Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński obiecuje olimpiadę, Komorowski utrzymanie KRUS-u

Kaczyński obiecuje olimpiadę, Komorowski utrzymanie KRUS-u

Wyświetlaj:
jliber / 2010-06-29 15:15 / Tysiącznik na forum
Pasożytnictwo rolników pochłania 2/3 samego budżetu UE, do tego dochodzą różnorodne pasożytnicze przywileje w poszczególnych krajach jak u nas KRUS. Nie mówiąc o zaporach celnych UE przez które konsumenci (także najbiedniejsi!!!) muszą płacić często kilkukrotnie wyższe ceny za żywność. Likwidacja WPR jest tym bardziej w interesie Polski która ma zdajsie dziesięciokrotnie większą ilość rolników na mieszkańca nawet niż ta niby rolnicza Francja. Jeżeli Komorowski jako rzekomy liberał tego nie widzi, to chyba rzeczywiście nie ma po co iść na te wybory.
Myśliwiec / 92.41.130.* / 2010-06-29 15:46
Ja ci już wczoraj napisałem, kogo powinieneś nazywać pasożytem, ale widać, że nie masz odwagi, by skrytykować OFE, Eureko i tym podobne kluby biznesu.
Ci francuscy rolnicy, których jest mniej, niż naszych, korzystają z pracy sezonowej naszych rodaków, w tym z pracy dzieci naszych rolników. Jak więc myślisz: dlaczego taki proceder migracji zarobkowej (wolnorynkowy wszakże) jest opłacalny? Czy tylko francuski klimat o tym decyduje, czy może NIE-WOLNORYNKOWA nierówność WPR? A może zaczniesz pisać najpierw o pasożytnictwie na francuskich portalach? Nick „jliber” byłby dla nich czytelny!
Problem z Bronkiem jest taki, jak i z całym tym PO-maglem. - To „brak jaj”, żeby wszystkim, bez względu na czas i miejsce, pokazać TEN SAM program gospodarczy. Wolą patrzeć w sondaże.
jliber / 2010-06-29 16:27 / Tysiącznik na forum
WPR sam w sobie jest zaprzeczeniem wolnego rynku. Akurat to że polscy rolnicy nie w pełni z niego korzystają to już jest sprawa drugorzędna. Należy całkowicie skończyć z pasożytnictwem rolników w całej Europie.
Myśliwiec / 92.41.130.* / 2010-06-29 16:38
Nie „pasożytnictwem rolników” (aleś wymyślił!), tylko rozdawnictwem, rozdzielnictwem według brukselskiego „widzimisię”. Gdyby CAŁKOWICIE zniesiono WPR, to ja o polskich rolników jestem spokojny, bo sobie poradzą bez dumpingowanych: holenderskich pomidorów, niemieckiego jogurtu i innych.
spekulancik / 89.72.103.* / 2010-06-29 17:32
Niech ich dotują...., ciekawe na ile im starczy pieniędzy. Czym więcej ich dotują tym lepiej. Jak bardzo mocno ich będą dotować to może ktoś sie znajdzie kto wykupi 100% ich produkcji i się odsprzeda potem drożej... . Jak dla mnie mogą nawet te pomidory nam za darmo przysyłać, albo płacić za to, żebyśmy chcieli je jeść.
stajniowy / 87.205.28.* / 2010-06-29 16:56
... czytacz GW i ogladacz TVN nazwyany rowniez elektoratem Bronka tego jednak nie zrozumie.
jliber / 2010-06-29 16:59 / Tysiącznik na forum
Myślę że się dużo mylisz, po tych deklaracjach o KRUSie elektorat Bronka zostanie w domu.
jliber / 2010-06-29 16:51 / Tysiącznik na forum
Dokładnie, tym bardziej pokazuje to debilizm Komorowskiego, tu się zgadzamy :)
m-53 / 83.6.40.* / 2010-06-29 19:03
No to jeszcze zwróć uwagę na zarzut jaki Komorowski postawił ostatnio Kaczyńskiemu. Że ten chce brytyjskich zasad dopłat do rolnictwa - a nie francuskich.
Zastanów się chwilę spokojnie i bez nerwów to dojdziesz do wniosku, że gospodarczo bardziej liberalny jest mimo wszystko Kaczyński. Na dodatek jego liberalizm jest ukierunkowany na polskie firmy i obywateli a nie wspomaganie banków i hipermarketów. W odróżnieniu od PO-wskich : obniżyć CIT ale ale podnieść VAT i akcyzę.
jan kowalski / 2010-06-29 15:11 / Tysiącznik na forum
przecież jeszcze kilka miesięcy temu chcieli rozmawiać z PSL o likwidacji KRUS. Teraz wypiął swój zad , podobnie jak ze sprawą prywatyzacji szpitali i podobnie jak ze sprawą wycofania naszych wojsk z Afganistanu, kiedy jeszcze kilka miesiecy temu wyslał tam dodatkowo 600 wojaków.
Cóż za HIPOKRYTA.
sdvbnmgf / 195.116.98.* / 2010-06-29 15:11
Bronek co ty wymyśliłeś z tym KRUSEM??Ryzykujesz utratę mojego cennego głosu
...
www.tnij.org/nokautzakonnica
dssdsd / 217.74.68.* / 2010-06-29 15:12
No to Bronek, chyba cos nie tak masz z glowa... dlatego na ciebie nie zaglosuje, na Jarka rowniez nie, bo u niego z glowa nie lepiej... P******* taki wybor bez wyboru...
kwachs / 2010-06-29 15:02 / Tysiącznik na forum
No jeżeli Komorowski chce utrzymać KRUS, to ja nie mogę niestety oddać głosu na takiego kandydata.
Myśliwiec / 92.41.130.* / 2010-06-29 15:23
Wszystkim młodym-ambitnym liberałom gratuluję glosowania na „liberałów” z PO w 2001, 2005 i 2007. Fakt: niektórzy głosowali na Korwina, ale to garstka.
jliber / 2010-06-29 16:58 / Tysiącznik na forum
Sorry stary ale teorii spiskowych PiSu, głupawego monopolizowania polskości i patriotyzmu na użytek partyjny nie zdzierżę, nie wspominając o zatrzymanej prywatyzacji podczas ich pełnowładztwa. Owszem, może i PO jest pseudoliberalna, ale nie ma obszaru w którym Kaczyński byłby bardziej liberalny. Obniżyli rzeczywiscie podatki pod presją PO i podczas super wzrostu gospodarczego (równie dobre byłyby małpy wtedy) ale to było po tym jak wygrali wybory na populizmie przeciw 3x15, a wczesniej glosowali w 2004 za 50% PIT, także PiS dla liberałów jest skończony raz na zawsze.
Elektro Devil / 2010-06-29 14:46 / Tysiącznik na forum
teraz PO podwyższy jeszcze VAT i stawkę CIT. Ktoś musi pracowac na ten Socjalistyczny Kołchoz !!!

A prezes KRUS za 2009 wziął ponad 150tys samych premii...
Mickoolaj / 192.198.151.* / 2010-06-29 15:42
ja nie chce ani KRUSu ani olimpiady - chce autostrad, przedszkoli, basenow i przyjaznych urzedow - pomyslcie o tym kandydaci....
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy