Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński opuści PiS

Kaczyński opuści PiS

Money.pl / 2010-07-02 09:19
Komentarze do wiadomości: Kaczyński opuści PiS.
Wyświetlaj:
trzeciaq2 / 2010-07-08 23:50 / Bywalec forum
Zmień swoją przyszłość, podejmij wyzwanie losowi
Glosuj TERAZ  !! http://www.glosujteraz.pl
Wybierz ludzi w wyborach samorządowych którzy mają coś do powiedzenia i chcą naprawiać polskę
Elendir / 2010-07-02 18:36 / Łowca czarownic
Wiele już obietnic Kaczyńskiego słyszeliśmy. Zawsze się znajdzie powód do ich złamania lub ominięcia (np. poprzez kierowanie PiS z tylniego siedzenia).

Czy ktoś faktycznie wierzy że Kaczyński nie będzie przewodzić PiS (nieważne czy formalnie, czy też nieformalnie) jeżeli wygra wybory?
jliber / 2010-07-02 10:44 / Tysiącznik na forum
No i jakie ma znaczenie taka formalna fikcja. Mydlenie oczu. Nie bardzo rozumiem dlaczego jawność przynależności partyjnej jest tak negatywnie postrzegana.
Karmazynka / 83.22.157.* / 2010-07-02 09:45
Ale prezydentem nie zostanie. Cóż, będzie bruździł chyba aż do swojej śmierci, bo bez władzy on nie umie żyć. Przepraszam, że tak o panu Kaczyńskim, ale sam jest sobie winien, że tak go wielu postrzega. Nie należę do żelaznego elektoratu PiS ani PO, ale zdecydowanie wybieram PO, zamiast PiS. Mam żal do pana Kaczyńskiego za to, że skłócił Polaków. Mój brat jest jego zwolennikiem i często się kłócimy, bo on nazywa mnie sympatyczką Mira, itd. Nieraz mam ochotę powiedzieć mu, że jest moherem (słucha radia Maryja i jest zwolennikiem bredni Rydzyka), ale nie chcę być taka jak on. Pozdrawiam p. Kaczyńskiego i życzę mu zdrowia. Niestety, na rozum już u niego za późno i jego zmiana jest li tylko chwytem wyborczym i ja nie wierzę, że się zmienił. Takie charaktery się nie zmieniają - nie w wieku 61 lat.

Najnowsze wpisy