Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Nasze posłanki działały pod dyktando słów Tuska

Kaczyński: Nasze posłanki działały pod dyktando słów Tuska

Wyświetlaj:
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-09 19:32
...

"Nasze posłanki działały pod dyktando słów Tuska"

Tylko słów?
A walory męskiej aparycji, to nie działały na te Panie?
Może i feromony też?

Dotrzeć do kobiet samymi tylko słowami, to doprawdy, trudna sztuka!
tesa1959 / 2010-11-09 22:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Obrażasz kobiety, nieładnie. Uważasz, że to nie są istoty myślące? Wydaje mi się, że rozumieją więcej od mężczyzn.
Załoga Dzi / 81.174.245.* / 2010-11-09 23:14
masz rację ... wydaje ci się
tesa1959 / 2010-11-09 23:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Twoja zarozumiałość mnie rozwala. A niby kto zarządza budżetem rodziny i umie wygospodarować nawet na przyjemności z niewielkich dochodów? Mężczyźni? Chyba na piwo, hazard i agencje towarzyskie, ale potem rodzina nie ma nawet na chleb.
velandil / 2010-11-10 09:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Teraz to Ty pojechałaś po bandzie. Mężczyźni, piwo, hazard i prostytucja. I z takim obrazem mężczyzny chcesz dyskutować o przewadze którejkolwiek z płci?
tesa1959 / 2010-11-10 09:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To była złośliwa uwaga w odpowiedzi na komentarz"Anonima" i "Załogi Dzi". Niby dlaczego kobiety mają być postrzegane jako "blondynki"? To jest dyskryminacja, z którą się nie zgadzam, chociaż nie jestem feministką.
velandil / 2010-11-10 09:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rozumiem:) Wydaje mi się jednak, że nie ma co w ogóle reagować na takie zaczepki, bo to zwykłe trolle są.
tesa1959 / 2010-11-10 11:55 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W zasadzie nie reaguję (na te wulgarne najczęściej), ale czasem trafia mnie..... , że jest ktoś z tak prymitywnym stosunkiem do różnych spraw.
rembert2 / 2010-11-09 19:22 / Tysiącznik na forum
Przykro to pisac ale PIS juz zadnych wyborow nie wygra,prezesa juz opuscil instynkt samozachowawczy a grupa wiernych klakierow to za malo do zwyciestwa
SumieniePiSokomuchów / 86.64.163.* / 2010-11-09 19:21
Ale jedno co w nim "podziwiam" to perfekcyjny sposób zrażania do siebie nawet najwierniejszych swoich ludzi takimi jaką jest (lub była) Jakubiak.

Szkoda, że w PiSie nie znajdzie się już żaden odważny, który by mu czasami powiedział iż powinien się ugryźć w język zanim coś wypowie.
tesa1959 / 2010-11-09 22:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak powie, to wyleci na zbity pysk i z hukiem.
Farida2010 / 2010-11-09 20:55
Kaczyński chwyta się brzytwy bo czuje ,że tonie. Pełniąc dyktat w swojej partii zaczyna być coraz bardziej podejrzliwy wobec swoich wiernych żołnierzy. Aż trudno uwierzyć jaki ma strach. Dlatego wyrzuca osoby niewygodne jego zdaniem. Zachowuje się tak jak znani okrutni dyktatorzy sprzed 65 lat . J. Kaczyński gdy spotykał się z kolejnymi porażkami to już nikomu nie wierzy. Ciekawe jak się posiłkuje czy sprawdza w żywności truciznę? Historia lubi się powtarzać . Bo Pan Kaczyński wszystkich podejrzewa . Panie Jarosławie Kaczyński ja Panu życzę dużo zdrowia psychicznego ,pogody ducha i jaknajmniej uprzedzeń do ludzi a przede wszystkim do wybranego Prezydenta i Premiera. Oni zostali wybrani przez Polaków. Może Pan pójdzie do kościoła i pomodli sie za swą duszę i oczyści z grzechów i uczyni cud pojednania ze wszystkimi Pana zdaniem wrogami. Byłby to wielki Pana sukces . To tak jakby u Żydów zapanowała zgoda z Palestyńczykami. Pokój z wami.
pchelek / 2010-11-09 23:00 / Tysiącznik na forum
psychopaci zawsze tak robia
na koniec koncza sami z soba
i tak bedzie tym razem - kaczynski wyladuje w kloace historii
EURO STUDENT / 2010-11-09 20:07
jakbym był w PiSie nie bałbym się. Wiesz gdzie leży sedno sprawy Polskiego problemu? że się gryzą jak Psy a powinni 101% swojej siły skupić na LUDNOŚĆ (Obywateli) i ich problemów. Niestety nie da się gdy nie ma struktury która zniweluje KORUPCJĘ ...

PiS chiał z tym walczyć i skończył na ławce rezerwowych
tesa1959 / 2010-11-09 22:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
PiS miał okazję zwalczyć za czasów swego rządu i co zrobił? To nie jest takie proste. Całe społeczeństwo jest skorumpowane. Pójdź do lekarza czy prawnika z poważną sprawą. Myślisz, że bez łapówki albo chodów coś załatwisz? Byłam ostatnio w jednym szpitalu, z którego po tygodniu chcieli mnie wypisać, bo nie znaleźli przyczyny, dlaczego nie mogę chodzić, mam nieskoordynowane ruchy. Stwierdzili, że jestem zdrowa. Nie, nie dałam łapówki, bo córka ma koleżankę pielęgniarkę na neurologii w innym szpitalu i ta postarała się, że jej ordynator (bezinteresownie) zadzwonił do tamtego i przewieźli mnie do innego szpitala, gdzie nie trzeba było łapówki. Załatwiałam mężowi rehabilitację w bardzo dobrym szpitalu w resorcie, w którym stracił zdrowie. Było załatwione, ale przed wyjazdem okazało się, że bez 5 tys. złotych nie ma co jechać. Nie wszędzie tak jest, ale gdyby nikt, tak jak ja nie dawał łapówek nikomu, korupcja umarłaby śmiercią naturalną. Wiem, że jest korupcja na wyższych szczeblach i o większym rozmiarze, ale zaczyna się od niewielkich, więc może zacznijmy walczyć na dole nie dając łapówek, żyjąc uczciwie i domagajmy się od innych. Wybierajmy ludzi uczciwych.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy