Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Nasze posłanki działały pod dyktando słów Tuska

Kaczyński: Nasze posłanki działały pod dyktando słów Tuska

Wyświetlaj:
kpiarz / 83.7.184.* / 2010-11-11 11:30
Prezes dopalił dopalaczami, żeby taka teorię wymyślić:))) Ale to w jego naturze jest - spisek trzeba wykazać wszędzie:)))
Elendir / 2010-11-11 10:37 / Łowca czarownic
Długo musiał myśleć jak uargumentować tą decyzję...
door / 83.12.255.* / 2010-11-10 00:26
rozczulają się w tvn- znaczy dobra decyzja Yaro.
pchelek / 2010-11-09 22:54 / Tysiącznik na forum
Ostatnio wykryles spisek w partii i grupe co chciala przejac wladze.
Niczym Stalin wykrywasz spiski.
Jedyny spisek to twoja psychopatyczna osobowosc.
........................ / 89.79.216.* / 2010-11-10 04:23
Masz prawo nie zgadzać się z jego poglądami. ale nie wolno Ci ubliżać człowiekowi który ma własną wizję państwa Polskiego.

Ponieważ twierdzisz że J.K. jest psychopatą to wobec tego ja twierdzę że Ty jesteś psim wytryskiem
kpiarz / 83.29.174.* / 2010-11-10 21:53
A ty jesteś "kozim bobkiem". Takich wizji jak Pan Prezes to ja nawet po 2 litrach gorzały nie mam:)
.................................. / 89.79.216.* / 2010-11-11 16:44
chyba bimbru kmiocie
kpiarz / 83.7.189.* / 2010-11-11 19:21
Nie stać cię na więcej ojszczymurku?:)))))
............................... / 89.79.216.* / 2010-11-11 15:48
brzęczysz jak piepszona mucha w sraczu, kpiarzu przePOcony !
kpiarz / 83.7.189.* / 2010-11-11 16:10
Co zwieracze ci puściły kmiocie jeden?:) A może dopalaczy za dużo?:)
............................... / 89.79.216.* / 2010-11-11 16:43
Zapytaj mamy w jakiej zabitej dechami wsi są twoje korzenie cieńkosieju.
kpiarz / 83.7.189.* / 2010-11-11 19:27
Ty to chyba z takiej wiochy pochodzisz, że nawet na mapie stelitarnej jej nie można znależć:))) ćwierćinteligencie:)))
velandil / 2010-11-10 08:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

człowiekowi który ma własną wizję państwa Polskiego.

Chyba raczej ma wizję własnego państwa polskiego. Niby subtelna różnica, ale znaczenie diametralnie inne... :P
pchelek / 2010-11-10 18:01 / Tysiącznik na forum
Kaczynski ma wizje jak Adolf H badź Jozef Stalin.
Wizje panstwa narodowosocjalistycznego.
velandil / 2010-11-12 02:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dokładnie, na szczęście raczej nie będzie mieć możliwości pójścia w ich ślady. Z dwóch powodów: po pierwsze Kaczyński jest na szczęście głupszy od Hitlera i Stalina, a po drugie polskie społeczeństwo jest mądrzejsze od Niemców i Rosjan (a przynajmniej chcę wierzyć, że tak jest).
~Kris / 2010-11-09 22:49 / Tysiącznik na forum)
Kaczyński ostatnio jedzie wyłącznie na nieboszczykach.
Mam wrażenie, że we śnie widzi rząd strzelający do demonstrantów niosących krzyże pod pałac.
Ech, gdyby tak jakaś mała szarża kozacka... poniosłoby się kogoś na drzwiach, i od razu parę procent by przybyło.
issael / 46.112.166.* / 2010-11-09 22:11
Działały pod dyktando słów Tuska ... no tak.
Panie Prezesie .. moze i dobrze , ze czyni pan tak jak czyni, wypowiada sie jak wypowiada, pisze jak pisze.
Członkowie pana partii ... mogą dokonac wyboru. czy zostać i podpoządkowac się, ale zamilknac zrezygnowac z własnego zdania i (przynajmniej w sferze oficjalnej) głosic jedynie zdania, zatwierdzone na odpowiednim plenum. A maja problem niemały .. zostając zapewniają sobie (przynajmniej na jakis czas) małą stabilizację. Odchodzac .. ryzykują niepewnym losem, utratą miejsc na przyszłych listach wyborczych, zmargnalizowaniem.
Zapewne większość zostanie i będzie posłusznie a cześć nawet wiernie wykonywac powierzane zadania. Wszystko zalezy od tego ilu odejdzie i czy potrafia się zorganizować .. zaistniec samodzielnie na scenie politycznej .. umiejętnie korzystając z tego że są z PiS-u, wprawdzie jako byli ale zawsze.
Oczywiście wazne jest a noże i najwazniejsze , jak dużej cześci społeczeństwa nie spodoba sie to co robi PiS i jak duzej cześci społeczeństwa spodoba się to co zaproponują byli członkowie PiS-u.
A może to byc duza cześc moze nawet równa lub i wieksza od tej która dalej będzie wspierać PiS.
Sądzac po tym jak wzrastała popularność PiS-u w krotkim wprawdzie okreskie kampani prezydenckiej, kiedy PiS pokazywał bardziej pokojową twarz, mniej konftontacyjną.
Ba do nowj partii nazwijmy ją PiS pro mogli by zyczliwue odniesc się ci którzy nie lubią PO ale ją wspieraja poniewaz jeszcze bardziej nie lubia PiS pana kaczyńskiego. Ponadto chyba juz dojzał czas na powstanie nowej siły politycznej .. może juz społeczeństwo tego oczekuje , bowiem ci którzy sa nie zdaja egzaminu, nie spełniają oczekiwań. wprawdzie wynajęci rózni specjaliści mówia to za co im płaca , przekonujac że scena polityczna w Polsce jest zabetonowana i nie ma miejsca na nowe byty polityczne. A mnie cosik sie wydaje że mylą się. ze moze zaistniec takie samo ssanie społeczne jak podczas powstawani PiS-u i podczas powstawania PO.
Tak mi sie wydaje że Po i PiS-u społeczeństwo ma już dosyc , jest to ta milczaca większośc , nad która pastwią się rózne spin doctorskie sztuczki. ale ta milczaca większośc przy urnie wyborczej może zrobic przykrego dla starych wyjadaczy psikusa i dac sznase nowemu bytowi politycznemu. Kto wie może najbardziej dosyc wojny polsko-polskiej ma samo społeczeństwo?
............................... / 89.79.216.* / 2010-11-10 04:32
Partia w demokratycznym państwie nie jest kolektywem, ale jedno myślącym i lojalnym organizmem w którym nie ma miejsca na fanaberie.
Taka partia może przenosić góry z pożytkiem dla społeczeństwa.
Dlatego jesteś w wielkim błędzie kolego.
issael / 46.112.209.* / 2010-11-10 18:25
ależ skąd, już kiedys określiłem jakie sa partie.
sa dwa główne rodzaje , jedna wodzowska , prowadzona niemal po wojskowemu i druga demokratyczna włąsnie, gdzie czynnikem łączacym jest wspólna wartość gdzie moze wspólistnieć wiele nurtów.
Jest tez cało mnustwo wariantów posrednich.
gdyby było tylko tak jak napisał wielokropek , to po co potrzebne komu partie, wystarczy wojsko lub organizacje para militarne zarzadzane po wojskowemu.
One własnie działają (a przynajmniej usiłują) jak jeden organizm.
Brawopis / 89.76.56.* / 2010-11-10 02:32
Joaśka działała jak agent wpływu PO i przeliczyła się zakładając że w czasie kampanii wyborczej uda się jej narobić wiele szkody w PISIE a PIS zareaguje dopiero po wyborach. Do czasu zakończenia wyborów

przy pomocy PO, TVN, POLSAT, GW , chciała prawdopodobnie zebrać grupę POPISÓW z PIS i osłabić PIS zmierzając do rozłamu.
velandil / 2010-11-10 09:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Paranoję masz rozwiniętą na poziomie niemal dorównującym paranoi Kaczyńskiego. Gratuluję, prawie doścignąłeś swojego mistrza!
aergagafgafg / 213.77.81.* / 2010-11-09 21:45
pytam sie , moze euro student rozwikła zagadke razem z wypadkiem samolotu.
WMZ / 83.10.82.* / 2010-11-09 22:22
WydOOpcony LEMINGU - WSI-owy jest gejem, zawsze powtarzał że KOHABITACJA premiera z prezydentem to jego konik - możesz homowynalazku sprawdzić w bazie danych Palikota.
afasdfasasg / 213.77.81.* / 2010-11-09 22:24
wmz a ty głupi nie jesteś???
VIVAA / 89.76.220.* / 2010-11-09 23:29
Nie, to tylko reakcja po zażyciu jakichś prochów (lub dopalaczy), postępuje tak jak jego idol po kampanii wyborczej.
wczoraj / 2010-11-09 21:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jarek współczuje ci z całego serca tej straconej młodości braku żony i dzieci. Jesteś nauczką dla Zbigniewa. Pytanie tylko czy on umie uczyć się na cudzych błędach.
konserwa / 2010-11-09 21:10 / Tysiącznik na forum
Nie można być jednocześnie za i przeciw. Albo się jest w PIS i występuje się podczas kongresu zjednuje się zwolenników i przejmuje władzę w partii, albo występuje się w GW i TVN postponując swoje koleżanki i kolegów. Tak ludzie wylatywali z różnych partii nie tylko z PIS, ale i z PO lub z SLD. Bardzo dobry ruch prezesa. Popieram i głosują na PIS. Fajne hasło wyborcze "włącz myślenie i głosuj na PIS" - może oglądając tą czy inną audycję warto pomyśleć a nie łykać tę papkę jak "małpa kit".
tesa1959 / 2010-11-09 22:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Bardzo dobry ruch prezesa. Popieram i głosują na PIS. Fajne hasło wyborcze "włącz myślenie i
głosuj na PIS" - może oglądając tą czy inną audycję warto pomyśleć a nie łykać tę papkę jak "małpa
kit".

A co niby PiS oferuje dla polepszenia gospodarki, zmniejszenia długu publicznego? Dlaczego mamy wierzyć w te bzdety, którymi od niepamiętnych czasów się posługują? Ciągle słyszymy z ust Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza, że poprawią sytuację, ale jak to zrobią? Na ten temat ani słowa.
Dlaczego? Bo nie mają żadnego pomysłu poza oskarżaniem, dąsaniem i butą. Kaczyński powinien docenić to, co te panie zrobiły dla niego w kampanii prezydenckiej, bo gdyby zachowywał się trak, jak wcześniej, nie uzyskałby nawet połowy tych głosów, które uzyskał. Naprawdę widzisz jakiś program jakiejkolwiek partii (tym bardziej PiS), który postawiłby wszystko na nogi? Ja tego nie widzę. Nikt nie mówi o konkretach, a ci co mówią, to kłamią w żywe oczy.
W ostatnim tygodniu przejechałam dwa razy Polskę z zachodu na wschód i z powrotem - od wakacji przybyła obwodnica Płocka (nie trzeba jechać przez miasto), w okolicach Wyszkowa powstała nowa droga nie tylko w kierunku wschodnim, ale z południa na północ, droga z Włocławka aż do Sokołowa Podlaskiego jest remontowana odcinkami (likwidowane koleiny, a wcale nie była tragiczna), tylko za nawierzchnię ze Strzelna do Kruszwicy jakoś nie mogą się zabrać (tragedia). Mam wrażenie, że to przed wyborami, nie tylko samorządowymi, ale coś się robi bez rozgłosu. Pamiętam rządy PiS, było wiele kłótni, krzyku, zmiany ministrów, którzy żadnego swego programu nie mieli czasu wprowadzić w życie. Tego chcesz teraz? Może zacznijmy myśleć i postawmy na kogoś zupełnie innego, może te dwie panie dadzą radę przyciągnąć światłych polityków z PiS i stworzą jakąś realną alternatywę?
velandil / 2010-11-10 09:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Ciągle słyszymy z ust Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza, że poprawią sytuację, ale jak to zrobią?

Ja poza oskarżeniami skierowanymi w stronę Tuska, całej PO, prezydenta Komorowskiego i Rosji nic z ich ust nie usłyszałem już od dawien dawna. Tylko toczą pianę z pyska.
tesa1959 / 2010-11-10 09:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja też nie, dlatego zapytałam "konserwę" o to, ale nie odpowiedział.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-09 20:09
Na szczęscie szopki, które zaczyna odstawiać yaro po odstawieniu leków nie są i nigdy nie bedą PROBLEMAMI NORMALNYCH POLAKÓW !
EURO STUDENT / 2010-11-09 20:00
Będą PISAĆ o Kaczyńskim aż się zesr....ją ale i tak nie zabiorą im mojego krzyża ... na karcie wyborczej =)

akcja jest MOCNA i trafia w sedno problemu ale problemu niewygodnej koalicji Tuska .... ni hu hu nie jest to PROBLEM NORMALNEGO POLAKA !

Prawdę dziś opisali że Rostowski nie widzi problemu w KRUSie bo to tylko 3 MLD zł !!!!

SZAŁABANGA ! No żesz ty Łyszy Angolu ! Odejdz od naszych pieniędzy z takim podejściem !!!! Precz!
GO HOME !
ryszard52 / 2010-11-09 20:08 / portfel / Bywalec forum
student dzieci z podstawowki sa bardziej rozgarniete od ciebi wiec zrob nam przyjemnosc skoncz podstawowke i dopiero wtedy zacznij cos komentowac
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-09 19:56
Widać, że niezleżnie jak sobie kaczyński pościele i tak się nie wyśpi :P
tesa1959 / 2010-11-09 22:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Student. Za kim w końcu jesteś, bo nic nie rozumiem? Chyba, że to sarkazm.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-09 20:14
Tyle nie śpi, przestał brać leki, a dopalacze zamknęli... kiepsko wygląda sytuacja twojego cielca :P
EURO STUDENT / 2010-11-09 20:18
tak biedny ten mój Dziadzia Kaczyński ... no ale nie o niego się rozchodzi tylko o Polskę TAK? =)

No to Rostowski WANKER zostaw POLSKĘ !
EURO STUDENT / 2010-11-09 19:52
GO POLAND ! =) WIDAĆ że Chwastowskie media dbają o obywatela żeby wiedział co się dzieje w sraju... kraju przepraszam
sadsadsa / 86.111.102.* / 2010-11-09 19:48
kochają prezesa i jego totalitarną/autorytarną partię :D
EURO STUDENT / 2010-11-09 20:04
ładnie to tak sobie zielonego plusika wklejać =P a mi czerwonego
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-09 19:36
Aż dziwi, że ktokolwiek chce być w pisie, gdzie prezes wymagana takiej służalczość i poddaństwa.
EURO STUDENT / 2010-11-09 20:05
aż dziw bierze że ktoś chce podlegać pod Putina w PO =/
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-09 20:12
oj student student znowu zaczynasz marzyć o silnym mężczyźnie :P
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy