Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Platforma straci prawo do krytyki rządu

Kaczyński: Platforma straci prawo do krytyki rządu

Wyświetlaj:
xsayo / 83.16.1.* / 2006-03-20 13:37
"To zamieszanie być może sprzyjałoby Platformie, ale nie polskiej demokracji"
- a obecne zamieszanie i r*********** jaka robia PIS LPR i SAMOOBRONA sprzyja polskiej demokracji?
Panie Kaczynski.. kiedy Pan zmadrzeje? albo chociaz - doksztalci sie?
tomkor / 83.168.96.* / 2006-03-20 12:00
Proszę o wytłumaczenie słowa "zaporowa" propozycja. Kiedy Jarosław K. zacznie mówić o co chodzi. a nie strzelac hasłami.

Pomysł zmiany ordynacji wyborczej jest dobry i sądzę że to mogłabybyć jedyna dobra rzecz jakiej dokonał PiS i otrzedł.
RO-SA / 144.131.219.* / 2006-03-19 23:08
Opozycja jest od tego aby krytykowac wladze i patrzyc jej na rece. KURIOZALNA to historia aby partia rzadzaca chciala nowych wyborow. Jezeli nie potrafi lub nie moze rzadzic to pan premier podaje sie do dymisji, a wowczas sejm i pan prezydent ma conajmniej 3 ruchy aby - zgodnie z Konstytucja RP - dokonac proby powolania nowego rzadu. Dlaczego pan NADPREZYDENT ( tu J.Kaczynski ) zamiast dojsc do konstytucyjnego wniosku dziala od tylu - jak destruktor "partyzant"? Co bedzie jezeli nowe wybory nie beda po mysli pana J.K ? Oglosimy nowe? Ile takich rund mozemy przezyc? KONSTYTUCJA - DURNIU - KONSTYTUCJA.
Pozdrawiam z Australii.
Mistral / 213.76.104.* / 2006-03-19 17:29
Czego to jeszcze potrzeba Kaczyńskiemu, aby zaczął wreszcie rządzić? PiS wygrał wybory i posiada największy klub poselski, a także większość w senacie. Udało się też Kaczyńskiemu zmontować - będący zaprzeczeniem demokracji - pakt stabilizacyjny (w demokracji nie potrzeba wymyślać żadnych paktów, wystarczy normalna koalicja parlamentarna i rządowa). Na dodatek prezydentem jest brat lidera zwycięskiej partii. Dlaczego więc się nie udało? Najprawdopodobniej dlatego, że Kaczyńskim kompleksy przesłaniają świat, a brak elementarnej wiedzy o nowoczesnym i demokratycznym państwie paraliżuje ich proces decyzyjny. Każdy profesjonalny polityk na jego miejscu po prostu zostałby premierem, a nie wypychał na szefa rządu partyjnego kolegę. Zwyczajny pies ogrodnika - sam nie zje (czytaj: nie umie i boi się rządzić) i innemu nie pozwoli (jak tylko Marcinkiewicz zdobył popularność to Kaczyński chce nowych wyborów). Nie doszukujmy się więc żadnych finezji u braci Kaczyńskich. Oni po prostu nie umieją i boją się rządzić! Wolą zniszczyć państwo, niż pozwolić zbudować je innym. Ot i wszystko.
bezpartyjna / 83.28.213.* / 2006-03-19 18:06
totalna pomyłka!! to PO nie może pogodzić sie z przegraną więc stara się oczerniać PIS. dlaczego za czasów SLD nie sprzeciwiano się tak jak teraz władzy? a przecież to dopiero PIS likwiduje korupcje i kara niegodziwych:). a LPR i Samoobrona niby podpisali pakt stabilizacyjny a chwile później wycofują się... media więcej by skorzystały gdyby rządziła PO, więc w rankingach znów prowadzi PO ale życie pokazało że t e maniopulacje nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. oby więcej było takich ludzi jak Pan Marcinkiewicz, Źobro i Gosiewski!!!
Jo / 213.158.197.* / 2006-03-20 10:07
Bezpartyjna z PiS!
Tak, PO przegralo, nie moze sie pogodzic, bla bla bla bla bla ...
Kaczorki sie zwachaly z oszolomamimi typu Lepper i Giertych - bo dobieraja ludzi "godnych zaufania i wzorce moralne"!!! Takiej szopki to jeszcze swiat nie widzial!!!

