Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Nie zgodzę się na zimną politykę liberalną

Kaczyński: Nie zgodzę się na zimną politykę liberalną

Wyświetlaj:
Elendir / 2010-06-27 13:56 / Łowca czarownic

Jego zdaniem miliony Polek pokazują, że można łączyć macierzyństwo z karierą zawodową.
Jarosław Kaczyński podkreśla, że Polki potrafią sobie dawać z tym radę. - Czy to oznacza, że niewłaściwy jest wybór tych pań, które stawiają tylko na rodzinę. Nie. To jest wybór równie wartościowy. Musimy o tym pamiętać - podkreśla prezes PiS.

A co Kaczyński o tym wie?
rotor / 84.144.77.* / 2010-07-06 11:24
moze wiecej od ciebie???
nie trzeba byc inzynierem azeby znac sie na autach.
Nie widze w jego slowach nic zlego wrecz
przeciwnie tak jest.
Zadal bym pytanie co o tym wie B.K.,
ktory oprocz "splodzenia" 5-cioro
dzieci niczym nie moze sie pochwalic.
Ze swojej matki nie moze brac przykladu.
Jeszcze nie widzialem Komo z cala rodzina w komplecie.
Cos to jego pieciokrotne szczescie bycia ojcem go unika.
A wiec mozna byc ojcem i byc fujarom jak i mozna nie byc
ojcem i byc zaradnym. Nie dyskryminowalbym ludzi.
jimmyjazz / 2010-07-05 12:17
Jarek zafunduje nam dobrobyt za nasze własne pieniądze. Jak się ciesze, że zaopiekuje sie moją kasą. Może jeszcze dzieci mu na sobotni wieczór podrzucę.
Tata komuch to ten nie lepszy. U Michnika tak samo działało.
Pajchiwo / 2010-06-27 11:20 / Tysiącznik na forum
Socjalizm - tak kochany przez Polaków - powraca.
Jaki by nie był efekt wyborów Prezydenckich JK i tak w rezultacie wygra, nawet dla niego lepiej, gdyby bieżące przegrał, a poszedł ostrzej w parlamentarnych, bo tam jest realna władza.
Jak widać zagrywa z górnej półki na prawdziwych problemach istniejących w Polsce - nietypowe u nas zjawisko - no ale to stary lis i sporo się nauczył na ostatniej przegranej.
Ciekawe jak rozegra te deklaracje Tusk - coś ostatnio brakuje mu koncepcji - obywatele mieli wybrać i się nie wtrącać, a już na pewno nie krytykować.
Miała być spokojna wegetacja przy minimum roboty, a tu ktoś go rozlicza. :)
Niemniej traktował bym to wszystko z dystansem - fakt, że Komorowski jest w porównaniu z JK kiepskim kandydatem, niewiele zmienia - i tak ludzie będą glosowali na partie, a nie na osobę.
Ja w każdym razie nie zamierzam legitymizować władzy gdy wybór dotyczy partii - niech się sami wybierają :)
Pilsener / 2010-06-27 00:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Łże-liberał i pseudo-demokrata kontra stary komuch i ultra-socjalista. Mam brać w tym udział? By mnie ktoś posądził o brak rozsądku? Nie mam sobie nic do zarzucenia i nie idę na wybory.
grek+pl+zorba / 62.21.96.* / 2010-06-27 00:38
Taką małą wklejkę mam , i ją wreszcie tutaj dam.

"Panie Bronku! Na Hawajach
Szybciej Donek zniesie jaja,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny.

Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie.
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,

Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,
A w egipskiej piramidzie
Dadzą spocząć jakiejś gnidzie.

Szybciej słonie zaczną latać,
"Lechia" mistrzem będzie świata,
W "Chlebka" rąbnie meteoryt,
Stefek wróci do obory.

Szybciej wilk odmieni skórę,
A "Grześ" z "Mirem" swą naturę,
Szybciej Julka (ta od dorsza)
Stanie się do pracy skorsza,

Szybciej wreszcie, drogi Wodzu,
PeŁo się wyrzeknie lodów,
A ty sam ugryziesz w piętę -
Niż zostaniesz prezydentem".

To tyle w temacie!
strzelec / 2010-06-27 00:30 / Bywalec forum
Czyli już wiemy jaką politykę będzie prowadził witaj Grecjo za dwa lata przy takich warunkach może wcześniej. Brak reform to upadek naszej gospodarki, puki co nam się udało korzystając z błędów innych państw, ale jeżeli tak dalej będziemy czekali że POLSKA to wyspa wspaniałości to okaże się że obudzimy się z ręką w nocniku. PiS i Kaczyński NIC nie zmieni tylko to pogłębi.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:29
Największym źródłem zła dla Polski jest stacja TVN24. Stacja ta za pieniądze pochodzące z
zagranicy sieje nienawiść i dzieli Polaków. Dzięki dosyć fajnym programom i filmom
wzrosła oglądalność, tym samym wzrosły zyski z reklam. Pozyskali wielu zdolnych
dziennikarzy, którzy ciągle atakują PiS i gloryfikują PO nawet w tych najobrzydliwszych
poczynaniach. TVN24 dąży do wyeliminowania największej konkurencji jaką jest TVP.
Telewizja publiczna jest najbardziej wiarygodną stacją. " Szkło kontaktowe " jest
odzwierciedleniem Radia Maryja, lecz robi to przy pomocy większych środków i w sposób
bardziej wyrafinowany, angażując sztab dziennikarzy i innych specjalistów od mediów.
jimmyjazz / 2010-07-05 12:27
"Największym źródłem zła dla Polski jest stacja TVN24."

Tylko że oglądalność tvn24 jest marginalna.
Pragnę zauważyć że PiS opanował TVP i Polskie Radio - największą telewizję i jedne bardziej popularnych radiostacji w kraju. To Ci pewnie nie przeszkadza? Pospieszalski, Semka czy Karnowski to jak rozumiem aniołki obiektywizmu?

O wiadomościach w tvp już nawet nie wspominam bo to już nie Wiadomości TVP ale Wiadomości PIS co zresztą pokazała w swoich badaniach Fundacja Batorego. No ale oni pewnie też pewnie sieją nienawiść.
strzelec / 2010-06-27 00:36 / Bywalec forum
Może i to nie jest najwspanialsza stacja bo faktycznie nie należy do bezstronnych, ale w przeciwieństwie do TRWAM mogą się tam wypowiadać wszystkie stronnictwa nie tylko jedno słuszne polecane przez dyrektora rydzyka. A co do finansowania to odpal sobie stron http://www.radiomaryja.pl/ i zobacz co znajdziesz na samym dole strony, wpłaty w KAŻDEJ WALUCIE i ty twierdzisz że TVN24 jest sponsorowane. A TVP przecież to jest zwykła zapaść oglądam zawsze wiadomości na POLSACIE a potem w TVP przecież to jest śmiechu warte to co oni mówią to tak jak bym słuchał URBANA w jego najlepszych latach pod koniec PZPR. Dwie rzeczywistości.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:40
Oglądasz "szkło kontaktowe" ?
strzelec / 2010-06-27 00:41 / Bywalec forum
Zdarza mi się czasem program satyryczny jak wiele innych.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:46
nazywasz to programem satyrycznym ? nie widzę tam satyry, to jest parodia . .
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:43
i co sądzisz o tym programie ?
strzelec / 2010-06-27 00:46 / Bywalec forum
Jak już napisałem satyra śmieją się raz z jednego raz z drugiego, zależy kto większą gafę palnie raz pokażą palikota z czyś w roli łba świni, a innym razem Kaczyńskiego jak myli sobie Hymn Polski. Kiedy indziej Polskich EUROPOSŁÓW, którzy po angielski nie bardzo potrafią się przedstawić. To zabawne śmieszy mnie to. Ale nie oglądam tego każdego dnia bo nie mam czasu na takie p*******, codziennie.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:51
selektywnie dobierają rozmówców, którzy dzwonią i pozwalają w ten sposób atakować wyłącznie PiS , czasami tylko jakieś łagodniejsze teksty na temat PO puszczą . . Miecugow to Rydzyk wypisz wymaluj, ze swoimi braciszkami . .
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 23:32
Nic nie pozostało w Tusku z polityki miłości, pozostały tylko wilcze oczy i język
Palikota, Niesiołowskiego i Schetyny . . buta, arogancja i nic więcej
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 23:31
Komorowski zamierza przygotować listę niefortunnych wypowiedzi z przed kilku lat
wypowiedzianych przez J.Kaczyńskiego. Ja bym mu proponował przygotować taką listę
odnośnie swoich wypowiedzi z ostatnich dni i tygodni . . Korzystne dla wyborców, było by
sporządzenie przez niego listy obiecanek PO z ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu
i co zostało zrealizowane. Ciekawa by również była lista najbliższych osób i doradców
Komorowskiego np. wypowiedzi Palikota, Niesiołowskiego, Schetyny . . .
~Kris / 2010-06-26 23:09 / Tysiącznik na forum)
Powrót do sprawdzonych chwytów z roku 2005. Tyle, że dziś nikt już chyba nie uważa PO za partię liberalną... a opowiadanie o 'liberalnym eksperymencie' jest już czystą groteską.
jliber / 2010-06-26 22:21 / Tysiącznik na forum
Bo Polska jest najważniejsza!
Polen, Polen über alles!
A tylko PiS to Polacy!
A tylko PiS to patrioci!
Kto nie z PiS, z Polski won!
Bo PiS jest najważniejszy!
PiS, PiS über alles!
Mozna gwałcić, dla PiS!
Można kraść, dla PiS!
Można mordować, dla PiS!
Bo Polska jest najważniejsza!
Polen, Polen über alles!
Prymat państwa nad obywatelem!
Prymat PiS nad obywatelem!
PiS uczy, PiS radzi, PiS nigdy cię nie zdradzi!
,.,.,., / 77.253.123.* / 2010-06-27 20:51
2010-06-26 22:36:22 | 83.22.205.* | jiliber.
Jestem posranym pedałem z rozkalibrowanym zwieraczem, oczekuję propozycji.
rtr4 / 89.72.188.* / 2010-06-26 22:05
A kto prowadzi zimną politykę liberalną ? Może ten socjalista Tusk ?
NIE KACZYNSKIEMU / 83.9.147.* / 2010-06-26 21:20
TYLKO POLSKA DZIEKI PO MIAŁA DODATNI WZROST GOSPODARCZY PODCZAS GDY INNE KRAJE EUROPY BYŁY NA MINUSIE !

Moze wolicie takiego kaczynskiego ktory jako prawica mowi ze jest troche lewica ( 2 skrajne poglady ) co za klamstwo obluda !

NIE KACZYNSKIEMU
NIE KACZYNSKIEMU
NIE KACZYNSKIEMU
NIE KACZYNSKIEMU
NIE KACZYNSKIEMU
jliber / 2010-06-26 21:26 / Tysiącznik na forum
Zaśpiewajmy z Kaczyńskim, Polska jest najwazniesza, POLEN, POLEN UBER ALLES! Bo państwo jest ważniejsze od ludzi! A państwo to PiS! Kto nie wierzy w PiS ten won z kraju albo...
,.,.,.,.,. / 77.253.123.* / 2010-06-27 20:51
2010-06-26 22:36:22 | 83.22.205.* | jiliber.
Jestem posranym pedałem z rozkalibrowanym zwieraczem, oczekuję propozycji.
madaia-R-26/27 / 62.87.244.* / 2010-06-26 20:25
nie mieliście lepszej fotografi kaczora? musicie koniecznie maczać swoje brudne paluchy w tej kampani po stronie CHAMÓW pokroju palikota?
jliber / 2010-06-26 21:16 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście, Kaczyński wygląda jak mały potworek, zupełnie taki mały jak Hitlerek. Bo Polska jest najwazniejsza! Polen, Polen uber alles!
,.,.,.,, / 77.253.123.* / 2010-06-27 20:52
2010-06-26 22:36:22 | 83.22.205.* | jiliber.
Jestem posranym pedałem z rozkalibrowanym zwieraczem, oczekuję propozycji.
JAG1 / 83.20.239.* / 2010-06-26 20:46
Na tym zdjęciu Jarkaczor "...ryczy jak ranione zwierzę, bo mu widmo klęski w te wilcze ślepia zagląda..."

(Zapożyczone od Twojego Kolegi "Wacuś Młody Demokrata") poniżej.
NIE-SPRZEDAJNYM-KANALIOM / 62.87.244.* / 2010-06-26 20:22
aktorzyna niejaki Grabowski (głupi prostak) – porównał hasło „POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA” do hitlerowskiego „Deutschland über alles” – NAPLUJĘ MU W TĄ ZAŁGANĄ MORDĘ JAK SIĘ TYLKO NADARZY TAKA OKAZJA!
jliber / 2010-06-26 21:18 / Tysiącznik na forum
Bo przecież Kaczyński różni się od faszystów tylko składnią, znaczenie jest te same. Polska jest najważniesza! POLEN, POLEN UBER ALLES!
strzelec / 2010-06-27 00:40 / Bywalec forum
Zgadzam się wycioł LPR i przeją jego nazistowski elektorat. Każdy kto nie RASOWY polak z dziada pradziada 10 pokoleń nie udowodni to się go zamknie w obozie pracy. A jak jesteś żyd to ci się komórkę zafunduję. Gej leczenie elektrowstrząsami CAŁA POLSKA PIS. Rewela.
JAG1 / 83.20.239.* / 2010-06-26 20:49
Esencja pisowskiej subtelności i gracji.
A mieliście przecież baranki boże miłować wszystkich od lewa do prawa.
Wacuś MŁODY Demokrata / 83.7.181.* / 2010-06-26 18:29
Wycyprzone lemingi - Tusk ryczy jak ranione zwierzę, bo mu widmo klęski w te wilcze ślepia zagląda. JAROSŁAW, po tak wielkiej tragedii, opanowany i wyważonym słowem prosi o ROZSĄDEK i ROZTROPNOŚĆ WSZYSTKICH, bo jeden drugiemu winien brzemiona nosić. PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA GŁOSUJE NA JARKA. Howgh !!
ryszard52 / 2010-06-26 20:16 / portfel / Bywalec forum
wrzystko co zle to wina sowietow niemcow zydow itd jedyny patriota to JAREK maly zakompleksiony czlowieczek wymachujacy szabelka KOSY NA SZTORC
jliber / 2010-06-26 19:23 / Tysiącznik na forum
Śpiewajmy razem z Jarkiem, Polska jest najważniejsza! Polen, Polen Uber Alles!
jliber / 2010-06-26 19:23 / Tysiącznik na forum
Domagam się wyjaśnienia czasownika "cyprzyć", zżera mnie ciekawość.
JAG1 / 83.20.239.* / 2010-06-26 20:52
To jest zapewne synonim czasownika "wacusiować" względnie "wacusić".
Może się mylę. Poczekajmy na wypowiedź eksperta.
jliber / 2010-06-26 21:15 / Tysiącznik na forum
Mam małą teorię że "cyprzyć" to może oznaczać stosowanie optymalizacji podatkową przy użyciu względnego raju podatkowego jakim jest Cypr, myślisz że to o to mu chodzi?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy