi społeczeństwo, to Wam ta sytuacja jak najbardziej odpowiadała, więc teraz nie próbuj pouczać...
tesa1959 / 2010-10-27 09:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czy myślisz, że w wojsku byli sami komuniści? Mój mąż akurat bardzo sekundował "Solidarności", zdobywał gazety Solidarności, czytaliśmy je i wierzyliśmy, że coś się zmieni. Nie masz prawa oskarżać ludzi. Nie mam nic do ukrycia, więc przyznaję bez wstydu kim był mój mąż, a był zawsze uczciwym człowiekiem.
politycy PO knuli i szczuli bez przerwy na
Prezydenta Kaczyńskiego a był wybrany w wyborach
"bardziej" demokratycznych od tych wątpliwych ostatnich.
Nagonka na PiS zaczęła się od przegranej Tuska w
wyborach prezydenckich

Dobrze pamiętam, że ze względu na język chciałam w drugiej turze głosować przeciwko L. Kaczyńskiemu, a głosowałam przeciwko Tuskowi ze względu na jego agresję w debacie z L.Kaczyńskim. Od dawna wybieram mniejsze zło idąc do wyborów, bo nie ma w kim wybierać.Dobrze też pamiętam, że bardzo zawiodłam się na swoim wyborze, kiedy PiS zaczął od nowa mówić swoim językiem - bez przerwy oskarżając, no i kłamiąc np. "jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nigdy nie będę premierem". Poza tym ciągłe Veto nie dlatego, że projekt zły, tylko, że zgłoszony przez inną opcję, ale nigdy nie podważałam, że został wybrany w demokratycznych wyborach, jak to Ty teraz robisz. Demokratyczne, jeśli po mojej myśli, a jeżeli nie - to zmanipulowane? Nie bądź śmieszny. Nigdy też nie wypowiadałam się źle o demokratycznie wybranym prezydencie L. Kaczyńskim na forum.

Ale Tobie trudno się dziwić, jeśli miałaś męża pomiędzy
tymi 20% wyzyskującymi społeczeństwo, to Wam ta sytuacja
jak najbardziej odpowiadała, więc teraz nie próbuj
pouczać...

A niby w jaki sposób byłeś wyzyskiwany przez wojsko? Mój mąż odszedł wcześniej na emeryturę, ryzykując gorszą sytuację finansową rodziny (troje dzieci), a ja mam prawo do własnego zdania (tak jak Ty), bo przypuszczam, że trochę dłużej żyję na świecie od Ciebie i trochę więcej wiem z autopsji. Ponad to sześć lat studiowałam teologię, a w tym teologię moralną, więc chyba orientuję się w postawach , tej właściwej i tej niewłaściwej. Uważam, że konflikty można i trzeba rozwiązywać na drodze dialogu, a nie obrzucania się nawzajem kalumniami. Tego uczę w swojej szkole od przedszkola po gimnazjum. Pewnie teraz będziesz miał coś przeciwko Kościołowi i księżom. Kościoła będę zawsze bronić, a księży mamy takich, jakie mamy rodziny i nie wsadzaj wszystkich do jednego worka (nie tylko księży, ale wojskowych itp.)
EURO STUDENT / 2010-10-26 19:54
no powiedz ile Ci płacą że musiałeś się podłączyć. dostałeś cynk że ktoś oczernia partię nierobów?
euro student to ciota / 195.250.37.* / 2010-10-26 20:17
jesteś żałosny jak każdy polityk i tyle, nie masz co się pocić, ludzie swoje wiedzą i widzą, jak trzeba będzie to rozliczą PO, a PIS sam sobie dołki kopie.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:11
Ale pierwsze trzeba rozliczyć PO, a PiS jest w opozycji i wykonuje swoją robotę bez porównania lepiej niż PO swoją...
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:22
spoko jestem ciotą ... pisz sobie co chcesz. żeby ich rozliczyć trzeba pokazać ludziom że już nadszedł na to czas ! PiS to PiS oni nie rządzą teraz. Mają prawo krytykować i wytykać błędy i to tak bardzo boli PeOwców! bo myślą że po stopach ich Polacy powinni ! Bleech !
pchelek / 2010-10-26 20:10 / Tysiącznik na forum
a co
partia faszoli bardziej cie podnieca ??
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:15
ehhhh coś mi się wydaje że jestem od Ciebie młodszy ale mózg masz jak koliberek.
EURO STUDENT / 2010-10-26 20:19
ok sorry po co te wyzywanie się. Politycy się żrą jeszcze tego tutaj brakuje żeby elektorat też tak pajacował. Szanuje Wszystkich z PO a krytyka na ich partię płynie z ich niegospodarności i problemów jakie odczujemy w 2012 roku. Dlaczego tylko wyzywasz Kaczyńskiego? Nie słyszałeś że przelała się krew przez taką nienawiść na Kaczyńskiego? przestań proszę i przepraszam za moje teksty
euro student przeprasza za swe wypowiedzi / 195.250.37.* / 2010-10-26 20:29
człowieku każdy go wyzywa bo każdy ma go dość, do czego on dąży, on chce tylko władzy i to się liczy, chce władzy bez wzgledu na konsekwencje, a co najgorsze wykorzystuje śmierć swojego brata. Z nikim nie potrafi dojść do porozumienia, nawet we własnej partii ma władzę autorytarną. Ja poprostu nie chce takiego człowieka u władzy i naszczęście nie tylko ja. Można by się wiele rozpisywać ale nie o to chodzi, każdy ma własne poglądy i do tego prawo.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:07
"...każdy go wyzywa bo każdy ma go dość, do czego
on dąży, on chce tylko władzy i to się liczy, chce
władzy bez wzgledu na konsekwencje, a co najgorsze
wykorzystuje śmierć swojego brata. Z nikim..."

Nie podpieraj się mną, bo ja akurat mam przeciwne zdanie...
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:12
masz prawo tak pisać? że on wykorzystuje śmierć brata? Masz prawo pisać że każdy go ma dość ?! Bo ja go nie mam dość i uszanuj to bo nienawiść Cie aż doprowadza do szaleństwa jak Ryszarda C.
przeciwieństwo euro nieudacznika / 193.109.225.* / 2010-10-26 21:05
drogi kolego euro student.
kipisz nienawiścią, a sam ją wmawiasz wszystkim dokoła - np Tesie, która pisze najbardziej wyważone posty na forum.
zarzucisz mi że jestem za po - albo komuchami - tylko dlatego, że Cię, kolego szanowny, krytykuję.
muszę Cię zmartwić - nie głosuję na te partie.
co mi zatem zarzucisz? pewnikiem że jestem bezmózgiem, co?
piszesz, że nie chcesz zaistnieć, dlatego nie podajesz nazwiska - nie, panie kolego. boisz się podpisać nazwiskiem, bo jeszcze szanowna mamusia z tatusiem zobaczyliby jakie wypisujesz brednie. bo wykładowcy (o ile fucktycznie studiujesz) zobaczyliby, ile w Tobie jadu, nienawiści i pełnej uległości dla Jareczka.
a żyj se dalej w swojej pisolandii, ale proszę, kolego - nie obrażaj kulturalnych użytkowników forum. nie wmawiaj nam nienawiści. skończ ze swoją.
w pełni nadziei oczekuję teraz - co napiszesz o mnie, mistrzu ciętego pióra? w jaki sposób pokażesz mi, że Guru Jarcio jest najmądrzejszy, a my, którzy w niego nie wierzymy, nie zasługujemy na Wasze splunięcie? jakim-ż to postem pełnym miłości pokażesz mi, że mój był pełen nienawiści inspirowanej (koniecznie!) przez Tuska i prezydenta - przez - przypadek Komorowskiego?
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 00:48
Skoro robisz z tego zarzut Studentowi, to ja rozumiem, że Ty się podpisujesz na forum imieniem i nazwiskiem a na dowód wklejasz kopię dowodu osobistego...
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:21
Tusk kłamał o zielonej wyspie dla celów Kampanii Wyborczej Komorowskiego.

Przypomnę Ci że od 2007 roku Platforma z Tuskiem na czele ma pełną Władzę w Polsce.

Obniżyli podatek dochodowy.

A dziś Rostowski mówi że wszystko to wina PiS.

Za morderstwo Posła PiS obarcza się Jarosława Kaczyńskiego

Skandale związane ze Smoleńskiem

Powódź (przypomnę że pieniądze które za czasów PiS przeznaczone były na budowę zabezpieczeń przeciwpowodziowych PO przełożyła środki finansowe na budowę dróg) dziś nie mamy dróg a Powódź spowodowała WIELO MILIARDOWE STRATY !

a teraz rzecz którą wszyscy wiemy! żeby Przyznać się do błędu i powiedzieć PRZEPRASZAM (tak szczerze) TRZEBA BYĆ MĘŻCZYZNĄ i nie można bać się straty koryta.

Ale PO to są TCHÓRZE I CHŁOPTASIE jak określił Cejrowski z czym się zgadzam w 101%

Więc zostawcie KACZYŃSKIEGO proszę Was (dla Rozsądnych) i zarznijmy patrzeć na ręce osób które decydują w 100% co czeka Polskę w niedalekiej i dalekiej przyszłości !!!

CO TY NA TO MÓJ PRZECIWNIKU? Dalej uważasz że piszę dla ROZGŁOSU?
bulserw / 193.109.225.* / 2010-10-26 21:39
panie kolego....

na ki huk piszesz mi o Tusku? pozwolę sobie zacytować sam siebie:
muszę Cię zmartwić - nie głosuję na te partie.


nie wierzę że jesteś studentem - po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. z moich studiów tacy wypadają po I semestrze. a, chyba że u ojca redemptorysty - to by nawet tłumaczyło Twoje klapki na ślicznych tych oczętach wpatrzonych w pana Jarka.

przechodząc do konkluzji - przeczytaj mój post jeszcze raz. poproś o pomoc rodziców jeśli Ci się nie udaje go zrozumieć. czy widzisz żebym ja bronił Tuska? atakował Twoje guru?

kolego, ja pisałem, że nie życzę sobie wmawiania tym, którzy nie lubią Jarunia nienawiści. nie wmawiaj mi, że bronię PO. nie wmawiaj, że uważam że całe zło bierze się z PiSu.

mój poprzedni post był, szanowny kolego, krytyką Twojej służalczej i małostkowej osoby. wydaje mi się, że nie umiesz sam myśleć, co zresztą potwierdzasz postami. kto nie z Jarciem, ten przeciwko, nie?

a ja jestem tylko przeciwko bezczelnej agitacji, takiej jak Twoja.

i co? znów pewnie napisałem peany o peo,m no nie? klapki na oczach, panie pisiorek, klapeczki.....
tesa1959 / 2010-10-27 15:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dziękuję bardzo za ocenę moich postów w poprzedniej wypowiedzi. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie są niereformowalni, a już na pewno mają klapki na oczach. Można by porównać do działalności sekty, ale to może zbyt ostro. No cóż, zdewaluowało się takie słowo jak szacunek dla drugiego człowieka, a język rynsztoku zagościł nawet wśród osób wykształconych. Wykształconych? Mam wątpliwości, bo nie myślą samodzielnie i nie rozumieją słowa pisanego.
em96 / 151.82.212.* / 2010-10-27 01:04
No to trudno się dziwić, że takich mamy wyborców, skoro tacy profesorowie ich wychowują...
Brak konsekwencji: "...a ja jestem tylko przeciwko bezczelnej agitacji,"
- a czym jest ta bezczelna, obłudna agitacja zionąca nienawiścią, prowadzona przez TVN, Polsat, GW i im podobne...?
A te zwroty: "...kto nie z Jarciem...", "...nie lubią Jarunia..." o czym świadczą...?
Dziwne, ale jakoś nie znalazłem podobnych określeń dotyczących działaczy PO...
Po pierwszym semestrze to sam pan profesor powinien wylecieć... - za obłudę jak w PO...
EURO STUDENT / 2010-10-26 21:26
odnośnie Rostowskiego to chodzi oczywiście o zadłużeniu POLSKI, cięć związanych z budżetem, zatrudnieniem ARMI URZĘDNIKÓW (przypomne że były Prezez NBP Skrzypek bronił Polski przed zadłużeniem)

a co za tym idzie POLSKA SZUKA PIENIĘDZY u podatników
VAT, AKCYZA, brak ulg podatkowych !!!

to są rzeczy które mnie na prawdę bolą - ale są takie matoły które piszą że wolą zapłacić więcej niż widzieć Kaczyńskiego ! to już jest SZAŁ BEZMÓZGÓW !Ci co tak twierdzą i to jest NIENAWIŚĆ !!!

Najnowsze wpisy