A kto winien, ze kaczorek jest glupi? PO
Kto winien, ze Lepper nie tanczy jak chca Kaczorki? PO
Kto winien, ze Giertych mysli inaczej niz Kaczorki? PO

Nic, tylko zacytowac Maksa (Stura) z Seksmisji:
"... TAK! Nie odpowiadamy tylko za gradobicie, raka piersi i koklusz!!!"

Chociaz ... Kaczorki niedlugo i o to moga oskarzyc ...
ky / 83.8.219.* / 2006-03-20 08:35
Zagrywka rodem ze Sredniowiecza,- kto wygra bierze wszystko.
Mamy 2006.
mar / 83.23.153.* / 2006-03-19 20:47
kuriozalna decyzja ,lider partii ktora skupiła tak wielka wladzę domaga sie rozwiązania sejmu i nowych /kosztownych/wyborow.Swiadczy to tylko o tym,że PiS to partia nieodpowiedzialnych nieudaczników,żerujących na niewiedzy wyborców,choćby takich jak babcie z sekty Rydzyka i panszczyznianych chłopach z po pegerowskich wsi.Trzeba by im kaczkę popędzic,ale muszą jeszcze troche porządzić aby nawet w/w wyborcy zrozumieli co to za specjaliści od obracania kota ogonem i tez ich pogonili,
kiri / 81.15.216.* / 2006-03-19 21:59
tylko nie wiem czy wreszcie wystaraczajaca ilosc osob zrozumi, ze zle wybrala... to zbyt glupi narod
Adi / 81.168.169.* / 2006-03-19 17:29
Media trzepią kasę na sensacjach! Czy przy władzy był SLD czy AWS to zwsze były afery z udziałem partii rządzącej! Tym razem pora na PiS... Po co szukać afer na PSL czy demokratów.pl skoro nikt tego nie będzie oglądał!? Przy okazji przestroga dla Donalda Tuska: Nie myśl Pan, że jak uda Wam się dojść do władzy to będziecie mieli spokój ze strony mediów. Spalcie wszystkie swoje zdjęcia ze szkolnych imprez! Chodźcie codziennie do kościoła!
kiri / 81.15.216.* / 2006-03-19 22:00
tak jest wszedzie i mi to nie przeszkadza
warszawianka / 83.24.2.* / 2006-03-19 15:16
Jestem już zmęczona tymi pyskówkami. To jest ŻENADA. PiS z nikim nie potrafi się dogadać , wiecznie się kłócą i dołki kopią. Mam już tego dosyć. Mam nadzieję, że skończą jak Leszek Miller czyli na śmietniku historii.
es / 83.8.233.* / 2006-03-19 22:54
Z kimś tam dogadują się, tylko nie wiemy.
Zuzanna / 83.23.222.* / 2006-03-19 15:58
Jakoś dziwnie Panią Warszawiankę męczą pyskówki.
Sprytnie nie precyzuje Ona czyje.
Dalej jednak wszystko jest jasne
Pani Warszawianka napisała:"PiS z nikim nie potrafi się dogadać, wiecznie się kłócą i dołki kopią.Mam już tego dosyć."
Stały scenariusz wmawiania ludziom, że PiS jest niezgodny
i urządza pyskówki a Tuska, Rokity, Hanny Gronkiewicz Waltz i in.Niesiołowskich, choc są częsciej we wszystkich mediach z piana na ustach kłamiacych na PiS ta Pani nie dostrzega i to ją nie męczy.
To wszystko jest jasne.Chyba jakiś Pan real lub sabre, menda, a może zx zmienił się w Panią Warszawiankę...
Tak dla higieny, bo juz ich symbole obrzydły tu czytajacym.
A mnie mierzi jak słyszę te kłamstwa i insynuacje pod adresem PiS-u niemal ze wszystkich możliwych TUB zaangażowanych w walce z jedynymi, którzy chcą te kliki popierejące ZŁO rozmontować.
Siła tej swoistej koalicji jest tak duża,
jak siła przywłaszczonych przez Łukaszenkę służb i mediów na Białorusi.Otworzysz PR3 czy TVP1,2,3,4czy nie daj Bóg TVN lub Polsat i inne FORUM wszedzie to samo.
Domyślam się , że ta siła bierze wzorce i ma początek także z tych samych źródeł.
Dawniej było tak samo, włączono ludziom tzw.kołchoźniki w których leciało wszystko co prawdziwe. Teraz mediów jest wiecej ale jak w tych kołchoźnikach redaktorzy Olejnik, Lis i szkoda czasu na wymienianie pracują na częstotliwości kołchoźników.
Sugestie i wmawianie ludziom, że jest jakiś bałagan medialny spowodowany wyłącznie przez PiS nic tu nie pomogą Droga Warszwianko.
Każdy widział i słyszał co kto mówił i mówi.
Tłumaczenie tego na WASZE nic tu nie pomoże.To znana technika urabiania społeczenstwa przeciwko wrogowi.
To Wasze zmasowane wmawianie ludziom, ze PiS robi jedynie zamęt to jest właśnie ŻENADA!
menda / 83.22.228.* / 2006-03-19 16:24
Proszę nie brać wszystkiego tak na serio ,Droga Zuzanno. Proszę się uśmiechnąć. Słoneczko dla Pani zaczyna świecić pełnym blaskiem. Powstanie wreszcie koalicja rządowa ( przed którą PiS tak uparcie się bronił). I w końcu J. Kaczyński będzie mógł realizować swój program o co chyba Pani chodzi.
Zuzanna / 83.23.222.* / 2006-03-19 16:52
Kto powiedział, że się nie usmiecham?
Jak widzę i słyszę co w XXI wieku wciskają czytającym te bzdury tacy jak Pan, to nie pozostaje nic innego, jak śmiać się z tego!
A słoneczko świeci coraz ostrzej i jasniej już od wyborów w ub.roku.
Co to jest menda?
To taki niesympatyczny, dokuczliwy insekt, który siedzi sobie na włosach łonowych blisko d....
i powoduje sline swędzenie.To wesz a to się źle kojaży.
Swietny "nick" zupełnie jak nikt!
A resztę opisałam powyżej.
menda / 83.22.228.* / 2006-03-19 17:18
No widzi Pani,nie lepiej z uśmiechem? Ale do rzeczy: logiki w główeczce nie ma za grosz ktoś kto pisze takie rzeczy jak Pani. Otóż jeżeli za bzdury uważa Pani to ,że przytaczam działania Pani idoli To gratuluję poziomu obłudy. Przecież to nie ja mianowałem płk.Biegalskiego czy min. Jurgiela na stanowiska. Wskazuję te dwa przykłady na zobrazowanie sytuacji a nie jako przedmiot ewentualnej polemiki. Jeżeli zaś uważa to Pani za bzdury to raczej proszę z tym do Pana Prezesa Kaczyńskiego czy też Pana Premiera a nie do mnie.
Co zaś do nicku,to droga niewiasto ,bez takiej zapalczywości.Na spokojnie proszę sobie to wziąć. Otóż nie bardzo lubię ( pewnie zresztą jak i każdy inny człowiek) być obrażany. Po co mam być wyzywany przez Pani idoli politycznych od lumpenliberałów ,łżeelit, burych suk dziadów którzy powinni spieprzać czy jakoś w ten deseń. Wolałem więc sam nazwać się mendą aby wyręczyć ich w tym dziele .Myślę że w sposób jasny to wyraziłem.
Na zakończenie jeszcze raz apeluję o więcej radości z życia i mniej jadu w wypowiedziach ( o dyskusję merytoryczną na tematy poważne ,jak choćby program rządu czy jego brak nie proszę bo wiem że się takiego czegoś nie doczekam od kogoś kto potrafi jedynie pomyje wylewać na innych). Już niedługo obudzi się Pani w innej rzeczywistości.Rzeczywistości w której ujży Pani zrekonstruowany polski rząd z wicepremierem Lepperem. Pzdr,
luter / 213.192.92.* / 2006-03-19 15:05
Co jeszcze chce odebrać innym Kaczyński? Wolność słowa, krytyki, wolnego przepływu kapitału, itp. Ten człowiek jest naprawdę z księżyca... Chciałby, żeby ustawa regulowała co można, a czego nie można...
kiri / 81.15.216.* / 2006-03-19 22:02
dlatego precz z tymi populistami

Najnowsze wpisy